Відмінності між версіями «Новини та події»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Мітка: Ручний відкіт
(Не показано 5 проміжних версій цього користувача)
Рядок 9: Рядок 9:


YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=XiyGgejjrE4&ab_channel=NUWEE
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=XiyGgejjrE4&ab_channel=NUWEE
<gallery>
Файл:Роботодавці 12 жовтня 2023.jpg
Файл:Роботодавці 11 жовтня 2023.jpg
</gallery>


==Екскурсія на підприємство “ОДЕК”==
==Екскурсія на підприємство “ОДЕК”==

Версія за 10:39, 17 жовтня 2023

Дні кар’єри у НУВГП - 2023

У Національному університеті водного господарства та природокористування успішно відбулись Дні кар'єри-2023, які стали не лише важливою подією для студентів, а й результативним етапом у налагодженні тісної співпраці з рядом високопрофесійних роботодавців. Це неабияка можливість для майбутніх фахівців забезпечити собі кар'єрний зріст та розвиток відповідно до вимог сучасного ринку праці.
33 партнери-роботодавці активно долучилися до події та внесли свій вагомий внесок у проведення Днів кар'єри. Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам за плідну співпрацю та спільний внесок у формування успіху студентів НУВГП. Як це відбувалось можна переглянути за наступними посиланнями.
Facebook: https://fb.watch/nJVbYFqdgJ/

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=XiyGgejjrE4&ab_channel=NUWEE

Екскурсія на підприємство “ОДЕК”

За ініціативи кафедри маркетингу 12 травня 2023 року відбулася екскурсія для студентів на деревообробне підприємство “ОДЕК”, який є найбільшим виробником фанери в Україні.
Тепло зустрів студентів та викладачів Сергій Чикалюк директор з соціальної та корпоративної відповідальності - це випускник нашого НУВГП. Перед екскурсією Анатолій Демчук провів інструктаж з охорони праці. Далі студенти ознайомились з всією продукцією заводу, етапами та особливостями виробництва фанери, а ще мали можливість побачити технологічне обладнання на підприємстві. Цікаво та інформативно екскурсію провів головний технолог Іван Кабалюк. Директорка з підбору персоналу Людмила Фінчук наголосила про відкриті вакантні посади для наших випускників.
Дякуємо колегам кафедри маркетингу та партнерам!

Як це було: https://fb.watch/kQ5D8_HG54/

Екскурсія на Verallia Ukaine

Працівники ЦРС і студенти кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій відвідали Verallia Ukraine
Verallia Ukaine - це європейський лідер та третій у світі виробник скляної упаковки для напоїв та харчових продуктів. Працівники заводу розказали історію виробництва, провели екскурсію і показали студентам весь процес створення склотари. Також, студенти залишили свої резюме та пройшли експрес-співбесіди. Дякуємо нашим партнерам за плідну співпрацю та до зустрічі на майбутніх відвідинах!

Як це було: https://fb.watch/kQ53b3G6ml/

Зустріч із представниками Verallia

Сьогодні студенти спеціальності 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" зустрілись із партнером-роботодавцем НУВГП компанією Verallia - топ-виробником склотари в Україні. Дізнались, як влаштуватись на роботу, які умови та обов'язки, а також запросили студентів на екскурсію на завод.

Як це було: https://fb.watch/j-pdQCjK3b/
Детальніше про компанію-партнера: https://ua.verallia.com/s/?language=uk

Дні кар'єри 2022

18-20 вересня в стінах НУВГП традиційно зустрічались студенти з підприємствами та компаніями міста Рівного і не тільки. Складний час в країні не завадив планам показати студентам їхні можливості під час навчання та по його закінченню. Більше 20 партнерів відвідали університет в рамках Днів кар’єри 2022. Кожен зумів зацікавити студентів та поділитись власними кейсами. Тішить, що навіть під час повітряної тривоги студенти і роботодавці продовжили діалог в укритті та змогли з приємною користю провести час. Низку вакансій отримали для себе студенти різних спеціальностей і повний перелік усіх доступних вакансій кожен може побачити на сайті НУВГП. Зі свого боку ми хочемо висловити вдячність усім роботодавцям, які в такий нелегкий час приєднались до нас. Дякуємо за те, що ви продовжуєте працювати - забезпечувати робочими місцями людей та продовжуєте підтримувати економіку нашої країни. Віримо, що наша співпраця буде мати лише конструктивні результати і саме наші студенти в тандемі з роботодавцями будуть відбудовувати Україну. Віримо в нашу перемогу!


Фото у Facebook https://www.facebook.com/media/set/?set=a.602308675022809&type=3

Студенти вчилися шукати перше робоче місце

В конференц-залі університету відбувся семінар: «Техніка пошуку роботи та підготовка резюме».

Спікером заходу виступила заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Рівненського МЦЗ Лариса Масталярчук. Варто відзначити, що Лариса Григорівна вже не перший рік проводить семінари і тренінги зі студентами НУВГП та вже декілька з них, завдяки слушним порадам спеціаліста, знайшли та влаштувалися на своє перше робоче місце.

Про сучасні методи та джерела пошуку роботи від гості почули студенти навчально-наукових інститутів економіки та менеджменту, автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки, водного господарства та природооблаштування, агроекології та землеустрою. Окрім того, присутні дізналися про регіональний ринок праці, актуальні вакансії, послуги служби зайнятості. А ще вчилися правильно складати персональне резюме, а також проходити співбесіду з роботодавцем.

Студенти отримали навички самопрезентації під час спілкування з потенційним роботодавцем, комплексного пошуку роботи з урахуванням не лише потреб роботодавців, але і з урахуванням власних очікувань від роботи, схильностей і бачення себе в тій чи іншій сфері.

Наталія ПАРХОМЧУК, відділ зв’язків із громадськістю

«Дні кар’єри» у НУВГП

Завершилися «Дні кар’єри» у НУВГП. Впродовж тижня студенти третіх-п’ятих курсів різних спеціальностей усіх навчально-наукових інститутів мали змогу побувати на зустрічах з роботодавцями, побачити їх презентації, поспілкуватися, взяти участь в тренінгах, ділових іграх та отримати за це сувенірні подарунки. Зокрема, серед роботодавців були представники компаній КТС, Honeycomb Software, Стар-Світ, Mindy Support, РЕНОМЕ-СМАРТ, Сільпо-Фуд, Еколл, АТ КБ ПриватБанк, ТОВ "Склоресурс", ТОВ "Нова Пошта", ГК Автоград, ПрАТ "РІВНЕАЗОТ", ПП "Виробничо-конструкторське об'єднання "МААНС", ПрАТ "Вераллія Україна" , ПРАТ "УКРГІДРОПРОЕКТ" та ZAGRAVA. Кожен із них презентував вакантні місця для зацікавлених осіб, розповів про специфіку та умови роботи, переваги першого робочого місця саме у їхній компанії, можливості кар’єрного росту та заробітну плату. Важливо те, що студенти можуть сміливо поєднувати і навчання, і роботу. Для цього роботодавці пропонують гнучкий графік роботи. Під час презентацій роботодавці пропонували своє бачення пошуку роботи та побудови кар’єри, відповідали на запитання студентів. Головний меседж зустрічі: пошук роботи варто починати вже на старших курсах у статусі стажиста, брати активну участь у грантових програмах та всіляких конкурсах, розвивати softskills, hardskills та креативити. З актуальними вакансіями студенти можуть ознайомитися за посиланням https://nd.nuwm.edu.ua/vakansii

Наталія ПАРХОМЧУК, відділ зв’язків із громадськістю

Фото: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=www.nuwm.edu.ua&set=a.1990187327823800


Профорієнтаційна робота триває…

Представники Центру розвитку студентства НУВГП 12 червня провели профорієнтаційну роботу серед учасників традиційного веломарафону, ініційованого Рівненською АЕС. Це вже п’ятий велопробіг у 100-кілометровій зоні Рівненської АЕС впродовж останніх п’яти років. До слова, «Веломарафон 100 ВЕЛОwatt» зібрав майже 300 учасників з усієї України – представників діючих українських АЕС та НАЕК «Енергоатом» – професійних спортсменів та любителів велопробігів. Працівники атомних електростанцій у заході брали участь не самі, а зі своїми родинами, друзями та знайомими. Тож аудиторія для проведення профорієнтаційної роботи була широка. Тут були і наші випускники, і наші студенти, і, звісно, майбутні абітурієнти.

Як розповіла начальник відділу професійного та кар’єрного розвитку Алла Лебедєва-Лясковець, представники НУВГП мали три локації: у м. Вараш, смт Володимирець – пункті перепочинку веломарафонівців та біля Білого озера – кінцева веломарафону. Тут усі бажаючі змогли ознайомитися із напрямками підготовки у НУВГП за різними рівнями, а також отримати буклети, проспекти чи змістовну консультацію. Найбільший інтерес привертали гідроенергетика, теплоенергетика, АУТП та ІТ-напрямок. А найактивніші поширювачі фото про НУВГП в Instagram – учасники лотереї, отримали подарунки – брендову продукцію НУВГП: футболки, магніти, ручки, чашки тощо.

Наталія Пархомчук, відділ зв’язків із громадськістю.

Вебінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка до співбесіди з роботодавцем»

Готуємось до співбесіди з роботодавцем разом зі здобувачами вищої освіти НУВГП.

У рамках співпраці Рівненської обласної служби зайнятості і Національного університету водного господарства та природокористування 08 червня 2021 року відділом активної підтримки безробітних Рівненської районної філії РОЦЗ спільно з відділом професійного та кар’єрного розвитку НУВГП був організований та проведений вебінар для студентської молоді старших курсів на тему: «Техніка пошуку роботи. Підготовка до співбесіди з роботодавцем» із застосуванням корпоративному засобу для відеоконференцій Google Meet. Світлана Жовнір, начальник відділу активної підтримки безробітних філії, насамперед ознайомила молодь із соціальними послугами, які надає служба зайнятості зайнятому і незайнятому населенню, презентувала офіційні інтернет-ресурси державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище» та Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, Освітній портал, а також онлайн-сервіс "Моя професія: консультаційна мережа" Вона розповіла учасникам вебінару про основні види співбесіди та правила підготовки до неї. Також акцентувала увагу на найбільш поширених помилках та як їх не допустити. Окрім цього учасники вебінару були проінформовані про складання та переваги відеорезюме, що дозволить роботодавцю отримати перше враження про кандидата та призначити особисту зустріч. На закінчення вебінару пані Світлана рекомендувала присутнім скористатися послугами служби зайнятості, а також використовувати її інтернет-ресурси. Організатори заходу мають надію, що інформація, отримана під час його проведення, стане корисною старшокурсникам у професійному майбутньому.

МІТАП «ПРАВИЛЬНА КАР’ЄРА»

3 червня 2021 року у головному корпусі НУВГП (платформа взаємодій «Простір») спеціально для студентів був проведений МІТАП «ПРАВИЛЬНА КАР’ЄРА». Спікером цієї зустрічі стала директор з управління персоналом ГК «Автоград» (автоцентри Skoda, Volkswagen, Honda, Renault, Hyundai, Fiat, Nissan) Найчук Світлана. Що стало поштовхом до організації цього МІТАПУ? На сьогодні актуальною постає проблема працевлаштування, першої співбесіди та написання власного резюме. Саме тому і була обрана тема «ПРАВИЛЬНА КАР’ЄРА» для мітапу. Найчук Світлана не лише приділила увагу вищезазначеним питанням, а й розповіла про: - нові тренди на ринку зайнятості; - вибір професії; - типові помилки, які блокують професійний розвиток; - критерії обрання місця роботи; - та інше. Наприкінці заходу студенти мали можливість задати питання спікеру мітапу і почути на них відповідь. Також був проведений розіграш подарунків. Захід пройшов на доволі позитивній ноті, тому усі присутні залишилися задоволеними від отриманої інформації.

Вебінар Техніка пошуку роботи

26 травня 2020 року начальник відділу активної підтримки безробітних Рівненської районної філії Рівненського ОЦЗ Світлана Жовнір, провела вебінар: «Техніка пошуку роботи» для здобувачів вищої освіти Національного університету водного господарства та природокористування. Вихід здобувачів вищої освіти на ринок праці відбувається, переважно, після закінчення навчання. Саме на цьому етапі виникає багато проблем, щодо реалізації їх трудового потенціалу. Питання працевлаштування тим, чи іншим шляхом, долаються здобувачами вищої освіти, але іноді можуть бути вирішені за сприяння державної служби зайнятості. Важливим завданням фахівців на даному етапі є психологічна підтримка, спонукання здобувачів вищої освіти до усвідомлення вибору професії й створення ефективних механізмів їх зайнятості. Під час заходу майбутні випускники Закладу вищої освіти отримали інформацію про ринок праці, актуальні вакансії, послуги служби зайнятості та правові аспекти зайнятості молоді, що у кінцевому підсумку сприятиме формуванню активної позиції цієї категорії людей на ринку праці. Особливу увагу було акцентовано на основних джерелах інформації про вакансії, правильному написанню персонального резюме, а також співбесіді з роботодавцем.

День кар’єри - 2019

Щорічний ярмарок вакансій «День кар’єри» відбувся 30 жовтня в університеті. Традиційно, в цей день майбутні випускники університету мають нагоду особисто поспілкуватися з роботодавцями, задати хвилюючі їх питання, а також пройти стажування, практику чи отримати перше робоче місце.

Цього разу робочі зони роботодавців розташувалися відразу у двох фойє навчального корпусу № 1 університету: на третьому та четвертому поверхах, і навіть дехто з них – на сходинках. Тут працедавці інформували студентів про свої організації, розповідали про напрямки діяльності, роздавали сувенірну продукцію та брендові речі: канцелярію, чашки, браслети, солодощі, демонстрували різні цікавинки. Найбільше студентам кортіло порухати кульку силою дуки – Pixolineproject, скласти дерев’яні головоломки від будівельної групи «Smart», скуштувати пончики ТМ «Рум’янець». А найактивніші могли отримати ще й термокружки від «Pixoline». Варто зазначити, що найбільша зацікавленість студентів була у представниках компаній ІТ-напрямку.

Всього понад 40 організацій та установ взяли участь у Дні кар’єри. І кожна по-своєму намагалася переконати випускника отримати перше робоче місце саме у них. Були тут і представники ІТ та будівельних компаній, банківських установ, сфер водного господарства та енергетики, комунальної та торговельної, телекомунікації, машинобудування, автомобільного бізнесу тощо.

Одночасно, в актовій залі відбувалася панельна дискусія «Як знайти робоче місце і побудувати кар’єру». Учасники обговорення: керівник Рівненської філії ПАТ КБ «Приватбанк» Леся Савчук, контент-менеджер КТС Ірина Тесленко, директор девелоперського відділу компанії «Soft Serve» Сергій Сидорчик, HR-менеджер з «Реноме» Неля Вербицька та проректор Олег Лагоднюк. Усі вони під час дискусії запропонували своє бачення пошуку роботи та побудови кар’єри, а також дали відповіді на запитання студентів. Головний меседж зустрічі: пошук роботи варто починати вже на старших курсах у статусі стажиста, брати активну участь у грантових програмах та всіляких конкурсах, розвивати softskills, hardskills та креативити.

Фото: https://www.facebook.com/pg/www.nuwm.edu.ua/photos/?tab=album&album_id=1390205637821975

Наталія Пархомчук, відділ зв’язків із громадськістю


Семінар Рівненського центру зайнятості

9 жовтня заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Рівненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості пані Оксана провела семінар «Побудова кар'єри та професійний розвиток» для студентів 3-4 курсів ННІ економіки та менеджменту і механічного інституту.

Фото: https://my.su/zdh87

Зустріч студентів з представниками торгової мережі продовольчо-промислових супермаркетів "Сільпо"

03.10.19 знову традиційно відбулася зустріч студентів НУВГП з представниками торгової мережі продовольчо-промислових супермаркетів в Україні "Сільпо". Менеджер з персоналу Олена Бобко розповіла нашим студентам про специфіку роботи, офіційне працевлаштування, гнучкій графік роботи, стабільну оплату праці, можливість кар’єрного росту.

Фото: https://my.su/oo47q

Зустріч студентів та представників АТ АКБ "Банк Львів"

17 вересня відбулася зустріч студентів та представників АТ АКБ "Банк Львів". У цій зустрічі прийняли участь студенти 4-5 курсів інституту економіки та менеджменту, інституту права. Начальник відділення у м. Рівне "Банку Львів" Алла Питель запропонувала нашим студентам гарні пропозиції щодо навчання у школі Банкірів. Набір на навчання у школу банкірів триватиме до 7 жовтня цього року. Бажаючим навчатися у цій школі потрібно заповнити анкету та передати у кабінет 156 (1 корпус НУВГП). Навчання триватиме три тижні з 7 жовтня у м. Львів (надається безкоштовне проживання, стипендія 7 000 грн, група з 15 чоловік) після навчання буде стажування у одному з відділень банку, після чого працевлаштування на вакантні посади банку. Насичений курс навчання у кращих міжнародних наставників та тренерів банківської справи. Алла Питель розповіла що це вже 6 школа банкірів (з попередніх 5 - 80 % учасників школи працевлаштовано). Анкету щодо навчання “від студента до банкіра” можна заповнити за посиланням https://startup.banklviv.com/ та дивись фото 1.

Фото: https://www.facebook.com/pg/department.of.employment.NUWEE/photos/?tab=album&album_id=3006002912759456&__tn__=-UCH-R

Семінар Рівненського центру зайнятості

23 квітня востаннє у цьому навчальному році для студентів НУВГП провела семінар “Що потрібно знати про ведення бізнесу?” заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Рівненського МЦЗ Лариса Масталярчук.

Семінар Рівненського центру зайнятості

27.03.2019р.відбулася зустріч в рамках роботи інформаційно-консультаційного центру служби зайнятості у Національному університеті водного господарства та користування заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Рівненського МЦЗ Масталярчук Лариса Григорівна провела семінар «З чого починається підприємництво». У семінарі взяли участь студенти 3, 4, 5 курсів навчально-наукових інститутів: механічного та охорони здоров’я.

Профорієнтаційна робота в загальноосвітніх школах Костополя

Викладачі кафедри геології та гідрології ННІ ВГП, доценти Гопчак Ігор Васильович і Криницька Марія Василівна, та старший викладач Мельничук Григорій Вікторович, відповідно до наказу МОН України провели для випускників загальноосвітніх шкіл м. Костопіль I тур Всеукраїнської олімпіади з Математики та Історії України. Участь у олімпіаді дає унікальну можливість отримати до 20 балів до сертифікатів ЗНО та допоможе вступити до НУВГП на вибрані абітурієнтами спеціальності. Викладачами було відвідано 6 шкіл, більше 100 учнів отримали від представників НУВГП інформацію про можливість навчання випускників в нашому виші за різними спеціальностями. Понад 90 учнів виявили бажання і прийняли участь в олімпіаді. В ході зустрічі відбувся цікавий діалог і приємне спілкування з випускниками та керівництвом загальноосвітньої школи № 4, де учні проходять навчання з географічним ухилом, діє географічний гурток, ми мали можливість поспілкуватись не лише з випускниками, а й з учнями 10 і 9 класів, які вибрали географію, як профільний предмет. Вони з великим захопленням сприйняли інформацію про те, що в НУВГП відкриті і успішно розвиваються нові спеціальність 103 «Науки про Землю» та 106 «Географія».

Ігор Гопчак, кафедра геології та гідрології

Проведення Всеукраїнської олімпіади з математики та історії України кафедрою хімії та фізики у м. Сарни

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України та положення про проведення Всеукраїнської олімпіади з математики та Історії України для вступників до НУВГП викладачами кафедри хімії та фізики було проведено І тур олімпіади серед учнів випускних класів м. Сарни. Так, доценти кафедри Рибалко Андрій Володимирович, Гаєвський Валерій Ростиславович та старший викладач Мисіна Оксана Іванівна 5-6 березня 2019 року відвідали навчальні заклади м. Сарни і провели І тур Всеукраїнської олімпіади з математики та історії України серед учнів Сарненської гімназії, НВК «Школа-колегіум», економіко-правового ліцею «Лідер» та ЗОШ №2 та №4. В І турі олімпіади прийняло участь 156 учасників. Учні активно прийняли участь в олімпіаді, спілкувалися з викладачами щодо умов вступу до НУВГП та надані інформаційні матеріали, які стануть у нагоді при виборі майбутньої спеціальності. Кафедра хімії та фізики.

Проведення Всеукраїнської олімпіади з математики та історії України кафедрою хімії та фізики у ЗОШ №20 м. Рівне

З метою проведення профорієнтаційної роботи серед учнів навчальних закладів м. Рівне 13 березня 2019 року доцентом кафедри хімії та фізики Буденковою Надією Марківною було проведено І тур Всеукраїнської олімпіади з математики та Історії України для вступників до НУВГП серед учнів ЗОШ № 20 м. Рівне. Надією Марківною була надана вся необхідна інформація та матеріали щодо вибору майбутньої спеціальності абітурієнтом. Кафедра хімії та фізики.

Семінар Рівненського центру зайнятості

13 березня 2019 року в рамках роботи інформаційно-консультаційного центру служби зайнятості у Національному університеті водного господарства та користування заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Рівненського МЦЗ Масталярчук Лариса Григорівна провела семінар «З чого починається підприємництво». У семінарі взяли участь студенти другого та третього курсів навчально-наукових інститутів: економіки та менеджменту, агроекології та землеустрою, водного господарства та природооблаштування. Всі студенти були запрошені взяти участь у семінарі «Що потрібно знати для успішного ведення бізнесу?», який відбудеться 10 квітня 2019 року о 14:00.

Профорієнтаційна робота у Шубківській ЗОШ

21 лютого викладачами кафедри суспільних дисциплін доц.Сокаль В.А. та доц.Якубовською С.С. проведено профорієтаційну роботу у Шубківській ЗОШ. На зустрічі із старшокласниками викладачі розповіли про особливості освітнього процесу у Національному університеті водного господарства та природокористування, спеціальності та рівні освіти, за якими з можна здобути освіту в університеті, Всеукраїнську олімпіаду НУВГП. Запросили учнів та їхніх батьків на День відкритих дверей, запропонували прийняти участь у заходах, які проводяться в університеті, зокрема у конкурсі “На кращий малюнок і есе на психологічну тематику”, які проводяться для учнів 9-11 класів . Колектив кафедри суспільних дисциплін висловлює подяку директору Шубківської ЗОШ, випускниці магістерської програми “Управління навчальним закладом” Бондарчук Ярославі Аркадіївні за організацію заходу.

Профорієнтаційна робота у Кременецькому лісотехнічному коледжі

Традиційними для викладачів університету стали зустрічі зі студентами коледжів з метою проведення профорієнтаційної роботи. Цього разу (11.12.2018 р.) доценти кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Кусковець С.Л. та Шаталов О.С., а також доцент кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики Ліщинський А.Г. відвідали Кременецький лісотехнічний коледж Тернопільської області. Доценти Кусковець С.Л. та Шаталов О.С. мали зустріч із випускниками коледжу, що навчаються спеціальністю «Лісове господарство» загальною чисельністю понад 40 студентів. До присутніх доведена інформація про можливості навчання випускників в НУВГП за скороченою програмою за спеціальністю «Цивільна безпека» та «Лісове господарство». Роздано агітаційні матеріали НУВГП, ННІБА та кафедр. Доцент Ліщинський А.Г. зустрівся зі студентами коледжу, які навчаються за спеціальністю «Землевпорядкування». Він презентував студентам спеціальність «Геодезія та землеустрій», за якою вони зможуть продовжити своє навчання в нашому університеті за скороченим терміном, ознайомив їх з умовами вступу та навчання. В ході зустрічі відбувся цікавий діалог та приємне спілкування з випускниками та керівництвом коледжу.

Ярмарок професій у Млинові

Вибір майбутньої професії – це важливий крок у житті кожної людини, яка в подальшому хоче стати успішною. Для допомоги у визначенні професійного спрямування майбутніх абітурієнтів, працівниками державної служби зайнятості щорічно організовується ярмарок професій. 27 листопада такий захід був проведений в будинку дозвілля смт. Млинів. На ярмарку професій було представлено понад 15 закладів освіти різного рівня акредитації Рівненської, Волинської Тернопільської та Львівської областей. Національний університет водного господарства та природокористування представляли викладачі кафедри автомобілів та автомобільного господарства доцент Ігнатюк Роман Михайлович та старший викладач Стадник Олександр Святославович. У фойє будинку дозвілля було встановлено інформаційний стенд та облаштований стіл з профорієнтаційними матеріалами. Також всі бажаючі отримали брошури, буклети, були проінформовані про умови вступу, перелік спеціальностей та організацію навчального процесу в НУВГП.

Ярмарок вакансій НУВГП

Щорічний Ярмарок вакансій «День кар’єри» відбувся в університеті. Традиційно в цей день майбутні випускники університету мають гарну нагоду особисто поспілкуватися з роботодавцями, залишити їм своє резюме, а також отримати перше робоче місце.

Роботодавці розмістилися у холі перед актовою залою, де презентували свою продукцію, розповідали про умови праці, заохочення, переваги роботи саме у них. Найбільше молоді зібралось біля столиків «Реноме» та «Soft Serve».

Відкрив захід вітальною промовою ректор Віктор Мошинський. Очільник закладу відмітив важливий крок у житті кожного випускника – вибір професії та подякував роботодавцям за тісну співпрацю. Про те, як розмістити своє резюме на сайті університету http://nd.nuwm.edu.ua/ та швидко знайти вакансію, розповіла завідувач відділу працевлаштування та профорієнтації Оксана Клюха.

Після офіційної частини студенти розійшлося по локаціях, де роботодавці розповіли майбутнім фахівцям про специфіку діяльності своїх підприємств, ознайомили з вакансіями та запросили молодь на роботу.

Варто зазначити, що кожного року кількість роботодавців, які представляють себе на Ярмарку вакансій, збільшується. І цього разу їх було понад півсотні, а вакансій – біля 80. Усі вони – сучасні, динамічні організації та установи, які перебувають у пошуку нових, молодих кадрів. Дехто вперше взяв участь у подібному заході. Серед постійних учасників Ярмарку хочеться відмітити ПрАТ «Реноме», Управління Держпраці, БУВР річок Західного Бугу та Сяну, Дністровське БУВР, «Ескада-М», IT-компанія «Soft Serve», ПАТ «Рівне Азот», АТ «Банкомзв’язок», ПАТ «Консюмерс-Скло-Зоря», ПАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів», ТОВ «ЦерсанітІнвест» та ін.

Більшість спудеїв називають «Дні кар’єри» ефективним заходом для пошуку першого місця роботи. Поспілкувавшись з потенційними роботодавцями безпосередньо, молоді люди змогли краще зрозуміти основні тенденції вітчизняного ринку праці: характер пропонованої роботи, вимоги роботодавців, особливості кадрової політики та корпоративної культури організацій та підприємств.

В підсумку «Дня кар’єри» можна зазначити, що зараз затребуваними на ринку праці є технічні, економічні та ІТ-спеціальності, пропозицій за якими від роботодавців надійшло найбільше.

Тож сподіваємося, для більшості випускників цей день стане відліком у побудові власної кар’єри.

Фото: https://www.facebook.com/pg/www.nuwm.edu.ua/photos/?tab=album&album_id=1140111346164740

Наталія Пархомчук, сектор зв’язків із громадськістю


Семінар "Особливості працевлаштування молоді на перше робоче місце"

24 жовтня начальник відділу активної підтримки безробітних Рівненської районної філії Рівненського ОЦЗ провела семінар «Особливості працевлаштування молоді на перше робоче місце» для студентів старших курсів Національного університету водного господарства та природокористування.

Вихід молоді на ринок праці відбувається, переважно, після закінчення навчання. Саме на цьому етапі виникає багато проблем щодо реалізації їх трудового потенціалу. Питання працевлаштування тим чи іншим шляхом долаються самою молоддю, але іноді можуть бути вирішені за сприяння державної служби зайнятості. Важливим завданням фахівців на даному етапі є психологічна підтримка безробітної молоді, спонукання молодих людей до усвідомлення вибору професії й створення ефективних механізмів їх зайнятості. Під час заходу майбутні випускники вузу отримали інформацію про регіональний ринок праці, актуальні вакансії, послуги служби зайнятості та правові аспекти зайнятості молоді, що у кінцевому підсумку сприятиме формуванню активної позиції цієї категорії людей на ринку праці. Особлива увага була приділена основним джерелам інформції про вакансії, правильному написанню персонального резюме, а також співбесіді з роботодавцем.

Під час проведення заходу студентам презентували та провели роз’яснювальну роботу щодо діяльності громадського проекту масових відкритих онлайн – курсів «Prometheus» (http://prometheus.org.ua), а також надали інформацію щодо реалізації соціальний проект з вивчення англійської мови на базі онлайн платформи «Lingva.Skills» (www.lingva.ua). По закінченню заходу присутніх запросили відвідати семінари-тренінги з техніки пошуку роботи, які плануються провести у листопаді-грудні 2018 року.


Презентація Туристичної компанії Золота Імперія

18 жовтня відбулася презентація для наших студентів. Генеральний менеджер Геннадій Бабичев розповідав про працевлаштування студентів 2-5 курсів на зимових та літніх канікулах у Болгарії. На зустрічі наші студенти, які вже приїхали з роботи поділилися своїми враженнями та досвідом роботи за кордоном. Більш детальнішу інформацію про туристичну компанію Золота імперія можна дізнатися за посиланням

https://www.goldenempire.info/

та відгуки наших студентів https://www.goldenempire.info/testimonial-view/yarmoshevich-aleksandr/ , https://www.goldenempire.info/testimonial-view/kapitula-roman/ , https://www.goldenempire.info/testimonial-view/radzevich-andrej/ , https://www.goldenempire.info/testimonial-view/moskalyuk-stepan/

Презентація Групи CRH (Cement Roadstone Holding)

26 вересня 2018 р. Відбулася презентація Групи CRH (Cement Roadstone Holding / СіАрЕйч):

• ПАТ «Подільський цемент» (м. Кам'янець-Подільський),

• ТОВ «ЦЕМЕНТ» (м. Одеса),

• ПАТ «Миколаїв цемент» (м. Миколаїв, Львівської обл.)

для наших студентів Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури: бакалаврів та магістрів спец. Охорона праці (цивільна безпека) ІV, VI курсів; Технічного коледжу НУВГП спеціальностей: Монтаж, обслуговування систем автоматизації, Електромеханіка. Юрій Грибачов – головний енергетик та Дмитро Геник – інженер з підготовки кадрів презентули сферу діяльності Групи CRH. Христина Шефелюк – спеціаліст з розвитку і навчання персоналу розповіла про програму стажування для студентів та випускників у СRH Україна 2018-2019 - четверта хвиля програми з подальшим працевлаштуванням. Запропонувавши для учасникам програми стажування: проживання, доїзд до підприємства ( у м. Кам'янець-Подільському), та забезпечення спецодягом – безкоштовне. А також для стажерів проводять безкоштовні курси англійської мови. Щоб взяти участь у програмі необхідно: - подати заявку/резюме на сайті компанії http://crhukraine.com/career/students_and_graduates/form - пройти конкурсний відбір (співбесіди з представниками компанії) - бути готовим до цікавих завдань і професійних викликів +38 050 4370217 +38 050 4370248

NUWEE Open або День відкритих дверей

У суботу, 5 травня в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся День відкритих дверей. Ця назва, насправді, на сьогоднішній день носить лише формальний характер, адже наш університет уже давно позиціонує себе як «відкритий», тож ми раді гостям будь-якого дня.

Саме з цих причин цього разу було прийнято рішення про зміну формату самого заходу. Окрім очевидних необхідних речей, серед яких інформація про спеціальності, особливості вступної кампанії тощо, основою заходів стали воркшопи та майстер-класи.

Цьогорічний День відкритих дверей розпочав, привітавши усіх присутніх, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Сорока. А про унікальні особливості нашого університету радо виступив із презентацією проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи

Олег Лагоднюк. В обох виступах головною тезою стала саме відкритість університету, десятки проектів, технічних та інформаційних рішень, запроваджених в університеті. Є серед них і по-справжньому унікальні для України, такі як мобільний додаток «Мій НУВГП» чи підписана угода із EVS.

В перерві між цікавими доповідями усі гості отримали змогу скуштувати смачний брендовий торт та випити чашку кави. «То в чому ж різниця між цим Днем відкритих дверей і усіма попередніми?! У торті?!», – спитаєте ви.

А ні! Найцікавіше чекало на присутніх одразу після закінчення офіційної частини. В коридорах 7-го корпусу НУВГП були розміщені зони майстер-класів та воркшопів. Тут присутні отримали змогу керувати роборукою, приміряти на собі будівельне обмундирування, покерувати радіокерованими мініатюрними будівельними машинами та ескалаторами. Також була можливість скласти свій фоторобот, визначити, чи не фальшиві гроші лежать у тебе в гаманці, отримати сеанс масажу, виміряти свої життєві показники, оцінити рівень забрудненості води, надрукувати собі сувенір на 3Д-принтері і ще багато усього цікавого. Окрім цього, на усіх присутніх, традиційно, чекала безпрограшна лотерея з безліччю брендових подарунків.

Загалом новий формат заходу вийшов на ура, тому уже в кінці цього року, на наступному Дні відкритих дверей на вас чекатиме ще більше цікавої інформації, майстер-класів та позитивних емоцій.

Фото: https://www.facebook.com/pg/www.nuwm.edu.ua/photos/?tab=album&album_id=993491054160104 https://www.facebook.com/pg/www.nuwm.edu.ua/photos/?tab=album&album_id=993498837492659

Віталій Прокопець, сектор зв’язків з громадськістю

Презентація торгової мережі "Сільпо"

Два дні поспіль ми знайомили студентів з представниками торгової мережі продовольчо-промислових супермаркетів в Україні - "Сільпо". Менеджер з персоналу Олена Бобко розповіла нашим студентам про специфіку роботи, офіційне працевлаштування, гнучкий графік роботи, стабільну оплату праці, можливість кар’єрного росту.

Презентація ПАТ "Галичфарм" (Корпорація ”Артеріум”)

19 березня 2018 року до наших студентів бакалаврів та магістрів Навчально-наукових інститутів агроекології та землеустрою, будівництва та архітектури, автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки, механічного завітав представник Корпорації ”Артеріум” Микола Лехновський. Пан Микола презентував нашим студентам сферу діяльності корпорації, запропонував нашим майбутнім випускникам оплачуване стажування в корпорації з подальшим працевлаштуванням.

Участь у програмі стажування — можливість для студентів і випускників отримати знання та досвід, ознайомитися з робочими процесами компанії Студенти можуть обрати такі напрями:

1.управління якістю;

2.сервісне обслуговування та енергозабезпечення;

3.складська логістика та закупівлі.

Тривалість програми визначається індивідуально й залежить від обраного напряму. Кращим стажерам ми пропонуємо подальшу співпрацю. Студенти, які продовжують навчання у навчальних закладах і демонструють успішні результати стажування, автоматично стають учасниками наступних програм до завершення свого навчання з подальшим працевлаштуванням. Вимоги до кандидатів стажування

•вища освіта (бакалавр, магістр);

•високий рівень зацікавленості кандидата у професійному розвитку (участь у професійних читаннях, олімпіадах, конференціях, співавторство/авторство наукових робіт, статей, тез);

•володіння англійською мовою на рівні Intermediate і вище;

•готовність працювати для розвитку вітчизняного виробника.

Прийом заявок на участь в «Програмі роботи зі стажерами» у ПАТ "Галичфарм" корпорації "Артеріум" (м.Львів) відкритий з 19 лютого по 29 березня 2018 року. Для реєстрації необхідно відправити лист на електронну адресу: Oleksandra.Papizh@arterium.ua із поміткою "Програма стажування" заповнену анкету і виконане завдання, яке відповідає обраному Вами напрямку. Виконання завдання є обов'язковою вимогою.

День відкритих дверей НУВГП у Вараші

На запрошення керівництва Рівненської АС 6 березня 2018 року був проведений День відкритих дверей НУВГП у м. Вараші, у якому взяли участь представники всіх навчально-наукових інститутів університету: Шевчук Ірина Володимирівна, доцент кафедри екології, землеустрою та моніторингу земель; Тарас Богдан Ігорович, старший викладач кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих систем; Ніколайчук Олег Миколайович, доцент кафедри гідротехнічного будівництва, заступник директора ННІВГП; Вікторчук Марія Василівна, к.ю.н., асистент кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності; Клюха Оксана Олександрівна, к.т.н., старший викладач кафедри менеджменту; Кудрявцев Антон Ігорович, старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання; Кусковець Сергій Леонідович, доцент кафедри охорони праці; Бабич Ярослав Олександрович, доцент кафедри дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання; відповідальний секретар приймальної комісії Жомирук Руслан Валентинович, доцент кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих систем; завідувач відділу працевлаштування та профорієнтації Сокаль Валентина Анатоліївна, доцент кафедри суспільних дисциплін. У програмі заходу проведена зустріч із випускниками загальноосвітніх шкіл № 1, № 2, № 3, № 4, № 5 м. Вараша та Вараської гімназії. Під час зустрічі викладачі університету розповіли про особливості навчання та відпочинку студентів університету; про спеціальності та освітні програми; ознайомили з Правилами прийому; з умовами проведення Всеукраїнської олімпіади НУВГП. Зацікавили учнів університетські нововведення, а саме: мобільний додаток НУВГП, вільний вибір дисциплін студентами, створення центру незалежного оцінювання знань, можливості навчання за кордоном. Запитання стосувалися здебільшого особливостей вступної кампанії 2018 року, навчання на військовій кафедрі, студентського життя, організації дозвілля, можливості стажування за кордоном. Цікавими і змістовними були віртуальна 3D-екскурсія атомною електростанцією та екскурсія музеєм РАЕС, яку провели працівники Інформаційного центру «Полісся» для викладачів університету. На діючому макеті РАЕС можна було простежити процес вироблення атомної енергії. У другій половині дня на базі Інформаційного центру «Полісся» відбулась зустріч із випускниками ПТУ РАЕС, батьками учнів та працівниками атомної електростанції. В процесі зустрічі відбулися презентації: університету, правил прийому та особливостей вступної кампанії, спеціальностей навчально-наукових інститутів та особливостей проведення Всеукраїнської олімпіади. Всі презентаційні матеріали передані в Інформаційний центр для постійного ознайомлення майбутніх абітурієнтів та їх батьків з особливостями навчання в НУВГП. Дякуємо керівництву РАЕС за запрошення та сподіваємось на подальшу співпрацю із питань підготовки висококваліфікованих фахівців для потреб регіону та м. Вараша.

Сокаль Валентина Анатоліївна, завідувач відділу працевлаштування та профорієнтації, доцент кафедри суспільних дисциплін


Профорієнтаційна робота в м. Львів

27.02.2018 р. Було відвідано Екологічний коледж Львівського національного аграрного університету, вулиця Замарстинівська, 167, Львів, 79000. На зустрічі, яка проводилась в актовій залі 2-го корпусу, були присутні студенти, що навчаються на денній формі, останньому курсі і здобувать кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з наступних спеціальностей:

Галузь: Архітектура та будівництво Спеціальність: 192 Будівництво та цивільна інженерія освітня програма: Будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд (15 чол.) освітня програма: Обслуговування устаткування систем водопостачання і водовідведення (10 чол.) освітня програма: Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн (10 чол.) а також Галузь: Аграрні науки та продовольство Спеціальність: 208 Агроінженерія освітня програма: Експлуатація та ремонт меліоративних, будівельних машин і обладнання (3 чол.)

Під час зустрічі студентів було ознайомлено з діяльністю НУВГП, його перевагами серед інших ЗВО (провідний ЗВО з водогосподарського профілю, висококласні спеціалісти, високий рівень надання освітніх послуг, гарні умови для навчання, проживання та дозвілля та ін.). Були продемонстровані презентації та фільм про університет, роздані друковані матеріали. Студенти цікавились умовами вступу в НУВГП,перспективами подальшої трудової діяльності за фахом. Хочу відмітити привітне ставлення та сприяння у проведенні інформування студентів керівництва коледжу, зокрема директора Панюру Ярослава Йосиповича (кандидат технічних наук, доцент, заслужений працівник с/г України) та завідувача відділення будівництва та механізації Циганок Валентину Григорівну (викладач вищої категорії).

Зав. Кафедри гідроінформатики С.В. Клімов


Участь викладачів університету у ІІ зимовій науковій школі

22 лютого на базі ЗОШ № 1 м.Славути відбулося відкриття ІІ-ї зимової наукової школи для інтелектуально обдарованої учнівської молоді міста. Від імені міського голови Василя Сидора із вітальним словом до присутніх звернулися секретар Славутської міської ради Світлана Медведєва та заступник міського голови Ігор Піголь. та начальник управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Ельміра Перепелиця. Під час заходу були нагороджені переможці ІІ-го (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, члени команди-переможця Всеукраїнського турніру з правознавства НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» та члени команди-переможця обласного турніру з математики. За старанну працю їм були вручені цінні подарунки.

Програма зимової школи містила науково-популярні лекції, майстер-класи викладачів ВНЗ, ділові ігри, інтерактивні вправи та багато іншого. На захід, організований управлінням освіти виконавчого комітету Славутської міської ради, були запрошені і науковці Національного університету водного господарства та природокористування. Цікавими і змістовними були наукові презентації викладачів університету: Романіва Андрія Степановича: «Туризм : чи є перспективи розвитку в Україні?»; Нетепчука Василя Володимировича: «Лідерство як складова персонального успіху»; Вікторчук Марії Василівни: «Захист прав людини в європейському суді»; Лесняка Олександра Юрійовича: «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність: розвиток і перспективи для України»; Сокаль Валентини Анатоліївни: «Педагогіка успіху»; Грицини Олександра Олексійовича: «Чиста вода: фундаментальні та прикладні аспекти».

У роботі наукової школи також взяли участь науковці відомих навчальних закладів України: Національного університету «Острозька академія», Національної академії аграрних наук, Хмельницького національного університету, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Житомирського технологічного університету, Київського національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного університету «Києво-Могилянська академія».


Профорієнтаційна робота в коледжах та з приводу Олімпіади НУВГП в ЗОШ м. Березне та м. Костопіль

19 лютого 2018р. доцентами кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності доцентами Кусковцем С.Л. та Шаталовим О.С. та доцентом кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи доцентом Квартенко О.М., було проведено профорієнтаційну роботу в Березнівському лісотехнічному коледжі НУВГП, Костопільському будівельно-технологічному коледжі НУВГП, Березнівській гімназії та ЗОШ № 2 м. Березне. В рамках проведення профорієнтаційної роботи була проведена зустріч з керівництвом коледжів Гончаром М.В. та Алексєйчуком А.П, заступниками директорів Березнівській гімназії Клюйко О.К. та ЗОШ № 2 м. Березне Гордієвич Г.В. Крім того була проведена зустріч і доведена інформація про Олімпіаду НУВГП до директорів ЗОШ № 2 м. Костопіль Тильман Н.В. та № 6 м. Костопіль Пашко П.А., школи яких перебувають на карантині. В результаті відвідування шкіл та коледжів обговорені шляхи подальшої співпраці. Роздано агітаційні матеріали НУВГП та кафедр. У навчальних аудиторіях Березнівського лісотехнічного коледжу було проведено зустріч із випускниками спеціальностей «Лісове господарство» та загальною чисельністю понад 30 студентів. У аудиторї № 10 Костопільського будівельно-технологічного коледжу проведено зустріч з випускниками спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія» та «Хімічні технології та інженерія» загальною чисельністю понад 35 студентів До присутніх доведена інформація про навчання в НУВГП за скороченою програмою. Роздано агітаційні матеріали НУВГП, ННІБА та кафедр. Крім того, проведена зустріч з випускниками Березнівської гімназії та ЗОШ № 2 м. Березне загальною чисельністю понад 40 учнів. Під час зустрічі проведено бесіди щодо вступу до НУВГП, а також доведена інформація про проведення Олімпіади НУВГП. Роздано агітаційні матеріали НУВГП, ННІБА та кафедр.

Доцент кафедри ОПіБЖД, відповідальний за профорієнтаційну роботу ННІБА С.Л. Кусковець

Більше фото: https://www.facebook.com/department.of.employment.NUWEE/posts/2039485146077909


Профорієнтаційна робота в Кременецькому лісотехнічному коледжі Тернопільської області та Смизькій ЗОШ Дубенського району

08 лютого 2018р. доцентами кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності доцентами Кусковцем С.Л. та Шаталовим О.С., було проведено профорієнтаційну роботу в Кременецькому лісотехнічному коледжі Тернопільської області та Смизькій ЗОШ Дубенського району. В рамках проведення профорієнтаційної роботи була проведена зустріч з керівництвом коледжу, начальником відділу освіти, науки, молоді та спорту Смизької територіальної громади, директором Смизької ЗОШ та обговорені шляхи подальшої співпраці. У лекційній залі Кременецького лісотехнічного коледжу було проведено зустріч із випускниками коледжу спеціальностей «Лісове господарство» та «Обробка деревини» загальною чисельністю понад 40 студентів. До присутніх доведена інформація про навчання в НУВГП за скороченою програмою. Роздано агітаційні матеріали НУВГП та кафедр. Крім того, проведена зустріч з випускниками Смизької ЗОШ у кількості 16 учнів. Під час зустрічі проведено бесіди щодо вступу до НУВГП, а також доведена інформація про проведення Олімпіади НУВГП. Роздано агітаційні матеріали НУВГП та кафедр.

Ярмарок професій у м.Радивилів

9 листопада у м. Радивилів (Рівненська обл.) відбувся ярмарок професій. Організатором заходу виступив Радивилівський районний центр зайнятості. На захід були запрошені учні 9-11 класів м. Радивилова та району. Наш університет предствляв ст. викл. кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій Богдан Тарас. Майбутні абітурієнти мали змогу познайомитися зі спеціальностями, за якими здійснює підготовку Національний університет водного господарства та природокористування, отримати відповіді про особливості навчання в університеті. Під час виступу перед учнями в актовій залі міського будинку культури, до загалу були доведені переваги нашого університету над іншими ВНЗ України, а саме: можливість стати не лише кваліфікованим спеціалістом, але й можливості реалізації себе як особистості; складання іспитів і заліків студентами у центрі незалежного оцінювання; можливість вибору дисцплін; діючі програми подвійного дипломування у Європейських ВНЗ з реальними випускниками; забезпечення усіх студентів 1-го курсу кращими в області гуртожитками з можливістю електронного поселення; та ін. Варто відзначити високий рівень організації заходу - забезпечення просторим приміщенням міського будинку культури, можливість презентації свого навчального закладу з виступами представників ВУЗів перед загалом, технічний супровід виступу.

День кар’єри − 2017

Щорічний Ярмарок вакансій «День кар’єри» відбувся в університеті. Традиційно в цей день випускники університету мають гарну нагоду особисто поспілкуватися з роботодавцями, залишити їм своє резюме, а також отримати перше робоче місце.

Відкрив захід вітальною промовою ректор Віктор Мошинський. З презентацією про університет, а також анонсом найближчих і цікавих подій у закладі виступив проректор Олег Лагоднюк.

На зустріч завітали роботодавці майже з 40 установ та підприємств Рівненщини, Київщини та Закарпаття. Серед присутніх були представники Виноградівського та Тячівського басейнових управлінь водних ресурсів, ПАТ «Рівнеазот», ПрАТ «Реноме», головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області, АТ «Банкомзв’язок», ПАТ «Консюмерс-Скло-Зоря», Рівненського міського та районного центру зайнятості, Автограду, ПАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів» та інші.

Роботодавці у своїх промовах зазначали, що потребують молодих і кваліфікованих кадрів. Звісно, деякий час на своєму першому місці роботи практичні навички у будь-якому разі прийдеться здобувати. Адже на кожному підприємстві своя специфіка роботи. Є можливість і стажування студентів на підприємствах, а також поєднання роботи та навчання. До речі, серед спікерів була і наша студентка − представник «Реноме» Неля Вербицька, яка працює на фірмі менеджером з персоналу. Також перед студентами виступили заступник генерального директора з персоналу Рівненської АЕС Ігор Вітковський, начальник відділу з персоналу АТ «Банкомзв’язок» Олена Пономаренко, заступник начальника навчального центру ПАТ «Рівнеазот» Володимир Яковенко та інші.

У цей день студенти отримали можливість пройти відразу декілька співбесід у різних організаціях, презентувати себе, обмінятися інформацією з працедавцем, при цьому значно зекономити час. Адже ходити не потрібно було нікуди.

В підсумку «Дня кар’єри» можна зазначити, що наразі затребуваними на ринку праці є технічні та ІТ-спеціальності, пропозицій за якими від роботодавців надійшло найбільше.

Більше фото: https://www.facebook.com/pg/www.nuwm.edu.ua/photos/?tab=album&album_id=894348490741028

Наталія ПАРХОМЧУК, сектор зв’язків із громадськістю

"Ярмарок професій" у с. Зоря

8 листопада у Зорі відбувся «Ярмарок професій» для учнів 11 класів, організований Державною службою зайнятості. НУВГП представляв НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ АГРОЕКОЛОГІЇ ТА ЗЕМЛЕУСТРОЮ та НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ. Заступником завідувача кафедри філософії, доцентом Мельничуком М.С. в процесі заходу була проведена профорієнтаційно-агітаційна бесіда, та ознайомлення з наочно-роздатковим матеріалом випускників шкіл рівненського району (с. Шубків, с. Клевань, с. Обарів та ін.).

Фото: https://www.facebook.com/832038226905936/photos/pcb.1360114227431664/1360113274098426/?type=3&theater

"Ярмарок професій" у м. Старокостянтинів

18 жовтня 2017 року за ініціативи центру зайнятості та керівництва м. Старокостянтинів, відбувся масовий профорієнтаційний захід «Ярмарок професій» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району та професійно-технічних навчальних закладів. Захід проводився з метою інформування учнів про важливість вибору майбутьої професії та особоливостей кожної з них. В приміщенні Старокостянтинівського 42-го гарнізонного будинку офіцерів, де саме й було проведено "Ярмарок професій", учні та випускники мали можливість поспілкуватися з представниками різних вищих навчальних закладів, серед яких був і Національний університет водного господарства та природокористування. Після особистого спілкування усіх було запрошено в зал, де відвідувачі переглянули презентації навчальних закладів та професій, за якими здійснюється підготовка, а також заслухали виступи представників вузів. Бажаючі змогли також пройти профорієнтаційне тестування та отримати консультації соціальних служб. Проведення подібних заходів є найдзвичайно потрібним, так як допомагає учням визначитися з правильним вибором професій, що є одним з найважливіших кроків в їхньому житті.

Презентація ТОВ «CI-EL»

Вже тиждень проходить зустріч представників компанії «CI-EL» зі студентами Навчально-наукових інститутів: водного господарства та природокористування; економіки та менеджменту; механічного; агроекології та землеустрою; автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки; права; будівництва та архітектури. Товариство з обмеженою відповідальністю «СІ-ЕL» засноване у 1999 році з метою виконання робіт і надання послуг в галузі комп’ютерних технологій та складної техніки. Комплекс послуг складає повний цикл - від консалтингу та проектування об'єктів IТ інфраструктури, до впровадженням «під ключ» проектів у сфері ІТ.

Фахівець з управління проектами Станіслав розповів майбутнім випускникам про основні напрямки діяльності компанії. Та запросив бажаючих студентів на безкоштовне навчання з можливістю подальшого офіційного працевлаштування у компанію.

Більше фото: https://www.facebook.com/pg/department.of.employment.NUWEE/photos/?tab=album&album_id=1869187039774388

Презентація науково-виробничої фірми «Продекологія»

25 травня 2017 року відбулася зустріч студентів з представником науково-виробничої фірми «Продекологія». Світлана Кирилівна Волошина розповіла про умови роботи в організації. Студенти-програмісти, менеджери, економісти, а також інженери-механіки дізналися напрямки діяльності фірми, ознайомилися із продукцію, яку виготовляє та розробляє «Продекологія», а також інжинірингом та послугами, що надає НВФ.

Презентація компанії з тестування програмного забезпечення QATestLab

Керівник Рівненського офісу компанії з тестування програмного забезпечення QATestLab Максим, зустрівся з майбутніми випускниками таких спеціальностей як: комп'ютерні науки та інформаційні технології; прикладна математика; електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Нашим студентам було запропоновано навчання у компанії QATestLab, стажування та працевлаштування.

Семінар "Техніка пошуку роботи. Як і де шукати роботу?"

22 березня 2017 року в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся семінар на тему "Техніка пошуку роботи. Як і де шукати роботу?", у якому взяли участь студенти першого,третього та четвертого курсів навчально-наукового інституту права та навчально-наукового механічного інституту. Семінар був організований відділом працевлаштування та профорієнтації і Рівненським міським центром зайнятості.Семінар провела провідний фахівець з профорієнтаційної роботи Рівненського міського центру зайнятості Світлана Генеральчук.

Презентація «SOCAR PETROLEUM»

Сьогодні до НУВГП завітала представниця Західного Регіонального Управління групи компаній «SOCAR PETROLEUM» пані Оксана Драганчук. Вона розповіла нашим випускникам про здійснення продажу компанії нафтопродуктів гуртом та забезпечення повного циклу обслуговування своїх клієнтів, що включає:

- Виділення індивідуального трейдера, який закріпляється за клієнтом.

- Прийом замовлень в зручний для клієнта спосіб.

- Поставку в кількості, що відповідає поточним потребам.

- Оперативну доставку в будь-яку точку України за допомогою парку власних відкаліброваних бензовозів.

- Зберігання в сховищах нафтопродуктів в Києві, Львові, Одесі та Харкові.

- Теплу атмосферу у BUTA cafe.

Кожному працівнику компанія забезпечує прозору стабільну конкурентну заробітну платню, навчання, комфортні умови праці, технічну та інформаційну підтримку, можливість самореалізації.

Семінар "Пошук роботи в сучасних умовах. Як ефективно спілкуватися з роботодавцем?"

22 лютого 2017 року в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся семінар на тему "Пошук роботи в сучасних умовах. Як ефективно спілкуватися з роботодавцем?", у якому взяли участь студенти третього та четвертого курсів навчально-наукового інституту економіки та менеджменту. Семінар був організований відділом працевлаштування та профорієнтації і Рівненським міським центром зайнятості.

Про сучасні методи та джерела пошуку роботи (інформації про вакансії) студентам розповіла начальник відділу активної підтримки безробітних Рівненського міського центру зайнятості Лариса Масталярчук.

Студенти отримали навички самопрезентації під час спілкування з потенційним роботодавцем, комплексного пошуку роботи з урахуванням не лише потреб роботодавців, але і з урахуванням власних очікувань від роботи, схильностей і бачення себе в тій чи іншій сфері. Учасники семінару також ознайомились з правилами поведінки на співбесіді. А ще вони отримали інформаційні буклети щодо організації пошуку роботи. Всі студенти були запрошені взяти участь у консультпунктах з питань зайнятості, працевлаштування, побудови професійної кар’єри, професійного навчання, юридичних питань, які відбудуться 1 березня та 5 квітня 2017 року.

Університет і школа: перспективи співпраці

За такою тематикою в університеті відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція.

Відкрив її вітальним словом ректор Віктор Мошинський. Насамперед очільник закладу відмітив важливість справжніх людських та особистих стосунків у контексті співпраці школи й університету. Віктор Степанович також зазначив, що університет є відкритим для будь-яких нових ідей, проектів та інших започаткувань.

Продовжив роботу конференції проректор Олег Лагоднюк з презентацією «Відкритий університет». Зокрема, Олег Анатолійович більш детально зупинився на нововведеннях, які почали діяти у закладі: нові освітні програми та можливість вибору рівня англійської мови під час навчання, спеціалізований сайт для абітурієнтів start.nuwm.edu.ua, запровадження системи «Антиплагіат», отримання подвійного диплома, центр незалежного оцінювання тощо. А ще, у рамках проекту «Шкільний університет», учні без вікових обмежень можуть відвідувати безкоштовні курси фотографії, історії Рівного, географічних досліджень та розробки відеоігор. Дізналися також учасники конференції про традиційні і нетрадиційні форми працевлаштування випускників.

Продовжив пленарне засідання вчитель з Рівненського обласного ліцею-інтернату Віктор Мисан з доповіддю «Сучасний старшокласник у трикутнику вибору: профіль-ЗНО-ВНЗ». Педагог оголосив присутнім результати соціологічних досліджень, проведених в ліцеї щодо відповідності навчання у профільних класах з вибором майбутнього фаху через профільні дисципліни, географії випускників, обов’язковості здачі ЗНО з іноземної мови.

Про перспективи ринку праці Рівненщини розповідав заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості Андрій Грещук.

З цікавістю слухали учасники конференції старшого викладача РОІППО Владислава Папуша, який виступив з доповіддю «Психолого-педагогічні аспекти мотивації до навчання».

Під час заходу також доповідали директор РМАН Олександр Андрєєв «Розбудова напрямків Strem-освіти в РМАН учнівської молоді у співпраці з НУВГП», завідувач відділу якості освіти Віктор Корбутяк – «Якість освітнього процесу НУВГП» та відповідальний секретар приймальної комісії Руслан Жомирук – «Особливості вступу до вищих навчальних закладів».

Після кави-брейк робота конференції була продовжена освітянами та науковцями у щільнішому форматі за круглим столом.

Наталія Пархомчук, сектор зв’язків з громадськістю

Більше фото: https://www.facebook.com/www.nuwm.edu.ua/photos/?tab=album&album_id=746637212178824

Консультпункт центру зайнятості продовжив свою роботу

06 грудня 2016 року фахівці Рівненського районного центру зайнятості вчергове надавали консультації щодо працевлаштування, побудови кар’єри та професійного навчання для студентів НУВГП. Усі присутні мали нагоду ознайомитися з основними напрямами роботи центру зайнятості та Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Важливо, що спілкування відбувалося в інтерактивному форматі, який сприяв довірливій атмосфері консультацій. Тож, відповідаючи на запитання, фахівці центру зайнятості розповіли про потребу місцевого ринку праці, можливість професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, соціальні гарантії щодо працевлаштування, які надаються державою. Фахівці надали присутнім корисну інформацію про необхідні документи для реєстрації в центрі зайнятості, про веб-ресурси й інтернет-сайти, де можна розмістити резюме та дізнатися про вільні вакансії у будь-якому регіоні України. Консультпункт був корисним, передусім, для майбутніх випускників вишу. Студенти оволоділи знаннями, що є необхідними та корисними у майбутньому працевлаштуванні.

Семінар з техніки пошуку роботи 22 листопада

Семінар з техніки пошуку роботи для наших студентів провела начальник відділу активної підтримки безробітних Світлана Жовнір. Вона охарактеризувала основні види резюме, ознайомила присутніх з структурою документу, обґрунтувала вимогами до його написання та розміщення. Студенти отримали інформацію щодо видів співбесід з роботодавцем, їх переваг та недоліків, ознайомилися з правилами підготовки до співбесіди, а також проаналізували запитання, які найчастіше потенційні роботодавці задають при зустрічі, та ймовірні відповіді на них. До речі, 6 грудня о 14.00-15.00 є ще одна можливість відвідати: - консультпункти з питань зайнятості, працевлаштування, побудови професійної кар’єри, професійного навчання, юридичних питань - комп’ютер вільного доступу (тестування, робота з вакансіями в мережі Інтернет) аудиторія 160.

День кар’єри – реальна можливість працевлаштування

17 листопада 2016 р. в університеті відбувся День кар'єри. Це гарна нагода поспілкуватися безпосередньо з працедавцями, отримати консультацію щодо працевлаштування в конкретній організації підприємства чи установі та залишити своє резюме. Цього року прийняли участь у заході: ПАТ «РівнеАзот»; ПАТ «Дубенський завод гумово-технічних виробів»; ПАТ «Рівнегаз»; РОВКП ВКГ Рівнеоблводоканал; ПАТ КБ Приватбанк; ПрАТ «Реноме»; ПАТ «Дікергофф Цемент Україна»; ПрАТ «Агроресурс»; ПрАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів»; ГК «Автоград» (ТОВ «ВІК ПАРТНЕР», ТзОВ «ВІК -ЕКСПО»); АТ «Банкомзв’язок» (м. Київ); Відділ економічного аналізу і прогнозу управління економіки міста Рівненської міської ради; ТОВ «Церсаніт Інвест»; ПрАТ Страхова компанія «ЗДОРОВО»; ТзОВ «Камаз-Транс-Сервіс»; ТОВ «КЛЕВЕР САППОРТ» (м. Київ, м. Рівне); МА «Соната»; КП «Житомирводоканал»; СП ТОВ «Модерн-Експо» (Волинська область, Луцький район); ТОВ Wetelo (м. Луцьк); SoftServe Rivne; Soft Group; Рівненський районний центр зайнятості; Рівненський обласний центр зайнятості; Рівненський міський центр зайнятості; Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області; Управління Держпраці у Рівненській області; Обласне комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Рівне»; ТОВ «Клевер Сторс» (мережа експрес-маркетів «Сім-23» у Західній Україні); ПП «ІнтерСофт»; ТОВ «Ескада-М»; ГО «Молодіжний центр праці та соціальних інвестицій МІКС»; ТОВ ВКФ «Будкомплект»; Рівненське підприємство автобусних станцій; Компанія АВТОПАРК.

Заочно взяли участь (надіслали заявки) такі організації (установи): Івано-Франківське обласне управління водних ресурсів, Хмельницьке обласне управління водних ресурсів, Шепетівське міжрайонне управління водного господарства, Рівненське обласне управління водних ресурсів, ТОВ «Епіцентр К», Управління земельних відносин Рівненської міської ради, ТОВ «Елефант Комфорт» (м. Житомир), ДП НВО «Потенціал-Еко», ТОВ «Склоресурс» (м. Дубно), Луганське обласне управління водних ресурсів, Дніпровське басейнове управління водних ресурсів, ТОВ «СІ-ЕЛ». Під час “Дня кар’єри-2016” студентам запропонували місця роботи 23 організації (58 вакансій), серед яких: ПАТ «Дубенський завод гумово-технічних виробів», ПАТ КБ Приватбанк, ПрАТ «Агроресурс», ПрАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів», ГК «Автоград» (ТОВ «ВІК ПАРТНЕР», ТзОВ «ВІК-ЕКСПО»); СП ТОВ «Модерн-Експо», Луганське обласне управління водних ресурсів, Дніпровське басейнове управління водних ресурсів, ТОВ Wetelo; МА «Соната», ТОВ «Елефант Комфорт», ТОВ «Епіцентр К», ПАТ КБ Приватбанк, ПрАТ «Реноме», Івано-Франківське обласне управління водних ресурсів, ТОВ «Клевер Сторс», ПрАТ Страхова компанія «ЗДОРОВО», Обласне комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Рівне», Soft Group, ТОВ «Склоресурс», Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області, ПАТ «Рівнегаз», ТОВ «СІ-ЕЛ». Провели презентації: ПрАТ «Реноме», ТОВ «Ескада-М», SoftServe Rivne, Soft Group, ТОВ «Церсаніт Інвест», ГК «Автоград», ПрАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів», ТОВ ВКФ «Будкомплект», ПАТ «Дубенський завод гумово-технічних виробів»; ТОВ «КЛЕВЕР САППОРТ», МА «Соната», ПАТ КБ Приватбанк.

У своїх виступах працедавці ознайомили студентів з напрямами діяльності та специфікою роботи організацій, які вони представляли. Під час спілкування з представниками організацій вивчались їх потреби у кваліфікованих кадрах та вимоги, які вони ставлять до майбутніх працівників, налагодженні зв’язків для подальшого направлення на стажування, виробничу практику або тимчасове працевлаштування студентів з метою подальшого їх працевлаштування по закінченню навчання.

Більше фото тут: https://www.facebook.com/www.nuwm.edu.ua/photos/?tab=album&album_id=696132340562645

Засідання організаційного комітету круглого столу «Університет і школа: перспективи співпраці»

14.11.2016 р. відбулося засідання організаційного комітету круглого столу «Університет і школа: перспективи співпраці» на чолі з проректором НУВГП Лагоднюком О.А. спільно з представниками обласного управління освіти і науки Рівненської обласної адміністрації, Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, дирекції Рівненського обласного центру зайнятості, керівництва загальноосвітніх закладів Рівненщини і відділу працевлаштування та профорієнтації. На засіданні обговорювалися проблеми і перспективи співпраці школи та вищих навчальних закладів.

Консультаційний пункт Державної служби зайнятості

У Національному університеті водного господарства та природокористування вже працює консультаційний пункт Державної служби зайнятості. 8 листопада роботу консультаційного пункту відкрила начальник відділу активної підтримки безробітних Світлана Жовнір. Тема обговорення: - питання зайнятості, працевлаштування, побудови професійної кар’єри, професійного навчання; - комп’ютер вільного доступу (тестування, робота з вакансіями в мережі Інтернет).

Профорієнтаційна робота у Костопільському будівельно-технологічному коледжі НУВГП

У четвер 03 листопада 2016 р. в. о. кафедри гідротехнічного будівництва Шинкарук Л.А. та доцент кафедри гідротехнічного будівництва Ніколайчук О.М. провели профорієнтаційну роботу в Костопільському будівельно-технологічному коледжі НУВГП. Виступ проведено для 28 випускників коледжу, групи 31Б, 51Бі, 41Бі.

Доцент Ніколайчук О.М. доповідав про НУВГП та його основні переваги, більш детально розповів про нові умови вступу до НУВГП для абітурієнтів, що отримали диплом молодшого спеціаліста. Доцент Шинкарук Л.А. доповідав про навчально-науковий інститут водного господарства та природооблаштування, акцентував увагу слухачів на актуальних проблемах галузі. Розповів про спеціальності які є в ННІ ВГП та потребу в фахівцях водного господарства.

Семінар «Особливості працевлаштування на перше робоче місце»

25 жовтня Студенти різних інститутів взяли участь у тренінгах «Особливості працевлаштування молоді на перше робоче місце» та «Ризики працевлаштування молоді», які відбувалися в головному корпусі НУВГП. Організатори заходу - Рівненський районний центр зайнятості та Відділ працевлаштування та профорієнтації.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Світлана Жовнір на тренінгу за темою «Особливості працевлаштування молоді на перше робоче місце» акцентувала увагу студентів на тому, що високий рівень життєвих та професійних досягнень означають мобілізацію зусиль людини, перемогу над собою, перевищення своїх попередніх результатів. Ведуча відкрила секрети основних технік самомотивації, спонукання до дії при досягненні конкретних цілей у житті. Учасники отримали корисні поради про те, як розкрити та презентувати свій потенціал, свої особисті та професійні якості не лише потенційному роботодавцю, а й взагалі у повсякденному житті.

На тренінгу «Ризики працевлаштування молоді», який проводила координатор молодіжних проектів Оксана Салівончик, студенти дізналися про те, як правильно оформитися на роботу закордоном та які існують ризики при оформлені документів і праці за кордоном.

У процесі тренінгів організатори наголосили, що в пошуку роботи студентам важливо орієнтуватись на тих роботодавців, які готові взяти на роботу молодих спеціалістів і без досвіду роботи. Хоча така робота зазвичай невисокооплачувана, але дає випускникам можливість набути стартового практичного досвіду, вирости професійно в межах компанії, що дуже важливо при подальшому просуванню кар’єрними сходинками.

Зустріч з представниками ТОВ "Ескада-М"

28 вересня відбулася зустріч студентів 2-5 курсів:

• Навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки

• Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту

• Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури

з представниками ТОВ "ЕСКАДА-М"

День відкритих дверей в НУВГП

16 Травня 2016 День відкритих дверей в НУВГП

У нашому університеті існує чудова традиція – 2 рази в рік запрошувати гостей до себе на оглядини.

Одна із таких дат припала на 15 травня.

Про те, що в університеті великий захід, можна було здогадатись по звуку іще здалека, адже при вході гостей зустрічав оркестр. Також чарівні дівчатка реєстрували усіх для участі в лотереї, що відбулася згодом. Але все по черзі.

Зі вступним словом в холі 7-го корпусу до майбутніх студентів (а їх було близько 200), звернувся ректор Віктор Мошинський. Після урочистого виконання гімну зацікавлювати абітурієнтів та їх батьків своєю розповіддю та презентацією взявся проректор Олег Лагоднюк, а закінчив офіційну частину відповідальний секретар приймальної комісії Руслан Жомирук, розповівши про особливості цьогорічної вступної кампанії.

Одразу після закінчення інформаційної частини абітурієнти розійшлись по аудиторіях, щоб поспілкуватись з директорами ННІ, що їх цікавлять, а найрухливіші взяли участь у квесті, головним призом у якому була брендова кофта. Перемогу здобула пара із НВК №2 м. Рівного Яна Ніколаєва та Віталій Конончук. Проте без подарунків не залишився ніхто, адже всі присутні отримали сувеніри у безпрограшній лотереї, а головний приз – ще одна кофта дісталась Анастасії Іщенко з Технічного коледжу.

Варто зазначити, що гості мали найрізноманітнішу географію та приїхали навіть із АР Крим. Завдяки злагодженій роботі ННІ кожен присутній зміг отримати вичерпну інформацію щодо вступної кампанії та майбутнього фаху.

Адміністрація університету висловлює вдячність також відділу працевлаштування та профорієнтації, сектору зв’язків з громадськістю та всім, хто долучився до організації заходу.

Віталій Прокопець, сектор зв’язків з громадськістю

Дирекція шкіл завітала до НУВГП

10 травня 2016 р. у НУВГП був проведений круглий стіл «Університет і школа: перспективи співпраці», у роботі якого взяли участь керівники навчальних закладів м. Рівного та Рівненської області.

Проректор НУВГП Олег Лагоднюк представив презентацію про наш університет, розповів про нововведення у навчальному процесі НУВГП з наступного навчального року, можливості університету щодо надання матеріально-технічної бази університету для проведення спеціалізованих екскурсій для школярів, про необхідність розширення співпраці формату «школа-виш», зумовлені реформуванням змісту вищої та середньої ланки освіти. Відповідальний секретар приймальної комісії Руслан Жомирук виступив із доповіддю на тему особливостей цьогорічної вступної кампанії, пунктів, на які варто звернути увагу, та найчастіших помилок при складанні заяв, адже цього року вступ – це на 100% цифрова справа.

Дискусію викликали питання навчання українських випускників у зарубіжних ВНЗ, зокрема у Польщі, перспективи та проблеми розвитку шкільної та вищої освіти в Україні.

Після завершення заходу на гостей чекали екскурсії до Гідротехнічної лабораторії та реабілітаційного центру НУВГП.

Ректорат університету щиро вдячний керівникам навчальних закладів, які взяли участь у роботі круглого столу. Наступна зустріч запланована на жовтень 2016 року. Запрошуємо керівників навчальних закладів до співпраці. Пропозиції щодо проблемних питань співпраці школи і ВНЗ можна надсилати на адресу: work@nuwm.edu.ua.

Валентина Сокаль, відділ працевлаштування та профорієнтації Віталій Прокопець, сектор зв'язків з громадськістю


Знайомство майбутніх випускників та працівників НУВГП з ПАТ «РівнеАзот»

11 травня 2016 року майбутні випускники за спеціальностями «Прикладна екологія та збалансоване природокористування», «Екологія та охорона навколишнього середовища», «Облік і аудит», «Автоматизоване управління технологічними процесами», «Управління фінансово-економічною безпекою», «Прикладна математика», «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів» викладачі та працівники НУВГП відвідали Публічне акціонерне товариство «РівнеАзот».

Насамперед студенти та працівники НУВГП ознайомилися із структурою ПАТ «РівнеАзот», умовами роботи і прослухали бесіду щодо безпечного поводження на виробництві.

Під час екскурсії заступник начальника навчального центру «РівнеАзоту» Володимир Яковенко розповів про технологію виробництва аміаку, аміачної кислоти, аміачної та вапняно-аміачної селітри, адипінової кислоти, про роботу ремонтно-механічного цеху, цеху хімічної підготовки води, складських приміщень тощо.

Разом з Володимиром Миколайовичем студенти, викладачі та працівники НУВГП відвідали ряд цехів і об’єктів підприємства, мали нагоду подивитися, як відбувається охолодження оборотної води для технологічних процесів, відвідали сучасні пульти управління паровими турбінами і агрегатами цеху аміаку № 2 та цеху неконцентрованої азотної кислоти, де зчитуються параметри, відбувається контроль та управління технологічними процесами.

Екскурсію на ПАТ «РівнеАзот» організували відділ працевлаштування та профорієнтації і начальник відділу кадрів «РівнеАзоту» Сергій Григор’єв.

Презентація ПАТ "Platinum Bank" для майбутніх випускників

26 квітня студенти 4-5 курсів спеціальностей "Фінанси і кредит" та "Облік і аудит" зустрілись з представниками ПАТ «Platinum Bank», які запропонували вакансії (посада фінансовий консультант) у: м.Рівне, м.Дубно, смт.Млинів, м. Радивилів, м.Корець, м.Дубровиця, м.Сарни, смт.Володимирець,м.Здолбунів та розповіли про основні вимоги до кандидатів, умови підбору персоналу та працевлаштування.

День кар’єри – реальна можливість працевлаштування

21 квітня в актовій залі університету відбувся вже традиційний для нашого закладу квітневий захід – День кар’єри.

І саме цей день – день зустрічі з працедавцями – важлива подія, яка може внести свої корективи в майбутній професійний шлях студентів і випускників. Окрім того, це гарна нагода поспілкуватися з роботодавцями вживу, особисто задати запитання та залишити своє резюме.

Відкрив подію проректор Олег Лагоднюк презентацією про наш університет, яка дійсно підтвердила вагу та потужність вишу не лише на Рівненщині, а й далеко за його межами.

На зустріч до випускників завітали представники понад тридцяти підприємств та організацій Рівненщини. Серед них найвідоміші у краї підприємства: ПАТ «Рівне азот», ТОВ «Церсаніт інвест», ПАТ «Дікергофф ЦементУкраїна», ТзОВ «Нова пошта», ПМП «Продекологія», ПАТ КБ «Приватбанк», обласний і міський центр зайнятості, ТзОВ «Камаз-транс-сервіс», IT-компанія SoftServe та інші.

Усі вони – сучасні, динамічні організації та установи, які постійно перебувають у пошуку нових, молодих кадрів.

Роботодавці розповіли майбутнім фахівцям про специфіку діяльності своїх підприємств, ознайомили з вакансіями та запросили представників студентства на роботу. Більшість з присутніх працедавців представляли презентації своїх організацій, аби майбутній працівник краще відчув дух підприємства та першого робочого місця.

Так, наприклад, начальник відділу кадрів ПАТ «Рівне азот» Сергій Григор’єв та Наталія Савчук з ТОВ Ескада-М, з огляду на здібності та наполегливість працівника, у своїх товариствах вводять навіть посади, так би мовити, під людину.

SoftServe, Автоград,«Церсаніт інвест», «Дікергофф ЦементУкраїна» – усі вони пропонували студентам достойну роботу з відповідною заробітною платою.

Більшість спудеїв називають «Дні кар’єри» ефективним заходом для пошуку першого місця роботи. Поспілкувавшись з потенційними роботодавцями безпосередньо, молоді люди змогли краще зрозуміти основні тенденції вітчизняного ринку праці: характер пропонованої роботи, вимоги роботодавців, особливості кадрової політики та корпоративної культури організацій та підприємств.

Тож сподіваємося, для більшості випускників цей день стане відліком у побудові власної кар’єри.

Наталія Пархомчук, сектор зв’язків із громадськістю

Тренінг-семінар на тему: «Основи культури спілкування»

19 квітня відділ працевлаштування та профорієнтації організував разом з Рівненським обласним центром зайнятості тренінг-семінар на тему: «Основи культури спілкування». Для участі у тренінгу були запрошені студенти IV – V курсів. Заняття проводилися бізнес-тренером Консалтингової компанії «Територія Бізнесу» (м. Львів) Ольгою Михальчук. Тренінг «Основи культури спілкування» надав студентам можливість набути життєво необхідних і професійних навичок спілкування, ознайомитися з комунікативними техніками, оволодіти елементарними прийомами саморегуляції під час спілкування. Усі студенти отримали сертифікати про проходження тренінгів-семінарів за вищезазначеними тематиками.

Презентація ПрАТ «Філіп Морріс Україна»

Студенти 3,4-5 курсів зустрілись з представниками ПрАТ «Філіп Морріс Україна», представники акціонерного товариства розказали про компанію, її продукцію та основні напрямки роботи. Окрім того, розповіли про можливості стажування для студентів та порядок подальшого працевлаштування.Зараз у компанії діє програма стажування: Aspire! Програма ASPIRE дає можливість отримати цінний досвід у сфері продажів від світового лідера, навчатися під час спільної роботи з досвідченим наставником, а головне – є оплачуваною з можливістю подальшого працевлаштування. У ній можуть брати участь студенти 3-6 курсів або випускники 2013-2015 років. Розрахована програма на будь-який регіон України. У ній можуть брати участь студенти 4-5 курсів та випускники минулого року. Окрім того, вони повинні мати досвід участі у студентських організаціях, володіти англійською мовою на рівні Upper-intermediate, бути комунікабельними та цілеспрямованими особистостями. Щоб взяти участь у програмах, необхідно: до 1 червня 2016 року надіслати резюме з мотиваційним листом на адресу: ASPIRE2016.UKRAINE@PMI.COM , далі пройти тестування аналітичних здібностей та співбесіду.

Студенти освоювали ази працевлаштування

Тренінг-семінар «Психологічна мотивація молоді до працевлаштування» провела представник консалтингової компанії ТМ «Територія бізнесу» Наталія Колесова.

Пані Наталія вже далеко не перший раз і не перший рік компетентно і доступно надає консультації нашим студентам з питань працевлаштування.

Цього разу зустріч тренер розпочала з власного досвіду працевлаштування. Наталія розповіла, як правильно себе презентувати роботодавцю, скласти резюме, пройти співбесіду, вести дискусію та рекламувати свої компетенції. Зокрема, звернула увагу на джерела пошуку роботи, особливо на Інтернет-мережу та кадрові агенції, де можна натрапити й на недобросовісних роботодавців чи посередників. «Найефективнішого джерела пошуку роботи як такого не існує, – відмічає пані Наталія, – все дуже індивідуально. І до успіху може привести будь-яке».

Окрім своїх порад і рекомендацій, Наталія надала студентам роздатково-інформаційний матеріал, який допоможе випускникам працевлаштуватися на перше робоче місце. А ще видала присутнім сертифікати про те, що вони заслухали тренінг-курс. Адже, як відмічає пані Наталя, такі сертифікати набувають вагомого значення у розділі резюме «Додаткова освіта».

Наталія ПАРХОМЧУК, сектор зв’язків із громадськістю

Ще один тренінг для випускників від Наталії Колесової

В рамках проекту створення Інформаційно-консультаційного центру служби зайнятості при НУВГП, метою якого є сприяння професійній самореалізації студентської молоді, попередження молодіжного безробіття в області, 29 березня відбувся тренінг-семінар з питань успішного пошуку роботи для студентів IV курсу НУВГП. Тренінг проходив на базі Рівненського обласного центру зайнятості, і проводила його бізнес-тренер консалтингової компанії «Теріторія Бізнесу» (м. Львів), неодноразова переможниця чемпіонатів міжнародного та світового рівня із спортивних танців на інвалідних візках Наталія Колесова.

Тренінг-семінар на тему: „Особливості працевлаштування молоді на перше робоче місце” проводилися з метою підвищення поінформованості студентів-випускників щодо сучасних методів пошуку роботи та джерел вакансій, визначення та формування мотивацій до працевлаштування, розроблення індивідуального плану пошуку роботи з урахуванням власних потреб і сучасних тенденцій на ринку праці.

Тренінг проходив у формі міні-лекцій та взаємного діалогу тренера з учасниками, включали також роботу із завданнями у методичних матеріалах та практичні вправи. Базуючись на прикладах з власного життя, професійних досягненнях як своїх, так й інших людей, Наталія Колесова продемонструвала учасникам тренінгу, що успіху можна досягти завдяки наполегливості, комунікабельності, позитивному мисленню, допомогла студентам зрозуміти, як можна повірити в себе, сформувати власні цілі та мотивації до активного пошуку бажаної роботи, розкрити та презентувати свій потенціал, свої особисті та професійні якості не лише потенційному роботодавцю, а й взагалі у житті.

Чимало позитивних емоцій викликали ці зустрічі у студентів, дали їм змогу здійснити особистий аналіз та вибір максимально ефективних методів пошуку роботи, набути навички правильного написання резюме, ознайомитись з правилами поведінки на співбесіді, отримати досвід пошуку компромісних варіантів поєднання власних потреб та очікувань від роботи з потребами роботодавця. Кожний учасник отримав сертифікат про проходження тренінгу-семінару за вищезазначеними тематиками. Ці семінари поклали початок ряду наступних тренінгів щодо пошуку роботи та побудови професійної кар’єри, що проходитимуть протягом листопада-грудня цього року.

Актуально для випускників

14 березня 2016р. ще одна зустріч студентів відбулася із представником ПАТ «Рівнеазот», керівником відділу кадрів Сергієм Григор’євим.

Цього разу Сергій Олександрович розповідав про умови праці та особливості роботи на підприємстві, а також зазначив необхідних «Азоту» фахівців четвертокурсникам та п’ятикурсникам спеціальностей гідроенергетика, гідротехнічне будівництво, теплоенергетика, гідромеліорація та машинобудування.

А для того, щоб студенти змогли ближче познайомилися із заводом, побачили процес виробництва на найбільшому підприємстві України з виробництва мінеральних добрив, Сергій Олександрович запропонував майбутнім фахівцям відвідати «Азот» з екскурсією. Бажаючі можуть звернутися у відділ працевлаштування, що у корпусі № 1, каб. 156а, або зателефонувати (0362) 62-06-17, е-mail: work@nuwm.edu.ua.

Профорієнтація для студентів

9 березня до НУВГП знову завітав Рівненський міський центр зайнятості. Цього разу тренінг був незвичайний, адже читала його Наталія Колесова, громадський діяч, приватний підприємець, майстер спорту міжнародного класу, член параолімпійської збірної України, призер чемпіонатів світу з бальних танців.

Мова йшла про американські та британські програми для вступу у закордонні виші. Гостя зі свого досвіду розповіла, що потрібно знати та робити, аби виграти стипендію на навчання в найпрестижніших навчальних закладах світу.

Та не забула Наталія і про профорієнтаційну частину. Студентів зацікавила інформація про те, як правильно скласти своє резюме, як підносити роботодавцю інформацію про себе, де брати рекомендації та як правильно їх оформляти.

АЗОТ запрошує на роботу наших випускників

25 лютого у Національному університеті водного господарства та природокористування за сприяння відділу працевлаштування та профорієнтації відбулася зустріч студентів спеціальності “Екологія та охорона навколишнього середовища” 4 та 5 курсів із представником Публічного акціонерного товариства „Рівнеазот” – начальником відділу кадрів Сергієм Григор’євим. В заході взяли участь біля 36 студентів, Сергій Григор’єв розповів про специфіку підприємства, про можливість проходження студентами виробничої практики, умови працевлаштування та відповів на задані йому питання. Усі студенти були запрошені відвідати завод, щоб детальніше ознайомитись з особливостями роботи, наочно подивитись культуру виробництва та поспілкуватись з працівниками. Таку ознайомчу екскурсію заплановано на кінець квітня місяць цього року. Випускники, які бачать себе у виробничій сфері та бажають розпочати свою трудову діяльність на цьому заводі, передали свої резюме для подальшого конкурсного відбору. ПАТ „Рівнеазот” є надійним роботодавцем для НУВГП і завжди відкрите до тісної співпраці. Щороку близько 10 наших талановитих випускників працевлаштовуються на цьому підприємстві. Дехто з них швидко піднімається кар’єрними сходинками та займає керівні посади. Звичайно, пройти стажування та жорсткий відбір можуть лише ті працівники, які не просто мають хороший багаж знань, а й вміють приймати рішення, творчо підходять до поставлених завдань, постійно самовдосконалюються.