Венцурик Аліса Миколаївна

Матеріал з Wikiситет
Перейти до: навігація, пошук

Біографія

Венцурик Аліса Миколаївна

У 2003 році закінчила Український державний університет водного господарства та природокористування та отримала диплом спеціаліста (з відзнакою) за спеціальністю “Облік і аудит” та здобула кваліфікацію економіста. У 2003 р. переїхала до м. Рівного і стала працювати на посаді асистента кафедри економічної теорії УДУВГП. У 2005-2008 рр. навчалась в аспірантурі Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана, де захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.01 “економічна теорія та історія економічної думки”. Тема дисертаційного дослідження: “Освіта як інституційний чинник інноваційного розвитку”. Після захисту кандидатської дисертації продовжила науково-педагогічну діяльність на кафедрі економічної теорії Національного університету водного господарства та природокористування, де працювала на посадах асистента, старшого викладача. Автор близько 30 наукових і методичних праць, у тому числі 1 навчальний посібник з міжнародної економіки ( з грифом МОН України).

Сфера наукових інтересів

Стратегія довгострокового економічного зростання в Україні в умовах глобалізації та євроінтеграції

Основні дисципліни які викладає

  • Мікроекономіка
  • Макроекономіка

Навчальні посібники

Гронтковська Г.Е.. Ряба О.І., Венцурик А.М., Красновська О.І. Міжнародна економіка: Навч. посіб. / За ред. Г.Е. Гронтковської К.: Центр учбової літератури, 2014. – 384 с.

Відзнаки

Почесна грамота управління освіти і науки Рівненської ОДА за високий професіоналізм, бездоганну працю та з нагоди 50-річчя кафедри економічної теорії НУВГП (квітень 2018 р.) Подяка Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за результативну участь у підготовці та проведенні заходів Ради молодих економістів (2012 р.); Грамота ФЕіП переможцю конкурсу «Людина року» у номінації «Молоді науковці» (2012 р.); Подяка РМАНУМ за сумлінну працю в системі Малої академії наук України, вагомий особистий внесок у підготовку переможця ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт (2011 р.).

Громадська робота

Відповідальна за профорієнтаційну роботи на кафедрі. Відповідальна за стан охорони праці та пожежної безпеки. Керівник студентського наукового гуртка Мікроекономіка та Макроекономіка. Керівництво гуртками МАН. Підготовка студентів до університетської олімпіади з економічної теорії та Відкритого економічного турніру.