Відмінності між версіями «Наукові журнали які цитуються в Scopus и Web of Science (кафедра гідроінформатики)»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(→Закордонні журнали в Scopus и Web of Science: доповнення) |
(→Закордонні журнали в Scopus и Web of Science: оновлення даних) |
||
Рядок 15: | Рядок 15: | ||
|- | |- | ||
| 6 || [http://www.informaworld.com/smpp/title~content=t713426247~db=all International Journal of Water Resources Development] || 07900627, 13600648 || Environmental Science || 43 || [http://www.informaworld.com/smpp/title~content=t713426247~db=all 1983-1985, 1987-ongoing] || [https://www.scimagojr.com/journalsearch.php?q=Carfax%20Publishing%20Ltd.&tip=pub Carfax Publishing Ltd.] || United Kingdom | | 6 || [http://www.informaworld.com/smpp/title~content=t713426247~db=all International Journal of Water Resources Development] || 07900627, 13600648 || Environmental Science || 43 || [http://www.informaworld.com/smpp/title~content=t713426247~db=all 1983-1985, 1987-ongoing] || [https://www.scimagojr.com/journalsearch.php?q=Carfax%20Publishing%20Ltd.&tip=pub Carfax Publishing Ltd.] || United Kingdom | ||
|- | |||
| 7 || [http://www.informaworld.com/smpp/title~content=t713426247~db=all International Journal of Water Resources Development] || 07900627, 13600648 || Environmental Science || 43 || [http://www.informaworld.com/smpp/title~content=t713426247~db=all 1983-1985, 1987-ongoing] || [https://www.scimagojr.com/journalsearch.php?q=Carfax%20Publishing%20Ltd.&tip=pub Carfax Publishing Ltd.] || United Kingdom | |||
|- | |||
| 8 || [http://www.informaworld.com/smpp/title~content=t713426247~db=all International Journal of Water Resources Development] || 07900627, 13600648 || Environmental Science || 43 || [http://www.informaworld.com/smpp/title~content=t713426247~db=all 1983-1985, 1987-ongoing] || [https://www.scimagojr.com/journalsearch.php?q=Carfax%20Publishing%20Ltd.&tip=pub Carfax Publishing Ltd.] || United Kingdom | |||
|- | |||
| 9 || [http://www.informaworld.com/smpp/title~content=t713426247~db=all International Journal of Water Resources Development] || 07900627, 13600648 || Environmental Science || 43 || [http://www.informaworld.com/smpp/title~content=t713426247~db=all 1983-1985, 1987-ongoing] || [https://www.scimagojr.com/journalsearch.php?q=Carfax%20Publishing%20Ltd.&tip=pub Carfax Publishing Ltd.] || United Kingdom | |||
|} | |} | ||
Версія за 11:51, 13 липня 2018
Закордонні журнали в Scopus и Web of Science
Українські журнали в Scopus и Web of Science
Науки | Назва журналу | ISSN | Subject area | SJR 2017 | Scopus | Web of Science | Місто |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Е | Ukrainian Mathematical Journal | 0041-5995-1573-9376 | Mathematics | 0,325 | 1999 | SCIE | Киев / Нью-Йорк |
Т | Cybernetics and Systems Analysis | 1060-0396-1573-8337 | Computer science | 0,263 | 1999 | ESCI | Киев /
Нью-Йорк |
Т | Naukovyi Visnyk Natsionalnoho Hirnychoho Universytetu | 2073-6231 – | Earth and planetary sciences; Engineering | 0,214 | 2013 | - | Днепр |
Т | International Journal of Computing | 1727-6209-2312-5381 | Computer Science | 0,173 | 2016 | - | Тернополь |
M | Science and Innovation | 2413-4996-2409-9066 | Multidisciplinary | - | - | ESCI | Киев |
М | EasternEuropean Journal of Enterprise Technologies | 1729-3774-1729-4061 | Multidisciplinary | 0,212 | 2015 | - | Харьков |