017 Фізична культура та спорт (Фізична культура та спорт)

Матеріал з Wikiситет
Версія від 13:05, 21 лютого 2022, створена Олександр Іванович Ніколенко (обговорення | внесок)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ (Фізкультурно-спортивна реабілітація) 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ (фітнес та рекреація) м. Рівне, вул. Волинська, 24, гуртожиток № 5 nni-oz@nuwm.edu.ua 050 387 54 20 097 835 59 67

Випускова кафедра: теорії та методики фізичного виховання

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ  актуальні проблеми фізичної культури і спорту  методологія наукових досліджень  фізкультурно-спортивна реабілітація осіб різних нозологічних груп  лікувальний масаж та самомасаж  організація діяльності у сфері фізичної культури і спорту  теорія та методика сучасного фітнесу  рухова активність неповносправних  оздоровчий туризм та орієнтування  менеджмент і маркетинг у сфері фітнесу та рекреації  психологія діяльності у сфері фітнесу та рекреації  актуальні проблеми персонального тренування

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ: Керувати:  організацією з фізичної культури і спорту, фітнесу, рекреації, спортивної реабілітації;  центром, фірмою, службою, клубом;  персоналом та навчанням працівників/студентів. Аналізувати:  ринок послуг з фітнесу, рекреації та споживачів;  планування процесу застосування фітнес технологій. Розробляти:  програми фізичної культури, реабілітації, фітнесу, рекреації;  перспективні шляхи використання засобів фізичної культури і спорту;  традиційні й нетрадиційні методики корекції та відновлення здоров’я осіб різних вікових категорій. Організовувати:  кадрове забезпечення спортивно-реабілітаційної діяльності, фітнесу;  впровадження процесу оздоровлення та забезпечення його ефективності;  впровадження здоров’язберігаючих технологій серед різних верств населення. Забезпечувати:  адміністративно-розпорядчу роботу керівника;  планування спортивно-реабілітаційних та оздоровчо-рекреаційних заходів, фітнес-технологій. Контролювати:  характер впливу спортивно-реабілітаційних та оздоровчо-рекреаційних заходів.

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ: викладачем/асистентом закладу вищої освіти, вчителем-реабілітологом, фахівцем з фізичної реабілітації, методистом з професійної реабілітації, тренером з виду спорту (федерації, збірної чи клубної команди, спортивної школи і т. ін.), тренером-викладачем з виду спорту (спортивної школи, секції), інструктор-методист спортивної школи; інструктор з аеробіки, інструктор-методист тренажерного комплексу (залу), фітнес-тренер; фахівець із організації дозвілля, інструктор оздоровчо-спортивного туризму (за видами туризму), інструктор-методист з фізичної культури і спорту, інструктор-методист з виробничої гімнастики.

ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ:  магістр фізичної культури і спорту за спеціалізацією «Фізкультурно-спортивна реабілітація»,  магістр фізичної культури і спорту за спеціалізацією «Фітнес та рекреація».

ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.