Відмінності між версіями «Давидчук Валентин Іванович»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 8: Рядок 8:
Співавтор підручника «Інженерне обладнання будівель» з грифом Міністерства освіти і науки України.
Співавтор підручника «Інженерне обладнання будівель» з грифом Міністерства освіти і науки України.


Опублікував понад 40 наукових та навчально-методичних праць, в тому числі 8 авторських свідоцтв на винахід. Керує науковою роботою студентів, підготував переможця Всеукраїнської олімпіади.
Опублікував понад 40 наукових та навчально-методичних праць, в тому числі 8 авторських свідоцтв на винахід. Керує науковою роботою студентів, підготував переможця Всеукраїнської олімпіади.Під його керівництвом студенти розробляють реальні проекти систем вентиляції об'єктів університету, здійснюють публікації  в "Студентському віснику НУВГП".
Одружений, має двох синів – директора будівельної компанії Ігоря (1977 р.н.) та школяра Антона (1998 р.н.).  
Останніми роками активно консультує проектні та будівельні органзіції з питань вдосконалення систем вентиляції, бере участь в розробці енергетичних паспортів будівель НУВГП та заходів з енергозбереження.  


==Наукова та освітня діяльність==
==Наукова та освітня діяльність==

Версія за 13:37, 28 вересня 2018

Біографія

Давидчук Валентин Іванович

Народився 28 березня 1955 року в с.Лисівці Заліщицького району Тернопільської області. В 1972 році вступив до Українського інституту інженерів водного господарства, після закінчення якого отримав направлення на посаду асистента кафедри каналізації та санітарної техніки. Закінчив аспірантуру без відриву від виробництва. Працював асистентом, молодшим науковим співробітником, старшим науковим співробітником, старшим викладачем та доцентом на одній і тій же кафедрі. Дисертацію захистив у 1994 році. Основний науковий напрямок - обробка осадів та очистка стічних вод шкіряних заводів. Тривалий час займався розробкою правил приймання стічних вод до міських каналізаційних систем Рівного та міст Рівненської області.

Після відкриття спеціальності «Теплогазопостачання та вентиляція» пройшов перекваліфікацію на кафедрі теплогазопостачання і вентиляції Київського національного університету будівництва та архітектури та в інституті енергоменеджменту НУ «Київський політехнічний інститут». Викладає основні курси - «Вентиляція» та «Кондиціювання повітря». Співавтор підручника «Інженерне обладнання будівель» з грифом Міністерства освіти і науки України.

Опублікував понад 40 наукових та навчально-методичних праць, в тому числі 8 авторських свідоцтв на винахід. Керує науковою роботою студентів, підготував переможця Всеукраїнської олімпіади.Під його керівництвом студенти розробляють реальні проекти систем вентиляції об'єктів університету, здійснюють публікації в "Студентському віснику НУВГП".

Останніми роками активно консультує проектні та будівельні органзіції з питань вдосконалення систем вентиляції, бере участь в розробці енергетичних паспортів будівель НУВГП та заходів з енергозбереження. 

Наукова та освітня діяльність

Навчання:

  • отримав диплом за спеціальністю «Водопостачання і каналізація», кваліфікація – інженер-будівельник (Український інститут інженерів водного господарства, Рівне, 1977);
  • аспірантура Українського інституту інженерів водного господарства за спеціальністю «Водопостачання і каналізація»;
  • пройшов перекваліфікацію на кафедрі теплогазопостачання і вентиляції Київського національного університету будівництва та архітектури та в інституті енергоменеджменту НУ «Київський політехнічний інститут».

Кваліфікаційні рівні:

  • інженер-будівельник за спеціальністю «Водопостачання і каналізація»;
  • захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук (1994 р.).
  • отримав диплом доцента по кафедрі водовідведення, теплогазопостачання та вентиляції;
  • посвідчення енерго-аудитора, НУ КПІ Центр підготовки енерго-менеджерів за програмою "Енергетичний аудит".

E-mail

v.i.davydchuk@nuwm.edu.ua