Відмінності між версіями «Костюк Олександр Павлович»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
 
(Не показані 4 проміжні версії цього користувача)
Рядок 43: Рядок 43:


==Навчальна робота==
==Навчальна робота==
* Навчальні дисципліни під час роботи на кафедрі ГЕ, ТЕ та ГМ
Навчальні дисципліни під час роботи на кафедрі ГЕ, ТЕ та ГМ
1. Технічна термодинаміка.
* Технічна термодинаміка.
2. Паливо та обладнання для його спалювання.
* Паливо та обладнання для його спалювання.
3. Високотемпературні теплотехнологічні процеси та установки.
* Високотемпературні теплотехнологічні процеси та установки.
4. Проектування та спорудження об'єктів теплоенергетики.
* Проектування та спорудження об'єктів теплоенергетики.
5. Теплообмін та теплові режими роботи у теплотехнологічних установках.
* Теплообмін та теплові режими роботи у теплотехнологічних установках.
6. Основи маловідходних технологій.
* Основи маловідходних технологій.
* Керівництво роботою студентів при підготовці бакалаврських робіт для бакалаврів напряму підготовки 144 «Теплоенергетика», дипломних проектів та магістерських робіт для спеціалістів та магістрів спеціальності 7.05060101 «Теплоенергетика» та 144 «Теплоенергетика».
* Низькоексергетичні опалювальні системи.
* Нагнітачі та теплові двигуни.
Керівництво роботою студентів при підготовці бакалаврських робіт для бакалаврів напряму підготовки 144 «Теплоенергетика», дипломних проектів та магістерських робіт для спеціалістів та магістрів спеціальності 7.05060101 «Теплоенергетика» та 144 «Теплоенергетика».


==Відзнаки==
==Відзнаки==
* Почесна грамота НУВГП (2013 р.).
* Почесна грамота НУВГП (2013 р.).
==E-mail==
o.p.kostiuk@nuwm.edu.ua

Поточна версія на 18:47, 25 серпня 2021

Біографія

Костюк Олександр Павлович

У 1997 році закінчив Українську Державну академію водного господарства (тепер Національний університет водного господарства та природокористування – НУВГП, м. Рівне) за спеціальністю «Механізація меліоративних робіт», кваліфікація - інженер-механік.

У 2005 році закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Теплоенергетика», кваліфікація - інженер-енергетик.

В період з 2000 року по 2005 рік працював на посаді асистента кафедри теплоенергетики та машинознавства Рівненського державного технічного університету (нині НУВГП).

З 01.09.2005 року по 08.04.13 року працював на посаді старшого викладача кафедри теплоенергетики та машинознавства Національного університету водного господарства та природокористування, з 08.04.13 року переведений на посаду старшого викладача кафедри гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин НУВГП.

З 2005 року по 2011 роки був прикріплений як пошуковець до кафедри теоретичної та промислової теплотехніки НТУУ «КПІ» для консультацій по темі кандидатської дисертації «Контактний тепломасообмін в проточному двофазовому шарі утилізатора теплоти відхідних газів» (науковий керівник д.т.н., професор Безродний М.К.).

У 2013 р. отримав науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.14.06 – технічна теплофізика та промислова теплоенергетика.

З жовтня 2013 року переведений на посаду доцента кафедри гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин.

Стажування

  • з 1 листопада 2002 року по 30 квітня 2003 року навчався на факультеті підвищення кваліфікації викладачів Міжгалузевого інституту післядипломної освіти НТУУ «КПІ» за спеціальністю 7.090510 «Теплоенергетика» м. Київ;
  • в січні 2008 року отримав сертифікат про підвищення кваліфікації з основ Болонського процесу та кредитно-модульної системи організації навчального процесу м. Рівне;
  • в жовтні 2012 року пройшов стажування на кафедрі теоретичної та промислової теплотехніки НТУУ «КПІ» м. Київ.
  • з 01.10.2018 р. по 31.03.2019 р. підвищення кваліфікації за галуззю знань 14 «Електрична інженерія», спеціальністю 144 «Теплоенергетика» в Інститут післядипломної освіти НУВГП.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: вивчення процесів гідродинаміки та тепломасообміну у висхідному супутньому потоці парогазової суміші та рідини в проточному барботажному шарі. Як виконавець, за вказаним науковим напрямом, брав участь у розробці держбюджетних тем за програмою досліджень Міністерства освіти і науки України з напрямку «Новітні технології в енергетиці, промисловості та агропромисловому комплексі» по темі: «Інтенсифікація тепломасообміну в утилізаційних апаратах контактного типу», «Гідродинаміка та тепломасообмін в паро-газорідинних апаратах барботажного типу», «Удосконалення гідравлічних та теплотехнічних розрахунків установок і апаратів енергетичного призначення»,«Теплотехнічні та гідравлічні розрахунки процесів в енергетичних установках».

У творчому доробку понад 50-т наукових і методичних праць (одноосібних та у співавторстві), в тому числі 8 авторських свідоцтв і деклараційних патентів.

Вийшли з друку навчальні посібники «Паливо та обладнання для його спалювання» (2011 р.), «Високотемпературні теплотехнологічні процеси та установки» (2012 р.).

Брав участь у міжнародних, Всеукраїнських та регіональних конференціях з питань процесів тепломасообміну та гідроаеродинаміки в теплоенергетичних технологіях.

Консультування зацікавлених сторін з питань, пов’язаних з проектуванням та експлуатацією теплоенергетичних об'єктів.

Методична робота

Серед різних напрямів методичної роботи можна виділити наступні:

  • голова науково-методичної комісії НУВГП зі спеціальності 144 «Теплоенергетика» галузі знань «Електрична інженерія»;
  • робота в складі розробників освітньо-професійних програм НУВГП для бакалаврів та магістрів, спеціальності 144 «Теплоенергетика»;
  • брав участь у відкритті нової для НУВГП спеціальності «Теплоенергетика»;
  • приймав безпосередньо участь у проведенні всіх рівнів акредитації і ліцензування підготовки на кафедрі ГЕ, ТЕ та ГМ бакалаврів напряму підготовки 6.05060101 «Теплоенергетика», спеціалістів спеціальності 7.05060101 «Теплоенергетика» та магістрів спеціальностей 8.05060101 та 144 «Теплоенергетика».

Навчальна робота

Навчальні дисципліни під час роботи на кафедрі ГЕ, ТЕ та ГМ

  • Технічна термодинаміка.
  • Паливо та обладнання для його спалювання.
  • Високотемпературні теплотехнологічні процеси та установки.
  • Проектування та спорудження об'єктів теплоенергетики.
  • Теплообмін та теплові режими роботи у теплотехнологічних установках.
  • Основи маловідходних технологій.
  • Низькоексергетичні опалювальні системи.
  • Нагнітачі та теплові двигуни.

Керівництво роботою студентів при підготовці бакалаврських робіт для бакалаврів напряму підготовки 144 «Теплоенергетика», дипломних проектів та магістерських робіт для спеціалістів та магістрів спеціальності 7.05060101 «Теплоенергетика» та 144 «Теплоенергетика».

Відзнаки

  • Почесна грамота НУВГП (2013 р.).

E-mail

o.p.kostiuk@nuwm.edu.ua