Романів Андрій Степанович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
Романів Андрій Степанович


Біографія

Народився у с. Старе Село Жидачівського району Львівської області 08.07.1976 року. У 1993 році вступив на географічний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка, який закінчив у 1998 році, отримавши кваліфікацію географа-викладача із спеціалізацією «фізична географія».

Трудову діяльність розпочав у 1998 році на Хмельниччині у Славутському обласному спеціалізованому ліцеї-інтернаті для обдарованої молоді на посаді вчителя географії, вихователя та керівника туристичного гуртка.

З вересня 2002 року перейшов на посаду викладача кафедри природничих наук та екології Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. акад. С. Дем’янчука у м. Рівне. З лютого 2004 року по 2015 рік очолював кафедру географії у цьому вузі. З вересня 2014 року – декан природничо-географічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. акад. С. Дем’янчука. 2015-2016 роки – доцент кафедри екології та збалансованого природокористування Рівненського державного гуманітарного університету. З грудня 2016 року – доцент кафедри туризму Національного університету водного господарства та природокористування.

Наукова діяльність

2008 рік – захист дисертації на тему «Ландшафтно-рекреаційний потенціал НПП «Синевир» за спеціальністю 11.00.01 – фізична географія, геофізика та геохімія ландшафтів.

2012 рік – присвоєно вчене звання доцента кафедри географії.

Автор понад 50 наукових та навчально-методичних публікацій.

Наукові інтереси – ландшафтознавство, екологічний туризм, географія туризму, туристичне країнознавство.

Громадська діяльність

Член Науково-технічної ради при Департаменті туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Член Українського географічного товариства.

Член Федерації спортивного туризму України у Рівненській області.

Кандидат в Майстри спорту України зі спортивного туризму.

Голова Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку №43 на вул. Гайдамацька в м. Рівне «Світлиця».

Був учасником та керівником наукових та туристичних експедицій в Українські Карпати, Високі Татри, Кавказ, Приполярний Урал, Альпи, Скандинавські гори, Дінарське нагір’я.

Відзнаки

Нагороджений грамотами Управління освіти Рівненської облдержадміністрації, Чернівецької обласної державної адміністрації, Рівненської малої академії наук, дипломом І ступеня Національного центру «Мала академія наук України» як переможець Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок з дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти.

Призер Чемпіонату України з техніки пішохідного туризму у 2008 році (ІІ місце), переможець в Чемпіонаті України на кращий гірсько-пішохідний маршрут 5-ї категорії складності у 2009 році (І місце).