Шельчук Наталія Олександрівна

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Шельчук Наталія Олександрівна

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту

Після закінчення загальноосвітньої школи в 1989 році працювала тренером з художньої гімнастики в м. Рівне. В 1991 році вступила до Рівненського державного педагогічного інституту, який закінчила в 1996 році. Після закінчення інституту працювала художнім керівником дитячого спортивного ансамблю «Грація» в Палаці дітей та молоді.

В 2000 році вступила до аспірантури Львівського інституту фізичної культури. У 2005 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Психофізична підготовка гімнасток 12-14 років в період базової підготовки» в спеціалізованій вченій раді Львівського державного інституту фізичної культури.

З 2002 року працювала тренером-викладачем з художньої гімнастики в ОКДЮСШ «Авангард» та за сумісництвом старшим викладачем кафедри фізичного виховання в Національному університеті водного господарства та природокористування.

З 2011 року працює старшим викладачем кафедри фізичного виховання НУВГП. Відповідальна за спортивно-масову роботу в гуртожитку №6.

Навчально-методичні праці

2018 рік

  1. Методичні вказівки до самостійного вивчення навчальної дисципліни «Фізичне виховання» «Особливості проведення підготовчої частини тренування в плаванні для студентів спортивних секцій та груп спортивного вдосконалення з плавання» / Пашкевич В.В., Кайда Д.В., Шельчук Н.О.- Рівне: НУВГП, 2018. – 33 с. (09-02-23)

2014 рік

  1. Методичні рекомендації з дисципліни "Фізичне виховання" розділ: "Практична підготовка. Розвиток витривалості студентів" для студентів денної форми навчання груп загальної фізичної підготовки та збірної команди з легкої атлетики / Н. О. Шельчук, В. П. Кундельський - Рівне : НУВГП, 2014. - 46 с.