Лук’янчук Олександр Петрович

Матеріал з Wikiситет
Версія від 00:31, 2 листопада 2015, створена ПУХНАСТИЙ ЗАЯ (обговорення | внесок) (Створена сторінка: thumb|ЛУК’ЯНЧУК Олександр Петрович == Біографія == 1979 р.н. – доцент кафедри буд...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЛУК’ЯНЧУК Олександр Петрович

Біографія

1979 р.н. – доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання, кандидат технічних наук, доцент.

У 2001 р. закінчив з відзнакою Рівненський державний технічний університет за спеціальністю 7.090214 “Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини та обладнання”.

З листопада 2001 р. по жовтень 2004 р. – аспірант, з вересня 2004 р. – асистент, з лютого 2006 р. – старший викладач, а з вересня 2008 р. – доцент (атестат 2010 р.) кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин та обладнання НУВГП.

У квітні 2005 р. успішно захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.05.11 «Машини та засоби механізації сільськогосподарського виробництва» на тему: «Обґрунтування конструктивно-технологічних параметрів багатоярусного глибокорозпушувача».

Науково-дослідна робота

2005-2007 р.р. − виконавець прикладної НДР “Розробка і створення багатоярусних агромеліоративних енергозберігаючих засобів розпушення ґрунтів”;

2008-2009 р.р. − виконавець держбюджетної НДР "Дослідження процесів магнітної очистки рідких і сипучих середовищ"

2010 р. − виконавець держбюджетної НДР "Дослідження, розрахунки та обґрунтування параметрів і режимів процесу магнітного осадження феромагнітних домішок в полі градієнтних насадках при очищенні водно-дисперсних систем"

2010-2014 р.р. − виконавець комплексної кафедральної НДР: “Дослідження робочих процесів будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання”.

з 2011 року є керівником аспірантури за спеціальністю 05.05.04 «Машини для земляних, дорожніх, та лісотехнічних робіт» та студентських наукових робіт.

В 2013 році керівник студентської наукової роботи, яка отримала перемогу на конкурсі ім. Гулі Корольової (НУВГП).

Науковий напрям – землерийне машинобудування (багатоярусне руйнування та диференційоване розпушення ґрунтів).

Навчальна робота

Є лектором 3 навчальних дисциплін:

  • 1. „Дослідження та оптимізація робочих процесів машин ” (ОКР магістр, спеціальності “Підйомно-тран­спортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини і обладнання”, “Обладнання хімічних виробництв та підприємств будівельних матеріалів”).
  • 2. “Системи автоматизованого проектування технологічних процесів” (ОКР бакалавр, напрям підготовки “Машинобудування”).
  • 3. “Основи наукових досліджень” (ОКР бакалавр, напрям підготовки “Машинобудування”).

Керівництво курсовим та дипломним проектуванням, переддипломною практикою, бакалаврськими та магістерськими роботами напряму підготовки «Машинознавство», спеціальностей “Підйомно-тран­спортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини і обладнання” та “Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів”.

Наукові роботи

Основні результати роботи відображені у 70 друкованих працях, з яких 30 наукові статті у фахових виданнях (в т.ч. з цитуванням в науково-метричній базі Scopus) та 8 патентів України на винаходи та корисні моделі. Співавтор 2 монографій та 4 навчальних посібників (в т.ч. з грифом МОН). з травня 2007 р. по квітень 2009 р. – стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Переможець (співавтор) Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2008 року» в номінації «Інноваційні розробки». Організатор щорічної студентської наукової конференції (секція «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини та обладнання»). Співвідповідальний за представлення спорту на механічному факультеті у спартакіаді університету серед співробітників та щорічна особиста участь.