Олена Віталіївна Радовенюк

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Начальник відділу дистанційного навчання

Радовенюк Олена Віталіївна

Народилася в с. Даничів Корецького району Рівненської області. Загальну середню освіту здобувала в Корецькій НВК «Школа-ліцей», м. Корець, який закінчила із золотою медаллю. В 2013 році здобула кваліфікацію спеціаліста з прикладної математики в Національному університеті водного господарства та природокористування , того ж року вступила до аспірантури за спеціальністю 01.05.02 – «Математичне моделювання та обчислювальні методи».

Свою трудову діяльність почала, ще будучи студенткою, з 2008 року. Працювала технічним спеціалістом відділу дистанційного навчання Телеуніверситету при Міжрегіональній Академії Управління персоналом, згодом у цьому ж закладі працювала фахівцем бюро по програмному забезпеченні комп’ютерних класів.

У вільний від роботи і навчання час наповнювала сайт компанії EASYWAY маршрутами громадського транспорту в окремих містах України.

З 2015 року працює (за сумісництвом) викладачем Технічного коледжу НУВГП.

Брала участь у декількох наукових конференціях, серед них: XXVI International Conference PROBLEMS OF DECISION MAKING UNDER UNCERTAINTIES (PDMU - 2015), XXV International Conference PROBLEMS OF DECISION MAKING UNDER UNCERTAINTIES (PDMU – 2015) та Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми математичного моделювання та обчислювальних методів».

Співавтор 4 наукових публікацій, одна з яких в іноземному журналі: “ Journal of Environmental Science and Engineering (ISSN 2411-2518, USA)” .

Життєве кредо: «До успіху немає ліфта, потрібно підніматися по сходинках»