Налобіна Олена Олександрівна

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
НАЛОБІНА Олена Олександрівна

Доктор технічних наук

Біографія

Народилась 7 грудня 1964 року в м. Омськ. У 1982 році із золотою медаллю закінчила Луцьку середню школу № 5.

У 1982 році вступила до Львівського політехнічного інституту, Луцький філіал, який закінчила у 1987 році та отримала диплом з відзнакою, отримавши кваліфікацію інженер-механік. У цьому ж році за розподілом Міністерства освіти прийшла на роботу у науково-дослідну лабораторію при Луцькому політехнічному інституті.

У 1990 році прийнята на посаду асистента кафедри «Теорії механізмів машин і деталей машин» того ж інституту, де працювала до 2013року на посадах старшого викладача, доцента, професора.

В 1997 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Дослідження і обґрунтування параметрів затискного транспортера льонозбирального комбайна» за спеціальністю 05.05.11 - машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва.

У 2008 році захистила докторську дисертацію в Національному аграрному університеті, м. Київ за спеціальністю 05.05.11- машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва.

З 2003 року працювала також на посаді доцента, а з 2010 року – на посаді професора кафедри «Машини легкої промисловості» Луцького національного технічного університету за внутрішнім сумісництвом.

З 2003 по 2012 рік працювала завідувачем заочного відділення Луцького національного технічного університету.

З 1 лютого 2013 року – професор кафедри «Будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання» НУВГП.

Нагороди

Нагороджена знаком «Відмінник освіти України», Подяками Волинської обласної ради та Луцької міської ради.

Наукові праці

Є автором понад 230 наукових праць, 45 патентів на винаходи, 5 монографій та 4 навчальних посібників.

Під керівництвом Налобіної О.О. захищено 9 кандидатських дисертацій. На даний час вона є керівником ще 2 аспірантів та здобувачів.

Являється членом двох спеціалізованих вчених рад по захисту дисертацій: у Херсонському технічному університеті за спеціальністю 05.18.02. – технологія зернових, бобових, круп’яних продуктів і комбікормів, олійних і луб’яних культур та у у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя. Спеціалізована рада Д58.052.02 для захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.05.11 «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва».

Має доньку Ксенію.

Захоплення – література та психологія.

Головний обов’язок людини на протязі всього життя залишатись самим собою.