Відмінності між версіями «Бабич Ярослав Олександрович»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
м (Адміністратор сайту НУВГП перейменував сторінку з БАБИЧ Ярослав Олександрович на Бабич Ярослав Олександрович)
 
(не показано одну проміжну версію цього учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
 
[[Файл:849.jpg|thumb|БАБИЧ Ярослав Олександрович]]
 
[[Файл:849.jpg|thumb|БАБИЧ Ярослав Олександрович]]
 +
 
== Біографія ==
 
== Біографія ==
 
Народився - 15 листопада 1955 року.<br><br>
 
Народився - 15 листопада 1955 року.<br><br>

Поточна версія на 12:30, 10 червня 2019

БАБИЧ Ярослав Олександрович

Біографія

Народився - 15 листопада 1955 року.

У 1982 році закінчив Український інститут інженерів водного господарства за спеціальністю “Механізація гідромеліоративних робіт” та отримав кваліфікацію інженер-механік.

Тема дисертації: Параметри і режими роботи фрезерного гідромеханічного каналоочищувача.

Загальний стаж роботи 41 рік, у тому числі науково-педагогічний - 34 роки.

Бабич Ярослав Олександрович працює у Національному університеті водного господарства та природокористування з 1982 року. У 1991році захистив дисертацію за спеціальністю 05.20.01 – “Механізація сільськогосподарського виробництва”, і отримав вчений ступінь кандидата технічних наук, а в 2005 році затверджений у вченому званні доцента кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання НУВГП.

Наукові праці

Автор 22 наукових та методичних праць, 10 патентів і авторських свідоцтв.

Є співавтором навчальних посібників «Меліоративні машини», “Машини та обладнання промисловості виробництва будівельних матеріалів, виробів і конструкцій”

В 1998 р. брав участь у відкритті спеціальності “Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів”. Спеціальність у 2014 році повторно акредитована на четвертий рівень.

Напрямок наукової діяльності: Дослідження робочих процесів машин і обладнання для виробництва будівельних матеріалів.

Бере активну участь у впровадженні кредитно-трансферної системи на кафедрі. Виконує наукові дослідження у рамках кафедральної державної бюджетної тематики.

Є висококваліфікованим досвідченим фахівцем, керівником курсових, дипломних, магістерських та наукових студентських робіт.

Бере активну участь в житті факультету. Займається профорієнтаційною роботою серед школярів і випускників коледжів, а також працевлаштуванням випускників спеціальності “Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів”.

Проводить велику виховну роботу серед студентів як куратор академічної групи. Користується повагою серед студентів та викладачів. Систематично здійснює підвищення професійної кваліфікації.

Захоплення: волейбол, новини техніки і технологій.

Хобі-автотуризм.

СПИСОК ОСНОВНИХ НАУКОВИХ І НАУКОВО-МЕТОДИЧНИХ ПРАЦЬ

  • 1. Машини та обладнання промисловості будівельних матеріалів, виробів і конструкцій / Атлас конструкцій. Навчальний посібник. – Рівне: НУВГП, 2006.
  • 2. Меліоративні машини. Навчальний посібник для студентів спеціальності Механізація меліоративних робіт, Рівне 1994 р.