Мисіна Оксана Іванівна
Біографія
Народилась 11 листопада 1970 року у смт.Рокитне Рівненської області. Вища освіта: Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича (1993р.). Спеціальність "Хімія", кваліфікація "Хімік, викладач хімії". У 2002 році закінчила аспірантуру за напрямом 05.17.21 – “Технологія водоочищення”.
Навчальна робота
Читає лекції та проводить заняття для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» з дисциплін:
- “Хімія (фізична та колоїдна)” для студентів за напрямами підготовки «Агрономія».
- "Хімія з основами біогеохімії" та "Фізична та колоїдна хімія, фізико-хімічні методи очищення" для студентів за напрямом підготовки "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування".
- “Хімія” для студентів за напрямами підготовки "Гідроегергетика", "Теплоенергетика", "Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології".
- «Гідрохімія водойм» для студентів за напрямом підготовки "Водні біоресурси та аквакультура".
- "Основи геохімії та гідрохімії" для студентів за напрямами підготовки "Геологія", "Географія".
Проводить заняття з дисципліни “Хімія” для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» для студентів за напрямами підготовки «Гідротехніка (водні ресурси)», «Автомобільний транспорт», «Транспортні технології (автомобільний транспорт)», «Водопостачання та водовідведення», «Гідротехнічне будівництво».
Науково-методична робота
Оксана Іванівна Мисіна є автором 65 наукових та науково-методичних праць, у тому числі 10 навчальних посібників, 3 винаходи та 3 дистанційних курси. За останні 5 років опубліковано 22 методичні вказівки.
Представлена до захисту дисертація на тему: „Дослідження процесу очищення технологічних середовищ від домішок у високоградієнтному магнітно-електричному полі” на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.17.08 – процеси та обладнання хімічної технології (науковий керівник – Яцков М.В.).
Напрям наукових досліджень: магнітно-електричне розділення дисперсних систем, розробка нових оптимальних режимів процесу очищення середовищ від ферумвмісних домішок у високоградієнтному магнітно-електричному полі.