Відмінності між версіями «Історія фестивалю»

Матеріал з Wikiситет
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створена сторінка: Все почалося з :)
 
 
(Не показані 2 проміжні версії цього користувача)
Рядок 1: Рядок 1:
Все почалося з :
Все почалося з того що :
 
Ректорат, відділ з виховної роботи, комітет профспілки студентів, Національного університету водного господарства та природокористування в 1974 року оголосили в університеті фестиваль студентської творчості «Студентська весна » під гаслом «Люблю я свою Україну».<Br>
Відтоді цей фестиваль став щорічним.
<Br>
 
 
Мета фестивалю – подальший розвиток студентської художньої творчості, підвищення художнього рівня  та естетичного виховання студентів, виявлення серед студентської молоді нових талантів та залучення їх до художньо-творчої роботи, подальший пошук нових форм культурно-освітньої та виховної роботи.<br>
Фестиваль підводить підсумки з виховної роботи у навчальних підрозділах університету щодо розвитку художньої творчості, прищеплює любов до рідного краю, сприяє відродженню народних звичаїв, обрядів, перлини  українського народу – народної пісні, сучасної пісні, активізує роботу студентів, їх творчу участь в громадському житті університету та держави. У фестивалі беруть участь всі навчально-наукові інститути,  коледжі університету.

Поточна версія на 12:01, 16 червня 2018

Все почалося з того що :

Ректорат, відділ з виховної роботи, комітет профспілки студентів, Національного університету водного господарства та природокористування в 1974 року оголосили в університеті фестиваль студентської творчості «Студентська весна » під гаслом «Люблю я свою Україну».
Відтоді цей фестиваль став щорічним.


Мета фестивалю – подальший розвиток студентської художньої творчості, підвищення художнього рівня та естетичного виховання студентів, виявлення серед студентської молоді нових талантів та залучення їх до художньо-творчої роботи, подальший пошук нових форм культурно-освітньої та виховної роботи.
Фестиваль підводить підсумки з виховної роботи у навчальних підрозділах університету щодо розвитку художньої творчості, прищеплює любов до рідного краю, сприяє відродженню народних звичаїв, обрядів, перлини українського народу – народної пісні, сучасної пісні, активізує роботу студентів, їх творчу участь в громадському житті університету та держави. У фестивалі беруть участь всі навчально-наукові інститути, коледжі університету.