Відмінності між версіями «Шаталов Олександр Сергійович»
Рядок 4: | Рядок 4: | ||
У 1996-1996 р.р. навчався в аспірантурі Українського державного університету водного господарства та природокористування Міністерства освіти та науки України. Науковий керівник – доктор сільськогосподарських наук, професор Вознюк Степан Тихонович. | У 1996-1996 р.р. навчався в аспірантурі Українського державного університету водного господарства та природокористування Міністерства освіти та науки України. Науковий керівник – доктор сільськогосподарських наук, професор Вознюк Степан Тихонович. | ||
З 1999 р. по сьогоднішній день – співробітник кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності (ОПБЖД). Працював на посадах асистента (1999-2002 р.), старшого викладача (2002-2012 р.), доцента (з 2012 р.). | З 1999 р. по сьогоднішній день – співробітник кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності (ОПБЖД). Працював на посадах асистента (1999-2002 р.), старшого викладача (2002-2012 р.), доцента (з 2012 р.). | ||
У 2019 р. закінчив Національний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю "Цивільна безпека" освітня програма "Охорона праці" (кваліфікація - інженер з охорони праці) | У 2019 р. закінчив Національний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю "Цивільна безпека" освітня програма "Охорона праці" (кваліфікація - інженер з охорони праці). | ||
Науково-педагогічний стаж – 21 рік. | Науково-педагогічний стаж – 21 рік. | ||
Версія за 22:41, 16 вересня 2020
Біографія
У 1996 році закінчив Українську державну академію водного господарства за спеціальністю «Гідромеліорація» (кваліфікація – інженер-меліоратор). У 1996-1996 р.р. навчався в аспірантурі Українського державного університету водного господарства та природокористування Міністерства освіти та науки України. Науковий керівник – доктор сільськогосподарських наук, професор Вознюк Степан Тихонович. З 1999 р. по сьогоднішній день – співробітник кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності (ОПБЖД). Працював на посадах асистента (1999-2002 р.), старшого викладача (2002-2012 р.), доцента (з 2012 р.). У 2019 р. закінчив Національний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю "Цивільна безпека" освітня програма "Охорона праці" (кваліфікація - інженер з охорони праці).
Науково-педагогічний стаж – 21 рік.
Обов’язки - перший заступник завідувача кафедри.
Наукові інтереси:
- вплив антропогенного навантаження на компоненти природного середовища;
- потенційно небезпечні виробничі технології та їх ідентифікація;
- захист працівників та об’єктів від небезпек техногенного походження;
- експертиза проектів з охорони праці;
- моделювання та оцінка сценаріїв розвитку аварій та надзвичайних ситуацій;
- оцінка умов праці працівників.
Навчально-методична робота
Підготовлено і видано:
- Навчальний посібник з дисципліни «Цивільна оборона» для дистанційної форми навчання студентів спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» (4 кредита). Рівне: НУВГП, 2010.
- Навчальний посібник з дисципліни «Безпека життєдіяльності» для дистанційної форми навчання студентів 2-го курсу спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» (4 кредита). Рівне: НУВГП, 2010. Співавтор Туровська Г.І.
- Навчальний посібник з дисципліни «Безпека життєдіяльності» для дистанційної форми навчання студентів 2-го курсу спеціальності «Економіка підприємства» (4 кредита). Рівне: НУВГП, 2010. Співавтори Туровська Г.І., Кусковець С.Л.
- Навчальний посібник з дисципліни «Теорія горіння та вибуху. Практикум» для студентів за напрямом підготовки 6.170202 «Охорона праці». Рівне: НУВГП, 2011. Співавтор Кусковець С.Л.
- Навчальний посібник з дисципліни «Основи теорії горіння та вибуху» для студентів за напрямом підготовки 6.170202 «Охорона праці». Рівне: НУВГП, 2012. Співавтори Кусковець С.Л., Турченюк В.О.
- Навчальний посібник з дисципліни «Пожежна безпека виробництва. Лабораторний практику» для студентів за напрямом підготовки 6.170202 «Охорона праці». Рівне: НУВГП, 2013. Співавтори Кусковець С.Л., Кусковець А.С.
- Навчальний посібник з дисципліни «Потенційно небезпечні виробничі технології та їх ідентифікація. Практикум» для студентів за напрямом підготовки 6.170202 «Охорона праці». Рівне: НУВГП, 2011. Співавтор Кусковець С.Л.
- Навчальний посібник Пожежна безпека виробництв. Практикум. Рівне:НУВГП, 2014. - 207 с., співавтори Кусковець С.Л.
- Навчальний посібник Пожежна безпека виробництв (частина І). Рівне: НУВГП, 2015. – 197 с., співавтори Кусковець С.Л., Кухнюк О.М., Крук С.І.
- Навчальний посібник Пожежна безпека виробництв (частина ІІ). Рівне: НУВГП, 2015. – 205 с., співавтори Кусковець С.Л., Кухнюк О.М., Крук С.І.
- Навчальний посібник з грифом МОН України Розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві: Навч. посібник. 2-ге видання, доповнене та перероблене. К: Основа, 2016. – 304 с., співавтори В.Л. Филипчук, К.Н. Ткачук, О.С. Пєчніков, Д.В. Зеркалов, О.М. Кухнюк
- Навчальний посібник з грифом МОН України Організація наглядової діяльності в галузі охорони праці Рівне: НУВГП, 2016. – 450 с., співавтори Ткачук К.Н., Филипчук В.Л., Зеркалов Д.В., Полукаров О.І., Полу-каров Ю.О., Кружилко О.Є., Туровська Г.І.
Підготовлено і видано 60 методичних вказівок з дисциплін "Основи охорони праці", "Цивільний захист", "Безпека життєдіяльності", "Теорія горіння та вибуху", "Управління охороною праці", "Пожежна безпека виробництва", "Захист у надзвичайних ситуаціях", "Експертиза з охорони праці", "Безпека потенційно небезпечних технологій і виробництв", "Атестація робочих місць за умовами праці".
Наукова робота
Результати теоретичних та експериментальних досліджень опубліковано у 45 наукових працях. Проведяться наукові дослідження за кафедральною тематикою «Дослідження умов праці в сфері предметної діяльності, розробка заходів і засобів захисту людини та навколишнього середовища від дії негативних техногенних чинників» (№ держреєстрації 0116U003757); Здійснюється керівництво підготовкою студентами наукових публікацій в матеріалах конференцій (всеукраїнській, внутрівузівській) та у збірнику «Вісник НУВГП». Член Рівненської обласної науково-методичної комісії з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань. Відповідальний виконавець науково-технічного дослідження №4-660 від 07.03.2017 «Оцінка виникнення небезпечних ситуацій внаслідок невиконання професійних обов’язків апаратником абсорбції цеху неконцентрованої азотної кислоти ПАТ «РІВНЕАЗОТ»
Підвищення кваліфікації
- Інститут післядипломного навчання Національного авіаційного університету (м. Київ, 2005 р.).
- Міністерство освіти і науки України, програма для викладачів з охорони праці вищих навчальних закладів та навчальних центрів (м. Рівне, 2007 р.).
- Школа педагогічної майстерності навчально-методичного управління при Національному університеті водного господарства та природокористування (2005 р.).
- ДП «Головний навчально-методичний центр Держгірпромнагляду України» (м. Київ, 2009 р.).
- Луцький державний технічний університет (м. Луцьк, 2013 р.).
- Навчально-науковий інститут післядипломної освіти НУВГП (м. Рівне, 2014 р.).
- ДСНС України Інститут державного управління у сфері цивільного захисту (м. Київ, 2015 р.).
- Друга вища освіта за спеціальністю "Цивільна безпека" (ІПО НУВГП, 2019 р.).
o.s.shatalov@nuwm.edu.ua