Відмінності між версіями «Нікитенко Дмитро Валерійович»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створена сторінка: == Біографія == thumb|Нікитенко Дмитро Валерійович)
 
Рядок 1: Рядок 1:
== Біографія ==
== Біографія ==
[[File:Nikytenko_Dmitry.jpg|thumb|Нікитенко Дмитро Валерійович]]
[[File:Nikytenko_Dmitry.jpg|thumb|Нікитенко Дмитро Валерійович]]
Народився 06.10.1978 р. в місті Рівному, навчався у середній школі №21.
У 2000 році закінчив Рівненський державний технічний університет, отримав диплом спеціаліста (з відзнакою) за спеціальністю “Облік і аудит” та здобув кваліфікацію економіста.
З 2000 р. за направленням Міністерства освіти і науки розпочав науково-педагогічну діяльність на посаді асистента кафедри економічної теорії Рівненського державного технічного університету.
У 2002-2005 рр. навчався у цільовій аспірантурі на кафедрі економічної теорії Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка і в 2005 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.01 “економічна теорія” на тему “Фіскальна політика розвитку підприємництва в трансформаційній економіці”.
Після захисту кандидатської дисертації продовжив трудову діяльність на кафедрі економічної теорії Національного університету водного господарства та природокористування, де працював на посадах старшого викладача та доцента.
У 2008 році присвоєне вчене звання “доцента кафедри економічної теорії”.
З 15 січня 2013 року призначений в.о. завідувача кафедри економічної теорії.
Автор понад 30 наукових і методичних праць, у тому числі співавтор 2 навчальних посібників з податкової політики та економічної безпеки з грифом МОН України, 1 монографії.
== Монографія ==
Податкова політика України: стан, проблеми та перспективи / П.В.Мельник, Л.Л. Тарангул, З.С. Варналій, Д.В.Нікитенко та ін.; за ред. З.С. Варналій. – К.: Знання України, 2008. –  675 с.
Навчальний посібник: Економічна безпека: Навчальний посібник / За ред. З.С. Варналія. – К.: Знання, 2009. – 647 с.
Податкова політика України: навч. пос. / П.В. Мельник, З.С. Варналій, Л.Л. Тарангул [та ін.]; за ред. П.В. Мельника. – К.: Знання України, 2011. – 505 с.
== Сфера наукових інтересів ==
Розвиток підприємництва як основного фактору формування та розвитку середнього класу; ефективність механізмів державного регулювання розвитку підприємництва
Працюю над докторською дисертацією.
== Основні дисципліни які викладає ==
*Національна економіка
*Мікроекономіка
*Економіка
*Економічна теорія
== Відзнаки ==
Подяка Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за результативну участь у підготовці та проведенні заходів Ради молодих економістів (2012 р.);
Грамота Факультету економіки і підприємництва переможцю конкурсу «Людина року» у номінації «Кращий навчальний посібник» (2012 р.);
Почесна грамота Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва за вагомий внесок у реформування національної економіки, розвиток підприємництва та реформування ринкової інфраструктури України (2009 р.);
Дипломом (ІІ премія) Всеукраїнського конкурсу молодих вчених ім. М. Тугана-Барановського у номінації «Наукові статті, опубліковані у фахових виданнях» (2009 р.).
== Громадська робота ==
Голова Ради молодих економістів при постійній комісії з питань науки, освіти, культури і духовності Рівненській обласної ради, організатор брейн-рингів, конкурсів захистів дипломних робіт, економічного турніру, член журі міської та обласної учнівських олімпіад з економіки.

Версія за 19:21, 30 жовтня 2015

Біографія

Нікитенко Дмитро Валерійович

Народився 06.10.1978 р. в місті Рівному, навчався у середній школі №21. У 2000 році закінчив Рівненський державний технічний університет, отримав диплом спеціаліста (з відзнакою) за спеціальністю “Облік і аудит” та здобув кваліфікацію економіста. З 2000 р. за направленням Міністерства освіти і науки розпочав науково-педагогічну діяльність на посаді асистента кафедри економічної теорії Рівненського державного технічного університету. У 2002-2005 рр. навчався у цільовій аспірантурі на кафедрі економічної теорії Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка і в 2005 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.01 “економічна теорія” на тему “Фіскальна політика розвитку підприємництва в трансформаційній економіці”. Після захисту кандидатської дисертації продовжив трудову діяльність на кафедрі економічної теорії Національного університету водного господарства та природокористування, де працював на посадах старшого викладача та доцента. У 2008 році присвоєне вчене звання “доцента кафедри економічної теорії”. З 15 січня 2013 року призначений в.о. завідувача кафедри економічної теорії. Автор понад 30 наукових і методичних праць, у тому числі співавтор 2 навчальних посібників з податкової політики та економічної безпеки з грифом МОН України, 1 монографії.

Монографія

Податкова політика України: стан, проблеми та перспективи / П.В.Мельник, Л.Л. Тарангул, З.С. Варналій, Д.В.Нікитенко та ін.; за ред. З.С. Варналій. – К.: Знання України, 2008. – 675 с. Навчальний посібник: Економічна безпека: Навчальний посібник / За ред. З.С. Варналія. – К.: Знання, 2009. – 647 с. Податкова політика України: навч. пос. / П.В. Мельник, З.С. Варналій, Л.Л. Тарангул [та ін.]; за ред. П.В. Мельника. – К.: Знання України, 2011. – 505 с.

Сфера наукових інтересів

Розвиток підприємництва як основного фактору формування та розвитку середнього класу; ефективність механізмів державного регулювання розвитку підприємництва Працюю над докторською дисертацією.

Основні дисципліни які викладає

  • Національна економіка
  • Мікроекономіка
  • Економіка
  • Економічна теорія

Відзнаки

Подяка Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за результативну участь у підготовці та проведенні заходів Ради молодих економістів (2012 р.); Грамота Факультету економіки і підприємництва переможцю конкурсу «Людина року» у номінації «Кращий навчальний посібник» (2012 р.); Почесна грамота Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва за вагомий внесок у реформування національної економіки, розвиток підприємництва та реформування ринкової інфраструктури України (2009 р.); Дипломом (ІІ премія) Всеукраїнського конкурсу молодих вчених ім. М. Тугана-Барановського у номінації «Наукові статті, опубліковані у фахових виданнях» (2009 р.).

Громадська робота

Голова Ради молодих економістів при постійній комісії з питань науки, освіти, культури і духовності Рівненській обласної ради, організатор брейн-рингів, конкурсів захистів дипломних робіт, економічного турніру, член журі міської та обласної учнівських олімпіад з економіки.