Відмінності між версіями «Шило Жанна Степанівна»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створена сторінка: == Біографія == thumb|Шило Жанна Степанівна Закінчила з відзнакою Український інс...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
== Біографія ==
== Біографія ==
[[File:963.jpg|thumb|Шило Жанна Степанівна]]
[[File:963.jpg|thumb|Шило Жанна Степанівна]]
Закінчила з відзнакою Український інститут інженерів водного господарства у 1990 році, за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності», отримала кваліфікацію «економіст». З 1991 року працює в університеті на посадах асистента, старшого викладача, а з 2002 року – доцента. В 1996 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Вдосконалення обліку і аналізу витрат виробництва продукції водогосподарського будівництва» за спеціальністю «Облік, аналіз і аудит» в Спеціалізованій вченій раді Тернопільської академії народного господарства. У 2002 році отримала вчене звання доцента кафедри обліку і аудиту. На кафедрі фінансів та економіки природокористування працює з 2004 року.
Біографія: у 1990 р. з відзнакою закінчила Український державний університет водного господарства та природокористування  за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності» та отримала кваліфікацію «економіст».  
Автор 5 навчальних посібників, більше як 70 науково-методичних розробок.
Науковий ступінь: кандидат економічних наук, у 1996 р. захистила дисертацію за спеціальністю 08.06.04 – «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит» в Спеціалізованій вченій раді Тернопільської академії народного господарства (тема: «Вдосконалення обліку і аналізу витрат виробництва продукції водогосподарського будівництва»).
== Коло наукових інтересів ==
Наукове звання та посада: працює на викладацькій роботів університеті з 1991 року, у 2002 році отримала звання доцента, з 2004 року – доцент кафедри фінансів і економіки природокористування.
Фінанси, грошовий обіг і кредит.
Дисципліни які викладає: «Фінанси», «Гроші і кредит», «Фінанси підприємств», «Економіка і фінанси підприємства» «Технологія діяльності аналітиків та обліково-аналітичне забезпечення фінансово-економічної безпеки».
== Викладає дисципліни ==
Напрямок наукових досліджень: реформування фінансової та банківської системи України в умовах децентралізації влади в Україні.
«Фінанси підприємств», «Фінанси корпорацій», «Статистика», «Фінанси».
Монографії:
1. Шило Ж.С. Податкова політика та податкове забезпечення в умовах ринкової трансформації. / Шило Ж.С.// Модернізація механізмів управління сталим просторовим розвитком: теорія та реалізація: [кол. монографія] / Л.М. Акімова, Н.М. Білоус, О.В. Гісюк [ та ін. ] : відпов. ред. д.е.н., проф. В.І. Павлов. - Рівне: НУВГП, 2015. С. 100-105.
2. Шило Ж.С. Напрями вдосконалення банківської системи в умовах децентралізації влади в Україні. / Шило Ж.С.// Фінансова та еколого-економічна політика в умовах децентралізації влади в Україні, Частина 1: [кол. монографія] / Л.В. Мельник, Л.М. Акімова, Н.М. Білоус,[ та ін. ] : відпов. ред. к.е.н., проф. Л.В. Мельник. - Київ: Кондор-Видавництво, 2016. с. 33-42.
3. Шило Ж.С. Особливості оподаткування прибутку Національного банку України. / Шило Ж.С.// Фінансова та еколого-економічна політика в умовах децентралізації влади в Україні, Частина 2: [кол. монографія] / Л.В. Мельник, Л.М. Акімова, Н.М. Білоус,[ та ін. ] : відпов. ред. к.е.н., проф. Л.В. Мельник. - Київ: Кондор-Видавництво, 2017. с. 72-80.
 
Навчальні посібники та інтерактивні комплекси:
1. Шило Ж.С. Інтерактивний комплекс навчально-методичного забезпечення «Фінанси підприємств» для студентів галузі знань «Економіка і підприємництво».- Рівне. НУВГП, 2008.- 124с.
2. Шило Ж.С. Інтерактивний комплекс навчально-методичного забезпечення «Гроші і кредит» для студентів галузі знань «Менеджмент».- Рівне. НУВГП, 2009.- 126с.
3. Шило Ж.С. Інтерактивний комплекс навчально-методичного забезпечення «Фінанси» для студентів галузі знань «Менеджмент».- Рівне. НУВГП, 2010.- 130с.
4. Шило Ж.С. Статистика. Навчальний посібник. - Рівне. НУВГП, 2011.- 192с.
Наукові та методичні праці: автор та співавтор більше 70 наукових та методичних праць, більшість з яких присвячена напрямам вдосконалення грошово-кредитної та банківської системи України.
1. Шило Ж.С. Трансформація податкової системи України в контексті формування сучасної економічної моделі./ Шило Ж.С., Кравчун О.В.// Проблеми раціонального використання соціально-економічного та природно-ресурсного потенціалу регіону: фінансова політика
та інвестиції. Зб. наук. праць. Випуск ХХІ, № 1, Київ, СЕУ/Рівне, НУВГП, 2015. с.123-128.
2. Шило Ж.С. Управління кредитним ризиком комерційного банку. / Шило Ж.С.// Вісник НУВГП. Серія «Економічні науки». Випуск 3 (75). Рівне. НУВГП. 2016р. с.216- 225.
3. Шило Ж.С. Проблеми та недоліки оподаткування прибутку Національного банку України./ Шило Ж.С.// SWorld Jornal / Jssue №13.June2017. c.343-349.
Громадська робота: з 2004 по 2013 рік виконувала обов’язки заступника декана факультету економіки і підприємництва з наукової роботи. З вересня 2016 року – відповідальна за підготовку магістрів спеціальності 073 «Менеджмент», спеціалізації «Управління фінансово-економічною безпекою»
Відзнаки: Почесна грамота міністерства освіти і науки України (2009 р.), Почесна грамота Національного університету водного господарства та природокористування (2008р.), Почесна грамота Національного університету водного господарства та природокористування (2014р.), Диплом за 3-тє місце у відкритому огляді-конкурсі навчальних підрозділів університету в номінації «За краще методичне забезпечення навчальної дисципліни у 2008-2009 н.р.».

Версія за 14:13, 11 березня 2018

Біографія

Шило Жанна Степанівна

Біографія: у 1990 р. з відзнакою закінчила Український державний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності» та отримала кваліфікацію «економіст». Науковий ступінь: кандидат економічних наук, у 1996 р. захистила дисертацію за спеціальністю 08.06.04 – «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит» в Спеціалізованій вченій раді Тернопільської академії народного господарства (тема: «Вдосконалення обліку і аналізу витрат виробництва продукції водогосподарського будівництва»). Наукове звання та посада: працює на викладацькій роботів університеті з 1991 року, у 2002 році отримала звання доцента, з 2004 року – доцент кафедри фінансів і економіки природокористування. Дисципліни які викладає: «Фінанси», «Гроші і кредит», «Фінанси підприємств», «Економіка і фінанси підприємства» «Технологія діяльності аналітиків та обліково-аналітичне забезпечення фінансово-економічної безпеки». Напрямок наукових досліджень: реформування фінансової та банківської системи України в умовах децентралізації влади в Україні. Монографії: 1. Шило Ж.С. Податкова політика та податкове забезпечення в умовах ринкової трансформації. / Шило Ж.С.// Модернізація механізмів управління сталим просторовим розвитком: теорія та реалізація: [кол. монографія] / Л.М. Акімова, Н.М. Білоус, О.В. Гісюк [ та ін. ] : відпов. ред. д.е.н., проф. В.І. Павлов. - Рівне: НУВГП, 2015. С. 100-105. 2. Шило Ж.С. Напрями вдосконалення банківської системи в умовах децентралізації влади в Україні. / Шило Ж.С.// Фінансова та еколого-економічна політика в умовах децентралізації влади в Україні, Частина 1: [кол. монографія] / Л.В. Мельник, Л.М. Акімова, Н.М. Білоус,[ та ін. ] : відпов. ред. к.е.н., проф. Л.В. Мельник. - Київ: Кондор-Видавництво, 2016. с. 33-42. 3. Шило Ж.С. Особливості оподаткування прибутку Національного банку України. / Шило Ж.С.// Фінансова та еколого-економічна політика в умовах децентралізації влади в Україні, Частина 2: [кол. монографія] / Л.В. Мельник, Л.М. Акімова, Н.М. Білоус,[ та ін. ] : відпов. ред. к.е.н., проф. Л.В. Мельник. - Київ: Кондор-Видавництво, 2017. с. 72-80.

Навчальні посібники та інтерактивні комплекси: 1. Шило Ж.С. Інтерактивний комплекс навчально-методичного забезпечення «Фінанси підприємств» для студентів галузі знань «Економіка і підприємництво».- Рівне. НУВГП, 2008.- 124с. 2. Шило Ж.С. Інтерактивний комплекс навчально-методичного забезпечення «Гроші і кредит» для студентів галузі знань «Менеджмент».- Рівне. НУВГП, 2009.- 126с. 3. Шило Ж.С. Інтерактивний комплекс навчально-методичного забезпечення «Фінанси» для студентів галузі знань «Менеджмент».- Рівне. НУВГП, 2010.- 130с. 4. Шило Ж.С. Статистика. Навчальний посібник. - Рівне. НУВГП, 2011.- 192с. Наукові та методичні праці: автор та співавтор більше 70 наукових та методичних праць, більшість з яких присвячена напрямам вдосконалення грошово-кредитної та банківської системи України. 1. Шило Ж.С. Трансформація податкової системи України в контексті формування сучасної економічної моделі./ Шило Ж.С., Кравчун О.В.// Проблеми раціонального використання соціально-економічного та природно-ресурсного потенціалу регіону: фінансова політика та інвестиції. Зб. наук. праць. Випуск ХХІ, № 1, Київ, СЕУ/Рівне, НУВГП, 2015. с.123-128. 2. Шило Ж.С. Управління кредитним ризиком комерційного банку. / Шило Ж.С.// Вісник НУВГП. Серія «Економічні науки». Випуск 3 (75). Рівне. НУВГП. 2016р. с.216- 225. 3. Шило Ж.С. Проблеми та недоліки оподаткування прибутку Національного банку України./ Шило Ж.С.// SWorld Jornal / Jssue №13.June2017. c.343-349. Громадська робота: з 2004 по 2013 рік виконувала обов’язки заступника декана факультету економіки і підприємництва з наукової роботи. З вересня 2016 року – відповідальна за підготовку магістрів спеціальності 073 «Менеджмент», спеціалізації «Управління фінансово-економічною безпекою» Відзнаки: Почесна грамота міністерства освіти і науки України (2009 р.), Почесна грамота Національного університету водного господарства та природокористування (2008р.), Почесна грамота Національного університету водного господарства та природокористування (2014р.), Диплом за 3-тє місце у відкритому огляді-конкурсі навчальних підрозділів університету в номінації «За краще методичне забезпечення навчальної дисципліни у 2008-2009 н.р.».