Відмінності між версіями «Наконечна Жанна Василівна»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
м (доповнення)
Рядок 15: Рядок 15:
З 2012 року по 2016 рік – асистент кафедри землеустрою, геодезії та геоінформатики Національного університету водного господарства та природокористування
З 2012 року по 2016 рік – асистент кафедри землеустрою, геодезії та геоінформатики Національного університету водного господарства та природокористування


З 2016 по 2020 рр. навчання в аспірантурі Національного університету водного господарства та природокористування, спеціальність – 201 «Агрономія». Тема дисертаційного дослідження «Просторове моделювання еколого-меліоративних характеристик грунтів»
З 2016 по 2020 рр. навчання в аспірантурі Національного університету водного господарства та природокористування, спеціальність –  
201 «Агрономія». Тема дисертаційного дослідження «Просторове моделювання еколого-меліоративних характеристик грунтів»


З листопада 2020 року діловод та старший викладач за сумісництвом кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформати.
З листопада 2020 року діловод та старший викладач за сумісництвом кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформати.

Версія за 12:48, 13 квітня 2021

Біографія

Наконечна Жанна Василівна

Народилася 16 квітня 1975 року в с. Лідихові Кременецького району Тернопільської області.

В 1997 році закінчила Українську Державну академію водного господарства за спеціальністю «Землевпорядкування» і отримала кваліфікацію інженер-землевпорядник.

З 2000 року працювала на посаді старшого лаборанта з вищою освітою на кафедрі обчислювальної математики.

З 1 липня 2007 року старший лаборант та асистент за сумісництвом на кафедрі землеустрою, геодезії та геоінформатики .

З листопада 2011 року прикріплена здобувачем до кафедри землеустрою, геодезії та геоінформатики. Тема дисертаційної роботи – „Організація водоохоронних зон паводконебезпечних територій (на прикладі Івано-Франківської області)”.

З 2012 року по 2016 рік – асистент кафедри землеустрою, геодезії та геоінформатики Національного університету водного господарства та природокористування

З 2016 по 2020 рр. навчання в аспірантурі Національного університету водного господарства та природокористування, спеціальність – 201 «Агрономія». Тема дисертаційного дослідження «Просторове моделювання еколого-меліоративних характеристик грунтів»

З листопада 2020 року діловод та старший викладач за сумісництвом кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформати.

Викладає дисципліни “Моніторинг та охорона земель”, “Ландшафтна екологія”, “Територіально-просторове планування”, “Управління урбанізованими територіями”.

Наукові інтереси: Оцінка динаміки стану агроландшафтів, зокрема сільськогосподарських угідь, а також удосконалення методів збору та аналізу просторової інформації. Просторове моделювання розподілу грунтових параметрів для ділянок, на яких ведуться багаторічні спостереження.

Заміжня, має дві дорослі доньки (1996 та 2003 року народження).

Список основних наукових праць

Організація водоохоронних зон водних об’єктів за межами населених пунктів, Вісник Національного університету водного господарства та природокористування. Збірник наукових праць. – Вип. 3 (71) Технічні науки –Рівне, НУВГП.–2015. – С. 137 – 144.

Dets T., Bukhalska T., Yanchuk O., Nakonechna Zh.Conceptual model of territorial development in the NPP observation zone (based on the example of Khmelnitskyi NPP) / Science and Education a New Dimension. Natural and Technical Sciences. – 2016, Budapest, Hungry – IV (11), Issue: 96 – Р. 47-51. (IndexCopernicus)

Бухальська Т.В., Наконечна Ж.В. Раціональне використання та охорона земель водоохоронних зон водних об’єктів // Сучасні тенденції розвитку науки в Україні: зб. тез міжнародна наук. – практ. конф. молодих вчених "Сучасні тенденції розвитку науки в Україні", 12травня 2016 року. - Рівне : НУВГП, 2016. – с. 83-84.

Тригуба О.С., Наконечна Ж.В. Просторовий аналіз даних для оптимального використання сільськогосподарських угідь // Геодезія. Землеустрій. Природокористування: присвячується пам'яті П.Г. Черняги. Зб. тез Всеукраїнська наук. – прак. конф. "Геодезія. Землеустрій. Природокористування: присвячується пам'яті П.Г. Черняги", 9-10 листопада 2016 року. - Рівне : НУВГП, 2016. – с. 81-83.

Наконечна Ж.В. Застосування дистанційного зондування землі в агропромисловому комплексі // Геодезія. Землеустрій. Природокористування: присвячується пам'яті П.Г. Черняги. Зб. тез Всеукраїнська наук. – прак. конф. "Геодезія. Землеустрій. Природокористування: присвячується пам'яті П.Г. Черняги", 9-10 листопада 2016 року. - Рівне : НУВГП, 2016. – с. 134-136.

Наконечна Ж.В., Лагоднюк А.М., Янчук О.Є. Про склад геопросторових даних та методик їх опрацювання для сільськогосподарських територій // Сучасні інформаційні технології управління економічною безпекою, природокористуванням, заходами в надзвичайних ситуаціях: матеріали ХVІ Міжнародної наук. – практ. конф., 3-6 жовтня 2016р. - Київ, Пуща-Водиця: ІТГІП НАНУ, 2016.- с.160-162.

Наконечна Ж.В. Світовий досвід використання ГІС – технологій та даних ДЗЗ у сільському господарстві // Сучасні інформаційні технології управління екологічною безпекою, природокористуванням, заходами в надзвичайних ситуаціях: матеріали ХVІ Міжнародної наук. – практ. конф., 03-04 жовтня 2017 р. Київ, Пуща-Водиця ІТГІП НАНУ, 2017.- с.161-162

Головко О.В., Наконечна Ж.В. Особливості сучасного стану водно-болотних угідь НПП «Дермансько-Острозький»: матеріали Міжнародної наук. – практ. конф., 21 березня 2019р. - Київ: ІВПіМ НААН, 2019.- с.238-239. Міжнародна конференція “GEO – UA 2018” Аерокосмічні спостереження в інтересах сталого розвитку та безпеки, Київ, ІКД НАН та ДКА України, 18-19 вересня 2018 року.

Список основних навчально-методичних праць

Мошинський В.С., Бухальська Т.В., Ліщинський А.Г., Наконечна Ж.В. Моніторинг та охорона земель. Практикум [Електронне видання] : Навчальний посібник / - вид. 2-ге, перероб. та доповн. – Рівне : НУВГП, 2019. – 202 с.

Придатко, О. М. та Ліщинський, А. Г. та Корбутяк, В. М. та Наконечна, Ж. В. Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з навчальної дисципліни «Територіально-просторове планування» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Геодезія та землеустрій» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» денної та заочної форм навчання. – Рівне : НУВГП, 2020. – 34 с.

Придатко, О. М. та Ліщинський, А. Г. та Корбутяк, В. М. та Наконечна, Ж. В. Методичні вказівки до виконання практичних робіт з навчальної дисципліни «Територіально-просторове планування» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Геодезія та землеустрій» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» денної та заочної форм навчання. – Рівне : НУВГП, 2020. – 41 с.

Ліщинський, А. Г. та Наконечна, Ж. В. Методичні вказівки до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Основи земельного кадастру та права» (Модуль 1. Основи державного земельного кадастру) для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» денної та заочної форм навчання. – Рівне : НУВГП, 2019. – 32 с.

Бухальська, Т. В. та Кібукевич, О. М. та Наконечна, Ж. В. Методичні вказівки до практичних занять з навчальної дисципліни «Управління урбанізованими територіями» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» денної та заочної форм навчання. – Рівне : НУВГП, 2019. – 50 с.

Бухальська, Т. В. та Наконечна, Ж. В. Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з навчальної дисципліни «Управління урбанізованими територіями» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» денної та заочної форм навчання. – Рівне : НУВГП, 2019. – 11 с.

Мошинський, В. С. та Бухальська, Т. В. та Наконечна, Ж. В. Методичні вказівки до виконання курсової роботи з навчальної дисципліни «Моніторинг та охорона земель» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня» за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» спеціалізації «Землеустрій та кадастр» денної та заочної форм навчання. – Рівне : НУВГП, 2019. – 74 с.

Корбутяк, В. М. та Ліщинський, А. Г. та Наконечна, Ж. В. та Придатко, О. М. Методичні вказівки до виконання курсової роботи з навчальної дисципліни «ГІС в управлінні територіями» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» (освітня програма «Геоінформаційні системи і технології») денної та заочної форм навчання. – Рівне : НУВГП, 2018. – 21 с.

Корбутяк, В. М. та Ліщинський, А. Г. та Наконечна, Ж. В. та Придатко, О. М. та Шульган, Р. Б. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «ГІС в управлінні територіями» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» (освітня програма «Геоінформаційні системи і технології»). Частина 1. Для денної та заочної форм навчання. – Рівне : НУВГП, 2018. – 34 с.

Мошинський, В. С. та Ліщинський, А. Г. та Наконечна, Ж. В. Методичні вказівки до самостійної роботи з навчальної дисципліни „Законодавче забезпечення кадастру нерухомості” для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 193 “Геодезія та землеустрій” денної та заочної форм навчання. – Рівне : НУВГП, 2018. – 13 с.

Мошинський, В. С. та Наконечна, Ж. В. Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни з дисципліни «Ландшафтна екологія» для студентів напряму підготовки 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». – Рівне : НУВГП, 2014. – 23 с.

Мошинський, В. С. та Наконечна, Ж. В. Методичні вказівки для проведення практичних занять з дисципліни «Ландшафтна екологія» для студентів напряму підготовки 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». – Рівне : НУВГП, 2014. – 35 с.

Стажування та підвищення кваліфікації

Інститут післядипломної освіти НУВГП за програмою слухачів Школи лідерства для викладачів, 2019 рік

Онланй-курси на платформі Coursera, 2020 рік

E-mail

zh.v.nakonechna@nuwm.edu.ua