Відмінності між версіями «Стасюк Богдан Богданович»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(→‎Біографія: шаблон,)
Рядок 1: Рядок 1:
== Біографія ==
== Біографія ==
[[File:Stasiuk_Bogdan_Bogdanovic.jpg|thumb|Стасюк Богдан Богданович]]
[[File:Stasiuk_Bogdan_Bogdanovic.jpg|thumb|Стасюк Богдан Богданович]]
Стасюк Богдан Богданович працює з 2000 року на посаді старшого викладача кафедри менеджменту НУВГП. Має виробничий досвід з 1991 року на посаді завідувача ремонтної майстерні, з 1992 року на посаді головного інженера ДП „Маяк”. З 1996 – 2000 р.р. на посаді начальника автогаража ВАТ „Рембуд”.
  Стасюк Богдан Богданович працює з 2000 року на посаді старшого викладача кафедри менеджменту НУВГП. Має виробничий досвід управління на промислових підприємствах з 1991 року на посаді завідувача ремонтної майстерні агротехніки ДП „Маяк”, з 1992 року на посаді головного інженера ДП „Україна”. У 1996 – 2000 р.р. на посаді начальника автогаража ВАТ (ПАТ) „Рембуд”.  
Закінчив у 1999 році  Рівненський державний технічний університет і отримав кваліфікацію інженер-економіст. Також закінчив у 1991 році Український ордена Дружби народів інститут інженерів водного господарства і отримав кваліфікацію інженер-механік.
  2015 рік завершив навчання у Національному університеті водного господарства та природокористування за спеціальністю: 7.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування» з присвоєнням кваліфікації „менеджер (управитель) організації». В 1999 році закінчив Рівненський державний технічний університет і отримав кваліфікацію інженер-економіст за спеціальністю „Економіка підприємства». У 1991 році Український ордена Дружби народів інститут інженерів водного господарства і отримав кваліфікацію інженер-механік. Досвідчений працівник, на високому рівні викладає лекційні, практичні заняття з дисциплін: ”Менеджмент”, „Управління ресурсами і витратами”, „Операційний менеджмент”, „Прийняття управлінських рішень”, „Менеджмент на транспорті”, „Основи маркетингу”, керує курсовими, дипломними проектами, працює над підготовкою бакалаврів та магістрів.  
Досвідчений працівник, на високому рівні викладає лекційні, практичні заняття з дисциплін: ”Менеджмент”, „Управління ресурсами і витратами”, „Методи прийняття управлінських рішень”, „Теорія управлінських рішень”, „Основи маркетингу”, керує курсовими, дипломними проектами, працює над підготовкою бакалаврів та спеціалістів.
  Проходив підвищення кваліфікації: у 2001р. підвищення кваліфікації на ФПО Київського Національного економічного університету за напрямком „Менеджмент” за спеціальністю „Менеджмент організацій” (свідоцтво СПК №149425 від 26.12.01р.); 2003 р. закінчив програму літнього інституту Академії викладацької майстерності проекту „Бізнес менеджмент-освіта в Україні” (сертифікат:№118 від 31.07.03. Консорціуму із удосконалення менеджмент освіти в Україні за підтримки Агенства США з Міжнародного Розвитку). 2007 р. Пройшов підвищення кваліфікації в Школі педагогічної майстерності НУВГП за спеціальністю „Професійно-орієнтована компютерна підготовка у менеджменті” (свідоцтво: СПК АК №027161 від 05.07.07.). В цьому ж році пройшов підвищення кваліфікації в НУВГП з основ Болонського процесу та кредитно-модульної системи організації навчального процесу (сертифікат №174 від 29.08.07.) 2012 р. Навчався у Вищому навчальному закладі „Університет економіки і права „КРОК” і Українській асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти „Корпоративна соціальна відповідальність бізнесу та освіти: досвід та проблеми розвитку” (свідоцтво 12СПК №846859 і сертифікат УАРМБО від 28.01.2012.).  2015 рік завершив навчання у ІПО НУВГП за спеціальністю: 7.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування” з присвоєнням кваліфікації „менеджер (управитель) організації” (Диплом про перепідготовку ДСП № 14-145/15 від 28.05.2015 року). Пройшов навчання у „Школі лідерства” НУВГП, „Використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій у підготовці майбутнього фахівця” (Свідоцтво № 018-2545/18 від 01.12.18 р.). 2020 рік пройшов підвищення кваліфікації (стажування) „Практичні аспекти управління підприємством в умовах карантинних обмежень і сучасних викликів" на виробничому підприємстві КП „Рівненське шляхово-експлуатаційне управління” (наказ № 364а від 26.11.20р., довідка № 1220 від 25.12.20р.). 2020 рік Університет менеджменту освіти (м.Київ), „Розвиток інформаційно-аналітичної компетентності педагога в умовах трансформаційних змін суспільства” (сертифікат № 0416 від 22.04.20.).
Проходив підвищення кваліфікації:
  Активно веде наукову та науково-методичну роботу. За результатами наукових та методичних досліджень опубліковано 65 праць, з них у співавторстві 39 в тому числі посібники і колективні монографії. Розроблено ряд методичних рекомендацій. Працював старшим науковим співробітником Держбюджетних і госпдоговірних  науково-дослідних робіт: - договір №1-65 „Обгрунтування та розробка методики еколого-економічної оцінки збитків та витрат на протипаводкові заходи, що здійснюються в басейні р.Тиса”; - договір науково-технічної продукції  № 1-72  „Вдосконалення  організаційно-економічних механізмів реалізації протипаводкових заходів у басейні р. Тиса Закарпатської області”; - договір №І-82 „Розробка методики прогнозування потенційних збитків та обґрунтування обсягів фінансування у протипаводковий захист басейну р. Тиса Закарпатської області на період до 2020 року”.
у 2001р. пройшов підвищення кваліфікації на ФПО Київського Національного економічного університету за напрямком „Менеджмент” за спеціальністю „Менеджмент організацій”, має свідоцтво.
  Щорічно бере участь в організації і роботі Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і викладачів „Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в умовах трансформації економіки”. Є керівником студентського наукового гуртка „Синергія у менеджменті”. Постійно бере участь у роботі наукових семінарів кафедри менеджменту, систематично здійснює керівництво підготовкою наукових доповідей студентами інституту економіки і менеджменту.
2003 р. закінчив програму літнього інституту Академії викладацької майстерності проекту „Бізнес менеджмент-освіта в Україні” (сертифікат:№118 від 31.07.03. Консорціуму із удосконалення менеджмент освіти в Україніа за підтримки Агенства США з Міжнародного Розвитку).
  Теоретичні та методичні розробки використовуються у навчальному процесі Національного університету водного господарства та природокористування при викладанні дисциплін: „Управління ресурсами і витратами”, „Прийняття управлінських рішень”, „Менеджмент” та ін.
2007 р. Пройшов підвищення кваліфікації в Школі педагогічної майстерності НУВГП за спеціальністю „Професійно-орієнтована компютерна підготовка у менеджменті” (свідоцтво: СПК АК№027161  від 05.07.07.). В цьому ж році пройшов підвищення кваліфікації в НУВГП з основ Болонського процесу та кредитно-модульної системи організації навчального процесу (сертифікат №174 від 29.08.07.)
  Керівник соціально-гуманітарного проекту „#Чай_добра”2018 р. Співавтор-консультант розробки та реалізації соціального проекту спортивного майданчика в рамках громадського бюджету м.Рівне в районі ЗОШ № 22, реалізовано проект у 2019 – 2020 р.р. (будівництво волейбольно-баскедбольно-футбольного майданчика (проекту) вартістю біля 1 млн.грн.).
2012 р. Пройшов навчання в Українській асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти „Корпоративна соціальна відповідальність бізнесу та освіти: досвід та проблеми розвитку” (отримав сертифікат УАРМБО від 28.01.2012.)
  Отримав Почесну грамота 2020р. Рівненської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. За активну життєву позицію, сумлінне виконання громадських та трудових обовязків. Грамота 2019р. Окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 153. За активну участь у роботі дільничної виборчої комісії з проведення чергових виборів Президента України 31.03.2019. Грамота 2015р. ННІЕМ НУВГП з нагоди 100-річчя Національного університету водного господарства водного господарства та природокористування і за вагомий внесок у формування, популяризацію і розвиток навчально-наукового інституту економіки і менеджменту. Подяка 2018р. Національного університету водного господарства та природокористування за багаторічну професійну діяльність і з ногоди 20-річчя кафедри менеджменту.
Активно веде науково-методичну роботу. За результатами наукових та методичних досліджень опубліковано 38 праць, з них у співавторстві 19. Розроблено ряд методичних рекомендацій.
  Знання мов: українська, російська вільно, англійська – розуміння, робота із словником.
Щорічно бере участь в організації і роботі Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і викладачів «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в умовах трансформації економіки».
 
Постійно бере участь у роботі наукових семінарів кафедри менеджменту, систематично здійснює керівництво підготовкою наукових доповідей студентами інституту економіки, менеджменту і права.
Працював старшим науковим співробітником Держбюджетної науково-дослідної роботи №1-65 „Обгрунтування та розробка методики еколого-економічної оцінки збитків та витрат на протипаводкові заходи, що здійснюються в басейні р.Тиса”, №І-82 «Розробка методики прогнозування потенційних збитків та обґрунтування обсягів фінансування у протипаводковий захист басейну р. Тиса Закарпатської області на період до 2020 року».
== Сфера наукових інтересів ==
== Сфера наукових інтересів ==
*Вдосконалення та розробка організаційно-економічних механізмів протипаводкового захисту басейну р. Тиса Закарпатської області;
*Вдосконалення та розробка організаційно-економічних механізмів протипаводкового захисту басейну р. Тиса Закарпатської області;

Версія за 21:38, 20 січня 2021

Біографія

Стасюк Богдан Богданович
 Стасюк Богдан Богданович працює з 2000 року на посаді старшого викладача кафедри менеджменту НУВГП. Має виробничий досвід управління на промислових підприємствах з 1991 року на посаді завідувача ремонтної майстерні агротехніки ДП „Маяк”, з 1992 року на посаді головного інженера ДП „Україна”. У 1996 – 2000 р.р. на посаді начальника автогаража ВАТ (ПАТ) „Рембуд”. 
  2015 рік завершив навчання у Національному університеті водного господарства та природокористування за спеціальністю: 7.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування» з присвоєнням кваліфікації „менеджер (управитель) організації». В 1999 році закінчив  Рівненський державний технічний університет і отримав кваліфікацію інженер-економіст за спеціальністю „Економіка підприємства». У 1991 році Український ордена Дружби народів інститут інженерів водного господарства і отримав кваліфікацію інженер-механік. Досвідчений працівник, на високому рівні викладає лекційні, практичні заняття з дисциплін: ”Менеджмент”, „Управління ресурсами і витратами”, „Операційний менеджмент”, „Прийняття управлінських рішень”, „Менеджмент на транспорті”, „Основи маркетингу”, керує курсовими, дипломними проектами, працює над підготовкою бакалаврів та магістрів. 
  Проходив підвищення кваліфікації: у 2001р. підвищення кваліфікації на ФПО Київського Національного економічного університету за напрямком „Менеджмент” за спеціальністю „Менеджмент організацій” (свідоцтво СПК №149425 від 26.12.01р.); 2003 р. закінчив програму літнього інституту Академії викладацької майстерності проекту „Бізнес менеджмент-освіта в Україні” (сертифікат:№118 від 31.07.03. Консорціуму із удосконалення менеджмент освіти в Україні за підтримки Агенства США з Міжнародного Розвитку). 2007 р. Пройшов підвищення кваліфікації в Школі педагогічної майстерності НУВГП за спеціальністю „Професійно-орієнтована компютерна підготовка у менеджменті” (свідоцтво: СПК АК №027161 від 05.07.07.). В цьому ж році пройшов підвищення кваліфікації в НУВГП з основ Болонського процесу та кредитно-модульної системи організації навчального процесу (сертифікат №174 від 29.08.07.) 2012 р. Навчався у Вищому навчальному закладі „Університет економіки і права „КРОК” і Українській асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти „Корпоративна соціальна відповідальність бізнесу та освіти: досвід та проблеми розвитку” (свідоцтво 12СПК №846859 і сертифікат УАРМБО від 28.01.2012.).  2015 рік завершив навчання у ІПО НУВГП за спеціальністю: 7.03060101 „Менеджмент організацій і адміністрування” з присвоєнням кваліфікації „менеджер (управитель) організації” (Диплом про перепідготовку ДСП № 14-145/15 від 28.05.2015 року). Пройшов навчання у „Школі лідерства” НУВГП, „Використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій у підготовці майбутнього фахівця” (Свідоцтво № 018-2545/18 від 01.12.18 р.). 2020 рік пройшов підвищення кваліфікації (стажування) „Практичні аспекти управління підприємством в умовах карантинних обмежень і сучасних викликів" на виробничому підприємстві КП „Рівненське шляхово-експлуатаційне управління” (наказ № 364а від 26.11.20р., довідка № 1220 від 25.12.20р.). 2020 рік Університет менеджменту освіти (м.Київ), „Розвиток інформаційно-аналітичної компетентності педагога в умовах трансформаційних змін суспільства” (сертифікат № 0416 від 22.04.20.).
  Активно веде наукову та науково-методичну роботу. За результатами наукових та методичних досліджень опубліковано 65 праць, з них у співавторстві 39 в тому числі посібники і колективні монографії. Розроблено ряд методичних рекомендацій. Працював старшим науковим співробітником Держбюджетних і госпдоговірних  науково-дослідних робіт: - договір №1-65 „Обгрунтування та розробка методики еколого-економічної оцінки збитків та витрат на протипаводкові заходи, що здійснюються в басейні р.Тиса”; - договір науково-технічної продукції  № 1-72  „Вдосконалення  організаційно-економічних механізмів реалізації протипаводкових заходів у басейні р. Тиса Закарпатської області”; - договір №І-82 „Розробка методики прогнозування потенційних збитків та обґрунтування обсягів фінансування у протипаводковий захист басейну р. Тиса Закарпатської області на період до 2020 року”.
  Щорічно бере участь в організації і роботі Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і викладачів „Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в умовах трансформації економіки”. Є керівником студентського наукового гуртка „Синергія у менеджменті”. Постійно бере участь у роботі наукових семінарів кафедри менеджменту, систематично здійснює керівництво підготовкою наукових доповідей студентами інституту економіки і менеджменту. 
  Теоретичні та методичні розробки використовуються у навчальному процесі Національного університету водного господарства та природокористування при викладанні дисциплін: „Управління ресурсами і витратами”, „Прийняття управлінських рішень”, „Менеджмент” та ін.
  Керівник соціально-гуманітарного проекту „#Чай_добра”2018 р. Співавтор-консультант розробки та реалізації соціального проекту спортивного майданчика в рамках громадського бюджету м.Рівне в районі ЗОШ № 22, реалізовано проект у 2019 – 2020 р.р. (будівництво волейбольно-баскедбольно-футбольного майданчика (проекту) вартістю біля 1 млн.грн.).
  Отримав Почесну грамота 2020р. Рівненської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. За активну життєву позицію, сумлінне виконання громадських та трудових обовязків. Грамота 2019р. Окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 153. За активну участь у роботі дільничної виборчої комісії з проведення чергових виборів Президента України 31.03.2019. Грамота 2015р. ННІЕМ НУВГП з нагоди 100-річчя Національного університету водного господарства водного господарства та природокористування і за вагомий внесок у формування, популяризацію і розвиток навчально-наукового інституту економіки і менеджменту. Подяка 2018р. Національного університету водного господарства та природокористування за багаторічну професійну діяльність і з ногоди 20-річчя кафедри менеджменту.
  Знання мов: українська, російська вільно, англійська – розуміння, робота із словником.

Сфера наукових інтересів

  • Вдосконалення та розробка організаційно-економічних механізмів протипаводкового захисту басейну р. Тиса Закарпатської області;
  • Управління ресурсами і витратами підприємства;
  • Методи прийняття управлінських рішень;
  • Маркетингові дослідження.

Контакти

E-mail: b.b.stasyuk@nuwm.edu.ua