Відмінності між версіями «Крук Іванна Миколаївна»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
[[Файл:Крук І.М..png|міні|Крук Іванна Миколаївна]]
 
[[Файл:Крук І.М..png|міні|Крук Іванна Миколаївна]]
Крук Іванна Миколаївна – у 2016 році закінчила з відзнакою Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «Фізична реабілітація», здобула кваліфікацію фахівець з фізичної реабілітації, викладач фізичного виховання. Захистила дипломну роботу на тему: «Фізична реабілітація  при  дитячому церебральному паралічі». З вересня 2017 року працює асистентом на кафедрі «здоров’я людини і фізичної реабілітації».
+
Крук Іванна Миколаївна – у 2016 році закінчила з відзнакою Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «Фізична реабілітація», здобула кваліфікацію фахівець з фізичної реабілітації, викладач фізичного виховання. Захистила дипломну роботу на тему: «Фізична реабілітація  при  дитячому церебральному паралічі». З вересня 2017 року працює штатним працівником кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації.

Поточна версія на 15:00, 26 лютого 2020

Крук Іванна Миколаївна

Крук Іванна Миколаївна – у 2016 році закінчила з відзнакою Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «Фізична реабілітація», здобула кваліфікацію фахівець з фізичної реабілітації, викладач фізичного виховання. Захистила дипломну роботу на тему: «Фізична реабілітація при дитячому церебральному паралічі». З вересня 2017 року працює штатним працівником кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації.