Випускники

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Випускники

Випускники Національного університету водного господарства та природокористування нині працюють у всіх куточках України, а дехто і за кордоном. Освіта, яку надає університет, унікальна, бо деякі спеціальності можна знайти лише тут, у Рівному. Саме через це до НУВГП приїхали студенти з Африки, а з вересня з’являться туркмени та азербайджанці. Кафедра ННІ АКОТ активно працює з Центром міжнародних та регіональних звязків.

На базі університету діє Інформаційно-консультаційний центр служби зайнятості, де випускники можуть взяти участь у семінарах-тренінгах з питань ефективного пошуку роботи та отримати від фахівців служби зайнятості: інформацію про стан і основні тенденції ринку праці в Рівненській області; правову, інформаційну та консультаційну допомогу з питань професійної самореалізації. В інституті автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки здійснюється підготовка фахівців за такими перспективними спеціальностями як «Прикладна математика» та «Автоматизоване управління технологічними процесами», що належать до кібернетичного напрямку. Обидві спеціальності акредитовані за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст та магістр. Професії за вищезгаданими спеціальностями мають великий попит на ринку праці, тому випускам ННІ АКОТ легко знайти роботу.

Навчально-науковий інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки тісно співпрацює з вищими навчальними закладами зарубіжжя. У 2013-2014 навчального році інститутом відбувається навчання за спільними магістерськими програмами із інститутом електроніки та інформатики Люблінської політехніки. По завершенню навчання студенти отримуватимуть державні дипломи магістра України та Польщі. А це величезний плюс для випускників НУВГП, адже вони можуть працювати як в Україні, так і в Польщі. Студентам “водного» університету дуже повезло, адже НУВГП вже уклав договори з кількома підприємствами. Окрім того, він співпрацює з "Рівнеазот".

Фахівці за спеціальністю «Прикладна математика» являють собою спеціалістів кібернетичного профілю, які займаються обслуговування комп’ютерних систем, адмініструванням комп’ютерних мереж, розробкою Web-сайтів та Web-порталів, менеджментом комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, розробкою та застосуванням математичного, комп’ютерного та інформаційного моделювання з використанням інформаційних систем та технологій, зокрема сучасних комп’ютерних інформаційних систем в закладах всього спектру промислових підприємств, фінансово-економічних установ, в управлінських структурах та науково-виробничих організаціях, закладах соціальної сфери. Такі фахівці зараз затребувані на ринку праці.

Наші випускники:

Бабич Микола Якович
Бахмачук Юрій Йосипович
Берташ Василь Михайлович
Вечер В'ячеслав Валентинович
Гавриш Володимир Степанович

Вознюк Володимир Олександрович
Зубілевич Світлана Яківна
Дупляк Віталій Дмитрович
Гурин Василь Арсентійович
Гіроль Микола Миколайович