Відмінності між версіями «Новицька Ольга Сергіївна»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
E-mail
(Не показано одну проміжну версію цього користувача) | |||
Рядок 20: | Рядок 20: | ||
* Тренінг "Управління інтелектуальною власністю, трансферу технологій, комерціалізації інноваційного продукту, використання ресурсів мережі Enterprise Europe Network (EEN) для наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та трансферу технологій", Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій, IP Office, Київ, 2023 р. | * Тренінг "Управління інтелектуальною власністю, трансферу технологій, комерціалізації інноваційного продукту, використання ресурсів мережі Enterprise Europe Network (EEN) для наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та трансферу технологій", Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій, IP Office, Київ, 2023 р. | ||
* Тренінг Академії HERZ, 3 модулі: 1. «Підлогове опалення, обладнання для обв’язки котелень та система Clever&Smart – рішення зі створення оптимального мікроклімату в приміщенні» 2. «Запірно-регулююча арматура систем теплопостачання та водопостачання» 3. «Джерела постачання тепла в будівлю», 2023 р. | * Тренінг Академії HERZ, 3 модулі: 1. «Підлогове опалення, обладнання для обв’язки котелень та система Clever&Smart – рішення зі створення оптимального мікроклімату в приміщенні» 2. «Запірно-регулююча арматура систем теплопостачання та водопостачання» 3. «Джерела постачання тепла в будівлю», 2023 р. | ||
* Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, 3 семінари: 1. «Правове та нормативне регулювання енерго-менеджменту» 2. «Енергобаланс та базовий рівень споживання енергетичних ресурсів, енергомоніторинг» 3. «Фінансові та організаційні інструменти впровадження енергоефективних заходів», 2023 р. | |||
* «Школа доброго врядування», кафедра менеджменту та публічного врядування НУВГП, 2024 р. | |||
===Здобутки:=== | ===Здобутки:=== |
Поточна версія на 20:58, 19 жовтня 2024
Наукова та освітня діяльність
|thumb|Новицька Ольга Сергіївна]]
Навчання:
- закінчила магістратуру з водопостачання та водовідведення в 2003 році (Український державний університет водного господарства та природокористування);
- закінчила аспірантуру Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП) в 2006 році (кафедра водопостачання та бурової справи).
Кваліфікаційні рівні:
- захист 13 березня 2008 року в спеціалізованій вченій раді Д 47.104.01 дисертаційної роботи на тему «Удосконалення методів розрахунків водопровідних мереж із урахуванням змін вільних напорів» на здобуття наукового звання кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.04 – водопостачання, каналізація;
- отримання атестату доцента кафедри водовідведення, теплогазопостачання та вентиляції в 2012р.
Підвищення кваліфікації, стажування:
- з 16 лютого по 24 квітня 2009 року підвищувала кваліфікацію в школі педагогічної майстерності та отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СПК 465729 та сертифікат про підвищення кваліфікації з основ Болонського процесу та кредитно-модульної системи організації навчального процесу.
- з 16 лютого по 25 червня 2009 року пройшла навчання за програмою університетського семінару «Інноваційні технології навчання в КМСОНП» та отримала сертифікат від 29 грудня 2009р.
- Пройшла курси в Літній академії Баварського управління навколишнього середовища, що були організовані для молодих спеціалістів з Білорусії та України, які тривали з 20 по 31 липня 2009 року і були організовані та проведені Спеціалізованим університетом громадського управління та права в Баварії разом з Управлінням водного господарства у м. Хоф (Баварія, Німеччина).
- З 01 листопада 2013 по 30 квітня 2014 підвищувала кваліфікацію в ІПО (Шнституті післядипломної освіти НУВГП (свідоцтво 12СПВ 042586 від 30.04.2014р. Р№ 018-1165.
- Пройшла курси з 12 грудня 2016 року по 16 липня 2017 року "Водовідведення, водопостачання та утилізація твердих побутових відходів у країнах, які розвиваються", Швейцарський федеральний інститут водної науки і техніки (відділ водовідведення, водопостачання та утилізації твердих побутових відходів для країн, які розвиваються), загальне навантаження курсів складає 100 год.
- Курс навчання для тренерів за програмою "Підготовка енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності", 15-25.07.2019 р.
- Курс "Стійкість навколишнього середовища" на платформі Coursera від державного університету штату Іллінойс (США), 2021 р.
- Курс "Вступ до якості мікроклімату приміщень" на платформі Coursera від Гонконгського університету науки і техніки (Китай), 2021 р.
- Тренінг на тему: "Енергетичний менеджмент у вищих навчальних закладах" в рамках проекту NET4ENERGY project, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, 2021 р.
- Тренінг Академії HERZ, 4 модулі: 1. «Комплексні інженерні системи від HERZ для сучасної квартири» 2. «Комплексні інженерні системи від HERZ для приватного будинку» 3. «Термомодернізація: енергоефективний будинок крок за кроком з HERZ». 4. «Комплексні інженерні системи від HERZ для промислових і адміністративних будівель», 2022 р.
- Тренінг "Управління інтелектуальною власністю, трансферу технологій, комерціалізації інноваційного продукту, використання ресурсів мережі Enterprise Europe Network (EEN) для наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та трансферу технологій", Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій, IP Office, Київ, 2023 р.
- Тренінг Академії HERZ, 3 модулі: 1. «Підлогове опалення, обладнання для обв’язки котелень та система Clever&Smart – рішення зі створення оптимального мікроклімату в приміщенні» 2. «Запірно-регулююча арматура систем теплопостачання та водопостачання» 3. «Джерела постачання тепла в будівлю», 2023 р.
- Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, 3 семінари: 1. «Правове та нормативне регулювання енерго-менеджменту» 2. «Енергобаланс та базовий рівень споживання енергетичних ресурсів, енергомоніторинг» 3. «Фінансові та організаційні інструменти впровадження енергоефективних заходів», 2023 р.
- «Школа доброго врядування», кафедра менеджменту та публічного врядування НУВГП, 2024 р.
Здобутки:
- опубліковано більше 100 наукових та навчально-методичних праць;
- участь в кафедральних, державних НДР, міжнародних проектах;
- голова Ради молодих вчених з 2010 - 2013 рр.;
- член організаційного комітету східноєвропейських конференцій молодих учених Міжнародної водної асоціації з 2013 по 2017рр.
- член Асоціації енергоаудиторів України з 2021 р.
Сфера наукових інтересів:
- енергоефективність будівель та інженерних мереж, модернізація систем опалення та теплопостачання, скорочення викидів парникових газів, вдосконалення систем подачі та розподілення води населених пунктів, раціоналізація водоспоживання, оцінка втрат води.
Відзнаки і нагороди:
- відзначена подякою за „Організацію і результативність науково-дослідної роботи кафедри ВТГВ” (20-22 травня 2009);
- почесна грамота НУВГП за значні досягнення у науковій діяльності, впровадження наукових досягнень у виробництво та навчальний процес у 2009 р.;
- дипломи кращих доповідей на міжнародних конференціях;
- грамота ННІБА за сумлінну працю, вагомий внесок у справі підготовки спеціалістів будівельного напряму та з нагоди 50-річчя з дня створення ННІБА;
- грамота НУВГП за підготовку переможця ІІ Всеукраїнської олімпіади з Теплогазопостачання та вентиляції у 2017р.;
- подяка за активну участь та сприяння у проведенні конкурсу курсових проектів за темою «Опалення житлового будинку» у 2017р.р.
- почесна грамота НУВГП за активну участь у виконанні науково-дослідних робіт, які фінансуються за рахунок державного бюджету України та з нагоди Дня науки у 2018 р.;
- подяка НУВГП за підготовку студентів до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2018 за спеціалізацією МБГ у 2018 р.;
- грамота НУВГП за активну участь у роботі організаційного комітету ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2019 за спеціалізацією МБГ;
- грамота Департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов'язків, вагомий внесок у розвиток вищої освіти та з нагоди Дня науки у 2023 р.;
- подяка НУВГП за значний внесок у розвиток кафедри та з нагоди 30-річчя кафедри міського будівництва та господарства у 2024 р.
Автор:
- 76 наукових публікацій (в Україні та за кордоном);
- 26 методичних вказівок;
- 1 навчальний посібник (з грифом МОН);
- 2 монографії у співавторстві.
Основні наукові праці:
- Reconstruction and modernization of urban water networks. // Monografie. Water Supply and Wastewater Removal. Edited by H. Sobczuk, B. Kowalska. – Lublin University of Technology, Lublin. – 2016. – O.A. Tkachuk, O.S. Novytska, pp. 205-216. (229p.) - ISBN: 978-83-7947-200-0.
- Проценко С.Б., Новицька О.С., Ковальчук В.П. Порівняльний аналіз розрахунку проектного теплового навантаження систем опалення будівель за європейською та вітчизняною методиками (на прикладі житлового будинку в м. Рівне). / Вісник нац. ун-ту «Львівська політехніка». Зб. наук. праць. Серія: Теорія і практика будівництва. № 844. Львів: В-во Львівської політехніки, 2016. С. 169-179.
- Проценко С.Б., Новицька О.С., Ковальчук В.П. Розрахунок проектного теплового навантаження систем опалення будівель за європейською та вітчизняною методиками / Вісник ОДАБА, груд. 2017 р. Одеса: ОДАБА, 2017. C.133-139.
- Проценко С. Б., Кізєєв М. Д., Новицька О. С. Методика розподілу витрат теплової енергії на опалення між споживачами багатоквартирного будинку. Енергетика, екологія, комп’ютерні технології, безпека життєдіяльності в будівництві : колективна монографія / Під заг. ред. д. т. н., проф. М. В. Савицького. Дніпро : ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», 2018. ISBN 978-966-323-184-6. С. 87-93.
- Проценко С. Б., Новицька О. С., Кізєєв М. Д.. Особливості нової методики розрахунку проектного теплового навантаження систем опалення будівель за ДСТУ EN 12831-1:2017. Сучасні технології, матеріали і кон-струкції в будівництві. Міжнародний науково-техніч-ний журнал. Вінниця : ІРВЦ ВНТУ, 2018. Том 25, № 2, 2018. С. 140-144.
- Проценко С. Б., Кізєєв М. Д., Новицька О. С. Розроблення методики розподілу витрат теплової енергії на опалення між споживачами багатоквартирного будинку. Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання : наук.-техн. збірник. Вип. 28. Київ : КНУБА, 2019. С. 48-52.
- Kizyeyev, M., Soroka, V., Dovbenko, V., Novytska, O., Protsenko, S. Energy auditing, certification and thermo-modernization of NUWEE buildings, Construction of optimized energy potential. Budownictwo o zoptymalizowanym potencjale energetycznym. Vol. 9, No. 2/2020. The Publishing Office of Czenstochowa University of Technology. Czestochowa, 2020. P. 95-102.
- Кізєєв, М., Сорока, В., Макаренко, Р., Довбенко, В., Проценко, С., Новицька, О. Підготовка фахівців із сертифікації з енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем будівель в Національному університеті водного господарства та природокористування. Матеріали міжнародної науково-практичної конференції «Енергоефективне місто. ХХІ століття». 15-16 жовтня 2020 р. Одеса : ОДАБА, 2020. C. 178-182.
- Protsenko, S., Kizyeyev, M., Novytska, O., Kravchenko, N. Analysis of the Current Methodology Disadvantage of the Consumed Thermal Energy Allocation Between Consumers for Heating of Multi-apartment Buildings and Ways of its Improvement. Lecture Notes in Civil Engineering, 2021, 100 LNCE, p. 353–361. (indexed in Scopus).
- Кізєєв, М., Новицька, О., Кравченко, Н., Проценко, С. Аналіз заходів з підвищення енергоефективності навчальних корпусів Національного університету водного господарства та природокористування. Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання. Вип. 46, 2023. Київ : КНУБА, 2023. С. 77-88.
- Kravchenko, N., Novytska, O., Kizyeyev, M., Protsenko, S. Analysis of Measures to Increase the Energy Efficiency of Dormitories of the National University of Water and Environmental Engineering. Lecture Notes in Civil Engineering, 2024, 604 LNCE, p. 319–330. (indexed in Scopus).
o.s.novytska@nuwm.edu.ua