Колобова Алла Федорівна

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Викладач англійської мови та української мови як іноземної, методист по роботі з іноземними слухачами підготовчого відділення.
У 2003 р успішно закінчила навчання у Рівненському державному гуманітарному університеті на факультеті іноземної філології та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література ( англійська, німецька) та здобула кваліфікацію вчителя англійської, німецької мов та зарубіжної літератури. У тому ж році почала професійну діяльність вчителя англійської мови у спеціалізованій школі «Центр надії», потім у НВК «Колегіум». Здобула кваліфікацію «Спеціаліст II категорії».
У 2010 р., 2011 р., 2012 р. - двотижневе навчання за програмою обміну вчителів в м. Варна , Болгарія, отримала знання та перейняла досвід викладачів з методики викладання іноземних мов.
З 2014 р. працює в Національному університеті водного господарства та природокористування на підготовчому відділенні.
2016 р. - Курси підвищення кваліфікації у Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова у м. Київ, здобула та вдосконалила знання з інноватики у викладанні української мови як іноземної, а також перейняла досвід викладачів інших вищих навчальних закладів.