Назарук Віталій Дмитрович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Біографія

Назарук Віталій Дмитрович

НАЗАРУК Віталій Дмитрович, народився в 1962 р. на Тернопільщині. В 1984 р. закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю “Автоматичний електрозв’язок“.

Трудовий шлях та послужний список.

  • З 1984 р. по 1986 р. - інженер міжміської телефонної станції м. Рівне.
  • З 1986 р. по 1989р. - другий секретар Рівненського міського комітету ЛКСМ України.
  • З 1989 р. по 1993 р. - військова служба на інженерних посадах підрозділів урядового зв’язку органів державної безпеки.
  • З 1993 р. по 2005 р. - військова служба на керівних посадах Відділу департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації СБ України в Рівненській області.
  • З 2005 р. по 2007 р. - начальник Відділу департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації СБ України в Чернігівській області.
  • З 2007 р. 2015 р. - начальник Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації в Чернігівській області.
  • З 2016 р. - старший викладач кафедри обчислювальної техніки.
  • З 2019 р. - директор інформаційно-обчислювального центру НУВГП.
  • Нагороджений нагрудним знаком «Відзнака Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України».
  • Кандидат технічних наук. В 2015р. захистив дисертацію по спеціальності 05.13.06 "Інформаційні технології" за темою «Забезпечення достовірності інформації в системах безпроводового доступу на основі адаптивних кодових конструкцій».

Наукова діяльність

Опублікованих праць: 11. Патентів на винахід/корисну модель: 1/1. Сфера наукових досліджень: захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах; кодування та передача інформації на фізичному рівні комп’ютерних мереж, системи електронного документообігу.

Нормативні та вибіркові дисципліни.

  • Теорія електричних та магнітних кіл;
  • Основи теорії захисту інформації в комп'ютерних системах;
  • Організація захисту інформації в комп'ютерних системах;
  • Системи електронного документообігу.
  • Аудит та менеджмент інформаційної безпеки.

Завдання та обов’язки

Директор інформаційно-обчислювального центру:

1. Організовує роботу з впровадження комп’ютерних систем та технологій з метою вдосконалення існуючих навчальних та управлінських процесів в університеті.

2. Організовує роботи з проведення автоматизації виробничих процесів і обслуговування обчислювальної техніки.

3. Забезпечує розвиток і експлуатацію інформаційних систем університету.

4. Організовує роботи з розробки, впровадження та супроводження прикладного програмного забезпечення.

5. Організовує роботи з розвитку та експлуатації комп’ютерних мереж та адміністрування загальносистемного програмного забезпечення.

6. Забезпечує ремонт та модернізацію обчислювальної техніки і виконання робіт зі встановлення, підключення та налагодження периферійного комп’ютерного обладнання.

7. Координує списання комп’ютерної техніки, непридатної для подальшого використання.

8. Координує закупівлю комп’ютерної техніки для навчальних та адміністративних процесів університету, комплектуючих та запасних частин до неї.

9. Організовує роботу з надання допомоги підрозділам університету у вирішенні складних технічних питань, що виникають у процесі експлуатації комп’ютерних систем та мереж.

10. Впроваджує провідні розробки вітчизняної та зарубіжної телекомунікаційної техніки.

11. Забезпечує дотримання працівниками інформаційно-обчислювального центру існуючих правил, стандартів, наказів, інструкцій, нормативів та інших документів.

12. Організовує ведення бухгалтерського обліку матеріальних цінностей та облік основних засобів.

13. Забезпечує надання встановлених форм статистичної, бухгалтерської та іншої звітності, несе відповідальність за наведені дані.

14. Забезпечує працівників інформаційно-обчислювального центру необхідними технічними засобами і матеріалами для виконання виробничої діяльності.

15. Розробляє і впроваджує заходи, направлені на зменшення експлуатаційних витрат і підвищення продуктивності праці.

16. Координує виконання робіт з формування технічних завдань з розробки інформаційних технологій для потреб університету.

17. Готує проекти договорів з постачальниками апаратно-програмного забезпечення та послуг.

18. Впроваджує заходи щодо організації і тарифікації робочих місць.

19. Вносить пропозиції щодо встановлення працівникам інформаційно-обчислювального центру розмірів тарифних ставок, посадових окладів, доплат, надбавок і премій відповідно до діючих нормативних документів, і в межах доведеного кошторису.

20. Керує працівниками інформаційно-обчислювального центру, координує діяльність підрозділів інформаційно-обчислювального центру, надає допомогу у вирішенні

21. Дотримується корпоративної етики та культури спілкування, ділової форми одягу та охайності, розпорядку робочого дня, інструкцій техніки безпеки, належної чистоти робочого місця та довіреного обладнання.

22. Забезпечує належні умови для високопродуктивної праці.

23. Впроваджує заходи щодо забезпечення вимог охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту та дотримання вимог законодавства з охорони навколишнього середовища.

24. Організовує роботу по запобіганню проявам корупції з боку працівників у будь-який з її проявів; повідомляє проректора з науково- педагогічної, методичної та виховної роботи та відділ з питань запобігання та виявлення корупції про кожний факт проявів корупції з боку працівників центру, бере участь у його розслідуванні та здійсненні заходів щодо причин, що призвели до вчинення корупційного проступку.