Московченко Володимир Федорович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук
Московченко Володимир Федорович

Кандидат технічних наук

Біографія

Володимир Федорович Московченко народився в м. Амвросіївка Донецької області. Закінчив Амвросіївський індустріальний технікум за спеціальністю ‘’ техніка–механіка ’’.

Працював майстром заводу будівельних конструкцій в Артемівському районі. Служив на Північному флоті.

Навчався в Донецькому політехнічному інституті та здобув кваліфікацію інженера - гідротехніка. З 1968 року працював старшим інженером в Українському науково-дослідному інституті гідротехніки і меліорації, провідним спеціалістом , керівником науково-дослідної групи Білоруського науково-дослідного інституту меліорації та водного господарства.

Займаючись науковою діяльністю вперше провів глибокі дослідження з гідрології дренажу в умовах Полісся України,науково обґрунтував методи і способи меліорації заплави річки Прип’яті в межах Білорусії та захисту прилеглих територій від стихійного затоплення. Вперше визначив ,що виживання багаторічних трав у заплавах річок залежить від суми температур води з моменту початку вегетації навесні,і дав діапазони температур для різних видів трав.

У 1983 році захистив кандидатську дисертацію та отримав науковий ступень кандидата технічних наук . Опублікував 49 наукових статей ,одну монографію,книгу і один підручник (у співавторстві).

З 1984 року працює в університеті на посаді доцента кафедри, з 2001 року на посаді директора Слов’янського навчально-консультаційного центру.

Одружений, має двох доньок.