Гомон Святослав Святославович
Освіта
В 2003 закінчив Український державний університет водного господарства та природокористування та отримав кваліфікацію магістра з промислового та цивільного будівництва.
З 2003 по 2006 рр. навчався в аспірантурі на кафедрі міського будівництва та господарства за спеціальністю 05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди.
В 2008 році у Національному університеті «Львівська Політехніка» захистив кандидатську дисертацію на тему: «Робота та несуча здатність косостиснутих залізобетонних елементів за дії малоциклових навантажень».
З 2020 р. по даний час навчається в докторантурі за спеціальністю 01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла.
Науково-педагогічна діяльність
В Національному університеті водного господарства та природокористування працює з 2008 року на посаді асистента кафедри міського будівництва і господарства; з 2011 року на посаді доцента цієї ж кафедри. У 2013 році присвоєно вчене звання доцента кафедри міського будівництва і господарства. У 2009 році проходив підвищення кваліфікації в Київському національному університеті будівництва і архітектури на кафедрі міського будівництва; в 2013 році проходив стажування у Луцькому національному технічному університеті на кафедрі міського будівництва та господарства.
Виклад дисциплін
Викладає дисципліни – «Утримання міської забудови», «Реконструкція міської забудови», «Містобудівне забезпечення будівництва», «Інженерне проектування міських територій, будівель і споруд». Підготував двох студентів, які зайняли призові місця на всеукраїнській олімпіаді за освітньо-професійною програмою «Міське будівництво і господарство» з дисципліни «Утримання міської забудови».
Наукові інтереси
Сфера наукових та професійних інтересів – експериментально-теоретичні дослідження міцнісних та деформівних властивостей суцільної, клеєної та модифікованої деревини.
Опублікував понад 70 наукових і навчально-методичних робіт. Серед них 5 публікацій, які входять до науковометричних баз SCOPUS та Web of Science; 9 – в періодичних виданнях за кордоном; 35 – у фахових виданнях України.
Постійно приймав участь в міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях.
Вагомі наукові публікації:
- Gomon S., Gomon S., Karavan V., Gomon P., Sobczak-Piastka J. Investigation of solid and glued wood on the effect of variables of low-cycle repeated loads. AIP Conference Proceedings 2077, 020020 (2019). (Scopus, Web of Science).
- Sobczak-Piastka J., Gomon S.S., Polishchuk M., Homon S., Gomon P., Karavan V. Deformability of Glued Laminated Beams with Combined Reinforcement. Buildings 2020, 10, 92. (Scopus, Web of Science) Q1 – квартіль1.
- Yasniy P., Gomon S. Timber with improved strength and deformable properties. Scientific Journal of Ternopil National Technical University. Ternopil: TNTU, 2020. Vol 99. No3. P. 17–27. (Index Copernicus).
- Гомон С.С. Математическая модель определения предельных деформаций лиственных и хвойних пород. Science and Education a New Dimension. Natural and Technical Sciences. Budapest, 2020. Sep. VIII(29), Issue: 238. Pр. 46–50. (Index Copernicus).
- Ясній П.В., Гомон С.С. Дослідження січних модулів листяних та хвойних порід деревини з різним показником вологості. Вісник Вінницького політехнічного інституту. Вінниця: ВНТУ, 2020. Вип. 4 (151). С. 125–130. (Index Copernicus).
- Ясній П.В., Гомон С.С. Експериментальні дослідження суцільної деревини конструкційних розмірів з врахуванням фактора вологості. Сучасні технології, матеріали і конструкції в будівництві. Вінниця: ВНТУ, 2020. Том 28. №1. С. 41–48.
- Гомон С.С., Гомон П.С. Побудова дійсних діаграм механічного стану деревини «σ-u» суцільного перерізу ялини та берези за жорсткого режиму випробувань. Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди. Рівне: НУВГП, 2020. Вип. 38. С. 321–330.
- Гомон С.С. Визначення критичних деформацій різних порід деревини вирощених на території України та за її межами. Sciences of Europe. Praha, 2020. No 54. Vol.1.Pp. 36–41.
Е-mail
e-mail: s.s.gomon@nuwm.edu.ua