Жуковський Віктор Володимирович

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Жуковський Віктор Володимирович

Народився в смт Рокитне Рівненської області.

В 2002-му році закінчив з відзнакою Рівненський міський ліцей. В тому ж році став призером ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України в секції комп’ютерних програм для автоматизації наукових досліджень та розрахунків.

В 2006-му закінчив Національний університет „Львівська політехніка” і отримав базову вищу освіту за напрямком підготовки «Комп’ютерна інженерія» в Інституті комп’ютерних технологій, автоматики і метрології. В 2007-му отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Системне програмування» та здобув кваліфікацію магістра з комп’ютерної інженерії.

Після закінчення навчання працював у львівській філії міжнародної компанії «BLStream» на посаді програміста, де займався дослідженням CDMA технологій, програмуванням мобільних комунікаційних пристроїв та їх адаптацією для роботи в мережах українського мобільного зв'язку.

З 2010 працює на кафедрі прикладної математики НУВГП на посадах: асистента, старшого викладача. Викладає такі дисципліни:

 • проектування програмних систем;
 • паралельні та розподілені обчислення;
 • оптимізація обчислень;
 • об’єктно-орієнтоване програмування;
 • основи проектування систем штучного інтелекту та розпізнавання образів;
 • адміністрування в сучасних комп’ютерних мережах;
 • основи сучасних комп’ютерних мереж;
 • обчислювальні системи;
 • сучасні операційні системи.

Керує дипломним проектуванням, курсовими та бакалаврськими роботами, проводить лабораторні заняття.

Займається підготовкою студентів до участі в олімпіадах з спортивного програмування. Серед досягнень його команд є: участь у півфіналі світу 36-ї Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ/ІСРС (2011 р.), півфіналі світу 37-ї Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ/ІСРС (2012 р.), диплом за високі досягнення VII Міжнародної відкритої студентської олімпіади з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова «KPI-Open 2012», ІІ місце на фінальному етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у місті Харкові (2014р.), диплом за високі досягнення IX Міжнародної відкритої студентської Олімпіади з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова «KPI-Open 2014».

Виступає ініціатором зустрічей студентів з представниками компаній ІТ сфери:

 • Бесіда з ІТ бізнес-ангелом Тарасом Тарасовим. Компанія «JoyRoks», 2012 р.,
 • Зустріч із золотим призером світової першості з програмування Василем Білецьким, 2012 р.
 • Майстер-клас роботи в хмарному середовищі Microsoft Office 365 від регіонального представника компанії “Microsoft” ПП “Штурман”, 2013 р.
 • Відкрита лекція інженера-програміста компанії “Softserve” Буняка Ярослава, 2013р.
 • Майстер-клас зварювання оптоволоконних кабелів від провідного інженера компанії «Тріолан» Чучмія Олега, 2014 р.

У 2011 році вступив до аспірантури НУВГП за спеціальністю 01.05.02 «Математичне моделювання та обчислювальні методи». Тема дисертаційного дослідження – «Математичне та комп'ютерне моделювання масопереносу сольових розчинів в каталітичних та дисперсних середовищах частинок мікропористої структури». Науковий керівник – д.т.н., професор Власюк Анатолій Павлович. А у 2018 році захистив кандидатську дисертацію у спеціалізованій раді Д 26.255.01 в Інституті телекомунікацій і глобального інформаційного простору Національної академії наук України (м. Київ). Частину результатів дисертаційної роботи представлено у власній розробці геоінформаційно-аналітичної системи органічного землеробства на Національному конкурсі ІТ-проектів з е-демократії EGAP CHALLENGE, дводенному кемпі Civic Tech Camp 2017 та на Всеукраїнському Хакатоні Аграрних Інновацій 2018 р. На всіх цих заходах проект отримав високі відгуки фахівців-практиків та здобув перемогу.

З 2015 року є курівником гуртка «Мультимедійні, навчальні та ігрові програми» Рівненської Малої академії учнівської молоді. Зокрема, під науковим керівництвом Жуковського В.В. у 2017 році учасники гуртка Рибалкіна Марина та Немоловський Володимир зайняли перше та третє місця, а у 2018 році Мединський Микола зайняв 3 місце на ІІІ етапі (фінальному) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

У 2016 році студенти Михальчук О.А. та Ільчук М.П. під керівництвом Жуковського В.В. вибороли диплом ІІІ ступеня у секції інформатики, обчислювальної техніки та автоматизації під час Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. (Наказ МОН від 20.07.2016 № 859 Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015-2016 н. р.)

У 2018 році став лауреатом конкурсу щодо здобуття Премії Рівненської облдержадміністрації для молодих вчених за заслуги та досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Неодноразовий член журі ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області у відділенні комп’ютерних наук; обласного конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій; обласного конкурсу кваліфікаційних робіт за галуззю знань 0403 «Системні науки та кібернетика». Входив до складу Ради молодих інформатиків при Управлінні освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Контакти

Email: v.v.zhukovskyy@nuwm.edu.ua

Facebook: https://www.facebook.com/viktor.zhukovskyy

Research Gate: https://www.researchgate.net/profile/Viktor_Zhukovskyy3

Scopus: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57197722354

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=n11_P-MAAAAJ