Літніцький Сергій Іванович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
Літніцький Сергій Іванович

Біографія та освіта

Літніцький Сергій Іванович народився 11 серпня 1988 р. в м. Хмельницький, Україна.

З 1995р. по 2006р. навчався в ЗОШ №1 м. Хмельницького, яку закінчив з відзнакою.

З 2006р. по 2011р. навчався в Національному університеті водного господарства та природокористування за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». В 2011р. закінчив з відзнакою магістратуру і здобув кваліфікацію інженер-будівельник.

У 2011р. працював на посаді майстра на підприємстві ДП «Граніт», м Хмельницький.

З 2011р. по 2014р. навчався в аспірантурі при Національному університеті водного господарства та природокористування, спеціальність – 05.01.01 «Прикладна геометрія, інженерна графіка».

З 2018р. – доцент кафедри основ архітектурного проектування, конструювання та графіки Національного університету водного господарства та природокористування. Викладає такі дисципліни: архітектурні конструкції, будівельна фізика, будівельна теплофізика, архітектура будівель і споруд, нарисна геометрія.

З 2019р. – заступник завідувача кафедри основ архітектурного проектування, конструювання та графіки Національного університету водного господарства та природокористування.

У 2016 захистив дисертацію на тему «Апроксимація дискретно представлених поверхонь на основі наближеного визначення їх визначників» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук (доктора філософії) за спеціальністю 05.01.01 – прикладна геометрія, інженерна графіка. – Київський національний університет будівництва і архітектури, Київ, Україна.

Автор та співавтор понад тридцяти наукових робіт. Сфера наукових інтересів: дискретне геометричне моделювання, моделювання видимості в будівлях і спорудах для глядачів, геометричне моделювання явищ, об’єктів та процесів.