Відмінності між версіями «Бондарєва Тетяна Григорівна»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
 
(Не показано 3 проміжні версії 2 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
== Біографія ==
== Біографія ==
[[File:399.jpg|thumb|Бондарєва Тетяна Григорівна]]
[[File:399.jpg|thumb|Бондарєва Тетяна Григорівна]]
Народилась 22 серпня 1965 року в с. Кузьмівка Сарненського району Рівненської області.
Бондарєва Тетяна Григорівна у 1983 році закінчила Рівненський сільськогосподарський технікум за спеціальністю «Бухгалтерський облік в сільськогосподарському виробництві». Після закінчення навчального закладу працювала на посаді бухгалтера.  
У 1983 році закінчила Рівненський сільськогосподарський технікум за спеціальністю «Бухгалтерський облік в сільськогосподарському виробництві». Після закінчення даного навчального закладу працювала на посаді бухгалтера.
Вищу освіту здобула в Житомирському сільськогосподарському інституті за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності в сільському господарстві» (1991 р.) та в Київському аграрному університеті за спеціальністю «Професійне навчання» (1996 р.).  
Вищу освіту здобула в Житомирському сільськогосподарському інституті за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності в сільському господарстві» (1991 р.) та в Київському аграрному університеті за спеціальністю «Професійне навчання» (1996 р.).
У 2004 році захистила дисертацію в Державному агроекологічному університеті (м. Житомир) на тему: «Організація оплати праці працівників підприємств АПК» (спеціальність 08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК). У 2008 році присвоєно вчене звання доцента кафедри обліку і аудиту НУВГП.  
У 2004 році захистила дисертацію в Державному агроекологічному університеті (м. Житомир) на тему: «Організація оплати праці працівників підприємств АПК» (спеціальність 08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК).
Стаж педагогічної роботи більше 25 років.  
У 2008 році присвоєно вчене звання доцента кафедри обліку і аудиту.
З вересня 2006 р. працювала на посаді доцента кафедри обліку і аудиту НУВГП. Викладала навчальні дисципліни: «Звітність підприємств», «Облік і звітність підприємства», «Спецкурс за вибором», «Бухгалтерський облік (загальна теорія)».
Автор та співавтор більше 50 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі навчального посібника з грифом НУВГП.
З грудня 2022 р. є провідним фахівцем Відділу підготовки здобувачів наукових ступенів та організації захисту дисертацій Центру аспірантури та докторантури НУВГП.
Стаж педагогічної роботи більше 20 років. З вересня 2006 р. працює на посаді доцента кафедри обліку і аудиту НУВГП. Викладає дисципліни: «Звітність підприємств», «Облік і звітність підприємства», «Спецкурс».
Є автором та співавтором понад 120 науково-методичних праць (у т.ч. 2 навчальних посібників та двох колективних монографій).
Нагороджена Почесною грамотою від Міністерства освіти України та знаком «Відмінник освіти України».
Нагороджена нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» та Почесними грамотами Міністерства освіти України, Рівненської обласної ради, управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, ректора університету.
Основний напрямок наукових досліджень – вдосконалення  організації та методики складання фінансової звітності сільськогосподарських підприємств.
== Контактний телефон ==
* Дом. (0362) 63-01-62;
* Моб. 0673622827
== Електронна адреса ==
bondareva_tg@ukr.net
== Останні публікації==
* Особливості обліку загальновиробничих витрат сільськогосподарських підприємств. / Бондарєва Т.Г., Немкович О.Б. // Актуальні проблеми соціально-економічного розвитку: регіональні особливості та світові тенденції: матеріали Міжнародної науково-практичної конференції (м. Одеса, 27-28 листопада 2015 р.) / відп. за випуск д.е.н., проф. С.О. Якубовський. – Одеса : ОНУ імені І.І. Мечникова, 2015. – С.178-180. 
* Методичні підходи до оцінки можливості залучення банківських кредитів сільськогосподарськими підприємствами та ефективності їх використання. / Бондарєва Т.Г., Немкович О.Б. // Управлінська, фінансова та маркетингова діяльність підприємств в умовах нестійкої економіки: монографія / за заг. ред. К.Ф.Ковальчука – Дніпропетровськ: Пороги, 2016. – С. 121- 131.
* Організаційно-методичні аспекти обліку витрат рослинництва в аграрних формуваннях. / Бондарєва Т.Г., Булах О.В. // Розвиток сучасних економічних систем на мікро- та макрорівнях: збірник наукових праць з актуальних проблем економічних наук / Наукова організація «Перспектива». – Дніпропетровськ : Видавничий дім «Гельветика», 2016. – С. 5-12.

Поточна версія на 14:25, 31 травня 2023

Біографія

Бондарєва Тетяна Григорівна

Бондарєва Тетяна Григорівна у 1983 році закінчила Рівненський сільськогосподарський технікум за спеціальністю «Бухгалтерський облік в сільськогосподарському виробництві». Після закінчення навчального закладу працювала на посаді бухгалтера. Вищу освіту здобула в Житомирському сільськогосподарському інституті за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності в сільському господарстві» (1991 р.) та в Київському аграрному університеті за спеціальністю «Професійне навчання» (1996 р.). У 2004 році захистила дисертацію в Державному агроекологічному університеті (м. Житомир) на тему: «Організація оплати праці працівників підприємств АПК» (спеціальність 08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК). У 2008 році присвоєно вчене звання доцента кафедри обліку і аудиту НУВГП. Стаж педагогічної роботи більше 25 років. З вересня 2006 р. працювала на посаді доцента кафедри обліку і аудиту НУВГП. Викладала навчальні дисципліни: «Звітність підприємств», «Облік і звітність підприємства», «Спецкурс за вибором», «Бухгалтерський облік (загальна теорія)». З грудня 2022 р. є провідним фахівцем Відділу підготовки здобувачів наукових ступенів та організації захисту дисертацій Центру аспірантури та докторантури НУВГП. Є автором та співавтором понад 120 науково-методичних праць (у т.ч. 2 навчальних посібників та двох колективних монографій). Нагороджена нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» та Почесними грамотами Міністерства освіти України, Рівненської обласної ради, управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, ректора університету.