Відмінності між версіями «Довідник бакалавр 2017»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(версія 0)
 
(Немає відмінностей)

Поточна версія на 11:20, 14 липня 2017

[[Image:]]


НАЦІОНАЛЬНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ


Довідник для абітурієнтів 2017
(бакалавр)
ТВОРИ СВОЄ
МАЙБУТНЄ з
НУВГП


УДК 373.61(03)



Рекомендовано вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування.
(Протокол № 6 від 29. 06. 2017 р.)


Рецензент: відповідальний секретар приймальної комісії: Жомирук Р.В.


Ідея та підтримка: проректор з науково-педагогічної,
методичної та виховної роботи О. А. Лагоднюк


Довідник для абітурієнтів 2016 / О.А. Лагоднюк, В.А. Сокаль, О.О. Клюха, О.М. Швець, В.І. Корбутяк, М.В. Голотюк, О.О. Грицина, Б.І. Тарас, О.М. Ніколайчук, П.О. Гарват; за заг. ред. В.А. Сокаль. – Рівне : НУВГП, 2017. – 154 с.


Довідник для абітурієнтів містить правила і особливості вступної кампанії 2017, коротку характеристику навчально-наукових інститутів, спеціальностей та спеціалізацій за ступенем «бакалавр» та інформацію про споріднені спеціальності для випускників навчальних закладів освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».
Дане видання рекомендується як інформаційно-профорієнтаційний довідник для усіх бажаючих вступити на навчання до Національного університету водного господарства та природокористування.
УДК 373.61(03)



© НУВГП


ЗМІСТ


Звернення ректора ……………………………………………………. 4
Особливості вступної кампанії ……………………………………. 6
Перелік конкурсних предметів …………………………………… 13
Навчально-науковий інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки ……………………………………..

17


Інститут агроекології та землеустрою ………………………… 35
Інститут будівництва та архітектури …………………………… 51
Інститут водного господарства та природооблаштування …………………………………………………………………………….

71


Інститут економіки та менеджменту ………………………….. 87
Механічний інститут ……………………………………………………. 111
Інститут права ……………………………………………………………… 123
Підготовчі курси ………………………………………………………….. 131
Кафедра фізичного виховання ……………………………………. 133
Кафедра військової підготовки …………………………………… 135
Споріднені спеціальності ОКР молодшого спеціаліста (економіко-гуманітарний блок) …………………………………

137


Споріднені спеціальності ОКР молодшого спеціаліста (інженерно-технічний блок) ………………………………………

141

Покажчик спеціальностей (спеціалізацій) ………………… 152
ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ ТА ШАНОВНІ БАТЬКИ!
[[Image:]]Національний університет водного господарства та природокористування нещодавно відсвяткував своє 100–річчя, але почуває себе молодим завдяки енергії сердець 13 тисяч студентів, які здобувають вищу освіту за різними спеціальностями.
За роки функціонування університету понад 68 тисяч випускників, у т.ч. іноземних, отримали глибокі теоретичні і практичні навички за обраним фахом та впевнено реалізують їх у водогосподарській, будівельні, механіко-енергетичній, транспортній, сільськогосподарській та економічний галузях народного господарства України, близького і далекого зарубіжжя.
Разом із фаховою підготовкою в університеті понад 40 років здійснюється підготовка офіцерів запасу для Збройних сил України.
Свої знання і досвід сьогодні передають 682 науково-педагогічних працівники, у тому числі 58 докторів наук, професорів, 355 кандидатів наук, доцентів. Серед них 42 – дійсних члени галузевих академій наук України та зарубіжних країн.
Університет – найбільший навчальний заклад Рівненщини, до складу якого входять 8 навчально-наукових інститутів, 5 локальних центрів дистанційного навчання, інститут післядипломної освіти, Надслучанський інститут та 5 коледжів.
Підготовка та перепідготовка фахівців, у тому числі й іноземних громадян, здійснюється за 32 спеціальностями та 40 спеціалізаціями бакалавра, 27 спеціальностями та 47 магістерськими освітніми програмами.
Навчання здійснюється за денною, заочною, заочно-дистанційною формами за державним замовленням та за кошти юридичних і фізичних осіб. Студенти, які навчаються за державним замовленням, отримують стипендії. Кращим студентам призначаються стипендії Президента України, ВРУ, голови ОДА, міського голови та інші іменні стипендії.
Підвищенню рівня професорсько-викладацького складу сприяє діяльність аспірантури і докторантури.
Університет сьогодні – це сучасне академічне містечко, де створені всі умови для навчання, проживання, соціального захисту, побутового обслуговування, відпочинку та дозвілля студентів.
На території студмістечка працюють: їдальня, магазин, спортивний корпус з комплексом відкритих майданчиків і стадіоном.
Історію творять особистості, тому хочу звернутися до нинішньої молодої зміни та наголосити: саме від вас залежить майбутнє нашої держави. Ви талановиті, повні завзяття і молодої енергії. Перед вами відкрилися широкі життєві дороги і великі можливості. Тож наполегливо працюйте, сміливо долайте труднощі, твердо йдіть до обраної мети.
Вірте в себе і Ваші мрії стануть реальністю!


З повагою

Віктор Мошинський


ВИТЯГ ІЗ ПРАВИЛ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО НУВГП У 2017 РОЦІ


Сертифікат, вступні випробування та співбесіди
В 2017 році кожен вступник матиме можливість вибрати не більше 4-ох спеціальностей і на них зможе подати до 9 заяв за умови якщо ці заяви подані на місця державного замовлення. Крім того подання заяви на денну форму навчання і на заочну на ту ж саму спеціальність рахується фактом подання двох заяв. Якщо вступник в своєму електронному кабінеті зазначить що його заява приймає участь тільки на місця які фінансуються за кошти фізичних чи юридичних осіб – кількість подання таких заяв не обмежується.
Для конкурсного відбору на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки бакалаврів зараховуються сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), виданий у 2016, 2017 роках.
Брати участь у конкурсі за результатами співбесіди мають право: особи визнані інвалідами війни відповідно до пунктів 10-14 статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; особи яким Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" надане таке прав; особи з інвалідністю, які неспроможні відвідувати навчальний заклад (за рекомендацією органів охорони здоров’я та соціального захисту населення).
Брати участь за результатами ЗНО або вступних іспитів з конкурсних предметів (за їх вибором) мають право: особи, яких законом визнано учасниками бойових дій та які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, у тому числі ті, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби) в порядку, визначеному відповідними положеннями про проходження військової служби громадянами України; діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа; особи, у яких є захворювання, зазначені у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я України від 25 лютого 2008 року № 124/95, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 07 березня 2008 року за № 189/14880; особи, звільнені з військової служби (у тому числі демобілізовані) після 30 листопада 2016 року;
За результатами фахового вступного випробування зараховуються особи, які вступають на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки бакалаврів на базі здобутого освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста та спеціаліста, ступенів бакалавра та магістра.


Конкурсний відбір
1. Зарахування на навчання до Університету, незалежно від джерел фінансування, здійснюється на конкурсній основі. Конкурс проводиться за спеціальностями (спеціалізаціями).
2. Конкурсний бал для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти розраховується за формулою:
Конкурсний бал (КБ) = К1*П1 + К2*П2 + К3*П3 + К4*А + К5*ОУ,

де П1, П2 – оцінки ЗНО або вступних іспитів з першого та другого предметів; П3 – оцінка ЗНО, вступного іспиту або творчого конкурсу з третього предмета; А – середній бал документа про повну загальну середню освіту, ОУ – бал за успішне закінчення підготовчих курсів НУВГП; К1, К2, К3 – вагові коефіцієнти предметів ЗНО; К4 = 0,1; К5 = 0,05. Остаточно конкурсний бал балансується на регіональний (РК), галузевий (ГК) та сільський (СК) коефіцієнти шляхом його множення на їх добуток, причому:

РК – регіональний коефіцієнт, дорівнює 1,02;
ГК дорівнює 1,03 для поданих заяв з пріоритетностями 1 на інженерно-технічні та природничо-математичні спеціальності, які потребують підтримки держави та 1,00 в інших випадках;
СК дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у сільських населених пунктах, які здобули повну загальну середню освіту у навчальних закладах, що знаходяться на території населених пунктів сільської місцевості, у рік вступу, та 1,00 в інших випадках.
Якщо після балансування конкурсний бал перевищує 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200.
3. Спеціальні права на здобуття вищої освіти за державним замовленням мають особи:

#

визнані інвалідами війни відповідно до пунктів 10-14 статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
  1. яким Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" надане право на прийом без екзаменів до державних вищих навчальних закладів за результатами співбесіди;
  2. особи з інвалідністю, які неспроможні відвідувати навчальний заклад (за рекомендацією органів охорони здоров’я та соціального захисту населення);
  3. особи, яких законом визнано учасниками бойових дій та які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, у тому числі ті, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби) в порядку, визначеному відповідними положеннями про проходження військової служби громадянами України;
  4. діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа;
  5. особи, у яких є захворювання, зазначені у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я України від 25 лютого 2008 року № 124/95, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 07 березня 2008 року за № 189/14880;


Особи, зазначені в підпунктах а - с цього пункту, мають право на зарахування за державним замовленням, якщо вони рекомендовані до зарахування за результатами співбесіди, за умови вступу на основі повної загальної середньої освіти.
Особи, зазначені в підпунктах d - f цього пункту, мають право на зарахування за державним замовленням в межах 10% від максимального обсягу державного замовлення, за умови вступу на основі повної загальної середньої освіти.
4. Особи, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра на базі здобутого ОКР «Молодший спеціаліст» складають фахові вступні випробування. Конкурсний відбір проводиться за результатами фахових вступних випробувань, які проводяться в письмовій формі.


Терміни подачі документів
ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ для вступу до університету на денну та заочну форму навчання:
- від осіб, які не складають вступних випробувань і не проходять творчі конкурси за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра на основі повної загальної середньої освіти – з 12 липня по 26 липня;
- від осіб, які мають складати вступні іспити, проходити співбесіду та творчі конкурси за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра на основі повної загальної середньої освіти – з 12 липня по 20 липня;
від осіб, які мають складати фахові вступні випробування на основі ОКР «Молодший спеціаліст» – з 12 липня по 24 липня.


Строки проведення вступних випробувань
Терміни проведення вступних іспитів, фахових випробувань та співбесід за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра:
- на основі повної загальної середньої освіти – з 21 липня по 26 липня;
- на основі ОКР „Молодшого спеціаліста” – з 25 липня по 31 липня.
Терміни проведення творчих конкурсів за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра на основі повної загальної середньої освіти – з 17 липня по 26 липня.


Оприлюднення рейтингового списку та зарахування:
Терміни оприлюднення рейтингового списку:

*

не пізніше 12 години 01 серпня 2017 року.


Виконання абітурієнтами вимог до зарахування:
- на місця державного замовлення – до 18.00 години 05 серпня 2017року;
- за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше 10 серпня 2017 року.
Терміни зарахування вступників:

*

за державним замовленням – не пізніше 12.00 години 07 серпня 2017 року;
  • за кошти фізичних та юридичних осіб – після зарахування на місця державного замовлення – не пізніше 11 серпня 2017 року.




До приймальної комісії подаються такі

документи:

1. Заява встановленого зразка (в паперовій або в електронній формі).
2. Документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього.
3. Сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання 2016 або 2017 років (для вступників на основі повної загальної середньої освіти).
4. Чотири кольорових фотокартки розміром 3 × 4 см.
5. Документ, що засвідчує особу і громадянство вступника (паспорт – копії 1, 2 та 11 сторінки).
6. Військовий квиток (або посвідчення про приписку до призовної дільниці) для військовозобов’язаних.
7. Документи, що дають право на спеціальні права при вступі.
Усі копії документів засвідчуються за оригіналами відбірковою комісією, або в установленому законодавством порядку. Копії документа, що посвідчує особу та громадянство, військового квитка (посвідчення про приписку), свідоцтва про народження не підлягають засвідченню. Копії документів без пред'явлення оригіналів не приймаються.
Оригінали документів при участі в конкурсі на місця, що фінансуються за кошти державного бюджету, вступником подаються лише один раз при виборі місця навчання (виконання вимог до зарахування).


Адреса приймальної комісії:

м. Рівне,

вул. М. Карнаухова, 53а,

навчальний корпус № 7, ауд. 729

тел. (0362) 63-32-22,


Години роботи: 900 – 1700

обідня перерва: 1300 – 1400

Вихідні: субота, неділя


www.nuwm.edu.ua

rc@nuwm.edu.ua

ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ


Назва спеціальності

(спеціалізації) для здобуття ступеня бакалавра

Конкурсні предмети

(вагові коефіцієнти)

Укр. мова та література Математика Історія

України

Біологія Географія Іноземна мова Фізика Хімія Творчий конкурс
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ АВТОМАТИКИ,
КІБЕРНЕТИКИ ТА ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології 0,3 0,25 0,35 0,35
Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 0,3 0,25 0,35 0,35
Інженерія програмного забезпечення

(Інтернет речей)

0,25 0,35 0,3 0,3
Комп’ютерна інженерія 0,3 0,3 0,3 0,3
Комп’ютерні науки 0,25 0,35 0,3 0,3
Інформаційні системи та технології 0,25 0,35 0,3 0,3
Професійна освіта (Комп'ютерні технології) 0,3 0,3 0,3 0,3
Прикладна математика 0,25 0,4 0,25 0,25
Теплоенергетика 0,35 0,3 0,25 0,25
Гідроенергетика 0,35 0,3 0,25 0,25
Транспортні технології

(на автомобільному транспорті)

0,25 0,4 0,25 0,25
Галузеве машинобудування 0,25 0,4 0,25 0,25
Автомобільний транспорт 0,25 0,4 0,25 0,25
Агроінженерія 0,25 0,4 0,25 0,25
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Будівництво та цивільна інженерія 0,3 0,3 0,3 0,3
Архітектура та містобудування 0,2 0,2 0,5
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Цивільна безпека

(Охорона праці)

0,3 0,3 0,3 0,3
Будівництво та цивільна інженерія (Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології) 0,35 0,3 0,25 0,25
Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології 0,35 0,3 0,25 0,25
Гірництво 0,25 0,4 0,25 0,25
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ АГРОЕКОЛОГІЇ ТА ЗЕМЛЕУСТРОЮ
Водні біоресурси та аквакультура 0,25 0,25 0,4 0,25
Геодезія та землеустрій 0,35 0,35 0,35 0,35
Екологія 0,35 0,25 0,3 0,25
Агрономія 0,35 0,25 0,25 0,3
Туризм 0,25 0,3 0,35 0,35
Фізична терапія, ерготерапія 0,3 0,25 0,35 0,25
Технології захисту навколишнього середовища 0,35 0,3 0,3 0,3
Науки про Землю

(Геологія, Гідрометеорологія)

0,35 0,3 0,25 0,25
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДООБЛАШТУВАННЯ
Будівництво та цивільна інженерія (Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології) 0,35 0,25 0,3 0,25
Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології 0,35 0,25 0,3 0,25
Гідроенергетика 0,35 0,25 0,3 0,25
Теплоенергетика 0,35 0,25 0,3 0,25
Науки про Землю

(Геологія, Гідрометеорологія)

0,35 0,25 0,3 0,25
Географія 0,35 0,25 0,3 0,25
Водні біоресурси та аквакультура 0,25 0,4 0,25 0,25
Екологія 0,35 0,25 0,25 0,3
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Технології захисту навколишнього середовища 0,35 0,25 0,3 0,25
Агрономія 0,35 0,25 0,3 0,25
Будівництво та цивільна інженерія 0,3 0,3 0,3 0,3
Архітектура та містобудування 0,2 0,2 0,5
Цивільна безпека

(Охорона праці)

0,3 0,3 0,3 0,3
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Автомобільний транспорт 0,25 0,4 0,25 0,25
Транспортні технології (на автомобільному транспорті) 0,25 0,4 0,25 0,25
Галузеве машинобудування 0,25 0,4 0,25 0,25
Гірництво 0,25 0,25 0,4 0,25
Агроінженерія 0,25 0,4 0,25 0,25
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології 0,3 0,25 0,35 0,35
Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 0,3 0,25 0,35 0,35
Інженерія програмного забезпечення

(Інтернет речей)

0,25 0,35 0,3 0,3
Комп’ютерна інженерія 0,3 0,3 0,3 0,3
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА
Право 0,4 0,2 0,3 0,2
Публічне управління та адміністрування 0,45 0,25 0,2 0,25
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 0,3 0,3 0,3 0,3
Менеджмент 0,3 0,3 0,3 0,3
Маркетинг 0,35 0,3 0,25 0,25
Облік і оподаткування 0,35 0,3 0,25 0,25
Міжнародні економічні відносини 0,35 0,25 0,3 0,3
Фінанси, банківська справа та страхування 0,3 0,3 0,3 0,3
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Управління інформаційними комунікаціями) 0,45 0,25 0,2 0,25
Економіка

(Управління персоналом та економіка праці, Економічна кібернетика, Бізнес-аналітика, Бізнес-інформатика)

0,3 0,3 0,3 0,3
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 0,3 0,3 0,3 0,3
Менеджмент 0,3 0,3 0,3 0,3
Економіка

(Управління персоналом та економіка праці, Економічна кібернетика, Бізнес-аналітика, Бізнес-інформатика)

0,3 0,3 0,3 0,3
Маркетинг 0,35 0,25 0,3 0,25
Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Управління інформаційними комунікаціями) 0,45 0,2 0,25 0,25
Облік і оподаткування 0,35 0,25 0,3 0,25
Міжнародні економічні відносини 0,35 0,3 0,25 0,3
Фінанси, банківська справа та страхування 0,3 0,3 0,3 0,3
Публічне управління та адміністрування 0,45 0,2 0,25 0,25
Фізична терапія, ерготерапія 0,35 0,25 0,3 0,25
Туризм 0,25 0,3 0,35 0,35
Право 0,4 0,3 0,2 0,35
Примітка: Жирним виділені обов’язкові конкурсні предмети, звичайним шрифтом – конкурсні предмети на вибір абітурієнта.


Вага середнього балу документа про повну загальну середню освіту складає 0,1. Вага балу за успішне закінчення підготовчих курсів в нашому університеті складає 0,05.


НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТАВТОМАТИКИ, КІБЕРНЕТИКИ ТА ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ

[[Image:]]м. Рівне, вул. Соборна, 11,

корп. № 1, ауд. 133

тел. (0362) 23-14-60

nniakot@nuwm.edu.ua

http://nuwm.edu.ua


[[Image:|top]]
Інститут здійснює підготовку фахівців у галузі інформаційних та електротехнічних технологій за напрямами:

* автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (стор. 19);

  • електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (стор. 21);
  • інформатика (стор. 23);
  • комп’ютерна інженерія (стор. 25);
  • комп’ютерні науки (стор. 27, 29);
  • прикладна математика (стор. 31);
  • інженерія програмного забезпечення (стор. 33).


Навчання в ННІ АКОТ дає змогу отримати диплом:

* бакалавра;

  • спеціаліста;
  • магістра.


З 2012 року проводиться підготовка фахівців за спільними програмами з університетами Європейського союзу, що дає можливість одночасно отримати диплом університету та європейського вишу.
Випускники інституту мають можливість продовжити навчання в аспірантурі за науковими спеціальностями:


01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи;
05.11.13 – прилади і методи контролю та визначення складу речовин.
Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані викладачі. Серед них відомі вчені, лауреати державних премій та стипендій України, академіки. Підготовку фахівців здійснюють 70 співробітників; 12 професорів; 30 доцентів.


До складу інституту входять кафедри:

*

автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій;
  • вищої математики;
  • обчислювальної техніки;
  • комп’ютерних наук;
  • прикладної математики.


При кафедрах інституту діють:

*

10 сучасних комп’ютерних класів;
  • 20 навчальних лабораторій;
  • науково-дослідна лабораторія реологічних досліджень.


Студенти мають можливість брати участь у студентських олімпіадах та конкурсах, проводити власні наукові дослідження.


151

АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ

м. Рівне,

вул. Соборна, 11,

корп. № 1, к. 126

kaf-aekit@nuwm.edu.ua

тел. 068-029-21-71

Випускова кафедра: автоматизації, електротехнічних такомп’ютерно-інтегрованих технологій


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* комп'ютерні технології та програмування

  • електроніка та мікросхемотехніка
  • мікропроцесорна техніка
  • програмування мікроконтролерів
  • корпоративні системи та мережі
  • теорія автоматичного керування
  • технічні засоби автоматизації
  • метрологія, технологічні вимірювання та прилади
  • автоматизація технологічних процесів
  • основи систем автоматизованого проектування
  • основи комп'ютерно-інтегрованого управління
  • системний аналіз складних систем управління


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Розробляти:

* автоматизовані системи регулювання та керування технологічним процесом;

  • математичні моделі технологічних об’єктів та систем керування;
  • системи автоматизації та оптимізації технологічних комплексів;
  • системи оптимального управління технологічним процесом;
  • алгоритми автоматичного регулювання, програмного і логічного керування, сигналізації та захисту;
  • мікропроцесорні системи керування.


Налагоджувати:

*

регулюючі пристрої;
  • системи автоматичного керування.


Проектувати: *

автоматизовані системи управління виробництвом.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

інженером з автоматизованих систем керування виробництвом, інженером з автоматизації і механізації технологічних процесів, інженером-конструктором систем автоматизації у проектних організаціях, майстром з комплексної автоматизації та телемеханіки, начальником лабораторії контрольно-вимірювальних приладів та засобів автоматики, електромеханіком, фахівцем з автоматизованих систем керування, викладачем вищого навчального закладу, науковим співробітником…
… в монтажно-налагоджувальних організаціях, проектно-конструкторських бюро, наукових установах, виробничо-обслуговуючих структурах АЕС, ГЕС, ТЕС, промислових підприємствах, підприємствах з реалізації засобів автоматизації, органах державної влади, банківських та податкових установах, органах статистики, вищих навчальних закладах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: інженер з автоматизованих систем управління.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.


141

ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА

ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА

м. Рівне,

вул. Соборна, 11,

корп. № 1, к. 126

kaf-aekit@nuwm.edu.ua

тел. 068-029-21-71


Випускова кафедра:
автоматизації, електротехнічних та
комп’ютерно-інтегрованих технологій


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

електротехнічні матеріали
  • електричні машини та апарати
  • електричні системи та мережі
  • техніка високих напруг
  • основи релейного захисту
  • основи енергоменеджменту
  • промислова та силова електроніка
  • споживачі електричної енергії
  • системи електропостачання
  • інформаційні системи та технології
  • мікропроцесорна техніка в системах обліку енергії та релейному захисті


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Керувати:

*

електротехнічними системами та мережами;
  • підвищенням енергоефективності систем.


Розробляти: *

системи електрозабезпечення підприємств та обладнання;
  • енергоощадні технології електроспоживання;
  • комп’ютерні програми для аналізу роботи електротехнічних систем;
  • інформаційні системи в галузі обліку електроспоживання.


Проектувати:*

електротехнічні системи та мережі.


Забезпечувати: *

надійну роботу електромереж;
  • безперебійне електропостачання промислових підприємств.


Складати:*

кошториси на проведення ремонтних робіт;
  • заявки на придбання матеріалів і запасних частин, необхідних для експлуатації устаткування.



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

головним енергетиком, інженером-електриком, інженером-енергетиком, інженером з енергозбереження, інженером з енергоефективності, начальником електроцеху, інженером-проектувальником, завідувачем електролабораторії; експертом (в галузі електротехніки), консультантом супермаркетів, маркетологом, менеджером з продажу електротоварів…
… в енергогенеруючих та енергопостачальних компаніях, підприємствах з виготовлення електрообладнання, виробничо-обслуговуючих структурах АЕС, ГЕС, ТЕС та промислових підприємств, енергоінспекції, енергонагляді, управліннях електротранспорту, монтажно-налагоджувальних організаціях, проектно-конструкторських бюро, вищих навчальних закладах, наукових установах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: інженер-електрик.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.


122

КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ


м. Рівне,

вул. Соборна, 11,

корп. № 1, к. 135

kaf-ot@nuwm.edu.ua

тел. 050-353-86-20


Випускова кафедра:
комп’ютерних наук


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

алгоритмізація і програмування
  • об’єктно-орієнтоване програмування
  • крос-платформне програмування
  • організація баз даних та знань
  • web-технології та web-дизайн
  • управління IT-проектами
  • технології комп’ютерного проектування
  • технологія створення програмних продуктів
  • технології тестування програмних продуктів
  • комп'ютерні мережі
  • моніторинг довкілля
  • проектування систем моніторингу
  • збалансоване природокористування
  • екологічна безпека регіону
  • інформаційні технології у водогосподарській галузі
  • моделювання та прогнозування стану довкілля


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Розробляти:

*

ІТ-проекти в галузі економіки та екології;
  • системи прогнозування стану довкілля;
  • інформаційні системи економічного моніторингу;
  • архітектуру інформаційних систем управління підприємством;
  • прикладне програмне забезпечення інформаційних систем управління підприємством.


Обслуговувати:*

програмне забезпечення об'єктів інформатизації;
  • локальні мережі підприємств та організацій;
  • інтелектуальні системи моніторингу.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

інженером із застосування комп'ютерів, прикладним програмістом, інженером з обслуговування інформаційних інтелектуальних систем, інженером-прогнозистом з економічного розвитку, інженером з прогнозування екологічного стану довкілля…
… в органах державної влади, WEB-студіях, IТ-компаніях, інформаційних центрах служб зайнятості, банківських та податкових установах, органах статистики, науково-дослідних установах, рекламних фірмах та агенціях.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: фахівець з інформаційних технологій.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна.




123

КОМП’ЮТЕРНА

ІНЖЕНЕРІЯ

м. Рівне,

вул. Соборна, 11,

корп. № 1, к. 131

kaf-ot@nuwm.edu.ua

тел. 097-866-03-13


Випускова кафедра:
обчислювальної техніки


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* Основи конструювання обчислювальної техніки

  • Об‘єктно-орієнтоване програмування
  • Програмування під платформу NET
  • Web-програмування
  • Сучасні операційні системи
  • Інженерна та комп‘ютерна графіка
  • Електротехніка та електроніка
  • Архітектура ЕОМ
  • Мікропроцесорні системи
  • Програмування мікроконтролерів
  • Гібридні комп‘ютерні системи
  • Системи реального часу
  • Моделювання електронних схем
  • Метрологія та вимірювальна техніка
  • Технічне обслуговування комп’ютерних систем
  • Економіка та організація інформаційного бізнесу
  • Теорія інформації та кодування


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Розробляти:

* апаратне і програмне забезпечення мереж;

  • інтелектуальні інформаційні системи;
  • системи автоматизації програмування;
  • бібліотеки стандартних програм;
  • автокоди мов асемблера;
  • системи програмування;
  • транслятори мов;
  • операційні системи.


Обслуговувати:* сервери локальних мереж;

  • персональні комп’ютери;
  • мережеві робочі станції;
  • комп’ютерні системи;
  • керуючі програми.


Керувати:* комп’ютерними мережами;

  • розподіленими спеціалізованими комп’ютерними системами зв’язку.


Проектувати:

* пристрої обчислювальної техніки.



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

інженером з комп’ютерних систем, інженером з програмного забезпечення комп’ютерів, інженером-електроніком, інженером-конструктором, інженером-системотехніком, інженером-програмістом, викладачем …
…у банківських і фінансових установах, науково-виробничих фірмах, промислових підприємствах, проектно-конструкторських бюро, органах державного управління, закладах освіти, супермаркетах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: фахівець з інформаційних технологій.

ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.


122

КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ

(за освітньою програмою «ІНФОРМАТИКА» ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЛЮБЛІНСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»

(м. ЛЮБЛІН, РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА))

м. Рівне,

вул. Соборна, 11,

корп. № 1, к. 125

kaf-pm@nuwm.edu.ua

тел. 067-857-62-48

Випускова кафедра:
прикладної математики


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

системне програмування
  • безпека інформаційних систем та захист інформації
  • інформаційні мережі, бази даних
  • основи комп'ютерного дизайну
  • об'єктно-орієнтоване програмування
  • інформаційні системи
  • обчислювальна геометрія та комп’ютерна графіка
  • командна розробка програмних проектів
  • комп’ютерна вірусологія
  • адміністрування комп’ютерних мереж
  • UNIX- подібні операційні системи
  • програмування та підтримка Web-застосувань
  • нейронні мережі та генетичні алгоритми
  • обробка зображень та мультимедіа
  • організація та обробка електронної інформації


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Розробляти:

*

WEB-інтерфейси;
  • логічну модель бази даних;
  • інформаційні портали Internet;
  • архітектуру комп’ютеризованої системи;
  • концептуальні моделі інтелектуальних систем.


Обслуговувати:*

локальні мережі підприємств та організацій
  • прикладне програмне забезпечення;
  • офісні, мультимедійні та графічні системи;
  • системи керування вмістом (content management).


Проектувати:*

інтернет-сервери;
  • комп’ютерні системи та мережі;
  • інформаційні Web-ресурси.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

інженером із застосування комп'ютерів, з програмного забезпечення комп'ютерів, з комп'ютерних систем; прикладним програмістом, системним програмістом, системним аналітиком; менеджером з реалізації комп'ютерної техніки та програмного забезпечення; адміністратором комп'ютерних мереж, викладачем ВНЗ, науковим співробітником…
… в IT-компаніях, WEB-студіях, Internet-компаніях, органах державної влади, інформаційних центрах, банківських та податкових установах, органах статистики, вищих навчальних закладах, інформаційних, рекламних фірмах та агентствах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з комп’ютерних наук.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна


122

КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ

м. Рівне,

вул. Соборна, 11,

корп. № 1, к. 125

kaf-pm@nuwm.edu.ua

тел. 067-857-62-48


Випускова кафедра:
прикладної математики


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

програмування
  • інформаційні та комп’ютерні мережі, їх адміністрування
  • проектування та тестування програмних систем
  • операційні системи
  • інформаційні системи
  • комп’ютерна графіка та обчислювальна геометрія
  • командна розробка програмних проектів
  • бази даних
  • економіка програмного забезпечення
  • архітектура обчислювальних систем та системне програмування
  • програмування та підтримка web-застосувань
  • стандартизація та специфікація програмного забезпечення ЕОМ
  • геоінформаційні системи
  • сучасні та спеціалізовані мови програмування


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Розробляти:

*

WEB-інтерфейси;
  • логічну модель системи керування базами даних;
  • інформаційні портали Internet;
  • вимоги до комп’ютеризованих систем;
  • архітектуру комп’ютеризованої системи;
  • концептуальні моделі інтелектуальних систем.


Обслуговувати:*

прикладне програмне забезпечення;
  • офісні, мультимедійні та графічні системи;
  • системи керування вмістом (content management), порталом, підприємством тощо.


Проектувати:*

інформаційні WEB-ресурси з інтеграцією зовнішніх даних і програмних продуктів.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

інженером із застосування комп'ютерів, інженером з програмного забезпечення комп'ютерів, інженером з комп'ютерних систем, прикладним програмістом, системним програмістом, системним аналітиком, менеджером з реалізації комп'ютерної техніки та програмного забезпечення, адміністратором комп'ютерних мереж, викладачем ВНЗ, науковим співробітником…
… в IT- компаніях, WEB-студіях, Internet-компаніях, органах державної влади, інформаційних центрах, банківських та податкових установах, органах статистики, вищих навчальних закладах, інформаційних, рекламних фірмах та агентствах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з комп’ютерних наук.


ФОРМИ НАВЧАННЯ: денна, заочна


113

ПРИКЛАДНА

МАТЕМАТИКА

м. Рівне,

вул. Соборна, 11,

корп. № 1, к. 125

kaf-pm@nuwm.edu.ua

тел. 067-857-62-48


Випускова кафедра:
прикладної математики


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* програмування

  • прикладне програмне забезпечення
  • математичне моделювання
  • бази даних
  • інформаційні та комп’ютерні мережі, їх адміністрування
  • аналіз даних та математична статистика
  • теорія керування
  • об’єктно-орієнтоване програмування
  • архітектура обчислювальних систем та системне програмування
  • програмування та підтримка web-застосувань
  • операційні системи
  • комп’ютерна графіка та обчислювальна геометрія
  • методи оптимізації та дослідження операцій
  • сучасні та спеціалізовані мови програмування


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Розробляти:

*

Web-сайти та Web-портали;
  • сучасні комп’ютерні програми;
  • математичні та комп’ютерні моделі;
  • ефективні обчислювальні алгоритми;
  • концепції комп’ютерної імітації систем;
  • сучасні комп'ютерні інформаційні системи;
  • засоби ефективного пошуку, систематизації та збереження інформації;
  • оптимальні рішення щодо складу програмного забезпечення.


Оцінювати:

*

ресурси на реалізацію концепції комп'ютеризованих систем;
  • складність та надійність алгоритмів обчислювальних комплексів.


Проектувати:

* програмні системи для наукоємних обчислень;

  • Інтернет-сервери;
  • комп’ютерні системи та мережі;
  • програмні комплекси та системи.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

програмістом, системним аналітиком, адміністратором комп’ютерних мереж, інженером із застосування комп’ютерів, викладачем, науковим співробітником …
… в IT-компаніях, Web-студіях, Internet-компаніях, інформаційних центрах, банках, податкових установах, відділах статистики, органах державної влади, вищих навчальних закладах, науково-дослідницьких центрах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з прикладної математики.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна.



121

ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Спеціалізація: Інтернет речей

м. Рівне,

вул. Соборна, 11,

корп. № 1, к. 125

kaf-pm@nuwm.edu.ua

тел. 067-857-62-48

Випускова кафедра:
прикладної математики

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* програмування

  • операційні систем
  • реляційні та нереляційні бази даних
  • хмарні технології
  • програмування для мобільних додатків
  • людино-машинна взаємодія та основи комп’ютерного дизайну
  • робототехніка
  • мікроконтролери та їх програмування
  • проектування, конструювання та надійність Інтернет речей
  • комп’ютерна графіка та обчислювальна геометрія
  • програмування та підтримка web-застосувань
  • командна розробка програмних проектів
  • обробка зображень та мультимедіа
  • безпека інформаційних систем і захист інформації


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Розробляти:

*

програмне забезпечення;
  • автоматизовані та інтелектуальні програмні системи;
  • програми для мобільних пристроїв та Web-додатки;
  • програмне забезпечення для обміну даними між віддаленими пристроями Інтернет
  • специфікацію програмних вимог;
  • технічну документацію до програмного проекту.


Оцінювати:

*

можливості програмного забезпечення та мережевих програмних систем;
  • показники якості програмного забезпечення,
  • захищеність програм і даних.


Проектувати:

*

програмні комплекси та системи;
  • компоненти архітектури програмного продукту;
  • людино-машинний інтерфейс;
  • бази даних;
  • пристрої Інтернету речей та їх елементи з урахуванням вимог клієнта.



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

розробником програмного забезпечення, програмістом баз даних, програмістом прикладним, програмістом системним, інженером-програмістом, інженером з контролю якості програмного забезпечення, архітектором систем, системним адміністратором програмних проектів, аналітиком-консультантом, інженером-дослідником, науковим співробітником …
… в IT-компаніях, Web-студіях, Internet-компаніях, інформаційних центрах, промислових підприємствах, інжірингових школах, фірмах та організаціях з проектування та виробництва розумних пристроїв, вищих навчальних закладах, науково-дослідницьких центрах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр інженерії програмного забезпечення за спеціалізацією «Інтернет речей».


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна.

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТАГРОЕКОЛОГІЇ ТА ЗЕМЛЕУСТРОЮ

м. Рівне, вул. Карнаухова, 53а,

корп. № 7, ауд. 731

тел. (0362) 22-14-17

nni-az@nuwm.edu.ua

http://nuwm.edu.ua


[[Image:|top]]
В інституті агроекології та землеустрою студенти здобувають освітній ступінь бакалавр за такими спеціальностями:

* агрономія (стор. 37);

  • водні біоресурси та аквакультура (стор. 39);
  • геодезія та землеустрій (стор. 41);
  • екологія (стор. 43);
  • технології захисту навколишнього середовища (стор. 45);
  • фізична терапія, ерготерапія (стор. 47);
  • туризм (стор. 49).


В інституті діють та функціонують:

*

дві науково-дослідні лабораторії;
  • десять навчальних лабораторій;
  • п’ятнадцять спеціалізованих аудиторій;
  • наукова електронна бібліотека;
  • два комп’ютерних класи;
  • два прес-центри для проведення прес-конференцій і професійної підготовки фахівців.


Враховуючи високий рівень організації навчального процесу, інститут готує фахівців, здатних вирішувати проблеми екології та природокористування, здійснювати моніторинг об’єктів довкілля, розробляти науково-обґрунтовані проекти землеустрою з раціональної організації території.
До складу інституту входять такі кафедри:

#

Агрохімії, ґрунтознавства та землеробства.
  1. Водних біоресурсів.
  2. Геодезії та картографії.
  3. Екології.
  4. Здоров’я людини і фізичної реабілітації.
  5. Землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики.
  6. Туризму.
  7. Хімії та фізики.
  8. Теорії та методики фізичного виховання


Навчально-науковий інститут агроекології та землеустрою здійснює підготовку за такими магістерськими програмами:

* Агрономія

  • Водні біоресурси та аквакультура
  • Водні біоресурси та аквакультура (охорона, відтворення та раціональне використання гідробіоресурсів)
  • Екологія
  • Технології захисту навколишнього середовища
  • Геодезія та землеустрій
  • Геодезія та землеустрій (геоінформаційні системи і технології




201

АГРОНОМІЯ

м. Рівне,

вул. Карнаухова, 53а,

корп. № 7, к. 773

kaf-agz@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 22-10-42;

097-032-61-04

097-158-74-99

Випускова кафедра:
агрохімії, ґрунтознавства та землеробства


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

Агрохімія та землеробство
  • Ґрунтознавство з основами геології
  • Картографія ґрунтів
  • Технологія переробки продукції рослинництва
  • Селекція та насінництво польових культур
  • Біотехнології сільськогосподарського виробництва
  • Біологічне землеробство
  • Агрофармакологія
  • Рослинництво
  • Методика агрохімічних досліджень
  • Агрохімсервіс


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Аналізувати:

*

дані наукових і науково-виробничих досліджень в сільському господарстві;
  • продуктивність агроекосистем за мінімальних витрат антропогенної енергії, природних ресурсів, збереження і відновлення останніх;
  • агрохімічний та агроекологічний стан ґрунтів господарства;
  • наукову інформацію з рослинництва для стабільного виробництва рослинницької продукції та удобрення сільськогосподарських культур.


Досліджувати:*

особливості росту і розвитку рослинного організму;
  • екологічне середовище і фітометричні показники в агрофітоценозах.


Розробляти:*

заходи забезпечення екологічної стабільності агроландшафтів як основи стійкості агроекосистем;
  • роботи з дослідження впливу зовнішніх факторів на стан ґрунту, рослин для вирішення проблем в агрономії;
  • заходи з підвищення врожайності сільськогосподарських культур, відновлення родючості ґрунтів, раціонального застосування добрив та засобів захисту рослин.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

начальником обласного управління сільського господарства та продовольства; директором насіннєвої інспекції, державної інспекції з випробування та експертизи сортів рослин, державної інспекції з охорони ґрунтів; завідувачем відділу експертизи добрив, біотехнологічної лабораторії…
головним агрономом на сільськогосподарському підприємстві; у районному управлінні сільського господарства та продовольства; агрономом, агрохіміком, ґрунтознавцем, менеджером з реалізації добрив, насіння, пестицидів, продовольчих товарів.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: технолог з агрономії


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.


207

ВОДНІ БІОРЕСУРСИ ТА

АКВАКУЛЬТУРА

м. Рівне,

вул. Карнаухова, 53а,

корп. № 7, к. 746

kaf-vb@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 22-10-42;

067-381-07-03;

050-381-03-58

Випускова кафедра:
водних біоресурсів


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

Аквакультура штучних водойм
  • Основи декоративної аквакультури
  • Організація виробництва в рибництві з основами менеджменту та маркетингу. Економіка
  • Економіка рибогосподарської галузі
  • Рибогосподарська гідротехніка
  • Рибогосподарське законодавство України та міжнародне рибогосподарське право
  • Технологія переробки риби та стандартизація продуктів аквакультури
  • Індустріальне рибництво
  • Відновна іхтіологія
  • Аквакультура природних водойм


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Визначати:*

стан водного середовища;
  • структурно-функціональну характеристику гідробіонтів.


Організовувати:*

рибні господарства різних форм власності;
  • виробництво рибогосподарських підприємств з вирощування продукції аквакультури.


Управляти:*

роботою колективу з виробництва продукції аквакультури;
  • технологічними процесами, виробництвом і реалізацією продукції аквакультури.


Розробляти:

*

технологію розведення, вирощування та селекції риби у водоймах різноцільового призначення;
  • технологію заготівлі, виготовлення і зберігання штучних кормів, культивування живих кормів;
  • технологію діагностики та лікування хвороб риб.


Контролювати:

*

експертизу риби і продуктів її переробки.


Оцінювати:*

забезпечення ефективного ведення технологічних процесів і реалізації продукції аквакультури рибогосподарських підприємств.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

начальником відділу: у державному управлінні екології та в органах рибоохорони, на господарстві з вирощування риби; спеціалістом: на риборозплідниках, селекційно-племінних станціях; державним інспектором: в органах рибоохорони, в лабораторії ветсанекспертизи продуктів рибництва; дизайнером акваріумів…
… в державних органах рибоохорони та екологічній інспекції; в лабораторії ветсанекспертизи; на підприємствах з виробництва та переробки риби; на господарствах з вирощування риби; у структурах з обслуговування об’єктів декоративної аквакультури.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: технолог з виробництва продукції аквакультури.

ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.


193

Геодезія та

землеустрій

м. Рівне,

вул. Карнаухова, 53а,

корп. № 7, к. 727, 158

kaf-gk@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 23-72-82;

097-397-10-43;

067-362-60-36

Випускова кафедра:
геодезії та картографії


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

Геодезія з основами картографії
  • Вища геодезія
  • Інженерна геодезія
  • Обміри об’єктів нерухомості
  • Фотограмметрія та аерознімання
  • Кадастр землі та нерухомості
  • Землевпорядне проектування
  • Територіально-просторове планування
  • Моніторинг та управління земельними ресурсами
  • ГіС в кадастрових системах
  • Оцінка нерухомості
  • Геоінформаційний аналіз даних дистанційного зондування землі
  • Планування та управління ГіС-проектами


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Визначати:*

форми та розміри земельних ділянок;
  • грошову та економічну оцінку земель.


Організовувати:*

проведення польових і камеральних геодезичних робіт при веденні кадастру землі та нерухомості, обмірі об’єктів нерухомості, визначення геометричних параметрів конструкцій та споруд;
  • якісний облік земель за типами ґрунтів, їх гранулометричним складом, за забезпеченістю поживними речовинами, еродованістю, меліоративним станом тощо;
  • продаж земельних ділянок та іншої нерухомості.


Управляти:*

раціональним використанням земельних ресурсів;
  • виробництвом, якістю продукції.


Розробляти:

*

проектні рішення із землеустрою;
  • топографічні та кадастрові карти і плани;
  • геоінформаційні системи різноманітних призначень.


Контролювати:

*

інвентаризацію земель;
  • роботи із землеустрою, топографо-геодезичних, ґрунтових, агрохімічних і геоботанічних вишукувань та обстежень.


Оцінювати:*

економічну ефективність проектів землеустрою.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

молодшим інженером; техніком-землевпорядником; фахівцем з інформаційних технологій; техніком-геодезистом; техніком-картографом; техніком-проектувальником…
…. в територіальних органах земельних ресурсів; на землевпорядних та геодезичних підприємствах; в містобудівних проектних, будівельних та водогосподарських організаціях; в державній інспекторській службі з охорони та використання земель; на підприємствах, що розробляють та впроваджують геоінформаційні системи.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з геодезії та землеустрою.

ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.


101

ЕКОЛОГІЯ


м. Рівне,

вул. Карнаухова, 53а,

корп. № 7, к. 753, 753а

kaf-ecology@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 32-50-84;

097-918-36-39

Випускова кафедра:
екології


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

ландшафтна екологія, гідроекологія, техноекологія, урбоекологія, радіоекологія
  • хімія з основами біохімії, гідробіологія
  • охорона та використання природних ресурсів
  • екологічна безпека, аудит, експертиза
  • екологія людини
  • басейнове управління, екологічне інспектування
  • природоохоронне законодавство
  • організація управління в екологічній діяльності
  • нормування антропогенного навантаження
  • збалансоване природокористування
  • моніторинг, моделювання та прогнозування стану довкілля


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Проводити:

*

спостереження за станом атмосферного повітря, гідросфери, ґрунтового покриву, біоти, ландшафтів.


Оцінювати:*

стан геологічного середовища, атмосферного повітря, водних об’єктів, біоти, екологічний стан ґрунтів, природних об’єктів;
  • вплив господарської діяльності на навколишнє середовище.


Розробляти:*

проекти нормативів гранично допустимих скидів, викидів;
  • заходи щодо збереження та відновлення екосистем;
  • рекомендації щодо оптимізації стану довкілля та застосування економічного механізму природокористування.


Прогнозувати:

*

стан геологічного середовища, атмосферного повітря, ґрунтового покриву.


Контролювати:*

стан атмосферного повітря та водних об’єктів (виробничий та екологічний контроль).


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

начальниками, спеціалістами департаментів з охорони природних ресурсів, заповідної справи, екологічної безпеки та поводження з відходами, кліматичної політики у структурі центрального апарату та регіонального апарату виконавчої влади, Державної екологічної інспекції…
…екологами у басейнових управліннях водних ресурсів, обласних управліннях водних ресурсів, управліннях каналів, екологом на промисловому підприємстві на митниці у науково-дослідних інститутах, природно-заповідних територіях.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з екології, організатор природокористування.

ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.


183

ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ

НАВКОЛИШНЬОГО

СЕРЕДОВИЩА


м. Рівне,

вул. Карнаухова, 53а,

корп. № 7, к. 753, 753а

kaf-ecology@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 32-50-84;

097-918-36-39

Випускова кафедра:
екології

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

техноекологія, радіоекологія
  • технології захисту порушених річкових екосистем
  • технології захисту від забруднення ґрунтових і підземних вод, атмосферного повітря
  • екологічна безпека, аудит, експертиза
  • технології використання альтернативних джерел енергії
  • промислова екологія, рекультивація земель
  • збалансоване лісокористування, природокористування
  • моніторинг, моделювання та прогнозування стану довкілля


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Проводити:

*

спостереження за якістю компонентів довкілля;
  • аналіз виникнення екологічно небезпечних ситуацій;
  • науково-дослідні роботи з очищення промислових стічних вод, викидів шкідливих речовин в атмосферу, зменшення або повної ліквідації технологічних відходів, раціонального використання земельних і водних ресурсів;
  • екологічну експертизу.


Оцінювати:*

екологічні проблеми територій, наслідки дії природних та техногенних чинників на компоненти довкілля;
  • природні, промислові еконебезпеки і ризики, вплив господарської діяльності на навколишнє середовище.


Розробляти:*

заходи щодо запобігання забрудненню довкілля, плани з охорони навколишнього середовища, проектну та дозвільну документацію, проекти нормативів гранично допустимих скидів, викидів;
  • рекомендації щодо оптимального використання природних ресурсів.


Прогнозувати:

*

розвиток екологічної ситуації, стан геологічного середовища, атмосферного повітря, ґрунтового покриву.


Контролювати:*

додержання у підрозділах підприємств законодавства, інструкцій, стандартів і нормативів з охорони навколишнього середовища, додержання технологічних режимів.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

екологом на промисловому підприємстві; в екологічній проектно-науковій організації; екологічним аудитором; у службі митного контролю…
… екологами у басейнових управління водних ресурсів, управліннях каналів; спеціалістами у відділах департаментів Міністерства екології та природних ресурсів, у структурі центрального та регіонального апарату державної екологічної інспекції.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр-технолог із захисту навколишнього середовища

ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.


227

ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ,

ЕРГОТЕРАПІЯ

м. Рівне,

вул. Карнаухова, 53а,

корп. № 7, к. 757

zlfr@nuwm.edu.ua

тел. 050-387-54-20;

097-835-59-67


Випускова кафедра:
здоров’я людини і фізичної реабілітації


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

нетрадиційні засоби оздоровлення
  • основи фізичної реабілітації
  • кваліфікована перша медична допомога
  • фізична реабілітація при захворюваннях внутрішніх органів та множинних захворюваннях
  • фізична реабілітація в пульмонології
  • фізична реабілітація в ортопедії
  • фізична реабілітація в неврології, педіатрії
  • фізична реабілітація в травматології, хірургії
  • фізична реабілітація в косметології
  • ЛФК і лікарський контроль
  • основи методики вдосконалення фізичних якостей
  • спортивні ігри з методикою викладання
  • легка атлетика з методикою викладання


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Керувати:

*

центром, фірмою, службою, клубом;
  • персоналом та навчанням працівників.


Аналізувати:

*

ринок оздоровчих послуг та потенційних споживачів;
  • планування процесу оздоровлення.


Розробляти:

*

процес надання оздоровчих послуг;
  • перспективні шляхи використання засобів фізичної реабілітації;
  • традиційні й нетрадиційні методики корекції та відновлення з особами різних вікових категорій.


Організовувати:*

кадрове забезпечення оздоровчої діяльності;
  • впровадження процесу оздоровлення та забезпечення його ефективності;
  • впровадження здоров’язберігаючих технологій серед різних верств населення.


Забезпечувати:*

адміністративно-розпорядчу роботу керівника;
  • планування заходів оздоровлення.


Контролювати:

*

характер впливу заходів оздоровлення.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

менеджером з громадської охорони здоров'я, фахівцем з фізичної реабілітації, масажистом, асистентом вчителя-реабілітолога, інструктором-методистом з фізичної культури, фітнес-тренером, вчителем фізичної культури…
… в санаторіях, профілакторіях, дошкільних та шкільних закладах освіти, фітнес-центрах, реабілітаційних центрах, інваспорті, спортивних клубах, спортивно-оздоровчих таборах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: фізичний терапевт, ерготерапевт.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна.


242

ТУРИЗМ

м. Рівне,

вул. Карнаухова, 53а,

корп. № 7, к. 763

kaf-tur@nuwm.edu.uaz

тел. 050-578-59-37


Випускова кафедра:
туризму


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

географія туризму (туристичне країнознавство)
  • рекреаційна географія
  • організація туризму: туристичних подорожей, екскурсійної діяльності, анімаційної діяльності, туроперейтинг
  • готельна та ресторанна справа
  • маркетинг та менеджмент у туризмі
  • туристичне краєзнавство
  • географія та економіка міжнародного туризму
  • зелений туризм
  • спеціалізований, міжнародний туризм


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Визначати:*

можливості використання особливостей території у туристичній діяльності;
  • рекреаційно-туристичний потенціал території.


Організовувати:*

діяльність туристичного підприємства, рекламну діяльність турфірми.


Проводити:*

комплексний аналіз діяльності турфірми;
  • системний аналіз рекреаційного комплексу;
  • моніторинг туристичних послуг.



Управляти:*

роботою колективу туристичного підприємства;
  • послугами туристичного підприємства на ринку.


Розробляти:*

програми туристських маршрутів, нові тури;
  • проекти різних видів туристичних маршрутів, екскурсій, транспортних подорожей, спеціалізованого відпочинку.


Контролювати:*

стан навколишнього середовища під час туристичної діяльності;
  • екскурсійний супровід, дотримання програм екскурсій, протокольних заходів;
  • правильність оформлення туристської документації.


Оцінювати:*

виробничо-економічний потенціал туристичної підприємства;
  • якість планування та організації роботи туристичної діяльності.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

інспектором та інструктором з туризму, організатором туристичної і готельної діяльності, фахівцем з розвитку туризму та туристичного обслуговування, організатором подорожей, екскурсоводом, фахівцем з розвитку туризму, оргсекретарем, референтом…
… в туристичних агентствах, фірмах, підприємствах; інформаційних центрах, управліннях, відділах, службах з туризму; органах державної влади та місцевого самоврядування; асоціаціях та федераціях туризму.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з туризму, фахівець з туристичного обслуговування.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна.

[[Image:]]НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТБУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

м. Рівне, вул. Чорновола, 49а,

корп. № 6, ауд. 620

тел. (0362) 63-47-07

nniba@nuwm.edu.ua

http://nuwm.edu.ua/nni-ba


[[Image:|top]]


Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури створений у вересні 2014 року на базі факультету будівництва та архітектури.
Головною метою своєї роботи колектив інституту ставить підготовку конкурентоспроможних фахівців із вищою технічною освітою галузей будівництва та архітектури, цивільного захисту для підприємств, установ і організацій різних форм власності, які були б здатні забезпечувати їх ефективну творчу, інженерну та господарську діяльність, адаптацію до швидкозмінних ринкових умов.
На десяти кафедрах інституту працює 22 доктори наук, професори та 68 кандидатів наук.
В інституті діють та функціонують: дві науково-дослідні лабораторії; науково-дослідний виробничий бізнес-центр; понад 40 спеціалізованих аудиторій та навчальних лабораторій; наукова бібліотека та читальний зал; сім комп'ютерних класів.
Науково-дослідні та навчальні лабораторії оснащені сучасними технічними засобами та комп’ютерною технікою.
До складу інституту входять такі кафедри:

*

промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд;
  • теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки;
  • автомобільних доріг, основ та фундаментів;
  • міського будівництва та господарства;
  • технології будівельних виробів та матеріалознавства;
  • мостів і тунелів, опору матеріалів та будівельної механіки;
  • архітектури та середовища дизайну;
  • основ архітектурного проектування, конструювання та графіки;
  • водопостачання, водовідведення та бурової справи;
  • охорони праці та безпеки життєдіяльності.


В інституті студенти здобувають освітній ступінь бакалавр за такими спеціальностями:

*

архітектура та містобудування (стор. 53);
  • будівництво та цивільна інженерія (стор. 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67);
  • цивільна безпека (стор. 69).


Навчально-науковий інститут також здійснює підготовку за програмою ступеня вищої освіти "магістр":

#

Архітектура та містобудування.
  1. Промислове і цивільне будівництво.
  2. Міське будівництво та господарство.
  3. Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів.
  4. Автомобільні дороги і аеродроми.
  5. Теплогазопостачання і вентиляція.
  6. Водопостачання та водовідведення.
  7. Мости і транспортні тунелі.
  8. Цивільна безпека.




191

Архітектура та містобудування


м. Рівне, вул. Чорновола, 49а, корп. № 6, ауд. 633.

електронна адреса:

kaf-asd@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 63-47-07.

Випускова кафедра:
архітектури та середовищного дизайну


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* нарисна геометрія

  • будівельна фізика
  • архітектурне матеріалознавство
  • архітектурна графіка
  • архітектурне проектування
  • рисунок
  • живопис
  • скульптура
  • всесвітня історія архітектури
  • історія архітектури та містобудування України
  • типологія будівель та споруд
  • основи містобудування
  • ландшафтна архітектура
  • дизайн архітектурного середовища
  • архітектурна композиція
  • архітектурна колористика
  • основи реконструкції архітектурних об'єктів
  • архітектурне проектування з використанням ЕОМ



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:* управліннями головного архітектора міста, області;

  • будівельними та експлуатаційними організаціями, що виконують проектно-пошуковi роботи.


Аналізувати:* стан будівель та споруд (включаючи їх інтер’єри);

  • проекти планування об'єктів та забудови територій.


Розробляти:* ескізні пропозиції по проектуванню архітектурного середовища;

  • методики проектування об’єктів архітектури (екстер’єр, інтер’єр).


Організовувати:* трудову діяльність підрозділу, установи;

  • виконання архітектурних обмірів будівель та споруд.


Забезпечувати:* проведення натурного обстеження архітектурних об’єктів;

  • визначення задач i складання завдань на проведення проектно-дослідницьких робіт.


Контролювати:* якість виконання проектно-планувальних робіт.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

архітектором, інженером в управліннях головного архітектора; архітектором в державних проектних та приватних фірмах i бюро; архітектором-дизайнером…
… в проектних інститутах, будівельних і експлуатаційних підприємствах та організаціях, спеціалізованих проектних фірмах, управліннях головного архітектора.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: архітектор.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна.


192

Будівництво та цивільна інженерія

(Промислове і

цивільне будівництво)

м. Рівне, вул. Чорновола, 49а, корп. №6, ауд. 615.

електронна адреса:

kaf-pcbis@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 23-35-20,

096-741-31-42.


Випускова кафедра:
промислового, цивільного
будівництва та інженерних споруд

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* архітектура будівель і споруд

  • автоматизоване проектування
  • будівельні конструкції
  • будівельне матеріалознавство
  • залізобетонні та кам'яні конструкції
  • зведення і монтаж будівель і споруд
  • інженерна геодезія
  • інженерна графіка
  • конструкції з деревини і пластмас
  • металеві конструкції
  • організація будівництва
  • основи і фундаменти
  • обстеження та випробування будівель і споруд
  • сучасні будівельні конструкції і методи їх розрахунку
  • технологія будівельного виробництва


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:* виробничим або проектним підрозділом, підприємством, організацією в галузі будівництва.



Аналізувати:* проектні та раціональні конструктивні рішення;

  • сферу застосування будівельних виробів і конструкцій при зведенні будівель і споруд.


Розробляти:* проекти будівель і споруд різного типу та призначення;

  • нові ресурсо- та енергозберігаючі конструкції.


Організовувати:* трудову діяльність підрозділу, підприємства;

  • застосування прогресивних методів і технологій.


Забезпечувати:* проектування, зведення, експлуатацію і реконструкцію житлових, громадських й промислових будівель та інженерних споруд;

  • здійснення менеджменту будівельного виробництва і маркетингу будівельної індустрії;
  • ведення технічної документації, пов’язаної з виконанням, організацією та плануванням робіт.


Контролювати:* якість будівельного виробництва.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

майстром та виконробом будівельних організацій, техніком-будівельником, техніком з проектування; помічником керівника підприємства (виробничого підрозділу); експертом з питань якості будівництва…
… в будівельних та проектних організаціях, промислових підприємствах, будівельних лабораторіях, науково-дослідних інститутах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з будівництва та цивільної інженерії.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.


192

Будівництво та цивільна інженерія

(Міське будівництво та господарство)

м. Рівне, вул. Чорновола, 49а, корп. № 6, ауд. 675

електронна адреса:

kaf_mbg@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 63-47-07,

067-925-88-05


Випускова кафедра:
міського будівництва та господарства


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* архітектурне автоматизоване проектування будівель і споруд

  • будівельні конструкції
  • планування міст і транспорт
  • планування і благоустрій міст
  • інженерна підготовка міських територій
  • утримання міської забудови
  • міський транспорт
  • міські вулиці та дороги
  • міські інженерні мережі
  • реконструкція населених пунктів
  • міські інженерні споруди
  • інженерне забезпечення будівництва
  • містобудівні технології
  • житлово-комунальне господарство


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:* виробничим або проектним підрозділом, організацією, управлінням в галузі будівництва та ЖКГ.



Аналізувати:* проекти планування та благоустрою міст;

  • пропускну спроможність проїжджої частини вулиці.


Розробляти:*

схему функціонального зонування міської території;
  • проекти планування і благоустрою житлових утворень, міських вулиць, інженерних мереж;
  • перспективні плани ремонту будівель, споруд, інженерних мереж і благоустрою міських територій.


Організовувати:* трудову діяльність підрозділу, організації;

  • обстеження та діагностику будівель і споруд;
  • утримання міської забудови.


Забезпечувати:* проведення обстежень будівель, споруд та комунікацій з визначенням показників її технічного стану;

  • складання планів технічного та санітарного обслуговування будівель.


Контролювати:* якість роботи міського транспорту;

  • стан та параметри будівель, споруд, мереж тощо.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

техніком-будівельником, техніком-проектувальником, майстром будівельних організацій та шляхів сполучення…
… молодшим інженером архітектурно-планувальних управлінь, в управліннях містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства, міського транспорту, науково-дослідних та проектних організаціях.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з будівництва та цивільної інженерії.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.


192

Будівництво та цивільна інженерія

(Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів)

м. Рівне, вул. Чорновола, 49а, корп. № 6, ауд. 610

електронна адреса:

tbvim@nuwm.edu.ua

http://tbk.at.ua

тел. (0362) 40-05-10


Випускова кафедра:
технології будівельних виробів і матеріалознавства


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* будівельне матеріалознавство

  • будівельні конструкції
  • архітектура будівель і споруд
  • технологія будівельного виробництва
  • процеси і апарати у виробництві будівельних конструкцій, виробів і матеріалів
  • в’яжучі речовини
  • бетони і будівельні розчини
  • технологічні лінії виробництва бетонних і залізобетонних виробів
  • технологія опоряджувальних, тепло- та гідроізоляційних матеріалів
  • керамічні та автоклавні будівельні вироби
  • сучасні методи випробувань і контролю якості будівельних виробів і матеріалів



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:* виробничим або проектним підрозділом, підприємством, організацією в галузі будівництва.


Аналізувати:* сировинні суміші, технологічні процеси і режими виготовлення будівельних виробів і матеріалів;

  • сферу застосування будівельних матеріалів, виробів і конструкцій при зведення будівель і споруд.


Розробляти:* рецептури будівельних композиційних матеріалів;

  • транспортно-технологічні схеми, технологіч­ні карти, технічну документацію на виготовлення будівельних матеріалів і виробів.


Організовувати:* трудову діяльність підрозділу, підприємства;

  • застосування прогресивних методів і технологій.


Забезпечувати:* технологічний супровід процесів виготовлення і використання будівельних виробів і матеріалів.


Контролювати:* якість будівельних матеріалів, виробів і робіт.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

техніком-будівельником, техніком-технологом, техніком-лаборантом, техніком-проектувальником, майстром виробництва, продавцем-консультантом…
… в будівельних та проектних організаціях, промислових підприємствах, торгових закладах, науково-дослідних та експертних організаціях.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з будівництва та цивільної інженерії.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.


192

Будівництво та цивільна інженерія

(Теплогазопостачання і вентиляція)

м. Рівне, вул. Чорновола, 49а, корп. № 6, ауд. 649

електронна адреса:

kaf-tvst@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 63-50-01;

067-360-69-44



Випускова кафедра:
теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

опалення
  • теплопостачання
  • вентиляція
  • кондиціювання повітря
  • газопостачання
  • очищення вентиляційних викидів
  • санітарно-технічне обладнання будівель
  • термодинаміка та тепломасообмін
  • будівельна теплофізика
  • теплогенеруючі установки
  • аеродинаміка вентиляції
  • гідравлічні і аеродинамічні машини
  • теплові насоси та холодильні установки
  • автоматизоване проектування систем ТГВ
  • монтаж та налагодження систем ТГВ
  • техніко-економічні розрахунки в системах ТГВ



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:*

виробничим або проектним підрозділом, підприємством, організацією в галузі будівництва та експлуатації систем ТГВ.


Аналізувати:* процеси споживання теплової енергії;

  • роботу систем формування мікроклімату.


Розробляти:* проекти систем опалення, вентиляції і кондиціювання повітря в будівлях, систем тепло- і газопостачання населених пунктів.


Організовувати:* експлуатацію систем опалення, вентиляції, кондиціювання, тепло- і газопостачання.


Забезпечувати:* керівництво трудовою діяльністю підрозділу;

  • використання енергоефективного обладнання.


Контролювати:* налагодження і паспортизацію систем ТГВ, дотримання правил охорони праці та техніки безпеки.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

на підприємстві з проектування, будівництва та експлуатації систем опалення вентиляції, кондиціювання повітря, теплопостачання, газопостачання (управління з експлуатації газових господарств)…
… в навчальних, науково-дослідних та експертних організаціях.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з будівництва та цивільної інженерії.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.


192

Будівництво та цивільна інженерія

(Водопостачання та

водовідведення)

м. Рівне, вул. Чорновола, 41, корп. № 4, ауд. 429, 437

електронна адреса:

vvbs@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 63-51-70


Випускова кафедра:
водопостачання, водовідведення та
бурової справи


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* інженерна гідравліка

  • насосні і повітродувні станції
  • бурова справа, в тому числі практикум
  • водопостачання (системи подачі та розподілу води, водозабірні споруди, водоочисні споруди)
  • водовідведення (каналізаційні мережі і споруди, очищення стічних вод)
  • організація, планування та управління системами водопостачання і водовідведення
  • основи геоінформатики систем водопостачання і водовідведення
  • об'єктно-орієнтовне проектування у водопостачанні і водовідведенні
  • САПР систем водопостачання і водовідведення
  • якісні показники природних і стічних вод



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:* будівельним підрозділом, організацією, підприємством;

  • управлінням комунального господарства.



Аналізувати:* технологічні процеси і режими;

  • міжцехові зв’язки, баланс реагентів, потужностей обладнання і технологічних ліній.


Розробляти:* технологіч­ні карти, технічну документацію;

  • виробничі плани, технологічні режими.


Організовувати:* роботу автоматизованих інформаційних систем, баз даних;

  • застосування прогресивних методів і технологій.


Забезпечувати:* керівництво трудовою діяльністю підрозділу;

  • прийняття рішень з питань корегування технологічних процесів, вдосконалення діючих технологій.


Контролювати:* технологічні операції та режими, дотримання правил охорони праці та техніки безпеки.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

техніком-будівельником, проектувальником, лаборантом, техніком з експлуатації мереж і споруд водопровідно-каналізаційного господарства…
… в органах державної влади, управліннях водопровідно-каналізаційного господарства, будівельних організаціях та фірмах, промислових підприємствах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з будівництва та цивільної інженерії.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.


192

Будівництво та цивільна інженерія

(Автомобільні дороги і аеродроми)

м. Рівне, вул. Чорновола, 49а,

корп. № 6, ауд. 653

тел. (0362) 63-51-40

електронна адреса:

kaf-adof@nuwm.edu.ua


Випускова кафедра:
автомобільних доріг, основ та фундаментів


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* вишукування (геодезичні, геологічні)

  • будівельна механіка
  • проектування автомобільних доріг
  • експлуатація автомобільних доріг
  • дорожні машини і обладнання
  • основи автоматизації виробничих процесів у будівництві
  • технологія будівництва автомобільних доріг
  • комп'ютерні технології в будівництві та експлуатації автомобільних доріг
  • організація та планування дорожнього виробництва
  • транспортні розв'язки, аеродроми
  • економіка будівництва і експлуатації автомобільних доріг



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:* виробничим або проектним підрозділом, підприємством, організацією в галузі будівництва.


Аналізувати:* стан доріг та аеродромів;

  • раціональні конструктивні рішення.


Розробляти:* проекти автомобільних доріг, аеродромів та транспортних розв'язок;

  • проекти організації будівництва та проекти виконання робіт;
  • нові ресурсо- та енергозберігаючі конструкції дорожнього одягу.


Організовувати:* трудову діяльність підрозділу, підприємства;

  • обстеження та діагностику автомобільних доріг і аеродромів;
  • отримання доріг і аеродромів.


Забезпечувати:* здійснення менеджменту дорожнього будівництва і його маркетингу;

  • ведення технічної документації, пов’язані з виконанням, організації та планування робіт.


Контролювати:* якість виконання робіт.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

техніком-будівельником, майстром та виконробом будівельного виробництва, майстром виробничої лабораторії, виконавцем робіт…
… в будівельних та проектних організаціях, дорожньо- експлуатаційних організаціях, в органах управління та організації дорожнього руху, науково-дослідних установах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з будівництва та цивільної інженерії.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.


192

Будівництво та цивільна інженерія

(Мости і транспортні тунелі)

м. Рівне, вул. Чорновола, 49а, корп. № 6, ауд. 682.

електронна адреса:

kaf-ombm@nuwm.edu.ua тел. (0362) 63-47-07


Випускова кафедра:
мостів і тунелів, опору матеріалів і
будівельної механіки

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* інженерна геодезія

  • інформатика та комп’ютерна техніка
  • опір матеріалів
  • будівельна механіка
  • будівельне матеріалознавство
  • інженерна геологія та механіка ґрунтів
  • технологія будівельного виробництва
  • охорона праці, безпека життєдіяльності
  • механіка ґрунтів, основи та фундаменти
  • будівельні конструкції
  • проектування мостів
  • будівництво мостів
  • проектування і будівництво тунелів і метрополітенів
  • організація будівництва транспортних споруд
  • експлуатація і реконструкція мостових споруд



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:*

виробничим або проектним підрозділом, під­приємством, організацією в галузі будівництва.



Аналізувати:* раціональні конструктивні рішення в мостобудуванні;

  • конструкторську, проектно-кошторисну та проектно-технологічну будівельну документацію.


Розробляти:* проекти мостів і тунелів різного типу та призначення;

  • конструкторську, проектно-кошторисну та проектно-технологічну будівельну документацію.


Організовувати:* трудову діяльність підрозділу, підприємства;

  • обстеження та діагностику мостів і тунелів.


Забезпечувати:* проведення обстежень мостів і тунелів з визначенням показників їх технічного стану;

  • ведення технічної документації, пов’язаної з виконанням, організацією та плануванням робіт.


Контролювати:* якість виконання проектних та будівельних робіт.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

техніком-будівельником; техніком-лаборантом; техніком-проектувальником; майстром виробничої дільниці при зведенні, експлуатації та відновленні транспортних споруд, експертом з питань якості будівництва мостів і тунелів …
… в будівельних та проектних організаціях з будівництва, експлуатації мостів, тунелів і метрополітенів; будівельних лабораторіях.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з будівництва та цивільної інженерії.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна.


== 263 ==

Цивільна безпека

(спеціалізація

«Охорона праці»)


м. Рівне, вул. Чорновола, 49а, корп. № 6, ауд. 660.

електронна адреса: kaf-opbg@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 63-47-07,067-711-2275

Випускова кафедра:
охорона праці і безпеки життєдіяльності


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* правові основи та управління цивільною безпекою

  • розслідування, облік і аналіз нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань
  • безпека потенційно небезпечних технологій та виробництв
  • виробнича санітарія та фізіологія праці
  • захист у надзвичайних ситуаціях та організація аварійно-рятувальних робіт
  • безпечна експлуатація будівель та споруд
  • пожежна безпека виробництв
  • профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань
  • організація наглядової діяльності в галузі ОП
  • експертиза з охорони праці



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Працювати:

  • спеціалістом служби охорони праці підприємств, організацій, установ усіх форм власності.


Аналізувати:* стан виробництва щодо умов праці на підприємствах, в організаціях, установах та їх відповідність вимогам нормативно-правових актів з охорони праці.


Розробляти:* пропозиції, заходи, плани, щодо поліпшення умов праці, профілактики професійних захворювань і виробничого травматизму.


Організовувати:* впровадження системи управління охороною праці на підприємствах, в установах та організаціях.


Забезпечувати:* інспекторські функції у сфері охорони праці, пожежної та техногенної безпеки на підприємствах, в організаціях і установах.


Контролювати:* стан охорони праці, виробничої санітарії, пожежної, промислової та електробезпеки підприємств, установ, організацій.



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

інспектором в службі охорони праці, в органах державного нагляду та контролю за станом охорони праці, експертом в управліннях Фонду соціального страхування...
... на всіх підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності.


ОТРИМУЄ ОСВІТНЮ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з цивільної безпеки за спеціалізацією охорона праці.


ПРОФЕСІЙНА КВАЛІФІКАЦІЯ: інспектор з охорони праці.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна (дистанційна).

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДООБЛАШТУВАННЯ

[[Image:]]м. Рівне, вул. О. Новака (Приходька), 79,

корп. № 4, ауд. 456

тел. (0362) 26-18-30

nni-vgp@nuwm.edu.ua

http://nuwm.edu.ua

[[Image:|top]]


Навчально-науковий інститут водного господарства та природооблаштування здійснює підготовку спеціалістів за водогосподарськими спеціальностями з 1915 року.
Інститут є провідним в Україні з підготовки фахівців для водного господарства та залишається надзвичайно актуальним і для інших галузей – гідроенергетичної, енергетичної, будівельної, геологорозвідувальної.
На пяти кафедрах інституту працює 9 докторів наук, професорів та 51 кандидатів наук, доцентів.
В інституті діють та функціонують: п’ять науково-дослідних та навчальних лабораторій; п’ять спеціалізованих аудиторій; чотири комп’ютерних аудиторії; дві лекційні аудиторії, обладнані інтерактивними дошками та мультимедійними засобами.
До складу інституту входять такі кафедри:

#

Водної інженерії та водних технологій;
  1. Гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин;
  2. Гідроінформатики;
  3. Гідротехнічного будівництва та гідравліки;
  4. Геології та гідрології.


У навчально-науковому інституті водного господарства та природооблаштування студенти здобувають освітній ступінь бакалавр за такими спеціальностями:


  • гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології, спеціалізації (стор. 73):


- гідротехнічне будівництво;
- водна інженерія і технології;
- гідроінформатика.

*

будівництво та цивільна інженерія, спеціалізація (стор. 75):
  • гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології.
  • гідроенергетика (стор. 77).
  • теплоенергетика (стор. 79).
  • науки про Землю, спеціалізації:
  • геологія (стор. 81);
  • гідрологія (стор. 83).
  • географія (стор. 85).


Навчально-науковий інститут водного господарства та природооблаштування здійснює підготовку за такими магістерськими програмами:


  • 194. Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології, спеціалізації:


- гідротехнічне будівництво;
- водна інженерія і технології;
- гідроінформатика.

*

192. Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізації:
  • водогосподарське та природоохоронне будівництво;
  • раціональне використання та охорона водних ресурсів;
  • гідромеліорація;
  • гідротехнічне будівництво.
  • 145. Гідроенергетика.
  • 144. Теплоенергетика.



194

ГІДРОТЕХНІЧНЕ БУДІВНИЦТВО, ВОДНА ІНЖЕНЕРІЯ ТА ВОДНІ

ТЕХНОЛОГІЇ.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ:1. ГІДРОТЕХНІЧНЕ БУДІВНИЦТВО

2. ВОДНА ІНЖЕНЕРІЯ І ТЕХНОЛОГІЇ

3. ГІДРОІНФОРМАТИКА

м. Рівне,

вул. О. Новака (Приходька), 79, корп. № 4, ауд. 423, 416, 407

nni-vgp@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 26-18-30

Випускові кафедри:
гідротехнічного будівництва та гідравліки
водної інженерії та водних технологій
гідроінформатики
ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ

*

метрологія і стандартизація
  • інженерна графіка
  • гідроінформатика
  • інженерна геологія та гідрогеологія
  • гідравліка
  • опір матеріалів та будівельна механіка
  • інженерна гідрологія та метеорологія
  • інженерна геодезія та основи геоінформатики
  • будівельне матеріалознавство
  • використання та охорона водних ресурсів
  • механіка ґрунтів, основи і фундаменти
  • будівельна та меліоративна техніка
  • насоси та насосні станції
  • гідротехнічні споруди


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:*

структурними підрозділами в: басейнових та обласних управліннях водних ресурсів, управліннях каналів,


організаціях з проектування, будівництва та експлуатації гідротехнічних об’єктів.
Аналізувати:

*

стан гідротехнічних, водогосподарських об’єктів та сільськогосподарських угідь;
  • ефективність використання водних ресурсів.


Розробляти:

*

державні та галузеві стандарти;
  • проекти будівництва, відновлення, реконструкції гідротехнічних та водогосподарських об’єктів.


Організовувати:*

моніторинг стану сільськогосподарських угідь, водогосподарських та гідротехнічних об’єктів;
  • будівництво, реконструкцію, догляд водогосподарських та гідротехнічних об’єктів.


Забезпечувати:*

високу якість проектування, будівництва та реконструкції гідротехнічних та водогосподарських об’єктів.


Контролювати:

*

якість виконаних робіт та завдань.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

технологом-гідротехніком, техніком-гідротехніком, техніком-гідрометристом, інспектором з використання водних ресурсів, інженером-проектувальником на відповідних посадах в проектних, будівельних, експлуатаційних, управлінських, науково-дослідних організаціях та установах, басейнових та обласних управліннях водних ресурсів, управліннях каналів, організаціях будівництва водогосподарських об’єктів.


ОТРИМАЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій.

ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.


192

БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:

ГІДРОТЕХНІЧНЕ БУДІВНИЦТВО, ВОДНА ІНЖЕНЕРІЯ ТА ВОДНІ

ТЕХНОЛОГІЇ

м. Рівне, вул. О. Новака (Приходька), 79, корп. № 4, ауд. 407

nni-vgp@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 26-18-30

Випускова кафедра:
водної інженерії та водних технологій


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ

*

інженерна гідрологія
  • технічна механіка рідин і газу
  • будівельне матеріалознавство
  • електротехніка
  • гiдротехнiчнi споруди
  • основи гiдромелiорацiй
  • гiдравлiчнi та аеродинамiчнi машини
  • архітектура i будiвельнi конструкції
  • інженерна геодезія
  • водопостачання і водовідведення
  • економіка водного господарства
  • водні ресурси, їх використання та охорона
  • архітектура і будівельні конструкції


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:*

структурними підрозділами в басейнових та обласних управліннями водних ресурсів, управліннях каналів;
  • проведенням робіт з обстеження водогосподарських систем, гідротехнічних споруд, водосховищ, річок.


Аналізувати:

* стан гідротехнічних об’єктів та водогосподарських систем;

  • ефективність використання водних ресурсів.


Розробляти:

*

державні та галузеві стандарти;
  • інноваційні проекти у водному господарстві та гідротехнічному будівництві.


Організовувати:*

проведення виробничих, польових, лабораторних досліджень та дослідно-конструкторських робіт;
  • моніторинг стану водогосподарських систем та гідротехнічних об’єктів;
  • будівництво, реконструкцію і догляд гідротехнічних об’єктів та водогосподарських систем.


Забезпечувати:*

високу якість проектування, будівництва та реконструкції водогосподарських систем.


Контролювати:

*

якість виконаних робіт та завдань.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

технологом-гідротехніком, техніком-гідротехніком, техніком-гідрометристом, інспектором з використання водних ресурсів…
… інженером-проектувальником на відповідних посадах в проектних, будівельних, експлуатаційних, управлінських, науково-дослідних організаціях та установах, басейнових та обласних управліннях водних ресурсів, управліннях каналів, організаціях будівництва водогосподарських об’єктів.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: технолог-гідротехнік.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.


145

ГІДРОЕНЕРГЕТИКА


м. Рівне,

вул. Чорновола, 41,

корп. № 4, к. 433

kaf-gtgm@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 26-18-30


Випускова кафедра:
гідроенергетики, теплоенергетики
та гідравлічних машин


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

гідроелектростанції та гідроакумулюючі електростанції
  • водноенергетичні розрахунки при проектуванні ГЕС
  • насосні станції, інженерні конструкції
  • робота ГЕС, ГАЕС на енергосистему
  • ГТС енергетичних об’єктів та систем
  • теорія автоматизованого регулювання енергетичних установок. автоматизована система управління
  • прикладна гідравліка, надійність гідротехнічних об’єктів
  • лопатеві гідромашини та передачі
  • гідроелектростанції в особливих кліматичних умовах
  • виготовлення гідротурбінного обладнання ГЕС
  • механічне обладнання гідроенергетичних установок
  • теорія управління виробництвом електроенергії
  • енергоресурси та основи гідроенергетики
  • сертифікація електроенергії, облік і керування енергоспоживання


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Керувати:

*

енергетичним підприємством, службою, відділом, підрозділом.


Аналізувати:

* режими роботи гідроенергетичних об’єктів та оцінювати їх надійність.


Розробляти:

* проекти гідроенергетичних об’єктів, гідротехнічних споруд, мереж електропостачання, водопостачання та водовідведення;

  • автоматизовані системи управління та нагляду гідроенергетичних об’єктів.


Організовувати:* роботу гідротехнічних цехів енергетичних підприємств;

  • роботу автоматизованих інформаційних систем;
  • електроенергетичних систем різного рівня;
  • нагляд і контроль за будівництвом енергетичних об’єктів.


Забезпечувати:* експлуатацію енергетичних підприємств, мереж електропостачання та водопостачання;

  • проведення модернізації гідроенергетичних підприємств та підприємств водопостачання і водовідведення;
  • впровадження заходів енергозбереження та раціонального використання водних ресурсів.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

інженером-технологом, інженером-конструктором, інженером-проектувальником, інженером з: розрахунків та режимів, технічного контролю, налагодження та випробувань, з ремонту, з технічної діагностики обладнання, з організації експлуатації та ремонту устаткування, з комплектування устаткування і матеріалів, відділу; головним енергетиком…
… головним інженером гідроенергетичного підприємства чи організації, інженером в загальних відділах підприємств, інженером-дослідником в центральних заводських лабораторіях або галузевих та академічних науково-дослідних закладах, диспетчером виробництв електроенергії, інспектором технічного надзору, енергонадзору.

ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з гідроенергетики.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.


144

ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКА


м. Рівне,

вул. Чорновола, 41,

корп. № 4, к. 433

kaf-gtgm@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 26-18-30


Випускова кафедра:
гідроенергетики, теплоенергетики та
гідравлічних машин


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* технічна термодинаміка

  • тепломасообмін
  • паливо та обладнання для його спалювання
  • інженерна та комп’ютерна графіка
  • математичні методи і моделі
  • іноземна мова професійного спрямування
  • основи електротехніки та електроніки
  • гідрогазодинаміка
  • нагнітачі та теплові двигуни
  • системи виробництва та розподілу енергоносіїв
  • основи монтажу та експлуатації об’єктів теплоенергетики
  • теплові та атомні електростанції
  • котельні установки промислових підприємств
  • проектування теплоенергетичних установок
  • енергозбереження та використання вторинних енергоресурсів


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Використовувати:

* знання в галузі інформатики, інформаційних технологій, автоматизації;

  • інтернет-ресурси для вирішення практичних задач;
  • іноземну мову для складання ділових листів, угод, контрактів тощо.


Розробляти:

* енергозберігаючі заходи при проектуванні та експлуатації теплоенергетичного обладнання;

  • математичні моделі енергетичних систем та використовувати їх за допомогою відповідних комп’ютерних технологій.


Аналізувати:

* отримані результати та проектні рішення на основі моделювання теплофізичних процесів;

  • результати реалізації запропонованих технічних рішень та розраховувати економічну ефективність прийнятого проектно-конструкторського рішення.


Організовувати:*

ділові перемови з бізнес-партнерами.


Контролювати:

*

якість виконання різноманітних проектних завдань та теплотехнічних виробничих процесів.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

теплотехніком або енергетиком виробництва, техніком з експлуатації та ремонту устаткування, державним інспектором з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії…
… енергоменеджером або енергоаудитором, на теплових і атомних електричних станціях, в підприємствах металургійної, хімічної, будівельної, харчової та інших галузей промисловості, теплопостачальних організаціях, енергогенеруючих підприємствах, науково-дослідних та проектно-конструкторських установах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: фахівець з теплоенергетики.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.


103

НАУКИ ПРО ЗЕМЛЮ

(ГЕОЛОГІЯ)

м. Рівне,

вул. Чорновола, 43,

корп. № 5, к. 501

kaf-igg@nuwm.edu.ua

тел. 097-972-00-34

Випускова кафедра:
геології та гідрології

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

фізика Землі
  • загальна геологія
  • загальна гідрологія
  • гідрогеологія
  • геотектоніка
  • інженерна геодинаміка
  • основи геохімії та гідрохімії
  • меліоративна гідрогеологія
  • мінералогія
  • механіка ґрунтів
  • петрографія
  • історична геологія з основами палеонтології
  • структурна геологія та геокартування
  • геологорозвідувальна справа
  • пошуки та розвідка родовищ корисних копалин
  • регіональна геологія
  • економічна геологія
  • геоінформаційні системи та бази даних
  • меліоративна гідрогеологія
  • динаміка підземних вод


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Розробляти:*

проекти на геологічне вивчення надр;
  • проекти свердловин на воду.


Здійснювати пошуки і розвідку:

*

твердих корисних копалин;
  • підземних вод.


Провадити:

*

геологічну зйомку територій;
  • геологічний супровід видобування корисних копалин;
  • інженерно-геологічні вишукування під  будівництво;
  • моніторинг режиму підземних вод.


Оцінювати:

*

ресурси і запаси твердих корисних копалин і підземних вод.


Вести інспекторський державний геологічний контроль:

*

за веденням робіт з геологічного вивчення та використанню надр.


Керувати:

*

приватним геологічним підприємством чи підрозділом державного підприємства.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ

техніком-геологом; техніком-гідрогеологом; техніком картографом;  техніком-лаборантом; асистентом геолога; асистентом гідрогеолога; асистентом геохіміка; асистентом геолога нафтогазорозвідки; асистентом геофізика; асистентом професіонала з інформаційного забезпечення геологорозвідувальних робіт…
… керівником приватного підприємства в галузях геолорозвідки; помічником керівника структурного підрозділу державного підприємства Державної  служби геології та надр України, Державної агенції водних ресурсів України, у, науково-дослідних інститутах, проектних і вишукувальних організаціях, гірничодобувних підприємствах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: освітню – бакалавр наук про Землю за спеціалізацією геологія; професійну – технік-геолог.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна.


103

НАУКИ ПРО ЗЕМЛЮ

(ГІДРОЛОГІЯ)

м. Рівне,

вул. Чорновола, 43,

корп. № 5, к. 524

kaf-vegg@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 23-62-10

Випускова кафедра:
геології та гідрології

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

обчислювальна техніка і програмування
  • основи застосування геоінформаційних систем
  • основи геодезії та математичного моделювання
  • основи електроніки, автоматики та цифрової техніки
  • метеорологія. Кліматологія. Загальна гідрологія
  • аерокосмічні методи досліджень. Гідрометрія і облік стоку. Водний кадастр і водний фонд
  • методи гідрометеорологічних вимірювань
  • загальна геологія
  • гідрогеологія
  • методи обробки і аналізу гідрометеорологічної інформації
  • гідрологічні розрахунки, водогосподарські розрахунки
  • основи і прогнозування гідрометеорологічних процесів, гідропрогнози.
  • Використання водних ресурсів, охорона водних ресурсів.
  • Експлуатація водогосподарських об'єктів



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Аналізувати:*

характеристики поверхневих і підземних водозаборів, їх будову та ландшафти;
  • характеристики руху води по земній поверхні та в товщі ґрунтів і гірських порід;
  • характеристики хімічного складу природних та зворотних вод;
  • результати опису ідентифікації, класифікації стану довкілля та водних об’єктів;
  • оцінки прогнозних та ймовірностних характеристик гідрологічного режиму водних об’єктів при водокористуванні.


Розробляти:*

заходи щодо визначення параметрів гідротехнічних споруд та режиму їх експлуатації;
  • заходи щодо запобігання забруднення та виснаження вод.


Організовувати:*

проведення спостережень за гідрологічним режимом водних об’єктів;
  • проведення обліку води на водогосподарських об’єктах.


Забезпечувати:*

розробку заходів для обґрунтування та прийняття управлінських рішень в галузі обліку, охорони та використання водних ресурсів;
  • вирішення практичних завдань з використання геоінформаційних систем.



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

гідрологом, інженером з використання водних ресурсів, інженером з розрахунків та режимів у водному господарстві, інженером-проектувальником…
… фахівцем з використання водних ресурсів, інспектором з використання водних ресурсів, техніком-гідрометристом, техніком-проектувальником.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: технік-гідролог.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна.


106

ГЕОГРАФІЯ

м. Рівне,

вул. Чорновола, 43,

корп. № 5, к. 501

kaf-igg@nuwm.edu.ua

тел. 097-972-00-34

Випускова кафедра:
геології та гідрології

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

географічні інформаційні системи і технології
  • географія ґрунтів з основами ґрунтознавства
  • географія населення з основами демографії
  • географія туризму
  • геоекологічна експертиза і аудит
  • геологія загальна та історична
  • економічна і соціальна географія України
  • загальна гідрологія
  • картографія
  • конструктивна географія
  • метеорологія і кліматологія
  • основи геопланування
  • регіональна економічна і соціальна географія


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Планувати та організовувати:

*

стаціонарні, напівстаціонарні та польові географічні дослідження;
  • вимірювання параметрів довкілля.


Аналізувати:

*

геодані і на основі фахових методик складати прогнози розвитку географічних процесів та явищ;
  • зміни характеристик геосистем під впливом дії різних факторів.


Розробляти:

*

макети, картосхеми, профілі, загальні, спеціальні та тематичні карти, атласи та інші картографічні моделі з використанням геоінформаційних технологій;
  • проекти та реалізовувати практичні заходи, спрямовані на вирішення проблем порушення довкілля.


Проводити:

*

експертизи та складати географічні, геоекологічні висновки, акти та рекомендації;
  • обґрунтовувати пріоритетні напрями просторового розвитку.


Оцінювати:

*

геоекологічні наслідки різних видів природокористування, визначати основні напрями;
  • параметри та норми оптимального природокористування.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

в науковій, організаційно-управлінській та освітній галузях; в органах державної влади і місцевого самоврядування; в аналітично-інформаційних інституціях; у соціальних і культурних закладах, в сфері туризму, у громадських організаціях…
… на посадах географа та географа-економіста, фахівця з міського та районного планування; лаборанта наукового підрозділу; асистента геолога, гідрогеолога, метеоролога; техніка-метеоролога (агрометеоролога, гідрогеолога, гідролога, картографа, ґрунтознавця); організатора природокористування, інспектора з охорони природи; агента з організації туризму, екскурсовода; консультанта в сільському, лісовому, водному господарствах та в природно-заповідній справі.

ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр географії; географ; фахівець з конструктивної географії.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна.

[[Image:]]НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ

м. Рівне, вул. Олекси Новака, 75,

корп. № 2, ауд. 219, 237, 280

тел. (0362) 63-35-15;

(0362) 22-23-30; (0362) 23-00-95

nni-em@nuwm.edu.ua


[[Image:|top]]
Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту утворений у 2013 році.
До складу інституту входять такі кафедри:
кафедра державного управління, документознавства та інформаційної діяльності; кафедра трудових ресурсів і підприємництва; кафедра економічної кібернетики; кафедра обліку і аудиту; кафедра фінансів і економіки природокористування; кафедра менеджменту; кафедра маркетингу; кафедра економіки підприємства; кафедра міжнародних економічних відносин; кафедра економічної теорії; кафедра іноземних мов; кафедра українознавства; кафедра філософії.
Навчальний процес і наукову діяльність забезпечують 18 докторів наук, професорів та 98 кандидатів наук.
В інституті діють та функціонують:

*

сім навчальних лабораторій;
  • одинадцять спеціалізованих аудиторій;
  • лінгафонний кабінет;
  • наукова електронна бібліотека.


Навчальні лабораторії оснащені найновішими технічними засобами та комп’ютерною технікою.
Можливості наукового зросту аспірантів і докторантів забезпечують 2 економічні спецради за 4 спеціальностями. В університеті функціонує Західний бізнес-центр, створений кафедрою менеджменту, в структуру якого входять: навчально-тренінгова лабораторія, науково-дослідна лабораторія з менеджменту та інжинірингу, бізнес-школа, бізнес-інкубатор, консалтингова група.
Наші студенти мають унікальний шанс отримати якісні знання у провідних університетах Європи з можливістю отримання диплому Європейського Союзу.
У ННІЕМ студенти здобувають освітній ступінь бакалавр за такими спеціальностями:

*

інформаційна, бібліотечна та архівна справа» спеціалізація (Управління інформаційними комунікаціями) (стор. 89);


економіка» спеціалізація (Управління персоналом і економіка праці) (стор. 91);

*

економіка спеціалізація (Бізнес-аналітика) (стор. 93);
  • економіка» спеціалізація (Економічна кібернетика та бізнес-інформатика) (стор. 95);
  • облік і оподаткування (стор. 97);
  • фінанси, банківська справа та страхування (стор. 99);
  • менеджмент, менеджмент за освітньою програмою Державного університету Люблінська політехніка» (м. Люблін, республіка Польща) (стор. 101);
  • публічне управління та адміністрування (стор. 103);
  • маркетинг (стор. 105);
  • підприємництво, торгівля та біржова діяльність на базі спеціальності (Економіка підприємства) (стор. 107);
  • міжнародні економічні відносини (стор. 109).



029

ІНФОРМАЦІЙНА,

БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА СПРАВА

(Управління інформаційними комунікаціями)

м. Рівне,

вул. Олекси Новака, 75,

корп. № 2, к. 238

kaf-dudid@nuwm.edu.ua

тел. (0362)62-31-65;

097-296-10-48


Випускова кафедра:
державного управління,
документознавства та інформаційної діяльності


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* інформатика і комп’ютерна техніка

  • управлінське документознавство
  • документно-інформаційні комунікації
  • інформаційний, кадровий менеджмент
  • маркетинг інформаційних продуктів і послуг
  • системи управління базами даних
  • системний аналіз інформаційних процесів
  • лінгвістичні основи документознавства
  • архівознавство, діловодство, кадрове діловодство
  • електронний документообіг
  • патентознавство, захист інформації
  • інтернет-технології та ресурси
  • комп’ютерні мережі та телекомунікації
  • прикладне програмне забезпечення
  • право
  • етика ділового спілкування


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:* фірмою, службою, відділом, підрозділом;

  • персоналом та навчанням працівників.


Аналізувати:* ринок інформаційної продукції та послуг;

  • стан та розвиток кадрового забезпечення організації.


Розробляти:* технологічні процесів документування;

  • роботу з документами і документною інформацією.


Організовувати:* інформаційну, бібліотечну та архівну діяльність;

  • роботу автоматизованих інформаційних систем, баз даних;
  • роботу систем управління електронними документами;
  • документообіг в установі.


Забезпечувати:* адміністративно-розпорядчу роботу керівника;

  • функції кадрової служби;


Контролювати:* якість виконання різноманітних завдань.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

менеджером, аналітиком, головним адміністратором, адміністратором бази даних, документознавцем, референтом, інспектором, організатором діловодства…
… в органах державної влади, інформаційних центрах, бібліотеках, банківських та податкових установах, органах статистики, вищих навчальних закладах, інформаційних, рекламних фірмах та агентствах, архівних установах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з управління інформаційними комунікаціями.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна.


051

ЕКОНОМІКА(Управління персоналом і економіка праці)

м. Рівне,

вул. Олекси Новака, 75,

корп. № 2, к. 279б

kaf-trip@nuwm.edu.ua


Випускова кафедра:
трудових ресурсів і підприємництва


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* економіка праці та соціально-трудові відносини

  • економічний аналіз
  • організація, нормування та ринок праці
  • управління та мотивування персоналом
  • менеджмент та маркетинг
  • управління трудовим потенціалом та ін.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:* підприємством, підрозділом, власним бізнесом;

  • службою управління персоналом (HR-службою, відділом кадрів), відділом розвитку людських ресурсів.


Аналізувати:* показники праці;

  • системи мотивації людських ресурсів;
  • кон’юнктуру ринку праці;
  • соціально-психологічний клімат в колективі.


Розробляти:* стратегії використання та розвитку людських ресурсів відповідно до бізнес-стратегії розвитку підприємства;

  • проекти впровадження корпоративної культури;
  • програми навчання та адаптації персоналу;
  • норми та нормативи праці;
  • ефективні системи мотивації;
  • кадрову документацію;
  • посадові інструкції;
  • положення про преміювання та оплату праці.


Організовувати:* реалізацію стратегії використання та розвитку людських ресурсів підприємства;

  • роботу служби управління персоналом (відділу кадрів).


Забезпечувати:* виконання функцій HR-менеджера;

  • виконання адміністративно-розпорядчої роботи керівника.


Контролювати:* дотримання трудового законодавства;

  • виконання планів навчання та професійного розвитку працівників.



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

менеджером з персоналу (HR-менеджером); головним економістом; економістом з праці; професіоналом з розвитку персоналу…
… спеціалістом з кадрової роботи та державної служби; експертом з регулювання соціально-трудових відносин; експертом з соціальної відповідальності; табельником-нормувальником; інспектором відділу кадрів; бухгалтером по заробітній платі; інспектором/спеціалістом органів соціального захисту та Пенсійного фонду.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з економіки.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.


051

ЕКОНОМІКА(Бізнес-аналітика)

м. Рівне,

вул. Олекси Новака, 75,

корп. № 2, к. 279б

kaf-trip@nuwm.edu.ua


Випускова кафедра:
трудових ресурсів і підприємництва


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* соціально-економічна статистика та аналітика

  • аналіз економічної діяльності та бізнес-середовища організації
  • аналітика ринків
  • фінансове забезпечення бізнесу
  • конкурентоспроможність бізнесу
  • системи і механізми регулювання бізнесу
  • управління витратами і ціноутворення
  • бізнес-планування



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:* підприємством / фірмою, структурним підрозділом, власним бізнесом.


Аналізувати:* внутрішнє і зовнішнє бізнес-середовище підприємства;

  • фінансово-господарську діяльність та використання ресурсного потенціалу підприємства;
  • економічну ефективність бізнес-діяльності;
  • резерви підвищення ефективності підприємницької діяльності та продуктивності праці;
  • інвестиційний портфель підприємства;
  • ризики в бізнесі.


Розробляти:* бізнес-плани;

  • перспективні стратегічні програми розвитку підприємства;
  • аналітичні звіти;
  • кошторисну документацію.


Організовувати:* реалізацію бізнес-планів у підприємницькій діяльності та власному бізнесі.


Забезпечувати:* аналітично-розрахункове обґрунтування бізнес-рішень та бізнес-стратегії розвитку підприємства.


Контролювати:* параметри економічної безпеки в бізнесі.



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

головним економістом; бізнес-аналітиком; інвестиційним аналітиком; аналітиком з IT; системним аналітиком; аналітиком консолідованої інформації; кредитним аналітиком…
… економістом із аналізу господарської діяльності; економістом з планування; економістом із ціноутворення та фінансової роботи; економічним радником; консультантом з економічних питань та ін.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з економіки.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.





051

ЕКОНОМІКА(Економічна кібернетика та бізнес-інформатика)

м. Рівне,

вул. Олекси Новака, 75,

корп. № 2, к. 247

http://nuwm.edu.ua

kaf-ek@nuwm.edu.ua

тел. 097-613-62-92

Випускова кафедра:
економічної кібернетики

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* інформатика

  • інформаційні системи і технології в управлінні
  • інформаційний бізнес
  • технологія проектування та адміністрування баз даних
  • мережеві Web-технології
  • Web-програмування
  • програмні засоби обробки інформації
  • економічна кібернетика
  • дослідження операцій
  • моделювання економіки
  • прогнозування соціально-економічних процесів
  • системи підтримки прийняття рішень
  • фінансова математика
  • захист економічної інформації
  • логістика
  • ризикологія



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:* підрозділом економічного аналізу, прогнозування та планування;

  • проектами інформатизації підприємств;
  • підрозділом фінансово-економічної безпеки;
  • системою електронного документообігу підприємства.


Розробляти:* автоматизовані інформаційні системи;

  • менеджмент стратегії інформаційної діяльності.


Забезпечувати:* інформаційну діяльність підприємства;

  • адміністрування баз даних;
  • вибір та налагодження програмного забезпечення;
  • обробку інформації та надання інформаційних послуг.


Здійснювати:* послуги у сфері фінансового посередництва та страхування;

  • ведення Інтернет-бізнесу;
  • створення та підтримку Web-ресурсів підприємства.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

керівником інформаційно-аналітичного підрозділу, фа-хівцем з інформаційних технологій, аналітиком з дослі-дження фінансових ринків, інспектором страхової компанії або кредитного відділу, брокером …
…в інформаційно-аналітичних підрозділах підприємств, службах статистики, банках, страхових компаніях, товар-них та фінансових біржах, органах державної влади та мі-сцевого самоврядування, фірмах, які займаються Інтернет-бізнесом.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з економічної кібернетики та бізнес-інформатики.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.


071

ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ

м. Рівне,

вул. Олекси Новака, 75,

корп. № 2, к. 240

kaf_audition@nuwm.edu.ua

тел. 067-271-93-67

Випускова кафедра:
обліку і аудиту


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

організація первинного обліку
  • бухгалтерський облік (загальна теорія)
  • фінансовий облік I та Фінансовий облік II
  • аналіз господарської діяльності
  • аудит
  • управлінський облік
  • облік у банках
  • облік у бюджетних установах
  • облік і звітність в оподаткуванні
  • облік інвестицій
  • облік зовнішньоекономічної діяльності
  • облік за видами економічної діяльності
  • облік і звітність суб’єктів малого підприємництва
  • інформаційні системи і технології в обліку та оподаткуванні
  • звітність підприємств
  • державний фінансовий контроль
  • облікова політика



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:*

бухгалтерською чи економічною службою, аудиторською та консалтинговою фірмою, власним бізнесом.


Аналізувати:*

діяльність підприємств, бюджетних установ, банків, страхових компаній за даними фінансової, статистичної та податкової звітності,


Розробляти:*

посадові інструкції бухгалтерів, накази про облікову політику та організацію бухгалтерського обліку, графіки документообігу, положення про бухгалтерію, методики обліку, аналізу, оподаткування, аудиту.


Організовувати:*

роботу бухгалтерської служби на підприємствах, у бюджетних установах, банках, страхових компаніях;


Забезпечувати:*

ведення бухгалтерського обліку, аналізу і контролю господарської діяльності підприємств, бюджетних установ, банків, страхових компаній;
  • складання фінансової, статистичної та податковоїзвітності, стратегічних та поточних планів, бюджетів.


Контролювати:*

здійснені господарські операції та бізнес-процеси, фінансово-господарську діяльність підприємств, бюджетних установ, банків, страхових компаній.



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

головним бухгалтером, бухгалтером, головним економістом, економістом, фінансистом, аналітиком на підприємствах приватної та державної форм власності різних видів економічної діяльності, акціонерних товариствах, корпораціях, концернах, бюджетних установах…
… комерційним та фінансовим директором, аудитором, ревізором, співробітником банку, працівником державної фіскальної служби України, органів СБУ, МВС України та ін.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з обліку і аудиту.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.



072

ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ

м. Рівне,

вул. Олекси Новака, 75,

корп. № 2, к. 216

kaf-fep@nuwm.edu.ua

тел. 068-01-58-400

Випускова кафедра:
фінансів і економіки природокористування


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* фінанси

  • страхування
  • бюджетна система
  • банківська система
  • податкова система
  • казначейська справа
  • фінансовий ринок
  • економічні та фінансові ризики
  • інвестування
  • підприємництво
  • інтернет-бізнес
  • фінансовий аналіз
  • фінанси підприємств
  • інформатика і комп’ютерна техніка
  • інформаційні системи у фінансах
  • бухгалтерський облік



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:*

фінансово-економічним відділом органів державного управління та фінансового контролю;
  • фінансовим департаментом, управлінням, відділом у різних сферах та галузях економіки.


Аналізувати:* динаміку фондових курсів біржових індексів;

  • стан фінансово-господарської діяльності підприємства;
  • стан і тенденції фінансового, грошового та кредитного ринків;


Розробляти:* критерії прийняття управлінських рішень щодо інвестиційної діяльності;

  • норми забезпечення ефективності функціонування суб’єктів підприємництва.


Організовувати:* формування та виконання бюджетів різних рівнів;

  • фінансове планування та здійснення контролю;
  • управління грошовими потоками підприємств;
  • надання фінансових послуг;
  • здійснення операцій з цінними паперами.


Забезпечувати:* фінансово-економічну безпеку підприємства, установи;

  • ефективне використання фінансових ресурсів.


Контролювати:* відповідність і якість виконання поставлених фінансових завдань.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

фінансовим директором; начальником фінансового управління; фінансовим аналітиком; фінансовим менеджером; аналітиком фондового ринку; провідним фахівцем департаменту, управління, відділу; податковим інспектором…
… у сфері державних фінансів, в установах Національного і комерційних банків; у фінансових відділах і бухгалтерських службах комерційних організацій; в страхових компаніях; інвестиційних фондах і компаніях; в аудиторських фірмах; брокерських конторах; у контрольних фінансових органах; в науково-дослідних установах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з фінансів, банківської справи та страхування.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.


073

МЕНЕДЖМЕНТ,МЕНЕДЖМЕНТ

за освітньою програмоюДержавного університету «Люблінська політехніка»

м. Рівне,

вул. Олекси Новака, 75,

корп. № 2, к. 262

kaf-manag@nuwm.edu.ua

тел. 097-661-82-82


Випускова кафедра:
менеджменту


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* менеджмент та самоменеджмент

  • облік та аудит
  • логістика
  • управління інноваціями
  • стратегічне управління
  • маркетинг
  • планування та організація бізнес-діяльності
  • правознавство, трудове та господарське право
  • економіка та фінанси підприємства
  • комунікативний менеджмент
  • проектний аналіз


управління бізнес-процесами

* інформаційні системи в менеджменті

  • операційний менеджмент



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати підприємствами різних форм власності і видів економічної діяльності, комунальними та державними установами, фінансовими структурами, підрозділами наукових та освітніх організацій, власним бізнесом, інноваційно-інвестиційними проектами.
Розробляти перспективні стратегічні програми розвитку організації, планувати потребу у матеріальних, фінансових та трудових ресурсах і визначати джерела їх постачання, розробляти інноваційно-інвестиційну політику та проекти підприємства, забезпечуючи його конкурентоспроможність на зовнішньому та внутрішньому ринку.
Організовувати раціональне управління економічними, фінансовими, інвестиційними, інноваційними і соціальними процесами на підприємствах, формувати програми соціального розвитку організації та ефективної системи мотивації працівників.
Здійснювати маркетингові дослідження конкурентного середовища, зовнішньоекономічну діяльність, співпрацю з банками та іншими кредитно-фінансовими установами, управління організацією з використанням сучасних інформаційних технологій тощо.
Набути практичних навиків на реальних підприємствах під час виробничих практик та тренінгах з фаху на віртуальному підприємстві навчально-тренінгової лабораторії Західного бізнес-центру кафедри менеджменту.
Навчатися за програмою подвійного диплому, отримуючи паралельно освіту в ДУ «Люблінська політехніка» (Польща).


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

керівником (управителем) підприємств або їх підрозділів у різних сферах діяльності; керівником малого підприємства або власного бізнесу; керівником підрозділу (менеджером) з питань комерційної діяльності та логістики…
… керівником підрозділів (менеджером) з питань економічної, маркетингової, фінансової, зовнішньоекономічної діяльності; менеджером (управителем) ресторанного, готельного чи туристичного бізнесу.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЇ: бакалавр з менеджменту; менеджер-адміністратор.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистаційна.


074

ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ (Державна служба)


м. Рівне,

вул. Олекси Новака, 75,

корп. № 2, к. 238

kaf-dudid@nuwm.edu.ua

тел. (0362)62-31-65;

097-296-10-48;

095-810-29-64

Випускова кафедра:
державного управління,
документознавства та інформаційної діяльності


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* предмет та сутність публічного управління

  • суспільно-економічні теорії публічного управління
  • теоретичні основи інституційної економіки
  • державне регулювання економіки
  • територіальне управління. державна служба
  • неурядові організації в системі публічного управління
  • публічні засади адміністративної діяльності
  • комунікації в публічній адміністрації
  • публічне управління соціальним розвитком
  • інформаційно-комунікаційні основи публічного управління
  • публічні фінанси
  • аналітичне забезпечення публічного адміністрування


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:* установами державного управління місцевого самоврядування;

  • громадськими організаціями, міжнародними фондами;
  • неурядовими організаціями, асоціаціями, консорціумами;
  • відділами PR підприємств різних форм власності.



Аналізувати: * діяльність органу публічного адміністрування;

  • публічну статистичну та фінансову;
  • політичні, економічні, соціальні та інші явища.


Розробляти: * прогнозні та програмні документи економічного і соціального розвитку;

  • заходи щодо запровадження електронного урядування в різних сферах публічного адміністрування;


Організовувати: * публічні заходи, презентації, конференції, громадську діяльність, експертизи, моніторинг;

  • процедури щодо аналізу, прогнозування, планування, організації, бюджетування, координації, звітності;


Забезпечувати: * функціонування діяльності корпорацій, територій, держави, громадських, неурядових міжнародних організацій;

  • взаємодію засобів масової інформації, органами державного та місцевого самоврядування;
  • публічно-адміністративну роботу керівника органу державної влади та місцевого самоврядування.



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

на посадах керівників вищої та середньої ланки в органах державної влади; органах місцевого самоврядування…
… громадських, неурядових організаціях, корпораціях різних форм, видів та напрямів діяльності.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з публічного управління та адміністрування.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.


075

МАРКЕТИНГ

м. Рівне,

вул. Олекси Новака, 75,

корп. № 2, к. 275

https://www.facebook.com/marketing275

http://marketing-r.com.ua

kaf-mark@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 62-31-65

Випускова кафедра:
маркетингу

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ * маркетинг

  • інтернет – маркетинг
  • креативний маркетинг
  • рекламна діяльність
  • маркетинг послуг; управління продажем
  • маркетинг промислового підприємства
  • маркетингові комунікації; паблік рилейшнз
  • маркетингова товарна політика
  • маркетингові дослідження
  • маркетинг у банках
  • маркетингове ціноутворення
  • поведінка споживача; логістика
  • мікро- та макроекономіка
  • менеджмент; міжнародна економіка
  • інформатика та комп’ютерна техніка
  • економіка підприємства; фінанси; облік і аудит




ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати: * підприємством;

  • організацією;
  • установою;
  • відділом;
  • підрозділом;
  • персоналом.


Аналізувати: * маркетингове середовище;

  • внутрішній потенціал підприємства;
  • конкурентоспроможність підприємства і товарів.


Планувати: * стратегічну, поточну; інноваційну діяльність маркетингової служби підприємства.


Організовувати: * ефективне функціонування складових комплексу маркетингу;

  • комерційні зв’язки зі споживачами, постачальниками, посередниками.


Здійснювати: * консультування з питань маркетингу та управління бізнесом.


Контролювати: * ефективність реалізації конкурентної маркетингової стратегії і маркетингових політик.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

маркетинг-директором; директором рекламної агенції; директором рекламно-маркетингової компанії; комерційним директором; директором з матеріально-технічного постачання; начальником відділу маркетингу; начальником відділу з виробництва реклами; маркетологом; трейд-маркетологом…
… керівником відділу реалізації та маркетингу; менеджером з маркетингу; менеджером відділу маркетингових проектів; промоушен-менеджером; бренд-менеджером; event-менеджером; PR-менеджером; фахівцем із зв’язків з громадськістю та пресою; керівником з логістики; консультантом з маркетингу, на суб’єктах господарювання в будь-якому виді економічної діяльності (промисловість, торгівля, сільське господарство, будівництво); у спеціалізованих структурах, що надають маркетингові послуги (рекламні агенції, рекламно-маркетингові компанії, event-компанії); фінансово-кредитних установах (комерційні банки, кредитні спілки); органах державного управління і місцевого самоврядування.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з маркетингу.

ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.


076

ПІДПРИЄМНИЦТВО,ТОРГІВЛЯ ТАБІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ(Економіка підприємства)

м. Рівне,

вул. Олекси Новака, 75,

корп. № 2, к. 255

kaf-ep@nuwm.edu.ua

тел. (0362)26-77-03;

(0362)22-31-13;

067-709-61-31


Випускова кафедра:
економіки підприємства


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* статистика

  • товарознавство (непродовольчі товари та харчові продукти)
  • економіка торгівельного підприємства
  • підприємництво
  • біржова діяльність
  • інформаційні системи і технології в комерційній діяльності
  • економічний аналіз
  • обґрунтування господарських рішень і оцінювання ризиків
  • організація торгівлі
  • економіка і організація інноваційної діяльності
  • планування і контроль на підприємстві
  • економічна безпека бізнесу
  • стратегія і розвиток бізнесу



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:* підприємством, установою, організацією, фірмою, службою, відділом, підрозділом.


Аналізувати:* ринки, ресурси, процеси і результати діяльності суб’єктів господарювання;

  • конкурентне ринкове середовище.


Розробляти:* загальні і функціональні стратегії;

  • бізнес-проекти;
  • системи прогнозування і планування діяльності.


Організовувати:* процеси управління та прийняття рішень з організації діяльності підприємницьких, торговельних, біржових структур і розв’язувати проблеми у кризових ситуаціях з урахуванням зовнішніх та внутрішніх впливів.


Забезпечувати:* обґрунтування управлінських рішень щодо створення й функціонування підприємницьких, торговельних і біржових структур;

  • поєднання та оптимізацію всіх видів ресурсів для цілеорієнтованої діяльності господарюючого суб’єкта.


Контролювати:* ефективність діяльності.



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

керівником фінансових, економічних та адміністративних підрозділів підприємств, посадовою особою громадської організації із захисту прав споживачів, керівником виробничих підрозділів в оптовій та роздрібній торгівлі, фахівцем-керівником виробничих підрозділів у складському (логістичному) господарстві…
… аналітиком з питань фінансово-економічної безпеки, аналітиком з кредитування, фахівцем з біржової діяльності, менеджером з питань комерційної діяльності та управління, консультантом з економічних питань, економічним радником, економістом з планування, аналітиком із дослідження товарного ринку.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.


292

МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ


м. Рівне,

вул. Олекси Новака, 75,

корп. № 2, к. 272

kaf-тe@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 22-24-59;

067-266-13-74


Випускова кафедра:
міжнародних економічних відносин


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* міжнародні економічні відносини

  • міжнародна економіка
  • ділова іноземна мова
  • економічна дипломатія
  • міжнародна інтеграція
  • економіка зарубіжних країн
  • міжнародне економічне право
  • економічні ризики у зовнішньоекономічній діяльності
  • міжнародні фінанси
  • міжнародний маркетинг
  • транснаціоналізація світової економіки
  • митні процедури у міжнародній торгівлі
  • міжнародна логістика
  • міжнародна інвестиційна діяльність
  • міжнародний трансфер технологій


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:* фірмою, службою, відділом, підрозділом.


Управляти:* зовнішньоекономічною діяльністю підприємства, міжнародною економічною діяльністю.


Розробляти:* стратегії розвитку для державних і транснаціональних корпорацій, фірм, підприємств, бізнес-структур всіх сфер економіки України та зарубіжних країн.


Організовувати:* експорт/імпорт товарів (послуг); міжнародну фінансово-інвестиційну діяльність та міжнародний трансфер технологій.


Забезпечувати:* стратегічні і тактичні заходи для забезпечення міжнародної конкурентоспроможності продукції (послуг) підприємства;

  • розвиток дипломатичних стосунків.


Контролювати:* виконання міжнародних контрактів з експортно-імпортних операцій.



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

директором ТНК, фірм, підприємств, бізнес-структур України та зарубіжних країн; експертом із зовнішньоекономічних питань; керівником в центральних та місцевих органах державної влади; керівником відділу із міжнародної економічної діяльності в контролюючих і правоохоронних органах…
… співробітником міжнародних економічних та фінансових організацій; економістом; менеджером, що займає керівну посаду в фінансово-кредитних установах, пенсійних фондах, страхових компаніях, політичних партіях та громадських організаціях.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр з міжнародних економічних відносин.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна.

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ

[[Image:]]МЕХАНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

Рівне, вул. О. Новака, 77,

корп. № 3, ауд. 312

тел. (0362) 63-44-94

+38096-972-05-98

nnmi@nuwm.edu.ua

http://nuwm.edu.ua

[[Image:|top]]


Навчально-науковий механічний інститут утворений у 1936 році.

Напрями діяльності інституту: *

автомобільний транспорт;
  • агроінженерія;
  • гірництво;
  • галузеве машинобудування;
  • транспортні технології.


На п’яти кафедрах інституту працює 9 докторів наук, професорів та 46 кандидатів наук.
В інституті діють та функціонують:

*

сім навчальних лабораторій;
  • десять спеціалізованих аудиторій;
  • науково-дослідна лабораторія;
  • два комп’ютерні класи;
  • центр підготовки та перепідготовки водіїв;
  • центр навчально-виробничої підготовки студентів с. Любомирка.


Навчальні лабораторії оснащені сучасними технічними засобами та комп’ютерною технікою.
Враховуючи високий рівень організації навчального процесу, інститут здійснює підготовку спеціалістів, які володіють фаховими знаннями та є конкуренто­спроможними на сучасному ринку праці.
До складу інституту входять такі кафедри:

*

Автомобілів та автомобільного господарства.
  • Розробка родовищ та видобування корисних копалин.
  • Будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання.
  • Транспортних технологій і технічного сервісу.
  • Теоретичної механіки, інженерної графіки та машинобудування.



В механічному інституті студенти здобувають освітній ступінь бакалавр за такими спеціальностями:

*

автомобільний транспорт (стор. 113);
  • агроінженерія (стор. 115);
  • гірництво (стор. 117);
  • галузеве машинобудування (стор. 11);
  • транспортні технології (на автомобільному транспорті) (стор. 121).


Випускники інституту мають можливість продовжити навчання в аспірантурі за науковими спеціальностями:
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва;
05.05.04 – машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт;
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.


274

АВТОМОБІЛЬНИЙ

ТРАНСПОРТ

м. Рівне,

вул. О. Новака, 77,

корп. № 3, к. 321

kaf-aag@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 63-44-94;

097-263-08-40

Випускова кафедра:
автомобілі та автомобільне господарство


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

технологія конструкційних матеріалів та матеріалознавство
  • взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання
  • автомобілі, автомобільні двигуни
  • організація автомобільних перевезень
  • основи технології виробництва і ремонту автомобілів
  • технічна експлуатація автомобілів
  • фірмове обслуговування транспортних засобів
  • спеціалізований рухомий склад
  • транспортно-експедиційна робота
  • основи технічної діагностики автомобілів
  • автотехнічна експертиза
  • експлуатаційні матеріали



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Керувати:

* автотранспортним і автосервісним підприємством, службою, відділом;

  • персоналом і навчанням працівників.


Аналізувати:

* ринок автотранспортних послуг;

  • стан та перспективи розвитку підприємства.


Розробляти:

* технологічні процеси ремонту автомобілів;

  • проекти автотранспортних і автосервісних підприємств;
  • робочі та складальні креслення вузлів і агрегатів автомобілів.


Організовувати:* технічну експлуатацію автотранспорту;

  • технічне обслуговування та ремонт автомобілів;
  • автомобільні перевезення;
  • торгівлю автомобілями та комплектуючими;
  • виробництво запасних частин;


Забезпечувати:* адміністративно-розпорядчу роботу керівника;

  • організацію безпеки дорожнього руху та охорони праці.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

головним інженером АТП, майстром з ремонту автомобілів, завідувачем АТП, інженером з безпеки руху, менеджером з продажу автомобілів, механіком з випуску автомобілів, інженер-діагностом, автоекспертом, інспектором дорожнього руху…
… на пасажирських та вантажних АТП, станціях та пунктах технічного обслуговування автомобілів, управління з транспорту, авторемонтних заводах, державних автоінспекціях та дорожніх патрульних службах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: інженер-механіка.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.


208

АГРОІНЖЕНЕРІЯ

м. Рівне,

вул. О. Новака, 77,

корп. № 3, к. 314

kaf-bdmmo@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 63-44-94;

096-972-05-98

Випускова кафедра:
будівельних, дорожніх, меліоративних,
сільськогосподарських машин та обладнання


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

проектування металоконструкцій машин
  • вантажопідйомна, транспортуюча та транспортна техніка
  • основи автоматизації проектування машин
  • технічний сервіс машин
  • мехатроніка
  • деталі машин
  • технологія вирощування та переробки сільськогосподарської продукції
  • машини та обладнання для біотехнологій
  • сільськогосподарські машини
  • фермські машини та обладнання


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Керувати:

* підприємством, службою, відділом, підрозділом;

  • персоналом та навчанням працівників.


Аналізувати:

* виробничу діяльність підприємства;

  • стан та розвиток кадрового забезпечення організації.


Розробляти:

* технічні рішення щодо удосконалення машин та обладнання, підвищення ефективності їх роботи;

  • технологічну підготовку виготовлення деталей і вузлів машин та обладнання.


Організовувати:* експлуатацію та ремонт машин та обладнання;

  • монтаж і налагодження машин та обладнання;
  • проведення виробничих випробувань.


Забезпечувати:* адміністративно-розпорядчу роботу керівника;

  • безпечних умов виробничої діяльності;
  • виконання плану виконання робіт.


Контролювати:

*

якість виконання різноманітних робіт.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

директором підприємства, головним інженером, головним механіком, начальником цеху, начальником зміни, майстром виробничої дільниці, майстром з експлуатації та ремонту машин, механізмів та обладнання…
… на підприємствах із виконання сільськогосподарських робіт, управління механізації, проектно-конструкторських установах, установах із експертної оцінки машин і обладнання, сервісних центрах з обслуговування і продажу машин і обладнання, підприємствах із виробництва будівельних матеріалів та виробів, підприємствах з виробництва машин і обладнання галузі.



ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: інженер-механік.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.


184

ГІРНИЦТВО

м. Рівне,

вул. О. Новака, 77,

корп. № 3, к. 324, 322а

kaf-rrvkk@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 63-44-94;

067-360-99-39


Випускова кафедра:
розробки родовищ та видобування
корисних копалин


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

механіка гірських порід
  • технології відкритої розробки корисних копалин
  • технології підземної розробки корисних копалин
  • геотехнології гірництва
  • технологія та безпека виконання вибухових робіт
  • проектування, будівництво та реконструкція шахт і кар’єрів
  • гірничі машини та комплекси
  • маркшейдерська справа
  • гірничо-комп’ютерна графіка
  • спорудження гірничих виробок
  • технології переробки та використання корисних копалин
  • комп'ютерні технології в гірництві
  • автоматизація гірничого виробництва
  • основи менеджменту в гірництві
  • видобування та обробка природного каменю


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Керувати:

* гірничим підприємством (кар’єр, шахта);

  • гірничим цехом.


Аналізувати:

* технологічний процес та обладнання для видобування корисних копалин;

  • технологічний процес та обладнання для переробки та збагачення корисних копалин.


Розробляти:

* технологію розробки покладу корисної копалин за способом видобування;

  • проект видобування корисної копалини.


Організовувати:* технологічний процес видобування корисної копалини за способом видобування.


Забезпечувати:* дотримання регламенту безпечного ведення гірничих робіт;

  • виробництво гірничої продукції відповідної якості.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

гірничим майстром, інженером з гірничих робіт, начальником дільниці, маркшейдером, головним інженером, директором гірничого підприємства, викладачем навчального закладу, фахівцем в структурі "Держгірпромнагляду"…
… на гірничих підприємствах, шахтах, кар'єрах, гірничо-збагачувальних комбінатах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: інженер з гірничих робіт.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.



133

ГАЛУЗЕВЕ

МАШИНОБУДУВАННЯ

м. Рівне,

вул. О. Новака, 77,

корп. № 3, к. 314

kaf-bdmmo@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 63-44-94;

096-972-05-98

Випускова кафедра:
будівельних, дорожніх, меліоративних,
сільськогосподарських машин та обладнання


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* проектування металоконструкцій машин

  • вантажопідйомна, транспортуюча та транспортна техніка
  • основи автоматизації проектування машин
  • організація технічного сервісу і діагностування машин та обладнання
  • мехатроніка
  • деталі машин
  • базові машини
  • машини для земляних робіт, дорожні машини
  • технологічні комплекси та механічне обладнання підприємств виробництва будівельних матеріалів
  • машини кар’єрного господарства


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ
Керувати:

* підприємством, службою, відділом, підрозділом;

  • персоналом та навчанням працівників.


Аналізувати:

* виробничу діяльність підприємства;

  • стан та розвиток кадрового забезпечення організації.


Розробляти:

* технічні рішення щодо удосконалення машин та обладнання, підвищення ефективності їх роботи;

  • технологічну підготовку виготовлення деталей і вузлів машин та обладнання.


Організовувати:* експлуатацію та ремонт машин та обладнання;.

  • монтаж і налагодження машин та обладнання;
  • проведення виробничих випробувань.


Забезпечувати:* адміністративно-розпорядчу роботу керівника;

  • безпечних умов виробничої діяльності;
  • виконання плану виконання робіт.


Контролювати:

*

якість виконання різноманітних робіт.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

директором підприємства, головним інженером, головним механіком, начальником цеху, начальником зміни, майстром виробничої дільниці, майстром з експлуатації та ремонту машин, механізмів та обладнання…
… на підприємствах із виконання будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських робіт, будівельно-монтажних організаціях, управління механізації, проектно-конструкторських установах, установах із експертної оцінки машин і обладнання, сервісних центрах з обслуговування і продажу машин і обладнання, підприємствах із виробництва будівельних матеріалів та виробів, підприємствах з виробництва машин і обладнання галузі.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: технічний фахівець-механік.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.


275

ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ(НА АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ)

м. Рівне,

вул. О. Новака, 77,

корп. № 3, к. 335

kaf-ttts@nuwm.edu.ua

тел. (0362) 63-44-94;

068-621-95-21

Випускова кафедра:
транспортних технологій і технічного сервісу


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

комп’ютерна техніка та програмування
  • основи економіки транспорту
  • транспортне право
  • інформаційні системи і технології
  • логістика
  • вантажні перевезення
  • пасажирські перевезення
  • взаємодія видів транспорту
  • управління транспортом
  • організація міжнародних перевезень
  • організація і регулювання дорожнього руху


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:*

фірмою; підрозділом, відділом автотранспортних підприємств та організації митного контролю;
  • службою, організації та безпеки руху.


Аналізувати:*

ринок транспортних послуг;
  • стан та розвиток вантажних і пасажирських перевезень автомобільним транспортом.



Розробляти:*

технологічні процеси перевезень вантажів і пасажирів автомобільним транспортом;
  • інженерно-технічні заходи з покращення організації дорожнього руху.


Організовувати:*

управління вантажними та пасажирськими перевезеннями;
  • безпеку та регулювання дорожнього руху;
  • міжнародні автомобільні перевезення.


Забезпечувати:*

управлінську діяльність автотранспортного підприємства;
  • функції окремих відділів та структурних підрозділів автотранспортних підприємств.


Контролювати:*

організацію вантажних та пасажирських перевезень.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

менеджером, логістом транспортного відділу автотранспортних підприємств; викладачем в автошколах, середніх професійних закладах…
…. на автотранспортних підприємствах та його структурних підрозділах, управліннях та відділах транспорту обласних і районних адміністрацій; транспортних підрозділах підприємств різних форм власності.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: інженер з транспорту.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна, заочно-дистанційна.


[[Image:]]НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА

м. Рівне, вул. Приходька, 75,

корп. № 2а, ауд. 229а

тел. (0362) 22-59-11

nni-prava@nuwm.edu.ua

http://nuwm.edu.ua


[[Image:|top]]


Навчально-науковий інститут права утворений в лютому 2015 року.
Напрями діяльності інституту:

* правознавство;

  • педагогіка вищої школи;
  • управління навчальним закладом.


На п’яти кафедрах інституту працює 6 докторів наук, професорів та 32 кандидати наук.


В інституті діють та функціонують:

*

п’ять навчальних лабораторій;
  • дев’ять спеціалізованих аудиторій;
  • наукова електронна бібліотека;
  • прес-центр для проведення прес-конференцій і професійної підготовки юристів-журналістів.


Навчальні лабораторії оснащені найновішими технічними засобами та комп’ютерною технікою.
Враховуючи високий рівень організації навчального процесу, інститут здійснює підготовку спеціалістів, які володіють фаховими знаннями та є конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.
До складу інституту входять такі кафедри:

*

Конституційного права та галузевих дисциплін.
  • Міжнародного права та юридичної журналістики.
  • Спеціальних юридичних дисциплін.
  • Суспільних дисциплін.


В інституті права студенти здобувають освітній ступінь бакалавр за такими спеціальностями:

*

право (стор. 125).


Навчально-науковий інститут права здійснює підготовку за такими магістерськими програмами:

*

Педагогіка вищої школи.
  • Управліннями навчальними закладами.



У 2015 році відкрито спеціальність 8.03040101 «Правознавство» за галуззю знань 0304 «Право» освітнього ступеня «магістр».



081

ПРАВО


м. Рівне,

вул. Приходька, 75,

корп. № 2а, к. 221 А

kaf-sud@nuwm.edu.ua

тел. 096-772-54-50


Випускова кафедра:
спеціальних юридичних дисциплін


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ* теорія держави і права

  • історія держави і права
  • адвокатура України
  • нотаріат України
  • організація судових і правоохоронних


органів України

* судова медицина

  • психіатрія
  • кримінологія
  • криміналістика
  • аграрне право
  • податкове право
  • господарське право
  • фінансове право
  • трудове право
  • адміністративне право
  • цивільне право
  • конституційне право



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Тлумачити:* норми міжнародного законодавства;

  • норми національного законодавства.


Розробляти:

* договори.


Складати:

* процесуальну та службову документацію.


Здійснювати:* представництво в судах, інших органах та установах, перед іншими особами.


Надавати:

* консультації з приводу кваліфікацій різних ситуацій відповідно до законодавства України.


Критично оцінювати:

* політичні, економічні, екологічні, культурні та інші події та явища.


ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

юрисконсультом, спеціалістом державної служби, суддею, секретарем судового засідання, судовим розпорядником, слідчим, спеціалістом відділу реєстрації актів цивільного стану, адвокатом, нотаріусом, архіваріусом, інспектором відділу кадрів, інспектором міліції, викладачем, оперуповноваженим ОВС ….
… в органах правосуддя та прокуратури, установах юстиції, нотаріату, державних установах, організаціях та підприємствах, навчальних та наукових закладах, адвокатурі, органах МВС України, митних та податкових органах, органах СБУ, приватних організація та установах.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: юрист.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.

НАДСЛУЧАНСЬКИЙ ІНСТИТУТ<math></math>НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

Рівненська обл., м. Березне,

вул. Чорновола, 25,

тел. (03653) 5-67-46

lisinstitut@nuwm.edu.ua

http://nuwm.edu.ua


[[Image:|top]]


Надслучанський інститут Національного університету водного господарства та природокористування (НСІ НУВГП) здійснює підготовку фахівців у сфері лісового господарства.


  • Початок освітньої діяльності – 01 вересня 2004 року.
  • 2008 р. – перший випуск бакалаврів лісового і садово-паркового господарства.
  • Грудень 2012 р. – розпорядженням Кабінету Міністрів України інститут було реорганізовано в Надслучанський інститут Національного університету водного господарства та природокористування.
  • 2014 р. – повторна акредитація за ІІІ рівнем.


Інститут підтримує тісні зв’язки з провідними вузами України та Європи. Студенти мають можливість здобуті науково-теоретичні знання поглиблювати під час проходження практики на лісогосподарських підприємствах Рівненської області та України в цілому.
До складу інституту входять кафедри:
Лісівництва.
Гуманітарних та загальнотехнічних дисциплін.
В інституті діють та функціонують:

*

комп’ютерний клас;
  • п’ять спеціалізованих аудиторій;
  • лекційний зал;
  • бібліотека.


У НСІ НУВГП студенти здобувають освітній ступінь бакалавр у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство», за спеціальністю 205 «Лісове господарство» (стор. 129).












205

ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО

Рівненська обл., м. Березне,

вул. Чорновола,25,

lisinstitut@nuwm.edu.ua

тел. (03653) 5-67-46;

Випускова кафедра:
лісівництва


ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ*

лісознавство
  • лісівництво
  • дендрологія
  • лісова таксація
  • лісові культури
  • організація лісогосподарського виробництва
  • лісове товарознавство
  • недеревна продукція лісу
  • основи лісоінвентаризації
  • основи лісоексплуатації та транспорт лісу
  • історія лісівництва
  • фітопатологія
  • ентомологія
  • механізація л/г та с/г робіт
  • лісова пірологія
  • лісова селекція
  • озеленення населених місць
  • фізіологія рослин



ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:* структурними підрозділами державних установ з управління лісовим господарством;

  • організаціями з вирощування, інвентаризації, охорони і захисту лісу.


Аналізувати:* стан лісогосподарського виробництва.


Розробляти:* заходи з раціонального використання, збереження та відтворення лісових та мисливських ресурсів.


Організовувати:*

комплекс робіт по веденню лісового і садово-паркового господарства.


Контролювати:* якість виконаних робіт та завдань.


ВИПУСКНИК ПРАЦЮВАТИМЕ:

в Державних органах управління лісовим господарством; в організаціях з вирощування, інвентаризації, користування, охорони і захисту лісових насаджень…
… з вирощування, формування лісових та декоративних насаджень; озеленення населених пунктів, промислових центрів, підприємств та садиб; збереження та примноження мисливської фауни; організації мисливського господарства; охорони мисливських угідь тощо.


ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр лісового господарства.


ФОРМА НАВЧАННЯ: денна, заочна.





ПІДГОТОВЧІ КУРСИ НУВГП

м. Рівне, вул. Соборна, 11,

корп. № 1, ауд. 145

тел. (0362) 633-138;

096-456-95-54

http://nuwm.edu.ua

[[Image:|top]]


Бажаєш стати студентом вищого навчального закладу?


Потрібно підготуватися до ЗНО?
Запрошуємо отримати ґрунтовні знання на
підготовчих курсах нашого університету


Наші переваги:

*

Можливість підготуватися до успішного складання ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання).
  • Навчання за програмами тестування Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).
  • Можливість користуватися найкращими спеціалізованими кабінетами, лабораторіями, комп’ютерними аудиторіями для науково-дослідницької роботи.
  • Навчання у зручний вечірній час, а також по суботах і неділях, що надає змогу навчатися на курсах слухачам з віддалених районів.
  • Надання пільг при вступі випускникам довузівської підготовки згідно з Правилами прийом у до Національного університету водного господарства та природокористування.


Підготовка слухачів здійснюється з предметів:

*

української мови та літератури;
  • математики;
  • фізики;
  • історії України;
  • географії;
  • біології;
  • іноземної мови (англійської);
  • підготовка до творчого конкурсу при вступі з рисунку та креслення.


Підготовчі курси до ЗНО
Вечірні підготовчі курси
Термін навчання: 8, 6, 4 місяці. Заняття проводяться у будні дні.
Слухачам, які обрали три предмети та успішно склали підсумкову атестацію з профільного предмета, нараховуються додаткові бали при вступі в університет згідно з Правилами прийом у до Національного університету водного господарства та природокористування.


Підготовчі курси вихідного дня
Термін навчання: 8, 6, 4 місяці. Заняття проводяться у суботу та неділю.
Слухачам, які обрали три предмети та успішно склали підсумкову атестацію з профільного предмета, нараховуються додаткові бали при вступі в університет згідно з Правилами прийом у до Національного університету водного господарства та природокористування.


Для вступу на підготовчі курси необхідно подати:

1. Заяву (заповняється під час подання документів).
2. Одну фотокартку 3x4 см.
3. Документи, що засвідчують особу.


КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Кафедра фізичного виховання створена у 1960 році.


СПОРТИВНА БАЗА КАФЕДРИ:
‒ спортивний корпус:

*

ігрові зали;
  • борцівські зали;
  • тренажерно-важкоатлетичні зали;
  • манеж;
  • зал для спеціальних медичних груп;


‒ лижна база;
‒ стадіон з футбольним полем, легкоатлетичними доріжками та секторами;
‒ комплекс відкритих споруд:

* гімнастичні майданчики;

  • тренажерні майданчики;
  • ігрові майданчики;


‒ майданчик із синтетичним покриттям для міні- футболу.


Збірні команди університету беруть участь у змаганнях спартакіади Мінвузу, чемпіонатів України та Європи.


Спортивна база і штат працівників кафедри дають змогу проводити навчально-тренувальні заняття і змагання з 14 видів спорту, проводити секційну роботу з армспорту, важкої атлетики, настільного тенісу, ритмічної гімнастики, баскетболу, волейболу, плавання, художньої гімнастики, боксу, гирьового спорту, пауерліфтінгу, шахів, шашок, боротьби, легкої атлетики, туризму, футболу.
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ


Навчальні

роки


Олімпійські ігри Чемпіони світу

/ призери

Кубок світу Чемпіони Європи

/ призери

Чемпіони

України

Володарі

Кубка України

2007-2008 - -/3 - 2/- 11 1
2008-2009 - 1/1 - 1/- 5 3
2009-2010 - - - -/1 10 3
2010-2011 - -/2 1 1/- 5 1
2011-2012 4

місце

1/- 1 2/- 6 5
2012-2013 - 1/1 1 1/3 12 -


ЧЕМПІОНИ СВІТУ – СТУДЕНИ НУВГП


Прізвище, ім’я Вид спорту
Земляк Ольга легка атлетика
Гурікович Марія


гирьовий спорт

Вахнюк Ольга
Бондар Ольга
Маликовська Оксана
Довжик Михацло
Карташов Дмитро бокс

КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ

м. Рівне, вул. Соборна, 11,

корп. № 1

тел. (0362) 23-03-70

kaf-kvp@nuwm.edu.ua

http://nuwm.edu.ua

[[Image:|top]]
Кафедра військової підготовки готує студентів за програмою військової підготовки офіцерів запасу.
До військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу залучаються студенти (денної форми навчання) вищих навчальних закладів.
Військове навчання студентів за програмою підготовки офіцерів запасу проводиться з метою підготовки для Збройних Сил України офіцерів запасу:

* відданих Батьківщині;

  • українському народові;
  • вихованих в дусі національної свідомості;
  • морально стійких та дисциплінованих.


Випускники військової кафедри володіють знаннями, вміннями і практичними навичками, необхідними для успішного виконання службових обов’язків на первинній офіцерській посаді:

* командира механізованого взводу,

  • командира інженерно-технічного взводу,
  • заступника командира роти з озброєння у воєнний час.


Після навчання на кафедрі військової підготовки та отримання вищої освіти не нижче «бакалавр» за цивільною спеціальністю присвоюється первинне військове звання «молодший лейтенант запасу».

[[Image:|top]]


Перелік спеціальностей
для прийому на навчання на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, для здобуття ступеня бакалавра за умови вступу на споріднений напрям підготовки


ЕКОНОМІКО-ГУМАНІТАРНИЙ БЛОК
Споріднені спеціальності/ Інші спеціальності освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста Спеціальності ОС бакалавра, напрями підготовки ОКР бакалавра Термін

навчання, роки

денна/заочна

Назва спеціальності Код

спеціальності

Назва Код
1 2 3 4 6
Інформаційна діяльність підприємства 5.03050201 Підприємництво,

торгівля та біржова діяльність

076 2/2
Економіка підприємства  5.03050401
Прикладна статистика  5.03050601
Маркетингова діяльність  5.03050701
Фінанси і кредит  5.03050801
Оціночна діяльність  5.03050802
Бухгалтерський облік  5.03050901
Товарознавство та

комерційна діяльність 

5.03051001
Комерційна діяльність  5.03050702
Організація заготівель і товарознавство сільськогосподарської продукції  5.03051002
Інші спеціальності Економіка підприємства 6.030504 3/4
Інформаційна діяльність підприємства 5.03050201 Управління персоналом та економіка праці 6.030505 2/2
Економіка підприємства  5.03050401
Прикладна статистика 5.03050601
Маркетингова діяльність  5.03050701
Фінанси і кредит  5.03050801
Бухгалтерський облік  5.03050901
Товарознавство та комерційна діяльність  5.03051001
Комерційна діяльність  5.03050702
Оціночна діяльність  5.03050802
Інші спеціальності 3/4
Інформаційна діяльність підприємства 5.03050201 Фінанси і кредит 6.030508 2/2
Економіка підприємства  5.03050401
Прикладна статистика 5.03050601
Маркетингова діяльність  5.03050701
Фінанси і кредит  5.03050801
Оціночна діяльність  5.03050802
Бухгалтерський облік  5.03050901
Товарознавство та комерційна діяльність  5.03051001
Комерційна діяльність  5.03050702
Інші спеціальності 3/4
Інформаційна діяльність підприємства 5.03050201 Облік і оподаткування 071 2/2
Економіка підприємства  5.03050401
Прикладна статистика 5.03050601
Бухгалтерський облік  5.03050901
Маркетингова діяльність  5.03050701
Фінанси і кредит  5.03050801
Товарознавство та комерційна діяльність  5.03051001
Комерційна діяльність  5.03050702
Оціночна діяльність  5.03050802
Інші спеціальності Облік і аудит 6.030509 3/4
Фізичне виховання 5.01020101 Фізична реабілітація 227 2/-
Лікувальна справа 5.12010101
Сестринська справа 5. 12010102
Акушерська справа 5.12010105
Інші спеціальності Здоров'я людини 6.010203 3/-
1 2 3 4 6
Інформаційна діяльність підприємства 5.03050201 Економічна кібернетика 6.030502 2/-
Економіка підприємства 5.03050401
Прикладна статистика 5.03050601
Фінанси і кредит 5.03050801
Оціночна діяльність 5.03050802
Бухгалтерський облік 5.03050901
Інші спеціальності 3/-
Інформаційна діяльність підприємства 5.03050201 Маркетинг 075 2/2
Прикладна статистика 5.03050601
Економіка підприємства 5.03050401
Маркетингова діяльність 5.03050701
Фінанси і кредит 5.03050801
Оціночна діяльність 5.03050802
Товарознавство та комерційна діяльність 5.03051001
Бухгалтерський облік 5.03050901
Комерційна діяльність 5.03050702
Організація заготівель і товарознавство сільськогосподарської продукції  5.03051002
Організація виробництва  5.03060101
Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті 5.07010102
Організація перевезень і управління на залізничному транспорті 5.07010103
Організація обслуговування населення 5.14010202
Ресторане обслуговування 5.14010102
Організація авіаційних перевезень 5.07010104
Організація перевезень і перевантажень на водному транспорті 5.07010105
Інші спеціальності Маркетинг 6.030507 3/4
Організація обслуговування на транспорті  5.14010202 Менеджмент 073 2/2
Організація виробництва  5.03060101
Комерційна діяльність 5.03050702
Товарознавство та комерційна діяльність 5.03051001
Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті 5.07010102
Організація перевезень і управління на залізничному транспорті 5.07010103
Організація обслуговування населення 5.14010202
Організація авіаційних перевезень 5.07010104
Економіка підприємства 5.03050401
Фінанси і кредит 5.03050801
Оціночна діяльність 5.03050802
Бухгалтерський облік 5.03050901
Прикладна статистика 5.03050601
Туристичне

обслуговування

5.14010301
Готельне обслуговування 5.14010101
Виробництво харчової промисловості 5.05170101
Ресторане обслуговування 5.14010102
Організація перевезень і перевантажень на водному транспорті 5.07010105
Організація заготівель і товарознавство сільськогосподарської продукції  5.03051002
Маркетингова діяльність 5.03050701
Інші спеціальності Менеджмент 6.030601 3/4
Туристичне обслуговування 5.14010301 Туризм 242 2/-
Організація обслуговування населення 5.14010202
Інші спеціальності Туризм 6.140103 3/-
Правознавство 5.03040101 Право 081 2/2
Правоохоронна діяльність 5.03040102
1 2 3 4 6
Інші спеціальності Правознавство 6.030401 3/3
Діловодство 5.02010501 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Документознавство та

інформаційна

діяльність)

029 2/-
Бібліотечна справа 5.02010201
Інформаційна діяльність підприємства 5.03050201
Видавнича справа та редагування 5.03030301
Інші спеціальності Документознавство та

інформаційна

діяльність

6.020105 3/-
Інформаційна діяльність підприємства 5.03050201 Міжнародна економіка 2/-
Економіка підприємства 5.03050401
Прикладна статистика 5.03050601
Маркетингова діяльність 5.03050701
Фінанси і кредит 5.03050801
Оціночна діяльність 5.03050802
Товарознавство та комерційна діяльність 5.03051001
Бухгалтерський облік 5.03050901
Комерційна діяльність 5.03050702
Інші спеціальності Міжнародна економіка 6.030503 3/-
Інформаційна діяльність підприємства 5.03050201 Публічне управління та адміністрування 074 2/2
Економіка підприємства 5.03050401
Прикладна статистика 5.03050601
Маркетингова діяльність 5.03050701
Фінанси і кредит 5.03050801
Оціночна діяльність 5.03050802
Товарознавство та комерційна діяльність 5.03051001
Бухгалтерський облік 5.03050901
Комерційна діяльність 5.03050702
Інші спеціальності 3/4
ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ БЛОК Термін

навчання, роки

денна/заочна

Споріднені спеціальності освітньо-кваліфікаційного

рівня молодшого спеціаліста

Спеціальності, напрями підготовки ступеня бакалавра
Назва Код Код Назва
1 2 3 4 6
Обслуговування програмних систем і комплексів 5.05010101 123 Комп'ютерна

інженерія

2/2
Обслуговування систем баз даних і знань 5.05010102
Обслуговування комп'ютерних систем і мереж 5.05010201
Розробка програмного забезпечення 5.05010301
Інші спеціальності 6.050102 3/4
Прикладна математика 5.04030101 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології (комп’ютерні науки) 2/2
Обслуговування програмних систем і комплексів 5.05010101
Обслуговування систем баз даних і знань 5.05010102
Обслуговування комп'ютерних систем і мереж 5.05010201
Розробка програмного забезпечення 5.05010301
Обслуговування комп'ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем 5.05020102
Обслуговування інтелектуальних інтегрованих систем 5.05020205
Обслуговування систем управління і автоматики 5.05020101
Інші спеціальності 6.050101 Комп’ю-терні науки 3/-
Прикладна математика 5.04030101 122 Комп’ю-терні науки та інформаційні технології (інформатика) 2/2
Розробка програмного забезпечення 5.05010301
Обслуговування програмних систем і комплексів 5.05010101
Обслуговування систем баз даних і знань 5.05010102
Інші спеціальності 6.040302 Інформатика 3/4
Прикладна математика 5.04030101 113 Прикладна

математика

2/2
Обслуговування програмних систем і комплексів 5.05010101
Обслуговування систем баз даних і знань 5.05010102
Розробка програмного забезпечення 5.05010301
Інші спеціальності 6.040301 3/4
Монтаж і експлуатація електроустаткування електростанцій і енергосистем 5.05070101 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 2/3
Будівництво, монтаж і експлуатація ліній електропередачі 5.05070102
Виробництво електроосвітлювальних приладів і установок 5.05070105
Електропостачання 5.05070103
Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд 5.05070104
Монтаж і експлуатація засобів диспетчерського та технологічного керування електричними системами 5.05070106
Монтаж і експлуатація засобів автоматики електричних систем 5.05070107
Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв 5.05030103
Монтаж і обслуговування електрообладнання аеропортів 5.05070108
світлотехнічне забезпечення видовищних заходів 5.05070109
Виробництво електричних машин і апаратів 5.05070201
Монтаж і обслуговування електричних машин і апаратів 5.05070202
Виробництво автоматизованих електротермічних систем 5.05070203
Експлуатація, ремонт і енергопостачання міського електротранспорту 5.05070204
Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів 5.05070205
Технічне обслуговування та ремонт пристроїв електропостачання залізниць 5.07010504
Обслуговування електротехнічного обладнання та автоматичного устаткування будівель і споруд 5.06010105
Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі 5.10010102
Обслуговування та ремонт електропобутової техніки 5.14010201
Обслуговування устаткування та систем теплоенергопостачання в агропромисловому комплексі 5.10010101
Інші спеціальності 6.050701 Електротехніка та електротехнології 3/4
Шахтне і підземне будівництво 5.05030104 184 Гірництво 2/3
Буріння свердловин 5.05030106
Обробка природного каменю 5.05030302
Підземна розробка корисних копалин 5.05030102
Відкрита розробка корисних копалин 5.05030101
Механізація та автоматизація торфового виробництва 5.05030201
Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв 5.05030103
Маркшейдерська справа 5.05030105
Збагачення корисних копалин 5.05030301
Інші спеціальності 6.050301 3/4
Виробництво та обслуговування авіаційних приладів і електрообладнання 5.05100301 151 Автоматизація та комп’ю-терно-інтегровані

технології

2/3
Обслуговування автоматизованого теплоенергетичного устаткування на електростанціях 5.05020202
Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті 5.05020203
Обслуговування та ремонт пристроїв електрозв'язку на транспорті 5.05020204
Обслуговування систем управління і автоматики 5.05020101
Обслуговування комп'ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем 5.05020102
Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва 5.05020201
Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі 5.10010102
Розробка програмного забезпечення 5.05010301
Обслуговування інтелектуальних інтегрованих систем 5.05020205
Інші спеціальності 6.050202 4/3
Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн  5.06010115 191 Архітектура 3/-
Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр  5.06010201
Дизайн 5.02020701
Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання 5.05050204 133 Галузеве машинобудування 2/3
Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу 5.10010203
Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості 5.05050207
Обслуговування устаткування та систем теплоенергопостачання в агропромисловому комплексі 5.10010101
Обслуговування та ремонт обладнання підприємств будівельних матеріалів 5.05050206
Обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості 5.05050210
Виробництво підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання 5.05050309
Обслуговування та ремонт електропобутової техніки 5.14010201
Виробництво сільськогосподарських машин 5.05050308
Експлуатація та ремонт меліоративних будівельних машин і обладнання 5.10010202
Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва 5.10010201
Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування 5.05050201
Інші спеціальності 6.050503 Машинобудування 3/4
Монтаж і експлуатація теплоенергетичного устаткування теплових електростанцій  5.05060101 144 Теплоенергетика 2/3
Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання  5.05060103
Експлуатація теплотехнічного і теплотехнологічного устаткуван-ня і систем теплопостачання  5.05060104
Підготовка води, палива і мастильних матеріалів на електростанціях 5.05060102
Інші спеціальності 6.050601 3/4
Монтаж і експлуатація гідроенергетичних установок 5.05060201 145 Гідроенергетика 2/2
Інші спеціальності 6.050602 3/4
Будівництво та експлуатація будівель і споруд  5.06010101 192 Будівництво та цивільна інженерія 2/3
Монтаж промислового устаткування  5.06010102
Будівництво та експлуатація міських шляхів сполучення 5.06010104
Будівництво гідротехнічних споруд 5.06010103
Виготовлення металевих конструкцій  5.06010106
Виготовлення будівельних деталей і конструкцій  5.06010107
Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів  5.06010109
Будівництво мостів та інших штучних споруд  5.06010110
Будівництво тунелів та метрополітенів  5.06010111
Будівництво теплових і атомних електростанцій  5.06010112
Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн  5.06010115
Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання  5.06010113
Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції  5.06010114
Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання  5.05060103
Обслуговування устаткування систем водопостачання і водовідведення  5.06010301
Хіміко-механічна переробка деревини і деревних матеріалів 5.05130111
Будівництво гідротехнічних споруд 5.06010103
Інші спеціальності 6.060101 Будівництво 3/4
Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання 5.06010113 263 Цивільна безпека 2/3
Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості 5.05050207
Обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості 5.05050210
Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва 5.05020201
Обслуговування комп'ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем 5.05020102
Обробка деревини 5.05180102
Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн 5.06010115
Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд 5.05070104
Підземна розробка корисних копалин 5.05030102
Відкрита розробка корисних копалин 5.05030101
Монтаж і експлуатація електроустаткування електростанцій і енергосистем 5.05070101
Будівництво гідротехнічних споруд 5.06010103
Виготовлення будівельних деталей і конструкцій 5.06010107
Хіміко-механічна переробка деревини і деревних матеріалів 5.05130111
Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції 5.06010114
Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі 5.10010102
Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання 5.05060103
Будівництво та експлуатація будівель і споруд 5.06010101
Обслуговування устаткування систем водопостачання і водовідведення 5.06010301
Організація та техніка протипожежного захисту 5.17020301
Інші спеціальності 6.170202 Охорона праці 3/4
Будівництво та експлуатація будівель і споруд 5.06010101 192 Будівництво та цивільна інженерія (Гідротехніка

(водні ресурси))

2/3
Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання 5.06010113
Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції 5.06010114
Обслуговування устаткування систем водопостачання і водовідведення 5.06010301
Будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд 5.06010302
Будівництво гідротехнічних споруд 5.06010103
Монтаж і обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання 5.05060103
Інші спеціальності 6.060103 Гідротехніка

(водні ресурси)

3/4
Бджільництво 5.09010202 101 Екологія 2/2
Звірівництво 5.09010203
Лісове господарство 5.09010301
Мисливське господарство 5.09010302
Зелене будівництво і садово-паркове господарство 5.09010303
Природно-заповідна справа 5.09010304
Прикладна екологія 5.04010602
Інші спеціальності 6.040106 Екологія, охорона навк. серед. та збаланс природокорситування 3/4
Прикладна екологія 5.04010602 183 Технології захисту навколишнього середовища 2/2
Експлуатація апаратури контролю навколишнього природного середовища 5.04010602
Аналітичний контроль якості хімічних сполук 5.04010101
виробництво органічних речовин 5.05130101
Виробництво неорганічних речовин 5.05130102
Біохімічне виробництво 5.05140101
Інші спеціальності 3/4
Пошук та розвідка геологічними методами 5.04010301 103 Науки про Землю (Геологія) 3/-
Пошук та розвідка гідрогеологічними та інженерно-геологічними методами 5.04010303
Відкрита розробка корисних копалин 5.05030101
Обробка природного каменю 5.05030302
Будівництво та експлуатація будівель і споруд 5.06010101
Прикладна екологія 5.04010602
Землевпорядкування 5.08010102
Розвідування нафтових та газових родовищ 5.04010304
Інші спеціальності
Метеорологічні та гідрологічні спостереження 5.04010501 103 Науки про Землю (Гідрометеорологія) 3/-
Експлуатація та обслуговування гідрометеорологічних вимірювальних систем 5.04010502
Експлуатація метеорологічних радіолокаційних станцій 5.04010503
Інші спеціальності
Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті  5.07010102 275 Транспортні технології (автомобільний транспорт) 2/3
Організація та регулювання дорожнього руху  5.07010101
Організація перевезень і управління на залізничному транспорті 5.07010103
Організація перевезень і перевантажень на водному транспорті 5.07010105
Інші спеціальності 6.070101 3/4
Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів  5.07010602 274 Автомобільний транспорт 2/3
Інші спеціальності 6.070106 3/4
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання  5.08010101 193 Геодезія

та землеустрій

2/2
Землевпорядкування  5.08010102
Картографічні роботи  5.08010103
Інші спеціальності 6.080101 3/4
Організація і технологія ведення фермерського господарства  5.09010102 201 Агрономія 2/2
Виробництво і переробка продукції рослинництва  5.09010103
Лісове господарство  5.09010301
Інші спеціальності 6.090101 3/4
Рибництво та аквакультура  5.09020101 207 Водні біоресурси та аквакультура 2/2
Експлуатація техніки промислового рибальства та аквакультури  5.09020102
Інші спеціальності 6.090201 3/4


ПОКАЖЧИК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ (СПЕЦІАЛІЗАЦІЙ)


Назва спеціальності (спеціалізації) Стор.
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології .. 19
Автомобільний транспорт …………………………………………….. 113
Агроінженерія ……………………………………………………………….. 115
Агрономія ………………………………………………………………………. 37
Архітектура та містобудування………………………………………. 53
Будівництво та цивільна інженерія (промислове і цивільне будівництво …………………………………………………………….

55

Будівництво та цивільна інженерія (міське будівництво та господарство) ……………………………………………………………… 57
Будівництво та цивільна інженерія (технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів) ……………………… 59
Будівництво та цивільна інженерія (теплогазопостачання і вентиляція) ……………………………………………………………….. 61
Будівництво та цивільна інженерія (водопостачання та водовідведення) …………………………………………………………….. 63
Будівництво та цивільна інженерія (автомобільні дороги і аеродроми) ………………………………………………………………. 65
Будівництво та цивільна інженерія. Спеціалізація: гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології …………………………………………………………………………………. 75
Будівництво та цивільна інженерія (мости і транспортні тунелі) ……………………………………………………………………………… 67
Водні біоресурси та аквакультура …………………………………. 39
Галузеве машинобудування ………………………………………….. 119
Географія ………………………………………………………………………… 85
Геодезія та землеустрій ……………………………………………..….. 41
Гідроенергетика ……………………………………………………………… 77
Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології. Спеціалізації: 1. Гідротехнічне будівництво. 2. Водна інженерія і технології. 3. Гідроінформатика .…… 73
Гірництво ………………………………………………………………………… 117
Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Управління інформаційними комунікаціями) ………………………… 89
Інженерія програмного забезпечення ………………………….. 33
Екологія …………………………………………………………………………… 43
Економіка (Бізнес-аналітика) …………………………………………. 93
Економіка (Економічна кібернетика та бізнес-інформатика) ……………………………………………………………………

95

Економіка (Управління персоналом і економіка праці ).. 91
Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 21
Комп’ютерна інженерія …………………………………………………. 25
Комп’ютерні науки …………………………………………………………. 23, 29
Комп’ютерні науки (за освітньою програмою «Інформатика Державного університету «Люблінська політехніка» (м. Люблін, республіка Польща ……………………………….


27

Лісове господарство ………………………………………………………. 129
Маркетинг ………………………………………………………………………. 105
Менеджмент, менеджмент за освітньою програмою Державного університету «Люблінська політехніка» …… 101
Міжнародні економічні відносини ……………………………….. 109
Науки про землю (Геологія)…………………………………………… 81
Науки про землю (Гідрологія)……………………………………….. 83
Облік і оподаткування……………………………………………………. 97
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (економіка підприємства)…………………………………………………….. 107
Право ……….……………………………………………………………………. 125
Прикладна математика ………………………………………………… 31
Публічне управління та адміністрування……………………… 103
Теплоенергетика …………………………………………………………… 79
Технології захисту навколишнього середовища …………. 45
Транспортні технології (на автомобільному транспорті). 121
Туризм ……………………………………………………………………………. 49
Фізична терапія, ерготерапія ………………………………………… 47
Фінанси, банківська справа та страхування ……………….. 99
Цивільна безпека (спеціалізація «Охорона праці)………… 69


Довідкове видання




Довідник для абітурієнтів 2017


Довідник


Технічний редактор Г.Ф. Сімчук

Літературний редактор С.В. Ящук




Підписано до друку 29.06.2017 р. Формат 60×84 1/16.
Папір друкарський № 1. Гарнітура Calibri. Друк різографічний.
Ум.-друк. арк. 9,0. Обл.-вид. арк. 9,3.
Тираж 500 прим. Зам. № 5311.


Видавець і виготовлювач
Редакційно-видавничий відділ
Національного університету
водного господарства та природокористування
33028, Рівне, вул. Соборна, 11.


Свідоцтво про внесення суб’єкта видавничої справи до державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів
видавничої продукції РВ № 31 від 26.04.2005 р.