Відмінності між версіями «Приймальна комісія»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 43: Рядок 43:
*4. [https://vstup.edbo.gov.ua/ Електронний кабінет вступника]
*4. [https://vstup.edbo.gov.ua/ Електронний кабінет вступника]
*5. [https://nuwm.edu.ua/vstup/bachelor-after-school Програми вступних іспитів та творчих конкурсів, які проводить Університет]
*5. [https://nuwm.edu.ua/vstup/bachelor-after-school Програми вступних іспитів та творчих конкурсів, які проводить Університет]
*6. [nuwm.edu.ua/vstup/bachelor-after-school Максимальні обсяги державного замовлення]
*6. [https://nuwm.edu.ua/vstup/bachelor-after-school Максимальні обсяги державного замовлення]
*7. [nuwm.edu.ua/vstup/bachelor-after-school Пільги]
*7. [https://nuwm.edu.ua/vstup/bachelor-after-school Пільги]
*8. [nuwm.edu.ua/vstup/bachelor-after-school Вартість навчання]  
*8. [https://nuwm.edu.ua/vstup/bachelor-after-school Вартість навчання]  
*9. [nuwm.edu.ua/vstup/bachelor-after-school Рейтингові списки]
*9. [https://nuwm.edu.ua/vstup/bachelor-after-school Рейтингові списки]
*10. [nuwm.edu.ua/vstup/bachelor-after-school Накази про зарахування]
*10. [https://nuwm.edu.ua/vstup/bachelor-after-school Накази про зарахування]
*11. [nuwm.edu.ua/vstup/bachelor-after-school Вимоги до мотиваційних листів]
*11. [https://nuwm.edu.ua/vstup/bachelor-after-school Вимоги до мотиваційних листів]
*12. [nuwm.edu.ua/vstup/bachelor-after-school Розклад вступних випробувань]
*12. [https://nuwm.edu.ua/vstup/bachelor-after-school Розклад вступних випробувань]
<br/>
<br/>
::'''ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ", ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ "ФАХОФИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР", ОСВІТНЬОГО СТУПЕННЯ "МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР"'''
::'''ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ", ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ "ФАХОФИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР", ОСВІТНЬОГО СТУПЕННЯ "МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР"'''

Версія за 12:58, 3 січня 2024

Передмова для абітурієнта

Розташовується
Навчальний корпус №7
Адреса
м. Рівне, вул. Миколи Карнаухова, 53а, ауд. 729
Телефони
+38 (063) 120-82-47; +38 (068) 477-83-66;
(0362) 63-32-22

Mail
rc@nuwm.edu.ua
Карта студмістечка

Навчальний заклад заснований у 1915 році в Києві. 1959 року його переведено до Рівного як Український інститут інженерів водного господарства (УІІВГ). У 1995 році УІІВГ отримав статус Української державної академії водного господарства (УДАВГ). У 1998 році на базі УДАВГ та Рівненських автотранспортного і текстильного технікумів створено Рівненський державний технічний університет (РДТУ). 2002 року РДТУ перейменовано в Український державний університет водного господарства та природокористування (УДУВГП). У травні 2004 університету надано статус національного (НУВГП).
Студенти навчаються в восьми навчально-наукових інститутах. В структурі Університету є п’ять коледжів та один інститут (Надслучанський інститут). Підготовка та перепідготовка фахівців, у тому числі й іноземних громадян, здійснюється за 57 освітніми програмами бакалавра та 49 магістерськими освітніми програмами. В університеті діє Інститут післядипломної освіти, який займається перепідготовкою фахівців за базовими спеціальностями університету.
Навчання відбувається за денною, заочною, заочно-дистанційною формами за державним замовленням та за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Студенти, які навчаються за державним замовленням, отримують стипендії. Кращим студентам призначаються стипендії Президента України, Верховної ради України, голови ОДА, міського голови та інші іменні стипендії.

Вступивши на навчання до НУВГП за європейськими освітніми програмами Ви:
  • отримуєте можливість навчатися одночасно в Україні та за її межами;
  • отримуєте можливість використовувати навчальний досвід та досвід працевлаштування однолітків із сусідніх країн;
  • дізнаєтесь більше про історію, культурні традиції народу країни, у якій навчаєшся;
  • маєте можливість брати участь у європейських академічних програмах обміну, таких як ERASMUS MUNDUS та ін.


В структурі університету функціонує Відділ довузівської підготовки де можна здобути ґрунтовні знання навчаючись на підготовчому відділенні або на підготовчих курсах (термін навчання – 8 , 6 або 4 місяці).
Навчаючись в університеті, окрім основної професії, можна здобути ще й військовий фах, так як в нас діє ліцензована військова кафедра (400 осіб) з можливістю, вперше в Україні, навчання військовому фаху дівчат.
Навчальний процес забезпечують 357 кандидатів наук, доцентів, 86 докторів наук і професорів. У штаті університету 33 академіки та члени-кореспонденти Академій наук України і зарубіжних країн.
При університеті діють спецради із захисту докторських та кандидатських дисертацій. Університет має розгалужені міжнародні зв'язки з університетами, підприємствами і організаціями Білорусі, Болгарії, Польщі, Німеччини, Франції, США, Росії та багатьох інших країн світу. Наші випускники працюють у різних галузях як в Україні так і за кордоном. Іногородні студенти забезпечуються гуртожитками, які розташовані та території студмістечка поряд з навчальними корпусами.
Університет створює найкращі умови для організації дозвілля і відпочинку. У нас працюють секції з багатьох видів спорту, є стадіон, спортивні майданчики та спортклуб, тренажерні зали. В університеті створені всі можливості для занять художньою самодіяльністю, діє 19 різнопланових творчих колективів.
Навчальний заклад нагороджений орденом Дружби народів, занесений до Золотої книги ділової еліти „України", неодноразовий переможець рейтингів „Золота фортуна", „Кращі підприємства України" у номінації „Вища освіта", переможець Всеукраїнського конкурсу на звання „Кращий роботодавець року" серед підприємств і організації Рівненської області.
Шановні батьки та абітурієнти Ви зробите правильний вибір - пов’язавши своє майбутнє з Національним університетом водного господарства та природокористування.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ


ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ", ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ "ФАХОФИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР", ОСВІТНЬОГО СТУПЕННЯ "МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР"


ІНФОРМАЦІЯ ВСТУПНИКАМ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ "МАГІСТР"


ОСВІТНІЙ ЦЕНТР "КРИМ-УКРАЇНА, ДОНБАС-УКРАЇНА"

На базі Національного університету водного господарства та природокористування при приймальній комісії працює освітній центр «Крим-Україна, Донбас-Україна». Основне завдання освітнього центру – це супровід і допомога абітурієнтам, які проживають на території, непідконтрольній Україні, в отриманні атестата про повну загальну середню освіту та вступі до Національного університету водного господарства та його структурних підрозділів. Детальніше з роботою освітнього центру можна ознайомитися за посиланням.