Відмінності між версіями «Корбутяк Віктор Іванович»
Рядок 63: | Рядок 63: | ||
<gallery> | <gallery> | ||
Файл:1sertifikat 145263.jpg|Сертифікат про завершення навчання за програмою Школи лідерства: стратегічна сесія для керівного професорсько-викладацького складу за темою: "Використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій у підготовці майбутнього фахівця | Файл:1sertifikat 145263.jpg|Сертифікат про завершення навчання за програмою Школи лідерства: стратегічна сесія для керівного професорсько-викладацького складу за темою: "Використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій у підготовці майбутнього фахівця" | ||
Файл:Сертифікат-1-2 page-0001.jpg|Сертифікат, що засвідчує участь в онлайн заході "Академічна доброчесність у системі внутрішнього забезпечення якості освіти" | Файл:Сертифікат-1-2 page-0001.jpg|Сертифікат, що засвідчує участь в онлайн заході "Академічна доброчесність у системі внутрішнього забезпечення якості освіти" | ||
Файл:CERTIFICATE UA 20.10-150-1 page-0001.jpg|Сертифікат щодо складання тесту для перевірки базових знань із академічної доброчесності | Файл:CERTIFICATE UA 20.10-150-1 page-0001.jpg|Сертифікат щодо складання тесту для перевірки базових знань із академічної доброчесності |
Версія за 15:43, 22 квітня 2021
Біографія
Народився 7 грудня 1966 року у смт. Заболотів Снятинського району Івано-Франківської області. Одружений, син 1992 р.н.
Після закінчення Українського інституту інженерів водного господарства в 1991 році працював на посаді інженера НДС інституту та науковим співробітником.
У вересні 1997 році був зарахований на посаду асистента кафедри управління виробництвом, яку згодом було перейменовано на кафедру регіонального управління. З 1998 року працював на посаді старшого викладача, а у 2004 році захистив кандидатську дисертацію і був переведений на посаду доцента цієї ж кафедри.
У 2007 році отримав вчене звання доцента кафедри регіонального управління, а з 2012 року працюю на посаді доцента кафедри державного управління та місцевого самоврядування.
У 2014 році отримав другу вищу освіту у Рівненському державному гуманітарному університеті, присвоєно кваліфікацію - документознавець-менеджер інформаційних систем державних органів управління.
Підвищення кваліфікації
- 27 червня 2014 року присвоєно кваліфікацію "Документознавець-менеджер інформаційних систем державних органів управління.
- З 12 квітня по 11 жовтня 2016 року проходив підвищення кваліфікації за спеціальністю 8.18010020 "Управління навчальним закладом (за типом)", теми: "Моніторинг якості освіти" (108 год.) та "Управління знаннями в організації" (108 год.) в ІПО НУВГП, свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СПВ 156108.
- З червня по листопад 2016 року навчався у Міжнародному інституті інновацій м. Варшава (Międzynarodowy Instytut Innowacji Nauka-Edukacja-Rozwój, Europejskie Forum Prawa i Edukacji, Warszawa) за навчальним курсом "Публічне адміністрування і документаційно-інформаційна діяльність", тема роботи: «Якість освіти у Європейському Союзі: застосування кращого досвіду в Україні» (150 год.), сертифікат № 121.
- 12 вересня 2017 року брав участь у семінарі "Процедури, інструменти та критерії в межах системи забезпечення якості вищої освіти" (м. Київ), організованому Національним Еразмус+ офісом в Україні (проект ЄС), Інститутом лідерства, інновацій та розвитку та МОН України. Отримано сертифікат учасника семінару.
- 5 жовтня 2017 року брав участь у дисемінаційній зустрічі в рамках проекту «ALIGN_QF: Досягнення та регулювання балансу між освітніми програмами та кваліфікаційними рамками» програми ЄС Темпус, що відбулася в Міністерстві освіти і науки України.
- 7 листопада 2017 року взяв участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції "Болонський процес: врядування у системі вищої освіти в контексті забезпечення якості": нові підходи до управління вищою освітою, забезпечення якості вищої освіти; викладання та навчання в контексті забезпечення якості вищої освіти, м.Київ.
- З 23 жовтня по 15 листопада 2017 року навчався за програмою університетської школи-семінару для викладачів "Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у підготовці майбутнього фахівця".
- 8 лютого 2018 року брав участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції "Університет і школа: перспективи співпраці".
- 19-21 квітня 2018 року брав участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Університет і школа: перспективи співпраці" з темою доповіді "Запобігання плагіату випускних робіт студентів НУВГП".
- 24 травня 2018 року взяв участь у круглому столі «Інструменти мотивації на особистісному, інституційному та національному рівнях в контексті розвитку внутрішньої системи забезпечення якості у вищій освіті», м.Київ.
- 11 вересня 2018 року взяв участь у семінарі «Створення агентств забезпечення якості вищої освіти: критерії та процедури відбору членів агентств та експертів із забезпечення якості», м.Київ.
- 27 вересня 2018 року взяв участь у семінарі «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі ENQA стандартів та рекомендацій», м.Київ.
- 27 листопада 2018 року взяв участь у VIІ Міжнародній науково-практичній конференції "Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу", м.Київ.
- 27 березня 2019 року брав участь у тренінгу для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти за проектом "Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти", м. Київ.
- 11-12 квітня 2019 року взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Університет і школа: перспективи співпраці", м. Рівне.
- 11-12 червня 2019 року взяв участь у Міжнародній конференції "Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні", м. Київ.
- 5 жовтня 2019 року успішно завершив он-лайн курс для експертів з акредитації освітніх програм.
- 16-17 жовтня 2019 року пройшов очне навчання як експерт з акредитації освітніх програм, м. Острог.
- 7 листопада 2019 року взяв участь у VIII Міжнародній науково-практичній конференції «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу: студентоцентроване навчання, викладання та оцінювання як частина системи забезпечення якості вищої освіти».
- 30 січня 2020 року пройшов очне навчання на семінарі Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти для експертів з акредитації ОП та членів ГЕР, Львівська політехніка, м. Львів.
- 8 жовтня 2020 року взяв участь в онлайн вебінарі щодо академічної доброчесності, організованому НАЗЯВО (Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти-Україна) і Plagiat.pl.
- 23-27 листопада 2020 року взяв участь в онлайн заході "Академічна доброчесність у системі внутрішнього забезпечення якості освіти".
- З 27.01.2021 по 11.02.2021 проходив навчання за програмою Школи лідерства: стратегічна сесія для керівного професорсько-викладацького складу за темою: "Використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій у підготовці майбутнього фахівця в галузі знань 02 "Культура і мистецтво" за спеціальністю 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" та в галузі знань 28 "Публічне управління та адміністрування" за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування""
Наукові праці
Автор понад ста науково-методичних праць, у т.ч. підручників та навчальних посібників з грифом МОН України, зокрема, «Документування у менеджменті», «Діловодство», «Документне забезпечення діяльності організації», «Кадрове діловодство».
Участь у розробці локальних нормативних документів НУВГП
- ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
- Порядок електронного звернення громадян щодо виготовлення документів (дублікатів документів) про освіту НУВГП
- Концепція практичної підготовки студентів Національного університету водного господарства та природокористування
- Положення про надання додаткових платних послуг у Національному університеті водного господарства та природокористування
- Положення про організацію вибору навчальних дисциплін варіативної складової навчальних планів
- Порядок ліквідації академічних заборгованостей у НУВГП
- Положення щодо замовлення, виготовлення, видачі, обліку, зберігання та утилізації документів про вищу освіту Національного університету водного господарства та природокористування
- Положення про форми навчання, форми організації освітнього процесу та види навчальних занять в Національному університеті водного господарства та природокористування
- Концепція про навчання впродовж життя в НУВГП
- Положення про запобігання плагіату випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти
- Порядок електронного звернення громадян щодо виготовлення документів (дублікатів документів) про освіту НУВГП
- Концепція практичної підготовки студентів Національного університету водного господарства та природокористування
- Положення про науково-методичні ради з якості ННІ НУВГП
- Положення про започаткування, розроблення та затвердження освітніх програм в Національному університеті водного господарства та природокористування
Участь у розробці стандартів
- Освітньо-кваліфікаційна характеристика бакалавра (варіативна частина) галузі знань 0201 «Культура» за напрямом підготовки 6.020105 «Документознавство та інформаційна діяльність» кваліфікації бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності. Рівне: НУВГП, 2012. – 40 с. (розглянуто і затверджено вченою радою НУВГП, протокол №14 від 28.12.2012, затверджено наказом ректора НУВГП від 02.12.2012 № 14).
- Засоби діагностики якості вищої освіти (нормативної та варіативної частини освітньо-професійної програми) бакалавра галузі знань 0201 «Культура» за напрямом підготовки 6.020105 «Документознавство та інформаційна діяльність» кваліфікації бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності. Рівне: НУВГП, 2012. – 614 с. (затверджено наказом ректора НУВГП від 02.12.2012 № 14).
- Варіативна частина освітньо-кваліфікаційної характеристики магістра галузі знань 1801 «Специфічні категорії» за спеціальністю 8.18010011 «Інтелектуальна власність» кваліфікації 2419.2 «Професіонал з інтелектуальної власності». Рівне: НУВГП, 2013. – 29 с. (схвалено вченою радою НУВГП, протокол №8 від 30.09.2013, затверджено наказом ректора НУВГП від 13.11.2013 № 718).
- Варіативна частина освітньо-професійної програми магістра галузі знань 1801 «Специфічні категорії» за спеціальністю 8.18010011 «Інтелектуальна власність» кваліфікації 2419.2 «Професіонал з інтелектуальної власності». Рівне: НУВГП, 2013. – 21 с. (схвалено вченою радою НУВГП, протокол №8 від 30.09.2013, затверджено наказом ректора НУВГП від 13.11.2013 № 718).
- Тихончук, Л. Х. та Якимчук, А. Ю. та Дробко, Е. В. та Антонова, С. Є. та Корбутяк, В. І. (2020) ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Місцеве самоврядування» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю № 281 "Публічне управління та адміністрування" галузі знань № 28 "Публічне управління та адміністрування". Кваліфікація: магістр публічного управління та адміністрування. [Освітні програми] http://ep3.nuwm.edu.ua/18739/
- Тихончук, Л. Х. та Якимчук, А. Ю. та Дробко, Е. В. та Антонова, С. Є. та Корбутяк, В. І. (2020) ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Державна служба» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю № 281 "Публічне управління та адміністрування" галузі знань № 28 "Публічне управління та адміністрування". Кваліфікація: магістр публічного управління та адміністрування. [Освітні програми] http://ep3.nuwm.edu.ua/18741/
Напрями досліджень
- Якість вищої освіти
- Документне забезпечення діяльності організації
- Діловодство
- Кадрове діловодство та ін.
Google scholar
Academia
https://www.academia.edu/portfolio_creation_preview?provided_picture=3