Відмінності між версіями «Подоляка Петро Сергійович»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Подоляка Петро Сергійович)
 
(не показано одну проміжну версію цього учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
Подоляка Петро Сергійович
+
Подоляка Петро Сергійович у 1982 році закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова за спеціальністю “Лікувальна справа”.
 +
З 1982-1983 роках  пройшов інтернатуру за спеціальністю “Хірургія”.
 +
З 1983 року по 1997 рік працював в  Рівненській обласній клінічній лікарні на посаді завідуючого ангіографічною лабораторією, судинним хірургом відділення серцево- судинної хірургії. Активно сприяв і брав участь в організації ендоваскулярної хірургії області та України. Був членом Президії Асоціації ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології України.
 +
В 1984 році пройшов спеціалізацію по рентгенології.
 +
В 1984-85 роках  пройшов курси підвищення кваліфікації за спеціальностями судинна хірургія, мікрохірургія судин, ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології.
 +
Судинний хірург, рентгенолог вищої категорії.
 +
З 1987 року по 1991 рік навчався в аспірантурі у Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова за спеціальністю “Хірургія”.
 +
У 1991 році захистив дисертацію на науковий ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю “Хірургія” 14.00.27. Тема дисертації: «Регіонарна гемодинаміка при посттромбофлебітичному синдромі тазу та нижніх кінцівок, критерії показань до її хірургічної корекції».Диссертація виконана на матеріалах дослідження і оперативного лікування 116 хворих. По теме диссертації має 2 винаходи та 10 наукових праць.
 +
Науковий керівник дисертації  І. І. Сухарєв - проф. доктор медичний наук, завідувач відділу судинної хірургії Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова Академії медичних наук України, лауреат державної премії України в галузі науки и техніки, заслужений діяч науки и техніки України.
 +
З 1997 року по 2000 рік працював завідуючим навчальної частини,  старшим викладачем кафедри “Медицини невідкладних станів” Тернопільської медичной академії  ім. І.Я. Горбачевського . Активно сприяв і брав участь в організації кафедри “Медицини невідкладних станів” Тернопільської медичной академії  ім. І.Я. Горбачевського .
 +
З 2000 року по вересень 2019 року працював лікарем-рентгенологом з виконанням ендоваскулярних хірургічних втручань у відділенні променевої терапії №1 Рівненського обласного протипухлинного центру. Розробив і впровадив у практику лікувальної тактики онкологічних хворих методи ендоваскулярних хірургічних втручань.
 +
В 2007 році пройшов спеціалізацію по променевій терапії.
 +
Виконував обов’язки позаштатного фахівця управління охорони здоров’я облдержадміністрації за спеціальністю “Радіологія”. Проводив аналіз діяльності радіологічної служби області, звітував перед Міністерством охорони здоров’я України та профільними державними установами по результатах діяльності радіологічної служби області та надання спеціалізованої онкологічної допомоги.
 +
З жовтня 2019 року працює на посаді доцента кафедри медико-психологічних дисциплін Навчально-наукового інституту охорони здоров'я НУВГП.

Версія за 13:13, 15 січня 2020

Подоляка Петро Сергійович у 1982 році закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова за спеціальністю “Лікувальна справа”. З 1982-1983 роках пройшов інтернатуру за спеціальністю “Хірургія”. З 1983 року по 1997 рік працював в Рівненській обласній клінічній лікарні на посаді завідуючого ангіографічною лабораторією, судинним хірургом відділення серцево- судинної хірургії. Активно сприяв і брав участь в організації ендоваскулярної хірургії області та України. Був членом Президії Асоціації ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології України. В 1984 році пройшов спеціалізацію по рентгенології. В 1984-85 роках пройшов курси підвищення кваліфікації за спеціальностями судинна хірургія, мікрохірургія судин, ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології. Судинний хірург, рентгенолог вищої категорії. З 1987 року по 1991 рік навчався в аспірантурі у Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова за спеціальністю “Хірургія”. У 1991 році захистив дисертацію на науковий ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю “Хірургія” 14.00.27. Тема дисертації: «Регіонарна гемодинаміка при посттромбофлебітичному синдромі тазу та нижніх кінцівок, критерії показань до її хірургічної корекції».Диссертація виконана на матеріалах дослідження і оперативного лікування 116 хворих. По теме диссертації має 2 винаходи та 10 наукових праць. Науковий керівник дисертації І. І. Сухарєв - проф. доктор медичний наук, завідувач відділу судинної хірургії Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова Академії медичних наук України, лауреат державної премії України в галузі науки и техніки, заслужений діяч науки и техніки України. З 1997 року по 2000 рік працював завідуючим навчальної частини, старшим викладачем кафедри “Медицини невідкладних станів” Тернопільської медичной академії ім. І.Я. Горбачевського . Активно сприяв і брав участь в організації кафедри “Медицини невідкладних станів” Тернопільської медичной академії ім. І.Я. Горбачевського . З 2000 року по вересень 2019 року працював лікарем-рентгенологом з виконанням ендоваскулярних хірургічних втручань у відділенні променевої терапії №1 Рівненського обласного протипухлинного центру. Розробив і впровадив у практику лікувальної тактики онкологічних хворих методи ендоваскулярних хірургічних втручань. В 2007 році пройшов спеціалізацію по променевій терапії. Виконував обов’язки позаштатного фахівця управління охорони здоров’я облдержадміністрації за спеціальністю “Радіологія”. Проводив аналіз діяльності радіологічної служби області, звітував перед Міністерством охорони здоров’я України та профільними державними установами по результатах діяльності радіологічної служби області та надання спеціалізованої онкологічної допомоги. З жовтня 2019 року працює на посаді доцента кафедри медико-психологічних дисциплін Навчально-наукового інституту охорони здоров'я НУВГП.