Додаток Мій НУВГП

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Про додаток

Основні функції, які доступні у додатку:

  • Абітурієнт
  • Розклад
  • Новини та оголошення
  • Журнал успішності
  • Інформація про викладачів, кафедри, інститути
  • Пошук аудиторій
  • Абітурієнт

Розклад

Одна із важливих функцій додатку є Розклад. Інформація Рокладу доступна завдяки роботи ПЗ "Деканат". Тому у додатку цей розділ несе в собі інформативний характер. Завдяки постійному конекту до бази даних Ви отримуєте інформацію з мінімальною затримкою

Новини та оголошення

Розділ відноситься до інформаційного контенту. Новини та оголошення автоматично потрапляють у додаток із офіційного сайту НУВГП www.nuwm.edu.ua та з інших ресурсів університетського домену.

Особистий кабінет

У особистому кабінеті студента доступна уся інформація про його поточну успішність, семестрові бали та статистику оцінок, його анкетні дані У варіанті з викладачем редагувати та переглядати журнал успішності та навчальне навантаження. На даному етапі реалізації викладачі також мають змогу виставити бали.

Універсальний пошук

Розділ буде корисним як студентам, так і викладачам. Інформація, яка доступна для всіх на сайті desk.nuwm.edu.ua, але адаптована до Вашого телефону.

Нотатки і нагадування

Створюйте нотатки прямо у додатку, додавайте нагадування аби не пропустити важливих подій. Для викладачів доступні Публічні нотатки, видимі у профілі викладача усім або лише вибраним групам користувачів

Створення публічної нотатки

Для створення публічної нотатки у меню додатку виберіть «Нотатки» та у випадаючому списоку виберіть «Публічні записи».

11.PNG

Після цього натисніть «+» та оберіть «Нова публічна нотатка». Доступно кілька кольорових схем, та можливість обмежити видимість нотатки. Для вибору груп, яким доступна нотатка, натисніть «Видима всім», та у полі введіть потрібну групу, кількість необмежена. Для збереження усіх змін натисніть на іконку зберегти «✔». Запис зберігається у хмарі і доступний з будь-якого пристрою, та видима вказаним групам у вашому профілі.

Mynuwm 12.png

Інформація про викладачів, кафедри, інститути

У додатку присутня усі інформація про підрозділи, їх склад, контактні дані, біографія тощо. Уся інформація береться з ресурсу Wikiситет.