Шевчук Ольга Володимирівна

Матеріал з Wikiситет
Версія від 15:45, 22 жовтня 2018; Ольга Володимирівна Шевчук (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Шевчук Ольга Володимирівна

Освіта

У 2012 році закінчила магістратуру за спеціальністю «Міське будівництво та господарство» на факультеті будівництва та архітектури Національного університету водного господарства та природокористування. В період з 2013 по 2016 роки навчалася в аспірантурі на кафедрі міського будівництва та господарства за спеціальністю «Водопостачання, каналізація», науковий керівник Олександр Ткачук. В 2017 році захистила кандидатську дисертацію "Обгрунтування розрахункових параметрів інфільтраційних майданчиків у міських системах водовідведення".

Неформальна освіта

Онлайн-курс "Урбаністика: сучасне місто" на освітній платформі "Прометеус", сертифікат від 15.06.2016 р. Участь у воркшопі "Перепланування модерністичних дворів", червень 2016, Львів. Участь у воркшопі з розробки концепції парку на Грабнику, липень 2017, Рівне.

Професійна діяльність

Після закінчення університету періодично працювала проектувальницею ескізів та робочих проектів житлових та громадських будинків. З вересня 2017 року - асистентка кафедри міського будівництва та господарства. Курс, що викладається, - практичні заняття та курсовий проект з дисципліни "Інженерна підготовка міських територій", що передбачає аналіз територій, розрахунок параметрів, розпланування, благоустрій та вертикальне планування житлового кварталу. Січень-квітень 2018 - експертка з аналізу міських проектів капітального ремонту, реконструкції вулиць, дворів, громадських просторів для Рівненської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА». Вересень-жовтень 2018 р. - членкиня робочої групи НУВГП з розробки пропозицій щодо водовідведення правого берега Басового Кута та мікрорайону "Південний"

Наукові інтереси

Сфера наукових інтересів – міське планування, просторовий розвиток та регулювання дощового стоку на міських територіях. Профіль у Google Scholar - Ольга Шевчук/Olha Shevchuk (https://scholar.google.com/citations?pli=1&authuser=2&user=p3TuuTQAAAAJ)

Контакти

e-mail: o.v.shevchuk@nuwm.edu.ua fb: olha.shev4uk