Сектор практичної психології та соціальної роботи

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
м. Рівне, вул. Соборна, 11, каб. 169
тел.62-06-17, внутр.тел.7-21
E-mail:sppsr@nuwm.edu.ua

Загальна інформація

Сектор практичної психології та соціальної роботи Центру розвитку студентства є структурним підрозділом Національного університету водного господарства та природокористування. Надає конфіденційно індивідуальну та групову консультативну психологічну допомогу всім учасникам навчального процесу. Також можна написати лист в «Скриньку довіри» за посиланням https://forms.gle/hKCvnfs8mcscY5969

Основні задачі сектору

  • Надання психологічної підтримки всім учасникам навчального процесу;
  • проведення психолого-педагогічних досліджень в колективах студентів;
  • проведення відкритих лекцій та тренінгових занять для студентів, викладачів, кураторів, співробітників університету;
  • протидія булінгу в студентському середовищі.

Заходи

Тренінг на тему:«Stop-Булінг»
Фотовиставка "Зупинись! Почни любити"


Марафон тренінгів на тему «Stop-Булінг» - це групові заняття, які відбулися для всіх Навчально наукових інститутах НУВГП студентів 1-2 курсів, де психологи навчали як захистити себе від можливого цькування, агресивного переслідування, утиску, негативної поведінки відносно себе. Студенти дізналися від тренерів, що таке булінг, його види та компоненти, типові ознаки булінгу, а також відповідальність за булінг згідно із чинним законодавством.

Фотовиставка «Зупинись! Почни любити!» – це фотовиставка, яка провелася в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Мета її привернути увагу до проблем подолання будь-яких форм насильства: фізичного, психологічного, економічного чи сексуального. На виставці було представлено дев’ять фотофрагментів з різними типами і сценами насильства, дев’ять реальних історій, які змінили життя назавжди і стали точкою неповернення. Імена потерпілих змінені або вигадані. Головна ідея - це не замовчувати свою проблему, не покладатися на її самовирішення чи плинність часу, адже якщо проблема вже є, вона потребує сторонньої кваліфікованої допомоги. Право на захист від насильства – є одним з найголовніших прав жінок та чоловіків, адже ми живемо у демократичній державі.

Склад відділу