Мисіна Оксана Іванівна

Матеріал з Wikiситет
Версія від 23:07, 1 листопада 2015; Микола Ушаков (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Мисіна Оксана Іванівна

Народилась 11 листопада 1970 року у смт.Рокитне Рівненської області. Вища освіта: Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича (1993р.). Спеціальність "Хімія", кваліфікація "Хімік, викладач хімії". У 2002 році закінчила аспірантуру за напрямом 05.17.21 – “Технологія водоочищення”.

Навчальна робота

Читає лекції та проводить заняття для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» з дисциплін:

  • “Фізична та колоїдна хімія” для студентів за напрямами підготовки «Агрономія», «Водні біоресурси та аквакультура», «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».
  • “Хімія” для студентів за напрямом підготовки «Будівництво» спеціальностей «Теплогазопостачання та вентиляція», «Водопостачання та водовідведення» та «Гідротехнічне будівництво»;
  • «Гідрохімія водойм» для студентів за напрямом підготовки "Водні біоресурси та аквакультура".

Проводить заняття з дисципліни “Хімія” для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» для студентів за напрямами підготовки «Гідротехніка (водні ресурси)», «Гірництво», «Автомобільний транспорт», «Машинобудування», «Водопостачання та водовідведення», «Гідротехнічне будівництво».

Проводить заняття з дисципліни “Хімія з основами біогеохімії” для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» для студентів за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

Проводить заняття з дисципліни “Неорганічна та аналітична хімія” для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» для студентів за напрямом підготовки «Водні біоресурси та аквакультура».

Науково-методична робота

Оксана Іванівна Мисіна є автором 65 наукових та науково-методичних праць, у тому числі 10 навчальних посібників, 3 винаходів та 3 дистанційних курсів. За останні 5 років опубліковано 22 методичні вказівки.

Представлена до захисту дисертація на тему: „Дослідження процесу очищення технологічних середовищ від домішок у високоградієнтному магнітно-електричному полі” на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.17.08 – процеси та обладнання хімічної технології (науковий керівник – Яцков М.В.).

Напрям наукових досліджень: магнітно-електричне розділення дисперсних систем, розробка нових оптимальних режимів процесу очищення середовищ від ферумвмісних домішок у високоградієнтному магнітно-електричному полі.