Клюха Оксана Олександрівна

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Версія для друку більше не підтримується і може мати помилки обробки. Будь ласка, оновіть свої закладки браузера, а також використовуйте натомість базову функцію друку у браузері.

Біографія

Клюха Оксана Олександрівна

Клюха Оксана Олександрівна працює з 2000 року на кафедри менеджменту НУВГП на посаді доцента. Закінчила Український інститут інженерів водного господарства за спеціальністю «Гідротехнічне будівництво річкових споруд і гідроелектростанцій» у 1992 році. У 2006 р. – захистила кандидатську дисертацію і отримала ступінь кандидата технічних наук. У 2014 році отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування», кваліфікація – менеджер-економіст.

Викладає дисципліни: «Комунікативний менеджмент», «Менеджмент ресурсозбереження», «Управління бізнес-процесами», «Управління проектами інформатизації», «Соціально-економічні дослідження», «Енергетичний менеджмент», «Інжиніринг», «Менеджмент», «Основи менеджменту і маркетингу». Здійснювала керівництво виробничою практикою та практикою з фаху студентів спеціальності «Менеджмент». Здійснювала керівництво дипломних проектів студентів денної і заочної форм навчання спеціальності «Менеджмент».

Коло наукових інтересів

Комунікативний менеджмент, медіаграмотність, управління бізнес-процесами, управління проектами, енергоменеджмент, ресурсозбереження, інжиніринг, білякритичні течії. Постійно бере участь у роботі наукових семінарів кафедри менеджменту, систематично здійснює керівництво підготовкою наукових доповідей студентів. Автор близько 90 наукових і методичних видань, серед яких патент на винахід, посібники. Працювала старшим науковим співробітником Держбюджетної науково-дослідної роботи №І-34 «Дослідження основних характеристик і умов існування гідродинамічного солітону».

Брала участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях. - «Актуальні проблеми обліково-аналітичного забезпечення в умовах переходу до Індустрії 4.0» 2020; - міжнародна конференція в КПІ ім Сікорського: 7-ма МЕЖДУНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЕЕЕ 2020 «ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМИ» (2020 IEEE ESS); - підготовка і проведення міжнародної конференції «Університет і школа: перспективи співпраці» 11-12 квітня 2019 р. - міжнародна конференція «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції» - участь та підготовка проведення - щорічно. Підготувала переможця ІІ етапу МАН. ІІІ місце по секції «Мікроекономіка та макроекономіка» Агафонова Анастасія Костянтинівна, учениця Сарненської гімназії з роботою «Професійне самовизначення школярів на основі ціннісно-психологічної орієнтації особистості», керівники Клюха О.О., Пахаренко О.В. (Наказ управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації №64 від 22.02.2019 р. Про результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області у 2018-2019 н.р.).

Консультант студентського Проекту «НУВГП руйнує стереотипи» (9 виїздів, опитано більше 150 респондентів, 1 студентська стаття в Студ віснику НУВГП). Керівник студентського наукового гуртка «Бізнес-комунікації та медіаграмотність».

Секретар вченої ради Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту з 2015 року.

Підвищення квалафікації

Брала участь у тренінгу для підвищення кваліфікації викладачів на тему «Участь громад у місцевому самоврядуванні для сталого людського розвитку», організованому Муніципальною програмою врядування та сталого розвитку, що впроваджується Програмою розвитку ООН, за фінансової підтримки Канадської агенції міжнародного розвитку (2009). Пройшла підвищення кваліфікації в Університеті економіки та права «КРОК», 2011 р., Літньому інституті УАРМБО за темою: „Методика викладання дисципліни «Корпоративна соціальна відповідальність»”, свідоцтво про підвищення кваліфікації, сертифікат УАРМБО. Проходила підвищення кваліфікації у Школі лідерства НУВГП (2018, 2021) рр.

Проекти

Учасниця команди Steam Lab, переможця (2 місце) проекту Сolab на базі «Платформи взаємодій «Простір» за участі волонтерів Корпусу Миру в Україні з лютого по травень 2017 року. Проект STEAM Lab (ГO «Rivne Applied Sciences Laboratory») працює над створенням першої в регіоні інноваційної технологічної лабораторії, де винахідницькі ідеї можуть стати реальністю. Це поєднання Science, Technology, Engineering, Art & Management. Учасниця хакатону по креативному підприємництву (Сreative Entrepreneurship Hackathon) за підтримки International Visegrad Fund та Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди, учасниця творчої експедиції країнами Центральної Європи - Будапешт, Братислава, Брно, Злін, Кошице.

Член колективу авторів проєктів громадського Бюджету міських ініціатив Рівного:

- STEM-лабораторія – місце, де ідеї втілюються в життя;

- STEM-коворкінг – простір, відкритий для навчання, спілкування, технічної творчості. Проект отримав фінансування впродовж 2018-19 рр.

Посада

Доцент кафедри менеджменту.

Завідувач аспірантури НУВГП.

Нагороди

Нагороджена грамотою МОН України за участь Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентки 5 курсу спеціальності 7.050201 “Менеджмент організацій” роботи Мартинюк Наталії «Розробка стратегії розвитку ДП “Авіком Рівне”» у 2008р. Отримала подяку за керівництво науковою студентською роботою на здобуття премії ім. Гулі Корольової лауреата конкурсу Мовчан Віталії Яківни (ст. 4курсу ФМ) за роботу „Розвиток ринку житла в Україні”. Нагороджена дипломом за друге місце в педагогічному конкурсі «Краща навчально-методична розробка року за 2010-2011н.р.» в номінації «Кращий навчальний посібник» у складі колективу авторів за ред. В.П. Окорського.

Публікації

Опубліковано всього близько 90 публікацій (наукових та навчально-методичних самостійних та у співавторстві).

Goodle академія: https://scholar.google.com/citations?authuser=1&user=gic8oI8AAAAJ

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-4607-4465

Участь у професійних об’єднаннях за спеціальністю

Член Спілки економістів України