Відмінності між версіями «Макарчук Олександр Володимирович»
(Створена сторінка: thumb|МАКАРЧУК Олександр Володимирович == Біографія == 1974 р.н. – доцент кафедри...) |
м (Адміністратор сайту НУВГП перейменував сторінку з МАКАРЧУК Олександр Володимирович на Макарчук Олександр Володимирович) |
(Немає відмінностей)
|
Версія за 17:41, 12 листопада 2015
Біографія
1974 р.н. – доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання, кандидат технічних наук, доцент.
У 1998 р. закінчив Українську державну академію водного господарства за спеціальністю “Механізація меліоративних робіт”.
З 1 листопада 2001 року по 1 вересня 2004 року – асистент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання; з 1 вересня 2004 року по 1 вересня 2009 року – старший викладач кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання; з 1 вересня 2009 року по теперішній час – доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання;
У червні 2008 р. захистив кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за спеціальністю 05.05.04 "Машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт".
Науково-дослідна робота
Науковий напрям – землерийне машинобудування (розпушення ґрунтів, розробіток ґрунтів, показники ефективності машин).
Навчальна робота
Є лектором 3 навчальних дисциплін:
- 1. „ Комплексна механізація в будівництві ” (ОКР бакалавр, напрям підготовки “Машинобудування”).
- 2. “Системи автоматизованого проектування машин” (ОКР бакалавр, напрям підготовки “Машинобудування”).
- 3. “Механічне обладнання виробництва будівельних матеріалів” (ОКР бакалавр, напрям підготовки “Машинобудування”).
Керівництво курсовим та дипломним проектуванням, переддипломною практикою, бакалаврськими роботами напряму підготовки "Машинобудування", спеціальностей “Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини і обладнання” та “Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів”.
Наукові роботи
Основні результати роботи відображені у 27 друкованих працях, з яких 19 наукові статті у фахових виданнях та 3 патентів України на винаходи та корисні моделі.