Відмінності між версіями «Морозов Юрій Валентинович»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
(Сторінка очищена)
 
Рядок 1: Рядок 1:
 +
[[Файл:DSC 1851.jpg|thumb|Морозов Юрій Валентинович]]
  
 +
== Біографія ==
 +
 +
Народився  28 грудня 1946 року в м Одеса, Одеської області, Україна.
 +
У 1964 році став студентом механічного факультету  Українського  інституту інженерів водного господарства.  У 1969  році з відзнакою закінчив за спеціальністю „Механізація гідромеліоративних робіт”,  кваліфікація – інженер-механік.
 +
 +
У серпні 1969 року розпочав свою трудову діяльність як асистент кафедри меліоративних і будівельних машин Українського  інституту інженерів водного господарства. У листопаді 1972 року був зарахований  на посаду старшого викладача тієї ж кафедри. У 1974 році захистив кандидатську дисертацію у Київському автомобільно- дорожному інституті . В 1975-76  роках отримав вчене звання доцента и був зарахований на посаду доцента кафедри тракторів і автомобілів УІІВГ.
 +
3 1989 року – доцент кафедри „Автомобілі, автомобільне господарство і технологія металів” Национального университету водного господарства і природо користування.
 +
У 1996-1999 роках по сумісництву працював начальником видавничого відділу НУВГП.
 +
У 1998 році захистив докторську дисертацію у Харківській державній академії залізничного транспорту по темі: «Реалізація заданої характеристики впорскування палива шляхом оптимізації конструктивно-регулювальних параметрів паливної апаратури» і отримав відповідний диплом в січні 1999 року.
 +
З січня по травень 1999 року працював на посаді процесора кафедри „Автомобілі, автомобільне господарство і технологія металів” Национального университету водного господарства і природо користування.
 +
У травні 1999 року за особистими  обставинами звільнився з посади професора  НУВГП в зв’язку з виїздом за кордон. З вересня 2011 року проживаю в Україні. З жовтня 2011 – пенсіонер.
 +
З жовтня 2019 року працюю на посаді доцента кафедри „Автомобілі та автомобільне господарство” Национального университету водного господарства і природокористування.
 +
 +
== Основні навчальні дисципліни:  ==
 +
 +
* „Трактори  і автомобілі”, 
 +
* „Двигуни внутрішнього згоряння”
 +
 +
== Наукові праці ==
 +
Автор і співавтор більш як 40 наукових і навчально-методичних робіт, таких як:
 +
монографія  «Метод раціонального вибору і розрахунку параметрів паливної апапратури дизелів». Морозов Ю.В. – Рівне: Видавництво Української державної академії водного господарства, 1997. – 197 с.; 
 +
статті у наукових республіканських та галузевих збірниках;
 +
різноманітні методичні матеріали для навчального процесу.
 +
 +
== Сфера наукових інтересів ==
 +
 +
оптимізаційні схеми при проектуванні компонентів складних технічних систем.
 +
 +
== Життєве кредо ==
 +
„ Результату не буває без відповідного процесу”.

Поточна версія на 10:52, 6 листопада 2019

Морозов Юрій Валентинович

Біографія

Народився 28 грудня 1946 року в м Одеса, Одеської області, Україна. У 1964 році став студентом механічного факультету Українського інституту інженерів водного господарства. У 1969 році з відзнакою закінчив за спеціальністю „Механізація гідромеліоративних робіт”, кваліфікація – інженер-механік.

У серпні 1969 року розпочав свою трудову діяльність як асистент кафедри меліоративних і будівельних машин Українського інституту інженерів водного господарства. У листопаді 1972 року був зарахований на посаду старшого викладача тієї ж кафедри. У 1974 році захистив кандидатську дисертацію у Київському автомобільно- дорожному інституті . В 1975-76 роках отримав вчене звання доцента и був зарахований на посаду доцента кафедри тракторів і автомобілів УІІВГ. 3 1989 року – доцент кафедри „Автомобілі, автомобільне господарство і технологія металів” Национального университету водного господарства і природо користування. У 1996-1999 роках по сумісництву працював начальником видавничого відділу НУВГП. У 1998 році захистив докторську дисертацію у Харківській державній академії залізничного транспорту по темі: «Реалізація заданої характеристики впорскування палива шляхом оптимізації конструктивно-регулювальних параметрів паливної апаратури» і отримав відповідний диплом в січні 1999 року. З січня по травень 1999 року працював на посаді процесора кафедри „Автомобілі, автомобільне господарство і технологія металів” Национального университету водного господарства і природо користування. У травні 1999 року за особистими обставинами звільнився з посади професора НУВГП в зв’язку з виїздом за кордон. З вересня 2011 року проживаю в Україні. З жовтня 2011 – пенсіонер. З жовтня 2019 року працюю на посаді доцента кафедри „Автомобілі та автомобільне господарство” Национального университету водного господарства і природокористування.

Основні навчальні дисципліни:

  • „Трактори і автомобілі”,
  • „Двигуни внутрішнього згоряння”

Наукові праці

Автор і співавтор більш як 40 наукових і навчально-методичних робіт, таких як: монографія «Метод раціонального вибору і розрахунку параметрів паливної апапратури дизелів». Морозов Ю.В. – Рівне: Видавництво Української державної академії водного господарства, 1997. – 197 с.; статті у наукових республіканських та галузевих збірниках; різноманітні методичні матеріали для навчального процесу.

Сфера наукових інтересів

оптимізаційні схеми при проектуванні компонентів складних технічних систем.

Життєве кредо

„ Результату не буває без відповідного процесу”.