Полюхович Олена Олегівна

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
Полюхович Олена Олегівна

Інформаційно-обчислювальний центр

Завдання та обов’язки

Провідний інженер із адміністрування серверних технологій відділу інформаційних технологій інформаційно-обчислювального центру:

  • Безпосередньо обслуговує серверне апаратне та програмне обладнання спеціального призначення, організовує обмежений доступ до їх частин.
  • Виконує завдання з налагодження програмного забезпечення та їх коригування для підвищення ефективності роботи, побудови комплексних серверних структур.
  • Бере участь у розробці інструкцій щодо роботи із серверним обладнанням.
  • Здійснює супровід й експлуатацію комплексних серверних структур і програмних засобів та несе відповідальність за їх роботу.
  • Обслуговує серверну комп’ютерну техніку, проводить діагностику і профілактику з метою виявлення і усунення можливих причин виходу техніки із ладу.
  • Консультує безпосереднє керівництво у питаннях застосування засобів серверної обчислювальної техніки і комп’ютерних інформаційних технологій.
  • Бере участь в адмініструванні локальної обчислювальної мережі для забезпечення доступу до серверного апаратного програмного обладнання.Освіта та професійний шлях

У 2009 році закінчила Клеванську ЗОШ №1;
З 2009-2014рр. навчалася у Національному університеті водного господарства та природокористування за спеціальністю "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології", здобула ступінь магістра;
З 2016-2019рр. працювала на кафедрі автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій на посаді інженера із застосування комп’ютерів.
З 2019р. працювала на посаді провідного інженера із експлуатації комп'ютерних мереж, Інформаційно-обчислювального центру НУВГП.
З 2020р. працюю на посаді провідного інженера із адміністрування серверних технологій, Інформаційно-обчислювального центру НУВГП.

Контакти
E-mail: o.o.poliukhovych@nuwm.edu.ua