Відмінності між версіями «Нікітін Валерій Георгійович»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
 
Рядок 1: Рядок 1:
= Доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин та обладнання, кандидат технічних наук =
+
= Доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання, кандидат технічних наук =
 
== Біографія ==
 
== Біографія ==
 
[[File:883.jpg|thumb|Нікітін Валерій Георгійович]]
 
[[File:883.jpg|thumb|Нікітін Валерій Георгійович]]

Поточна версія на 12:26, 10 червня 2019

Доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання, кандидат технічних наук

Біографія

Нікітін Валерій Георгійович

Народився - 4 травня 1950 року.

У 1972 році закінчив Український інститут інженерів водного господарства.

Тема дисертації: Удосконалення шнекових землерийних робочих органів шнекороторних каналокопачів.

Загальний стаж роботи 43 роки, у тому числі науково-педагогічний - 38 років.

Нікітін Валерій Георгійович працює у Національному університеті водного господарства та природокористування з 1972 року. У 1988 році захистив дисертацію і отримав вчений ступінь кандидата технічних наук, а в 1992 році затверджений у вченому званні доцента по кафедрі будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання НУВГП. Автор 72 наукових та методичних праць, 29 патентів і авторських свідоцтв. Значна частина винаходів впроваджена у виробництво зі значним економічним ефектом. Є співавтором навчального посібника “Обладнання підприємств виробництва будівельних матеріалів” і підручника “Машини водогосподарського будівництва”.

З 1998 р. виконує обов’язки заступника завідувача кафедри.

В 1998 р. відкрив спеціальність 6.090220 “Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів”. Спеціальність акредитована і ліцензована на четвертий рівень акредитації.

Напрямок наукової діяльності: Дослідження робочих процесів машин і обладнання для водного господарства.

Бере активну участь у впровадженні кредитно-трансферної системи на кафедрі. Виконує наукові дослідження у рамках кафедральної державної бюджетної тематики. Ним створені нові техногенно-екологічні енергозберігаючі технології зведення водної рослинності в водоймах і каналах. Ведуться роботи по їх реалізації у виробництво.

Є висококваліфікованим досвідченим фахівцем, керівником курсових, дипломних, магістерських та наукових студентських робіт, багато з яких визнавалися кращими.

Здійснював підготовку трьох аспірантів, дисертації яких близькі до завершення.

Бере активну участь в житті факультету, є членом науково–методичної комісії МОНУ з Підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання, науково-методичної комісії напрямку підготовки студентів.

Проводить велику виховну роботу серед студентів як заступник завідувача кафедри і куратор академічної групи. Користується повагою серед студентів та викладачів. Систематично здійснює підвищення професійної кваліфікації.

Нагороди: В 2015 році нагороджений знаком «Відмінник освіти України».

Захоплення: фотографування, рибалка.