Університетські дудли

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Що таке Doodle

Слово Doodle можна перекласти з англійської як «мазанина, каракулі». Перший дудл з’явився в далекому 1998 році і був приурочений до фестивалю Burning Man. Сьогодні дудли з’являються щотижня, а в компанії Google є цілий відділ художників, що займаються малюванням дудлів.

Doodles у мережі

Анімований дудл «На Марсі знайшли воду!» (29 вересня 2015)

Тематичні малюнки Google (Дудл для Google, англ. Google Doodle від doodle — кривульки, малюнки на берегах сторінок) — своєрідні [листівки] з нагоди визначних подій, які з'являються на домашній сторінці [Google].

Долучайтесь до університетської мазанини

Відділ Інформаційних технологій започатковує вільну мазанину на логотипі НУВГП. Проявіть мистецький та пізнавальний свій хист. Вкладіть прихований контекст. Присвячуйте університетський дудл вільно
Умови публікування мазанини на офіційному сайті такі:

  • Мазанина виконана у мистецькому стилі формату .png, .svg (60x60), не порушуючи честь та гідність закладу
  • Мазанина відправлена до відділу ІТ за 8 годин до дня N
  • Мазанина присвячена дню N
  • До мазанини йде: допис про прихований контекст; кому присвячується мазанина

Хочемо наголосити, що це не конкурс. Це просто мазанина =)

Дудли університета

Зимові свята 2016 - 2017 року

На зимові свята

Зимові свята — щорічні свята, які починаються з 13 грудня - Свята Андрія Первозванного, 19 грудня - Миколая Чудотворця, з 31 грудня на 1 січня -Новий Рік, 6 січня - Святий вечір, 7 січня - Різдво, 14 січня - Старий Новий рік та закінчуються 19 січня Хрещенням Господнім .



Протягом цих свят відбулося

  • В актовій залі університету відбувся благодійний концерт до Дня Святого Миколая «Почуй серце дитини». Про що свідчить [новина]
  • Традиційна коляда в НУВГП. Про що свідчить [новина]

14 лютого 2017 року

У день Св. Валентина

День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) — щорічне свято, яке припадає на 14 лютого. Назва походить від Святий Валентин, святого Валентина, якого згадує цього дня під час літургії Католицька церква.



В цей день співпало

книга письменника Олександра Гріна
  • У навчально-науковому інституті права відбулися випускні державні іспити та захист магістерських робіт студентів спеціальності 8.03040101 «Правознавство», які пройшли у щирій та дружній атмосфері. Про що свідчить [новина]
  • Марина Потапчук стала переможницею фотоконкурсу до дня Святого Валентина. Про що свідчить [допис у Facebook університетської спільноти]
  • Всесвітній день комп`ютерщика - У далекому 1946 році, 14 лютого, з`явилася цифрова обчислювальна машина ENIAC I, яка вважалася найбільш ходовою версією у розробці необхідних програм.

Мазанина присвячена: [Пурпурові вітрила]

Великдень, Паска

Великдень, Паска

Вели́кдень, Воскресіння Христове, Паска (- проходження повз), Воскресі́ння Христо́ве — найдавніше християнське свято, головне свято богослужебного року, що встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа.

У Католицькій церкві Великдень має найвищий статус торжества. Дата свята не є сталою і кожного конкретного року обчислюється за місячно-сонячним календарем.

Пасха — святкується на честь виходу ізраїльського народу з єгипетської неволі, перехід від рабства до свободи. Воскресіння Христове — це перехід від смерті до життя, звільнення нас від тягаря гріхів, це вихід, перехід людини з рабства гріха, зла до свободи любові, добра.

Протягом цих свят відбулося

  • 13 квітня на 4-ому поверсі Першого корпусу НУВГП відбулося освячення пасок для воїнів АТО. Про що свідчить фотозвіт [Галерея у ФБ]

День Державного Прапора України

Прапор України

Державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапору України. Відзначається щорічно 23 серпня.
На загальнодержавному рівні свято встановлено указом Президента України Леоніда Кучми № 987/2004 «Про День Державного Прапора України» від 23.08.2004. Цей указ було доповнено Указом Президента України Віктора Ющенка№ 602/2009 «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року N 987», яким було засновано підняття Прапора України у День Державного Прапора України і під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів. Поточну редакцію указу опубліковано на сайті Верховної Ради України.

День Незале́жності Украї́ни

Державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.

З Новим Роком та Різдвом!

Новий Рік, Різдво

Згідно зі східним календарем, 2018 рік буде роком Жовтого Земляого Собаки. Собака символізує вірність, відданість, чесність і мудрість. 2018 рік буде різним, але одне можна сказати напевно - цей рік стане позитивним для людства, в цілому. Про що свідчить [новина]

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА РІК СОБАКИ

- не обурюватися через дрібниці

- не кусатися

- вірити людям і не гарчати, а вирішувати питання дипломатично і терпляче

- бути чесним і відданим

- віддавати, жертвувати

- бути позитивним і радісним.

День Святого Валентина 2018 ріку

День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято — неофіційне і не є вихідним, проте активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. День Валентина прийшов до нас з-за кордону і дуже скоро став одним з найпопулярніших молодіжних свят.

Історія виникнення свята

Достовірних даних про те, де саме зародилася традиція святкування — немає, одні вважають батьківщиною знаменного дня — Англію, інші — Францію. За переказами, День Святого Валентина вшановує великомученика Валентина — священика, який всупереч наказу імператора Клавдія ІІ, що забороняв молодим чоловікам мати сім'ю, таємно вінчав закоханих. Правитель вважав, що самотній чоловік, не обтяжений сімейним побутом, має шанси стати кращим воїном, оскільки його думки зайняті тільки майбутніми битвами. Незабаром дії священика були розсекречені, сам Валентин постав перед судом, піддався жорстоким тортурам і згодом був страчений. В ніч перед стратою він написав своїй коханій лист — признання в любові у віршованій формі. Згодом такі листи стали називати «валентинками». Дата смерті великомученика і припадає на 14 лютого. Минуло багато часу, в XIV столітті священика Валентина канонізували — за благі діяння віднесли до числа святих. Відтоді День Святого Валентина активно святкується в Європі і в нашій країні.

Традиції святкування та символіка Дня Святого Валентина

Щороку 14 лютого молоді люди, що мають пару, дарують своїм половинкам різноманітні подарунки: • «валентинки» — символічні листівки у формі сердечок, які містять признання в коханні, найчастіше у віршованій формі; • солодощі, виготовлені в тій же «серцевій» формі або які зображують фігурки Купідона — бога любові; • м'які іграшки та сувеніри.

Очевидно, що головні символи свята повинні бути виконані в яскравих червоних і рожевих тонах — кольорах, що означають пристрасть і полум'я почуттів.