Відмінності між версіями «Освітня програма 081 "Право" (магістратура)»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
 
Рядок 57: Рядок 57:
'''Професійні профілі випускників'''
'''Професійні профілі випускників'''


Фахівці даного профілю займаються діяльністю у сфері права, зокрема адвокатською та нотаріальною; консультаціями з питань комерційної діяльності й керування; проведенням розслідувань, управлінням у сферах фінансової та податкової діяльності; діяльністю у сфері юстиції та правосуддя; діяльністю у сфері охорони громадського порядку та безпеки; діяльністю у сфері обов'язкового соціального страхування тощо.
Головний фахівець (пенітенціарна система),
Головний юрисконсульт,
Начальник юридичного відділу,
Спеціаліст-юрисконсульт,
Адвокат,
Прокурор,
Прокурор-криміналіст,
Юрист,
Суддя,
Дізнавач,
Експерт (органи внутрішніх справ),
Інспектор,
Оперуповноважений,
Старший оперуповноважений в особливо важливих справах,
Старший слідчий в особливо важливих справах,
Слідчий (органи внутрішніх справ),
Спеціаліст-криміналіст,
Інспектор (пенітенціарна система),
Старший інспектор з особливих доручень (пенітенціарна система),
Оперуповноважений (пенітенціарна система),
Старший оперуповноважений в особливо важливих справах (пенітенціарна система),
Інспектор праці (правовий),
Нотаріус,
Нотаріус державний,
Радник,
Слідчий,
Слідчий в особливо важливих справах,
Фахівець з дізнання у сфері цивільного захисту,
Юрисконсульт тощо.


'''Упорядник інформаційної сторінки'''
'''Упорядник інформаційної сторінки'''


Пасічнюк Василь Борисович.
Пасічнюк Василь Борисович.

Поточна версія на 16:50, 11 березня 2025

Код та назва освітньої програми

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА 081 «Право» другого рівня вищої освіти.

Посилання на освітню програму в репозиторії НУВГП:

https://surl.li/oprtls

Тривалість програми

1 рік 4 місяці.

Кількість кредитів

90 кредитів ECTS (1 кредит ECTS – 30 годин).

Вимоги до рівня освіти вступників

юридична освіта рівня бакалавр.

Форми навчання

денна, заочна, за державним замовленням та на контрактній основі.

Механізмів визнання неформальної та інформальної освіти - нема.

Загальний профіль програми

вивчаються професійно-орієнтовані курси.

Програмні результати навчання

Оцінювати природу та характер суспільних процесів і явищ, і виявляти розуміння меж та механізмів їх правового регулювання. Співвідносити сучасну систему цивілізаційних цінностей з правовими цінностями, принципами та професійними етичними стандартами. Проводити збір, інтегрований аналіз та узагальнення матеріалів з різних джерел, включаючи наукову та професійну літературу, бази даних, цифрові, статистичні, тестові та інші, та перевіряти їх на достовірність, використовуючи сучасні методи дослідження. Здійснювати презентацію свого дослідження з правової теми, застосовуючи першоджерела та прийоми правової інтерпретації складних комплексних проблем, що постають з цього дослідження, аргументувати висновки. Вільно спілкуватися правничою іноземною мовою (однією з офіційних мов Ради Європи) усно і письмово. Обґрунтовано формулювати свою правову позицію, вміти опонувати, оцінювати докази та наводити переконливі аргументи. Дискутувати зі складних правових проблем, пропонувати і обґрунтовувати варіанти їх розв’язання. Оцінювати достовірність інформації та надійність джерел, ефективно опрацьовувати та використовувати інформацію для проведення наукових досліджень та практичної діяльності. РН9. Генерувати нові ідеї та використовувати сучасні технології у наданні правничих послуг. РН10. Аналізувати взаємодію міжнародного права та міжнародно-правових систем з правовою системою України на основі усвідомлення основних сучасних правових доктрин, цінностей та принципів функціонування права. Використовувати передові знання і методики у процесі правотворення та правозастосування інститутів публічного та приватного права і кримінальної юстиції. Проводити порівняльно-правовий аналіз окремих інститутів права різних правових систем, враховуючи взаємозв’язок правової системи України з правовими системами Ради Європи та Європейського Союзу. Аналізувати та оцінювати практику застосування окремих правових інститутів. Обґрунтовувати правову позицію на різних стадіях правозастосування. Мати практичні навички розв’язання проблем, пов’язаних з реалізацією процесуальних функцій суб’єктів правозастосування. Брати продуктивну участь у розробці проектів нормативно-правових актів, обґрунтовувати суспільну обумовленість їх прийняття, прогнозувати результати їх впливу на відповідні суспільні відносини. Інтегрувати необхідні знання та розв’язувати складні задачі правозастосування у різних сферах професійної діяльності., інше.

Практика/Стажування

виробнича практика .

Обов’язкові чи вибіркові вікна мобільності

Продовження навчання в аспірантурі або праця за фахом у поєднанні з аспірантурою.

Професійні профілі випускників

Головний фахівець (пенітенціарна система), Головний юрисконсульт, Начальник юридичного відділу, Спеціаліст-юрисконсульт, Адвокат, Прокурор, Прокурор-криміналіст, Юрист, Суддя, Дізнавач, Експерт (органи внутрішніх справ), Інспектор, Оперуповноважений, Старший оперуповноважений в особливо важливих справах, Старший слідчий в особливо важливих справах, Слідчий (органи внутрішніх справ), Спеціаліст-криміналіст, Інспектор (пенітенціарна система), Старший інспектор з особливих доручень (пенітенціарна система), Оперуповноважений (пенітенціарна система), Старший оперуповноважений в особливо важливих справах (пенітенціарна система), Інспектор праці (правовий), Нотаріус, Нотаріус державний, Радник, Слідчий, Слідчий в особливо важливих справах, Фахівець з дізнання у сфері цивільного захисту, Юрисконсульт тощо.

Упорядник інформаційної сторінки

Пасічнюк Василь Борисович.