Відмінності між версіями «Сидор Ірина Сергіївна»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 14: Рядок 14:
==Педагогічна діяльність==
==Педагогічна діяльність==


З початку 2016 р. і по сьогоднішній день проводить педагогічну роботу за дисциплінами «Комп'ютерні технології та програмування», "Технічні засоби автоматизації", "Теорія автоматичного регулювання", "Силова напівпровідникова техніка","Силова електроніка в енергетичних стстемах та комплексах".
З початку 2016 р. і по сьогоднішній день проводить педагогічну роботу за дисциплінами «Комп'ютерні технології та програмування», "Технічні засоби автоматизації", "Теорія автоматичного регулювання", "Силова напівпровідникова техніка","Силова електроніка в енергетичних стстемах та комплексах","Інформатика та комп'ютерна техніка".
Є керівником студентських бакалаврських робіт.
Керує практичною підготовкою студентів.
Виконує обов'язки куратора академічної групи.


==Основний напрям наукової діяльності==
==Основний напрям наукової діяльності==

Версія за 16:42, 17 січня 2020

Аврука Ірина Сергіївна

Освіта і професійний шлях

2014 р. – закінчила Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” (НТУУ “КПІ”) (магістр зі спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», кваліфікація інженера з автоматизованих систем керування виробництвом);

З 2014 - аспірант кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій НУВГП;

2016 р. – інженер із застосування комп’ютерів кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій НУВГП;

З 2016 р. - асистент кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій НУВГП.

З 2018 р. - старший викладач кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій НУВГП.

Педагогічна діяльність

З початку 2016 р. і по сьогоднішній день проводить педагогічну роботу за дисциплінами «Комп'ютерні технології та програмування», "Технічні засоби автоматизації", "Теорія автоматичного регулювання", "Силова напівпровідникова техніка","Силова електроніка в енергетичних стстемах та комплексах","Інформатика та комп'ютерна техніка". Є керівником студентських бакалаврських робіт. Керує практичною підготовкою студентів. Виконує обов'язки куратора академічної групи.

Основний напрям наукової діяльності

Вдосконалення методів та засобів неруйнівного контролю технологічних трубопроводів та конструкцій

Основні публікації та розробки

На сьогодні є автором 5 статей та 9 наукових публікацій у збірниках тез конференцій, в тому числі 3 патенти України на корисну модель.

Контакти

a.s.avruka@nuwm.edu.ua