Дошка оголошень

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Всеукраїнська науково-практична конференція «УНІВЕРСИТЕТ І ШКОЛА: ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ»

http://event.nuwm.edu.ua/event/naukovo-praktichna-konferentsiya-universitet-i-shkola-perspektivi-spivpratsi

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «УНІВЕРСИТЕТ І ШКОЛА: ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ».

Конференція відбудеться 19–21 квітня 2018 року в Національному університеті водного господарства та природокористування.

До участі у роботі науково-практичної конференції запрошуються освітяни, які мають досвід співпраці між навчальними закладами та пропозиції щодо перспектив розвитку вищої, загальної, позашкільної та професійно-технічної освіти України. За матеріалами науково-практичної конференції буде видано збірник статей та збірник тез.

Мета проведення конференції: обговорення актуальних проблем та визначення перспективних напрямків співпраці у сфері вищої, професійно-технічної, позашкільної та середньої освіти в контексті реформування освітнього процесу відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про вищу освіту».

Заплановано роботу секцій за напрямами:

• Досвід співпраці загальноосвітньої школи та вищих навчальних закладів. • Сучасні підходи до професійної орієнтації молоді. • Правові, економічні та управлінські аспекти створення освітнього середовища у сучасній загальноосвітній та вищій школі. • Інноваційні методи викладання. • Інформаційні технології в сучасній освіті. • Роль освітнього середовища в системі інженерної освіти. • Вітчизняний та зарубіжний досвід підготовки фахівців у системі професійно-технічної і вищої освіти.

Реєстрація учасників – 20 квітня з 10.00 до 11.00 у фойє головного корпусу НУВГП.

Початок роботи конференції – 11.00 год.

Заявку на участь у роботі науково-практичної конференції та статті (обсягом 6–10 сторінок) або тези (обсягом 2 повних сторінки) необхідно подати до оргкомітету конференції до 30 березня 2018 року.

Офіційні мови конференції: українська, російська, польська, англійська.

Участь у конференції засвідчується сертифікатом.

Науково-виробнича фірма "Продекологія" запрошує на роботу випускників НУВГП

День кар'єри - 2016

Національний університет водного господарства та природокористування запрошує взяти участь у “Дні кар’єри - 2016”, який відбудеться 17 листопада 2016 року.

початок о 10-00

місце проведення: Актова зала головного корпусу,м. Рівне, вул. Соборна, 11.

День кар'єри - 2016

Національний університет водного господарства та природокористування запрошує взяти участь у “Дні кар’єри - 2016”, який відбудеться 21 квітня 2016 року.

початок о 10-00

місце проведення: Актова зала головного корпусу,м. Рівне, вул. Соборна, 11.

До уваги студентів 4-го та 5-го курсів

Відділ працевлаштування та профорієнтації НУВГП запрошує студентів взяти участь у семінарі на тему: “Психологічна мотивація молоді до працевлаштування”, який відбудеться 6 квітня 2016 року у головному корпусі: 1000 - 1200 - конференцзала. У Вас є можливість поспілкуватися з представниками Рівненського обласного центру зайнятості та отримати інформацію з питань: зайнятості та працевлаштування студентів і випускників; побудови професійної кар’єри; професійного навчання; юридичних питань; роботи з вакансіями в мережі Інтернет, тестування (комп’ютер вільного доступу).

Шановні випускники!
Якщо Ви хочете стати студентом вищого навчального закладу, ознайомитись зі спеціальностями та спеціалізаціями нашого університету особливостями навчання та проживання студентів НУВГП: запрошуємо Вас на Дні відкритих дверей у навчально-наукові інститути університету.
Графік проведення “Днів відкритих дверей” по інститутах


1 Навчально-Науковий Інститут економіки та менеджменту 28 лютого 2016 11-00 Навчальний корпус № 2
2 Навчально-Науковий Інститут права 16 квітня 2016 11-00 Навчальний корпус № 2А
3 Навчально-Науковий Механічний інститут 21 лютого 2016 11-00 Навчальний корпус № 4
4 Навчально-Науковий Інститут водного господарства та природокористування 19 березня 2016 11-00 Навчальний корпус № 4, аудиторія 453
5 Навчально-Науковий Інститут агроекології та землеустрою 21 лютого 2016 11-00 Навчальний корпус № 7, аудиторія 732, 725
6 Навчально-Науковий Інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки 21 лютого 2016 11-00 Навчальний корпус №1