Відмінності між версіями «Головна сторінка»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
м (Редагування користувача Філіп (обговорення) відкинуті до версії користувача [[User:Олександр Юрійович Ст...)
Рядок 1: Рядок 1:
Співпраця із зарубіжними університетами набирає нової якісної форми. На сьогодні університет діє в рамках 77 угод про співпрацю з вищими навчальними закладами різних країн. За останніх 5 років НУВГП надав вищу освіту понад 30 тисячам випускників, серед яких підготовлено іноземних студентів з країн Азії (Китай, Ліван, Лаос, Монголія, Туреччина,)Африки (Алжир, Ангола, Бенін, Бурунді, Непал, Гвінея, Зімбабве, Камерун, Сенегал, Сьєрра-Леоне, Сомалі, Танзанія, Уганда, Ефіопія), СНД (Росія, Білорусь, Молдова) та Латинської Америки (Болівія, Еквадор). Університет є почесним членом Великої Хартії Університетів, відомої спільноти світових університетів, до якої входять понад 750 найпрестижніших вишів планети.
Програмне забезпечення «MediaWiki» успішно встановлене.
член Євразійського Союзу Університетів,
 
Євразійської Асоціації Університетів, Балканської дослідницької платформи та багатьох інших організацій.
Інформацію про роботу з цією вікі можна знайти в [//meta.wikimedia.org/wiki/Help:Contents посібнику користувача].
Враховуючи єдність кордонів України з Євросоюзом, історичну, культурно-цивілізаційну, територіальну ідентифікацію України, а також входження у єдиний європейський загальноосвітній простір та стратегічний курс держави на інтеграцію в Євросоюз, доцільною і своєчасною постає потреба вивчення процесів європейської інтеграції, а також перспектив їх розвитку для України.
 
З метою пристосування освітньої діяльності до динаміки сучасного життя європейська реформа впроваджує гнучку систему навчальних кредитів, надає можливість зарахування та накопичення в загальному освітньому здобутку людини не лише її попередніх навчальних надбань, але й практичного досвіду в певній галузі, а система безперервної освіти доповнюється можливістю навчатися протягом усього життя, у власному темпі, відповідно до індивідуальних потреб і можливостей людини. Навчання стає багатодисциплінарним, враховує необхідність оволодіння щонайменше однією іноземною мовою, новітніми інформаційними технологіями.
== Деякі корисні ресурси ==
У 2013 році укладено угоди про партнерство та співробітництво із трьома провідними вишами із сусідньої європейської держави: Жешувським державним університетом, Державним університетом «Політехніка Любельська» (м. Люблін) та Краківською академією імені Анджея Фрича Моджевського, з якими підписано угоди про проведення програм подвійних дипломів, починаючи вже з 2013-2014 року. Заручились підтримкою університетів-партнерів із Варміно-Мазурського воєводства, Приватною вищою школою охорони навколишнього середовища в Радомі, Вищою суспільно-природничою школою ім. Вінцента Поля.
* [//www.mediawiki.org/wiki/Manual:Configuration_settings Список налаштувань];
В  університеті створений Відділ європейської освіти. І за останні півроку вже підписано 10 угод із зарубіжними навчальними закладами. Зокрема вперше в державі між двома вищими державними навчальними закладами – НУВГП та «Політехнікою Любельською» (Люблін, Польща) – укладена угода про співпрацю, і, як результат партнерських стосунків, університет отримав ліцензію на впровадження європейських освітніх програм за напрямами «Інформатика» та «Менеджмент».
* [//www.mediawiki.org/wiki/Manual:FAQ Часті питання з приводу MediaWiki];
Упродовж недовгого часу співпраця НУВГП та американського університету плідно розвивається в практичному ракурсі. Нещодавно відбулася робоча нарада в режимі on-line, за участю декана з дистанційного навчання Сінтії Еліот, директора інституту з мовної освіти Міхрана Шахіді та завідувача кафедри іноземних мов та українознавства Марії Тадеєвої. Упродовж півторагодинної наради представники обох університетів обговорювали проблеми узгодження програми навчання англійської мови, як другої іноземної за чотирма рівнями. Навчання мови будуть здійснювати досвідчені викладачі, кандидати філологічних наук, доценти та професори НУВГП, за рекомендаціями американських фахівців з мовної освіти. Директор інституту з мовної освіти Міх ран Шахіді високо оцінив навчальний план із англійської мови, розроблений фахівцями з НУВГП. Особливої уваги, з його слів, заслуговує підготовка майбутніх абітурієнтів з чотирьох основних видів мовленнєвої діяльності: говоріння, читання, аудіювання та письма на кожному з рівнів. З цією метою, до навчального плану введено відповідну тематику для спілкування, граматичний, фонетичний та лексичний матеріал.
* [https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/mediawiki-announce Розсилка повідомлень про появу нових версій MediaWiki];
Університет зареєстровано у програмі Еразмус Мундус ІІ, існує домовленість на запрошення представника Міжнародної програми наукових обмінів імені Фулбрайта. Вже восени чекатимемо представника організації для читання лекцій в університеті. Завдяки співпраці із урядовим агентством США «Корпус Миру» незабаром з метою волонтерської праці в університеті до НУВГП завітає волонтер із Сполучених Штатів.
* [//www.mediawiki.org/wiki/Localisation#Translation_resources Локалізуйте MediaWiki своєю мовою]
Співпраця Національного університету водного господарства і природокористування із Берлінським технічним університетом розпочалася у 2013 році, коли було підписано договір про співробітництвоміж двома вищими навчальними закладами.

Версія за 18:37, 5 лютого 2015

Програмне забезпечення «MediaWiki» успішно встановлене.

Інформацію про роботу з цією вікі можна знайти в посібнику користувача.

Деякі корисні ресурси