СТЕМ

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
Міжнародний фестиваль студентських театрів естрадних мініатюр
«Шалантух»
Шалантух

Найпопулярніший культурно-просвітницький серед студентської молоді, організатором якого є наш навчальний заклад, сприяє залученню українського студентства до участі у Міжнародних програмах і проектах, дає можливість побувати та переглянути з великим задоволенням конкурсні виступи, обмінятися інформацією, сприяє громадському вихованню та соціальному становленню молоді, допомагає встановлювати тісні стосунки між студентськими колективами навчальних закладів України та інших країн.
Метою фестивалю є сприяння подальшому розвитку творчості студентських театрів естрадних мініатюр, удосконалення виконавської майстерності, залучення молоді до цінностей вітчизняної та світової культури і мистецтва, сприяння розвитку творчої молоді.
Фестиваль студентських театрів естрадних мініатюр «Шалантух» бере свої витоки з жовтня 1974 року, як фестиваль СТЕМів між факультетами УІІВГ. За ініціативи профкому студентів та студентського клубу інституту інженерів водного господарства (УІІВГ) 24-27 листопада 1988 року відбувся перший міжвузівський фестиваль студентських театрів естрадних мініатюр «Шалантух», на який були запрошені колективи з Житомира, Хмельницького, Бреста, Тернополя, Сумів, Новомосковська, Чернівців, Волгограда та ін.
З 1989 (22-25 листопада) року фестиваль стає традиційним. Збільшується географія запрошених колективів (Шостка, Ярославль, Чернігів, Кривий Ріг, Волгоград, Луцьк, Київ, Новомосковськ, Тернопіль, Суми, Чернівці, Запоріжжя, Хмельницький).
З 1992 року фестиваль приймає статус міжнародного та стає щорічним. У фестивалі беруть участь колективи з Брянська, Москви, Новомосковська (Росія), Гомеля, Мозиря, Рогачова, Мінська, Гродно (Білорусь), Дніпропетровська, Києва, Хмельницького, Львова, Дубно, Запоріжжя, Тернополя, Дніпродзержинська, Полтави, Одеси, Вінниці, Сумів, Чернівців, Кіровограда та ін.
Надалі планується залучити до участі у фестивалі СТЕМи Литви, Латвії, Естонії та Польщі.

Контакти

Адреса: м. Рівне, вул. Соборна, 11, каб. 144а (Центр естетичного виховання) тел. 0965701186