Морозов Юрій Валентинович

Матеріал з Wikiситет
Версія від 10:52, 6 листопада 2019; Юрій Валентинович Морозов (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Морозов Юрій Валентинович

Біографія

Народився 28 грудня 1946 року в м Одеса, Одеської області, Україна. У 1964 році став студентом механічного факультету Українського інституту інженерів водного господарства. У 1969 році з відзнакою закінчив за спеціальністю „Механізація гідромеліоративних робіт”, кваліфікація – інженер-механік.

У серпні 1969 року розпочав свою трудову діяльність як асистент кафедри меліоративних і будівельних машин Українського інституту інженерів водного господарства. У листопаді 1972 року був зарахований на посаду старшого викладача тієї ж кафедри. У 1974 році захистив кандидатську дисертацію у Київському автомобільно- дорожному інституті . В 1975-76 роках отримав вчене звання доцента и був зарахований на посаду доцента кафедри тракторів і автомобілів УІІВГ. 3 1989 року – доцент кафедри „Автомобілі, автомобільне господарство і технологія металів” Национального университету водного господарства і природо користування. У 1996-1999 роках по сумісництву працював начальником видавничого відділу НУВГП. У 1998 році захистив докторську дисертацію у Харківській державній академії залізничного транспорту по темі: «Реалізація заданої характеристики впорскування палива шляхом оптимізації конструктивно-регулювальних параметрів паливної апаратури» і отримав відповідний диплом в січні 1999 року. З січня по травень 1999 року працював на посаді процесора кафедри „Автомобілі, автомобільне господарство і технологія металів” Национального университету водного господарства і природо користування. У травні 1999 року за особистими обставинами звільнився з посади професора НУВГП в зв’язку з виїздом за кордон. З вересня 2011 року проживаю в Україні. З жовтня 2011 – пенсіонер. З жовтня 2019 року працюю на посаді доцента кафедри „Автомобілі та автомобільне господарство” Национального университету водного господарства і природокористування.

Основні навчальні дисципліни:

  • „Трактори і автомобілі”,
  • „Двигуни внутрішнього згоряння”

Наукові праці

Автор і співавтор більш як 40 наукових і навчально-методичних робіт, таких як: монографія «Метод раціонального вибору і розрахунку параметрів паливної апапратури дизелів». Морозов Ю.В. – Рівне: Видавництво Української державної академії водного господарства, 1997. – 197 с.; статті у наукових республіканських та галузевих збірниках; різноманітні методичні матеріали для навчального процесу.

Сфера наукових інтересів

оптимізаційні схеми при проектуванні компонентів складних технічних систем.

Життєве кредо

„ Результату не буває без відповідного процесу”.