Відмінності між версіями «Кондратюк Олександр Михайлович»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
м
 
Рядок 15: Рядок 15:


== Наукова робота ==
== Наукова робота ==
Автор 8 авторських свідоцтв, 5 патентів на винаходи, більше 38 наукових статей в фахових виданнях та науково-технічних журналах.<br><br>
Автор 8 авторських свідоцтв, 5 патентів на винаходи, більше 42 наукових статей в фахових виданнях та науково-технічних журналах.<br><br>
Опублікував 10 статей і тез по методиці викладання нарисної геометрії та інженерної графіки. Автор 14 методичних вказівок.
Опублікував 10 статей і тез по методиці викладання нарисної геометрії та інженерної графіки. Автор 16 методичних вказівок.
Автор монографії «Підвищення ефективності вібраційно-відцентрового оброблення деталей вільними абразивами».
Автор монографії «Підвищення ефективності вібраційно-відцентрового оброблення деталей вільними абразивами».
Отримано 8 актів впровадження винаходів в промисловість.
Отримано 8 актів впровадження винаходів в промисловість.

Поточна версія на 09:07, 3 жовтня 2019

Кондратюк Олександр Михайлович

кандидат технічних наук

Біографія

Народився 1958 році в м. Рівне.

З 1965 по 1975 рік навчався в СШ № 18 м. Рівне.

З 1975 по 1980 рік навчався в Українському інституті інженерів водного господарства на механічному факультеті. Отримав диплом інженера-механіка зі спеціальності «Механізація гідромеліоративних робіт».

В 1981 році пройшов курс ФПК в Київському політехнічному інституті на кафедрі нарисної геометрії та графіки.

З 1989 по 1993 рік навчався в аспірантурі Ростовського інституту сільськогосподарського машинобудування під керівництвом д.т.н., професора Бабічева А.П.

В 2012 році став здобувачем на кафедрі технології машинобудування і автомобілів Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя під керівництвом д.т.н., професора Гевка Б.М.

З 1980 по 1996 рік асистент кафедри нарисної геометрії та графіки Українського інституту інженерів водного господарства (нині НУВГП).

З 1996 року по 2014 старший викладач кафедри нарисної геометрії, інженерної та машинної графіки НУВГП.

З 2015 по теперішній час доцент кафедри теоретичної механікм, інженерної графіки та машинознавсива НУВГП. В 2013 році захистив кандидатську дисертацію з теми «Підвищення ефективності вібраційно-відцентрового оброблення деталей вільними абразивами».

Наукова робота

Автор 8 авторських свідоцтв, 5 патентів на винаходи, більше 42 наукових статей в фахових виданнях та науково-технічних журналах.

Опублікував 10 статей і тез по методиці викладання нарисної геометрії та інженерної графіки. Автор 16 методичних вказівок. Автор монографії «Підвищення ефективності вібраційно-відцентрового оброблення деталей вільними абразивами». Отримано 8 актів впровадження винаходів в промисловість.